انتخاب مجدد رئیس جمهور بیت‌کوینی در السالوادور

انتخاب دوباره رئیس جمهور بیت کوینی السالوادور

نتایج منتشر شده تا کنون از انتخابات السالوادور تا کنون نشان می‌دهد نایب بوکله تا این لحظه پیروزی قاطعی را به دست آورده است و می‌تواند برای بار دوم به سمت رئیس‌جمهور این کشور انتخاب شود.

بوکله در دوارن ریاست جمهوری خود توانست به حاکمیت گروه‌های خطرناک در السالوادور پایان دهد و بیت کوین را به عنوان یک ارز قانونی در این کشور رواج دهد.

پنج سال دیگر برای ریاست جمهوری بوکله

بوکله طی پستی در شبکه اجتماعی X خود را به عنوان پیروز انتخابات برگراز شده در ۴ فوریه (۱۵ بهمن) معرفی کرد. بر اساس این پست حزب سیاسی بوکله با نام Nuevas Ideas (ایده‌های نو) با کسب بیش از ۸۵ درصد آرا در انتخابات به پیروزی رسید و حداقل ۵۸ تا ۶۰ کرسی را در پارلمان به دست آورد.

رئیس جمهور السالوادور از زمان آغاز به کار خود در سال ۲۰۱۹ مقبولیت بالایی را بین مردم به دست آورده است. یکی از دستاوردهای مهم او از بین بردن سلطه گروه‌های خشن و گنگ‌های خیابانی السالوادور و آرام کردن جو کشور با دستگیری گسترده خلافکاران بود که پس از آن آمار جرم و جنایت در این کشور به شکل چشمگیری کاهش یافت.

رئیس جمهور بیت ‌کوینی

بوکله به عنوان یکی از مهم‌ترین رهبران پشتیبان بیت کوین (BTC) محسوب می‌شود. در سال ۲۰۲۱ السالوادور به اولین کشور جهان تبدیل شد که بیت کوین را به عنوان یک ارز قانونی پذیرفت. این اقدام در ابتدا با طعنه‌های زیادی از سوی دولت‌ها و نهادهای مختلفی همچون سازمان بین‌المللی پول مواجه شد.

از آن زمان رئیس‌جمهور السالوادور به نمایندگی از مردم کشورش در حال انباشت بیت کوین بوده است. بر اساس وب‌سایتی با عنوان Nayib Tracker، دارایی‌های بیت‌کوینی السالوادور اکنون به ۲،۸۳۵ بیت کوین به ارزش ۱۲۱ میلیون دلار می‌رسد.

گفته می‌شود بوکله برای دور جدید ریاست‌جمهوری خود نیز برنامه‌های و طرح‌های مختلفی برای تشویق نگهداری بیت کوین و سرمایه‌گذاری در این ارز دیجیتال دارد و قرار است در سه ماهه اول امسال اوراق بهادار مبتنی بر بیت کوین را در این کشور منتشر کند.

 

ثبت نام با موفقیت انجام شد

چکیده دنیای کریپتو در یک ایمیل

با عضویت در خبرنامه تبدیل از جدیدترین مقالات آموزشی و تاثیرگذار ترین اتفاقات ارز های دیجیتال در یک ایمیل مطلع شوید

عضویت

اخبار فوری

۵ میم کوین برتر ۲۰۲۴

۵ میم‌کوینی که در سال ۲۰۲۴ باید زیر نظر داشته باشید

تحلیلگران و معامله‌گران با درپیش‌بودن هاوینگ بیت کوین سالی صعودی را برای بازار پیش‌بینی می‌کنند و کدام دسته از آلت‌کوین‌ها می‌توانند در فصل صعود درخشان‌تر و پرشتاب‌تر از میم‌کوین‌ها ظاهر شوند؟ دوج‌ کوین (DOGE)‌ مشهورترین میم‌کوین بازار بزرگ‌ترین جامعه هواداران را دارد و هر گاه حرکت خود را آغاز کرده، بازار نیز به دنبال آن […]

نهنگ های بیت کوین در سال ۲۰۲۴ چه قدر خرید کردند

نهنگ‌های از ابتدای ۲۰۲۴ چه‌قدر بیت‌کوین خریده‌اند؟

پلتفرم تحلیل داده‌های درون زنجیره‌ای یا آنچین Santiment با ایجاد پستی در شبکه اجتماعی X به تغییرات بیت‌کوین‌های نگهداری شده از سوی نهنگ ها در سال جاری میلادی پرداخت. شاخص مورد اشاره «توزیع عرضه» یا Supply Distribution است که تعداد بیت‌ کوین‌ هایی که گروه‌های مختلف حاضر در شبکه در حال حاضر نگهداری می‌کنند را […]

سرمایه گذاران جدید بیت کوین کجا هستند

بیت کوین رشد می‌کند اما سرمایه‌گذاران جدید کجا هستند؟

ETFهای اسپات بیت کوین شاهد ورود ۴.۹۳ میلیارد دلار ورود سرمایه خالص بوده‌اند؛ اما سرمایه‌گذاران «جدید» کجا هستند؟ ورود سرمایه ۲.۴۵ میلیارد دلاری به محصولات ارزهای دیجیتال در هفته کاری منتهی به ۱۷ فوریه (۲۸ بهمن) و رسیدن قیمت بیت کوین به ۵۲،۰۰۰ دلار باعث شده است دارایی‌های تحت مدیریت صنعت ارزهای دیجیتال به سطح […]

دانلود رایگان کتاب ۲۵ استراتژی معامله‌گری
۲۵ ترفند معامله‌گری سودمند را از زبان پرسودترین کاربران صرافی تبدیل در این کتاب الکترونیکی مطالعه کنید!
کتاب ۲۵ استراتژی شروع معامله