استیون کوپر، یکی از اعضای جامعه و از طرف‌داران سرسخت شیبا (SHIB)، ادعا می‌کند که، می‌داند چگونه قیمت این میم‌کوین را تا ۰.۰۱ دلار افزایش دهد. کوپر، بنیان‌گذار و مدیرعامل انتشارات و صدور مجوز Bigger Entertainment است، که امکان سوزاندن توکن‌های شیبا را از طریق سرگرمی فراهم می‌کند. کوپر در توییت اخیر خود اظهار داشت که اگر این روش کلید بخورد، می‌تواند هر ماه، میلیون‌ها دلار شیبا را بسوزاند.

چرا پلتفرم Bigger Entertainment فکر می کند، می تواند قیمت SHIB را از طریق سوزاندن توکن به ۰.01 دلار برساند

به گزارش صرافی ارز دیجیتال تبدیل و به نقل از خبر zycrypto، توکنومیک شیبا اینو (SHIB)، بزرگترین مانع افزایش قیمت شیبا اینو است. توکنومیک ضعیف شیبا باعث شده علی رغم جامعه بزرگ و وجود ارتش شیبا، قیمت این میم کوین متناسب با پذیرش و تقاضای روز افزونش افزایش نیابد. شیبا اینو، دارای با بیش از ۱ کوادریلیون عرضه در گردش، ایجاد شده است علی رغم اینکه که نیمی از آن در اختیار، ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم برای مصارف تبلیغاتی و تنویر افکار عمومی برای شیبا قرار دارد. با این حال، هنوز بیش از ۵۰۰ تریلیون توکن شیبا، در گردش باقی مانده است.

برای مقابله با مشکل اشباع بیش از حد عرضه، دارندگان شیبا اینو، استراتژی مشابه اتریوم و از طریق سوزاندن توکن برای کاهش عرضه شیبا را در برنامه خود قرار دادند. با فرایند توکن سوزی (token burning) که توکن‌های شیبا مستقیماً توسط دارندگان به یک آدرس غلط «کیف پول مرده» فرستاده می‌شوند تا به ‌طور دائم آنها را از عرضه در گردش حذف کنند. مدیرعامل و مؤسس Bigger Entertainment تصمیم گرفته تا توکن سوزی را با قدرت و سرعت بیشتری، و با راهکار متفاوتی انجام دهد. استیون کوپر، بنیانگذار این پلتفرم می گوید که از طریق سرگرمی، میلیون ها دلار شیبا می تواند، هر ماه سوزانده شود. هدف ما این نیست که دارندگان شیبا، همیشه سکه های خود را بسوزانند. هدف ما سوزاندن شیبا از طریق سرگرمی پخش موسیقی، ویدیوهای یوتیوب، کالاها، NFT و غیره به مخاطبان خارج از جامعه و ارتش شیبا (shibarmy)  است. با ساختن اکوسیستمی که مردم بدون اینکه بدانند، در حال سوزاندن شیبا، هستند. استیون کوپر در توییت خود نوشت: برای رسیدن به این هدف، Bigger Entertainment چندین لیست پخش را تنظیم کرده است که دارندگان شیبا می توانند برای گوش دادن به آنها هزینه پرداخت کنند. این پلتفرم همچنین دارای رگولاتور «SHIB burn party» است که دارندگان شیبا می توانند از طریق پلتفرم های پخش مختلف با خرید بلیط در آن شرکت کنند. علاوه بر این، بازی هایی نیز وجود دارد که دارندگان شیبا می توانند برای انجام آن ها پول پرداخت کنند. درآمد حاصل از این خدمات صرف توکن سوزی و کاهش عرضه شیبا می شود.

هدف قیمت بلندپروازانه SHIB چقدر تحقق یافتنی است؟

تاکنون، این پروژه بیش از ۱.۱ تریلیون توکن شیبا را، از زمان شروع بکار خود سوزانده است. جشن توکن سوزی شیبا توسط شرکت Bigger Entertainment در دسامبر ۱۷۶ میلیون شیبا را با فروش ۵ دلار بلیط این رویداد سوزاند. به طور مشابه، در ماه نوامبر، حدود ۲ میلیارد توکن شیبا از طریق لیست پخش اسپاتیفای (Spotify) این پلتفرم از بین رفت. جشن توکن سوزی آینده شیبا همچنین قرار است در ۱۴ فوریه برگزار شود. برای خرید شیبا می‌توانید از صرافی ارز دیجیتال تبدیل استفاده کنید.

نمودار شیبا اینو (SHIB)

شیبا، هنوز راه درازی در پیش دارد، تا بتواند صفرهای مورد نیاز خود را برای رسیدن به قیمت ۰.01 دلار حذف کند. هم اکنون، شیبا با ۰.00003281 دلار معامله می شود، که دز تایم روزانه ۲۶.۱۸٪ افزایش داشته است. میم کوین شیبا هم اکنون، ۷۰.8 درصد از بالاترین رکورد خود (ATH) در سال گذشته سال ۲۰۲۲ کاهش یافته است. با این حال، اگر شیبا به تکرار عملکرد چشمگیر خود در سال ۲۰۲۱ ادامه دهد، احتمال دست یابی به هدف بلند پروازانه شیبا، در دستیابی به قیمت ۰.01 دلار را نمی توان رد کرد.

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید