پیش‌بینی شگفت انگیز از آینده قیمت ریپل؛ البته با یک شرط

پیش بینی رشد ریپل

XRP ممکن است در شرف آغاز حرکتی برای عبور از مانع ۱ دلار باشد و نبرد کنونی ریپل برابر SEC می‌تواند بر سرعت این روند اثر بگذارد.

تحلیلگر مشهور ارز دیجیتال، Dark Defencer به‌تازگی تحلیل عمیقی از قیمت ریپل (XRP) ارائه داده است که معتقد است این ارز ممکن است تا ۱۸ دلار صعود کند.

این معامله‌گر و کارشناس بازار از چندین اندیکاتور و الگو در نمودار استفاده کرده است تا هدف قیمتی آینده ارز ریپل را مشخص کند که به سه هدف قیمتی احتمالی رسیده است.

یکی از الگوهایی که در نمودار دیده شده است تکمیل الگوی اصلاحی ABC است که معامله‌گران با شناسایی آن می‌توانند به نقطه ورود و برگشت این ارز دست یابند.

ریپل تا ۱۸ دلار صعود می‌کند؟

به گفته این تحلیلگر سه موج اصلاحی ABC برای ریپل به احتمال فراوان تکمیل شده است و تنها احتمال منفی وجود موج C کشیده خواهد بود که در صورت بقای این ارز بالای ۰.۵ دلار این احتمال بسیار کاهش می‌یابد.

به گفته این کارشناس بازار ریپل موج اول الیوتی خود را تا ۰.۹۳ دلار تکمیل کرد و سپس در موج دوم تا سطح ۰.۴۳ دلار اصلاحی را تجربه کرد اکنون نوبت موج سوم صعودی است که انتظار می‌رود تا جایی بین بازه ۱.۸۸-۵.۸۵ دلار پیش رود و حتی در صورت کشیدگی این موج می‌تواند حداکثر به ۱۸.۲۲ دلار برسد.

Dark Defender معتقد است در بدترین شرایط ممکن است پیش از آغاز صعود این ارز تا قیمت ۰.۳۹۱۷ نزول کند که این سناریو با اطلاعات فعلی دورازذهن به نظر می‌رسد و در صورت آغاز موج سوم حداقل باید منتظر رشد ریپل تا سطح ۱.۸۸ دلار باشیم.

دادگاه ریپل مقابل SEC؛ کمیسیون بورس و اوراق بهادار امتیاز گرفت

در همین حال دادگاه اخیر ریپل مقابل SEC شاهد رأی قاضی برای الزام ریپل به ارائه اسناد مالی متعلق به بازه سال‌های ۲۰۲۲-۲۰۲۳ به کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا بود.

بر اساس این دستور ریپل ملزم شده است اطلاعات مربوط به فروش ارز XRP‌ به مشتریان سازمانی را هم در اختیار SEC قرار دهد که می‌تواند نقطه‌ضعفی برای ریپل به حساب آید.

باید دید آیا نتیجه این دادگاه برای ریپل مثبت خواهد بود یا ممکن است این ارز را از صعود باز دارد.

ثبت نام با موفقیت انجام شد

چکیده دنیای کریپتو در یک ایمیل

با عضویت در خبرنامه تبدیل از جدیدترین مقالات آموزشی و تاثیرگذار ترین اتفاقات ارز های دیجیتال در یک ایمیل مطلع شوید

عضویت

اخبار فوری

۵ میم کوین برتر ۲۰۲۴

۵ میم‌کوینی که در سال ۲۰۲۴ باید زیر نظر داشته باشید

تحلیلگران و معامله‌گران با درپیش‌بودن هاوینگ بیت کوین سالی صعودی را برای بازار پیش‌بینی می‌کنند و کدام دسته از آلت‌کوین‌ها می‌توانند در فصل صعود درخشان‌تر و پرشتاب‌تر از میم‌کوین‌ها ظاهر شوند؟ دوج‌ کوین (DOGE)‌ مشهورترین میم‌کوین بازار بزرگ‌ترین جامعه هواداران را دارد و هر گاه حرکت خود را آغاز کرده، بازار نیز به دنبال آن […]

نهنگ های بیت کوین در سال ۲۰۲۴ چه قدر خرید کردند

نهنگ‌های از ابتدای ۲۰۲۴ چه‌قدر بیت‌کوین خریده‌اند؟

پلتفرم تحلیل داده‌های درون زنجیره‌ای یا آنچین Santiment با ایجاد پستی در شبکه اجتماعی X به تغییرات بیت‌کوین‌های نگهداری شده از سوی نهنگ ها در سال جاری میلادی پرداخت. شاخص مورد اشاره «توزیع عرضه» یا Supply Distribution است که تعداد بیت‌ کوین‌ هایی که گروه‌های مختلف حاضر در شبکه در حال حاضر نگهداری می‌کنند را […]

سرمایه گذاران جدید بیت کوین کجا هستند

بیت کوین رشد می‌کند اما سرمایه‌گذاران جدید کجا هستند؟

ETFهای اسپات بیت کوین شاهد ورود ۴.۹۳ میلیارد دلار ورود سرمایه خالص بوده‌اند؛ اما سرمایه‌گذاران «جدید» کجا هستند؟ ورود سرمایه ۲.۴۵ میلیارد دلاری به محصولات ارزهای دیجیتال در هفته کاری منتهی به ۱۷ فوریه (۲۸ بهمن) و رسیدن قیمت بیت کوین به ۵۲،۰۰۰ دلار باعث شده است دارایی‌های تحت مدیریت صنعت ارزهای دیجیتال به سطح […]

دانلود رایگان کتاب ۲۵ استراتژی معامله‌گری
۲۵ ترفند معامله‌گری سودمند را از زبان پرسودترین کاربران صرافی تبدیل در این کتاب الکترونیکی مطالعه کنید!
کتاب ۲۵ استراتژی شروع معامله