ETFهای بیت‌کوین در هنگ‌کنگ از همین ماه کارشان را آغاز می‌کنند

سید موسی علوی

۱۴۰۳/۰۱/۲۸

The Block

راه اندازی ETF بیت کوی از همین ماه در هنگ کنگ

چراغ قرمز برای بیت‌ کوین در هنگ‌کنگ! کمیسیون بورس، اوراق بهادار و معاملات آتی هنگ‌کنگ (SFC) مجوز مشروط راه‌اندازی ETFهای اسپات بیت ‌کوین را صادر کرد و این صندوق‌های سرمایه‌گذاری احتمالا از همین ماه کار خود را آغاز خواهند کرد.

هنگ‌کنگ با مجموعه فعالیت‌های کریپتویی خود و آزادی‌هایی که به ارزهای دیجیتال داده است در تلاش است به اولین هاب بزرگ مالی جهان تبدیل شود که بعد از آمریکا این ETFها را ارائه می‌دهند. راه‌اندازی این ETFهای قابلیت این را دارد که موج جدیدی از سرمایه‌گذاری‌ها و ورود سرمایه را به بیت‌ کوین کلید بزند.

گفته می‌شود SL Digital Securities که یکی از پلتفرم‌های قانونی و مطرح هنگ‌کنگ است حضانت برخی از این صندوق‌های سرمایه‌گذاری را در هنگ‌کنگ عهده دار شده است.

ثبت نام با موفقیت انجام شد

چکیده دنیای کریپتو در یک ایمیل

با عضویت در خبرنامه تبدیل از جدیدترین مقالات آموزشی و تاثیرگذارترین اتفاقات ارزهای دیجیتال در یک ایمیل مطلع شوید.

عضویت

اخبار فوری

حرکت بیت کوین به سوی ۱۴۰،۰۰۰ دلار

اگر تاریخ تکرار شود بیت کوین ظرف سه ماه به ۱۴۰،۰۰۰ دلار می‌رسد

قیمت بیت‌کوین ممکن است در صورت تکرار الگوهای چرخه‌های گذشته بازار، آماده‌ یک جهش قابل توجه به سمت بالا باشد. دو چرخه قبلی می‌توانند نشانه‌هایی از مسیر احتمالی قیمت بیت‌کوین پس از شکسته شدن سقف تاریخی پیشین ارائه دهند. در چرخه سال ۲۰۱۳، قیمت بیت‌ کوین به حدود ۱,۱۳۰ دلار رسید، اما این سطح تا […]

اتریوم ۳۹۰۰ دلار

فوری: اتریوم ۳۹۰۰ دلار

ارز دیجیتال اتریوم لحظاتی پیش با تقویت امکان تایید ETFهای اسپات این ارز از سوی کمیسیون بورس و ارواق بهادا آمریکا از ۳۹۰۰ دلار گذشت.

زمان تایید ETF های اسپات اتریوم

تاریخ تایید ETFهای اتریوم مشخص شد؟

احتمال تایید صندوق‌های قابل معامله در بورس (ETF) مبتنی بر اتریوم در روز پنجشنبه افزایش یافت و به نظر می‌رسد کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در حال بازنگری موضع ‌پیشین خود است. احتمال تایید این صندوق‌ها به 75 درصد افزایش یافته و قیمت اتریوم همچنان بالاتر از 3800 دلار معامله می‌شود. امیدها برای تایید […]

جایزه دلاری در انتظار شماست!

با دعوت از دوستان خود به صرافی تبدیل، دلار هدیه بگیرید.