به گزارش صرافی ارز دیجیتال تبدیل و به نقل از دیکرایپت، اگر اسکرین‌شات‌های، فاش‌شده از اوپن سی، شامل تصاویری که عملکرد سولانا و کیف پول محبوب فانتوم را نشان می دهد، صحت داشته باشند، NFT های سولانا به زودی به بازار پیشرو اتریوم (اوپن سی)  راه خواهند یافت.

بازار پیشروی NFT اوپن سی در درجه اول بر روی اتریوم متمرکز است، اما همانطور اسکرین شات های جدید نشان می دهد، پشتیبانی از اکوسیستم رو به رشد NFT سولانا می تواند گزینه بعدی باشد. اسکرین شات ها توسط جین مانچون ونگ، وبلاگ نویس و هکر معروفی که به دلیل کشف ویژگی های فناوریهای مانند توییتر، فیس بوک و اینستاگرام، بسیار قبل از اعلام رسمی شناخته شده است، اطلاع رسانی شده است.

اسکرین شات‌های ونگ، که امروز از طریق توییتر به اشتراک گذاشته شد، ضمن پشتیبانی اوپن سی از کیف پول محبوب سولانا (فانتوم)، سولانا را به عنوان یکی از بلاک چین‌های اصلی پشتیبانی شده در کنار گزینه‌های فعلی، اتریوم، پولیگان و کلایتن نشان می‌دهد. ونگ به دیکرایپت گفت که ارجاعات مشترک به سولانا را در حین مهندسی معکوس وب سایت اوپن سی پیدا کرده است. او اضافه کرد که ارجاعات دیگری خارج از محدوده رابط کاربری وجود دارد، اما اوپن سی آن را پنهان کرده است.

ثبت نام در تبدیل

نماینده اوپن سی در پاسخ به اظهارات ونگ، اسکرین شات لو رفته پشتیبانی از سولانا را «گمانه زنی های قدیمی» خواند. وی افزود اگر موضوع مهمی درباره اوپن سی (OpenSea) باشد، رسما آن را اطلاع رسانی خواهیم کرد».

لازم به ذکر است اتریوم اکثریت قریب به اتفاق بازار رو به رشد NFT را تشکیل می‌دهد که بر اساس داده های دیپ ریدر (DappRadar) در سال 2021 بالغ بر 23 میلیارد دلار حجم معاملات بوده است. اوپن سی بازار پیشروی NFT نیز به طور معمول ماهیانه دارای میلیاردها دلار حجم معاملات است و اخیراً پس از آخرین دور تأمین مالی خود، معادل 13.3 میلیارد دلار ارزش گذاری شده است. با این حال، اکوسیستم NFT سولانا از پاییز گذشته به لطف مجموعه‌های پیشرو مانند Solana Monkey Business و Degenerate Ape Academy به قدرت بالایی رسیده است. طبق گفته سازندگان استاندارد متاپلکس NFT، بازارهای قابل توجه Solana NFT شامل Magic Eden و FTX NFT. تا به امروز بیش از 1.2 میلیارد دلار حجم معاملات ایجاد کرده اند.

ثبت نام