توصیه SEC‌ به صرافی ها در مورد ETF بیت کوین

افزایش امیدها به تأیید ETF بیت‌کوین با انتشار گزارشی درباره توصیه‌های SEC

گزارش‌ها حاکی از آن است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) راهنمای مشخصی را برای صرافی‌هایی که قصد دارد ETFهای بیت‌کوین را فهرست و ارائه کنند آماده کرده و کارهایی که باید در ادامه انجام دهند را به تفصیل در آن آورده است. یکی از منابع خبری شاغل در این صرافی‌ها معتقد است: «این پیشرفتی واقعی است».

توصیه SEC درباره ETFهای بیت‌کوین

خوش‌بینی‌ها درباره تأیید مجوز ETFهای بیت‌کوین از سوی SEC افزایش یافته و با گزارشاتی درباره توصیه‌های  SEC به صرافی‌ها در این مورد بار دیگر امیدها را در این مورد زنده کرده است.

تحلیل‌گر ETFهای شبکه بلومبرگ با انتشار پستی در حساب کاربری خود در شبکه X گفته است شنیده‌ها حاکی از این است که بخش معاملات و بازارهای SEC این هفته مشغول بحث با صرافی‌ها بوده و توصیه‌های خود را در مورد روش ETFهای بیت‌کوین به آن‌ها ارائه داده است. این نهاد از صرافی‌ها خواسته‌ است تا تغییرات خواسته شده را در اصلاحیه‌ای به این نهاد ارائه کنند که این امر از نظر این کارشناس امری مثبت ارزیابی شده است.

به نظر می‌رسد SEC از صرافی‌ها خواسته است برای فروش و مبادله ETFها از پول فیات استفاده کنند و از رمزارزها به عنوان واسطه استفاده نکنند که این موضوع واکنش مثبتی را برانگیخته است.

از نظر کارشناس بلومبرگ این خواسته SEC خللی در احتمال بالای تأیید ETFها ایجاد نمی‌کند و نباید باعث نگرانی جامعه ارزهای دیجیتال شود.

گری گنسلر رئیس SEC مدتی قبل گفته بود این نهاد در حال بررسی ۸ تا ۱۰ درخواست راه‌اندازی ETF بیت کوین است. بسیاری از تحلیلگران تأیید ETFهای اسپات را باعث ورود سیل نقدینگی جدید به سمت بازار ارزهای دیجیتال و بیت‌کوین می‌دانند.

ثبت نام با موفقیت انجام شد

چکیده دنیای کریپتو در یک ایمیل

با عضویت در خبرنامه تبدیل از جدیدترین مقالات آموزشی و تاثیرگذار ترین اتفاقات ارز های دیجیتال در یک ایمیل مطلع شوید

عضویت

نویسنده : سید موسی علوی

تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۸/۲۸

منبع : Bitcoin.com

اخبار فوری

اصلاح بیت کوین و بازار سهام آمریکا

نزول بیت‌کوین هم‌زمان با اصلاح بازار سهام در آمریکا

بیت‌کوین دوشنبه را با نزول دو درصدی قیمت آغاز کرد و هم‌زمان با ریزش بازار سهام در ایالات متحده وارد فاز اصلاحی شد. روز دوشنبه شاخص داوجونز در بازار سهام کاهشی ۰.۱ درصدی داشت و S&P 500 اصلاحی ۰.۳ درصدی را تجربه کرد. نزدیک نیز با کاهش ارزش ۰.۳ درصدی روز خود را به پایان […]

ویتالیک بوترین درباره تغییرات شبکه اتریوم

تغییرات بزرگ در اتریوم از زبان ویتالیک بوترین

ویتالیک بوترین هم‌بنیان‌گذار مشهور شبکه اتریوم در مصاحبه‌ با پلتفرم NFT ترکیه‌ای Defiant از برنامه‌های خود برای تغییرات آینده اتریوم پرده برداشت. بوترین تمرکز بر حل مسائل مربوط به حوزه‌های تمرکز در استیکینگ، مقیاس‌پذیری و بهبود امنیت را از جمله مهم‌ترین چالش‌های آینده اتریوم برشمرد. به گفته هم‌بنیان‌گذار اتریوم، ایجاد استخرهای استیکینگ سالم‌تر یکی از […]

توقف حرکت صعودی بیت کوین

وقفه در رالی بیت‌کوین؛ فروشندگان حمایت ۳۷۰۰۰ دلار را تست می‌کنند

بیت‌ کوین چند روزی است در محدوده کوچکی در حال نوسان است و برای ادامه راه باید با شکست این محدوده از سمت بالا یا پایین راه آینده خود را انتخاب کند. بااین‌حال بیشتر کارشناسان معتقدند بیت‌کوین وارد روند صعودی شده است و این ریزش‌های کوچک تنها به منزله اصلاح محسوب‌ می‌شود. نمودار روزانه در […]