قیمت لحظه‌ای مونرو

قیمت مونرو را لحظه به لحظه از بازار تبدیل دنبال کنید

xmricon
XMR
Monero مونرو
۲۴ ساعت اخیر
+ 1.33 %
147.53
USDT
7,623,377
تومان
حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر
13.22 میلیارد تومان
بالاترین قیمت تا این لحظه
147.53 USDT
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر 1.33 %
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 7,633,562 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 7,519,352 تومان
می‌دهید
xmricon XMR
دریافت می‌کنید
usdticon USDT

نمودار مونرو

قیمت لحظه‌ای تمام ارز‌های دیجیتال تبدیل

سوالات متداول
چگونه قیمت مونرو را پیش‌بینی کنیم؟

برای دریافت نظرات کارشناسان در مورد پیش‌بینی مونرو (Monero) می‌توانید به کانال تلگرام الگوریتم تحلیل (@algotahlil) مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره با ریسک همراه است؛ کانال‌های تحلیلی نیز صرفا نظر متخصصین این حوزه می‌باشد.

آیا می‌توان مونرو را استخراج کرد؟

جواب سوال بله است. البته اگر شما به داشتن مونرو (Monero) XMR علاقه‌مند هستید، همین حالا می‌توانید از صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل مونرو خریداری نمایید. اما اگر به دنبال استخراج مونرو هستید، به خاطر داشته باشید که قبل از انجام این کار، مدتی تحقیق کنید که آیا مفروضات شما واقعاً برای شما سودآور است. قیمت مونرو می‌تواند نوسان داشته باشد و همچنین تعداد ماینرها در شانس شما برای سود دهی بسیار زیاد است. با قیمت کنونی مونرو، در نظر بگیرید که راه‌اندازی دستگاه استخراج چقدر ارزش دارد. شما با استفاده از ماشین حساب سودآوری می‌توانید با تنظیم نرخ برق و میزان مصرف دستگاهتان چه مقدار ارزدیجتال استخراج خواهید کرد و آیا استخراج مونرو سودآور است یا نه.

کارمزد خرید و فروش مونرو در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معاملات در صرافی تبدیل با توجه به حجم معاملات محاسبه می‌شود. کارمزد معاملات با تتر 0.2 درصد و معاملات با ارزهای دیگر از 0.4 تا 0.15 درصد می‌باشد. جهت اطلاع دقیق‌تر از کارمزد معاملات می‌توانید به کارمزدهای معاملاتی تبدیل مراجعه کنید.

چگونه قیمت مونرو را مشاهده کنیم؟

شما می‌توانید بر روی صرافی آنلاین تبدیل در قسمت خرید و فروش (بازار) قیمت مونرو (Monero) XMR را به تتر (دلار) مشاهده نمایید. همچنین به کمک نمودار قیمت پیشرفته تبدیل، شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای مونرو را مشاهده کرده و به کمک ابزارهای تحلیل تکنیکال، قیمت مونرو را تحلیل کنید.

start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله