قیمت لحظه‌ای آوی

قیمت آوی را لحظه به لحظه از بازار تبدیل دنبال کنید

aaveicon
AAVE
Aave آوی
۲۴ ساعت اخیر
+ 2.05 %
66.579
USDT
3,462,041.4209999996
تومان
حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر
NaN میلیارد تومان
بالاترین قیمت تا این لحظه
66.58 USDT
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر 2.05 %
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 3,471,401 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 3,361,111 تومان
می‌دهید
aaveicon AAVE
دریافت می‌کنید
usdticon USDT

نمودار آوی

قیمت لحظه‌ای تمام ارز‌های دیجیتال تبدیل

سوالات متداول
چگونه قیمت آوی را پیش‌بینی کنیم؟

برای دریافت نظرات کارشناسان در مورد پیش‌بینی آوی (Aave) می‌توانید به کانال تلگرام الگوریتم تحلیل (@algotahlil) مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره با ریسک همراه است؛ کانال‌های تحلیلی نیز صرفا نظر متخصصین این حوزه می‌باشد.

آیا می‌توان آوی را استخراج کرد؟

جواب سوال بله است. البته اگر شما به داشتن آوی (Aave) AAVE علاقه‌مند هستید، همین حالا می‌توانید از صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل آوی خریداری نمایید. اما اگر به دنبال استخراج آوی هستید، به خاطر داشته باشید که قبل از انجام این کار، مدتی تحقیق کنید که آیا مفروضات شما واقعاً برای شما سودآور است. قیمت آوی می‌تواند نوسان داشته باشد و همچنین تعداد ماینرها در شانس شما برای سود دهی بسیار زیاد است. با قیمت کنونی آوی، در نظر بگیرید که راه‌اندازی دستگاه استخراج چقدر ارزش دارد. شما با استفاده از ماشین حساب سودآوری می‌توانید با تنظیم نرخ برق و میزان مصرف دستگاهتان چه مقدار ارزدیجتال استخراج خواهید کرد و آیا استخراج آوی سودآور است یا نه.

کارمزد خرید و فروش آوی در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معاملات در صرافی تبدیل با توجه به حجم معاملات محاسبه می‌شود. کارمزد معاملات با تتر 0.2 درصد و معاملات با ارزهای دیگر از 0.4 تا 0.15 درصد می‌باشد. جهت اطلاع دقیق‌تر از کارمزد معاملات می‌توانید به کارمزدهای معاملاتی تبدیل مراجعه کنید.

چگونه قیمت آوی را مشاهده کنیم؟

شما می‌توانید بر روی صرافی آنلاین تبدیل در قسمت خرید و فروش (بازار) قیمت آوی (Aave) AAVE را به تتر (دلار) مشاهده نمایید. همچنین به کمک نمودار قیمت پیشرفته تبدیل، شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای آوی را مشاهده کرده و به کمک ابزارهای تحلیل تکنیکال، قیمت آوی را تحلیل کنید.

start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله