«خواننده‌ی گرامی، خواهشمند است پس از مطالعه‌ی متن، نظر مثبت یا منفی خود را در بخش دیدگاه‌ها با ما به اشتراک بگذارید. نظرات شما به ما در بهبود کیفیت مقالات‌مان کمک شایانی خواهند کرد.»
Advertisements

گری اسکیل در حال بررسی افزودن ۲۵ دارایی دیجیتال جدید به لیست سرمایه‌گذاری‌های بالقوه خود است.

به گزارش صرافی ارز دیجیتال تبدیل، و به نقل از دیکرایپت (decrypt)، مدیر دارایی های دیجیتال سرمایه گذاری گری اسکیل، اعلام کرد که در حال بررسی ۲۵ ارز دیجیتال جدید، از جمله برخی از ارزهای رمزنگاری شده لایه ۱ و متاورس است. در صورت انتخاب، این پروژه‌ها توسط شرکت، احتمالاً صندوق اعتماد ویژه‌ای مانند صندوق اعتماد بیت کوین گری اسکیل (Grayscale Bitcoin Trust) و صندوق اعتماد چین‌لینک گری اسکیل (Garyscale Chainlink Trust) که بر روی ارز دیجیتال خاص متمرکز است، راه‌اندازی می‌شود.

پروژه های مورد بررسی گری اسکیل عبارتند از ALGO (Algorand)، ATOM (Cosmos)، AXS (Axie Infinity)، DCR (Decred)، EGLD (Elrond)، ENJ (Enjin)، FTM (Fantom)، GALA (Gala)، SCRT (Secret Network)، SAND. (Sandbox)، STX (Stacks)، VET (VeChain) و YGG (Yield Guild).

گری اسکیل با اشاره به اینکه «فرایند ایجاد یک محصول سرمایه گذاری، یک فرآیند پیچیده و چندوجهی بوده و نیازمند بررسی قابل توجه است. هم‌چنین تابع کنترل‌های داخلی، ترتیبات نگه‌داری و ملاحظات نظارتی است»، افزود: «دارایی مورد بررسی به یکی از محصولات سرمایه‌گذاری آن تبدیل نمی‌شود».

علیٰ‌رغم اینکه گری اسکیل بدون هیچ تضمینی، فقط احتمال بررسی این دارایی‌ها را مطرح کرد، چندین ارز دیجیتال به این خبر واکنش مثبت نشان دادند و سودهای دورقمی را ثبت کردند. کازموس و فانتوم به‌ترتیب با جهش ۱۵.۳ درصدی و ۱۹ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته، بزرگ‌ترین سودهای روز گذشته را ثبت کردند. با این حال، تمام این اقدام صعودی به طور خاص به اعلام گری اسکیل مربوط نمی‌شود.

اتم، توکن بومی کازموس که هفته گذشته به بالاترین قیمت خود یعنی ۴۴.۴۵ دلار رسید، در چند روز گذشته در بحبوحه علاقه فزاینده به اکوسیستم گسترده‌تر کازموس، افزایش یافته است. یکی از دلایل احتمالی آن، راه‌اندازی آینده EVMOS است. این پروتکل سازگار با ماشین مجازی اتریوم (EVM)، به دارایی‌ها و پروژه‌های در حال اجرا در بلاک چین اتریوم اجازه می‌دهد تا به اکوسیستم کازموس مهاجرت کنند.

اکوسیستم فانتوم نیز که اخیراً از زنجیره هوشمند بایننس (BSC) سبقت گرفته، به سومین پروتکل بزرگ رمزنگاری در امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) تبدیل شد و روزبه‌روز در حال رونق است؛ زیرا محصولات و پاداش‌های بازدهی بالا ناشی از ظرفیت ارزش قفل شده بالا، به رشد شبکه دامن می‌زند.

خرید بیبی دوج

دیدگاهتان را بنویسید