قیمت لحظه‌ای آپتیمیزم

قیمت آپتیمیزم را لحظه به لحظه از بازار تبدیل دنبال کنید

opicon
OP
Optimism آپتیمیزم
۲۴ ساعت اخیر
+ 0.12 %
1.613
USDT
83,874.387
تومان
حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر
NaN میلیارد تومان
بالاترین قیمت تا این لحظه
1.61 USDT
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر 0.12 %
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 84,602 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 82,314 تومان
می‌دهید
opicon OP
دریافت می‌کنید
usdticon USDT

نمودار آپتیمیزم

قیمت لحظه‌ای تمام ارز‌های دیجیتال تبدیل

سوالات متداول
چگونه قیمت آپتیمیزم را پیش‌بینی کنیم؟

برای دریافت نظرات کارشناسان در مورد پیش‌بینی آپتیمیزم (Optimism) می‌توانید به کانال تلگرام الگوریتم تحلیل (@algotahlil) مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره با ریسک همراه است؛ کانال‌های تحلیلی نیز صرفا نظر متخصصین این حوزه می‌باشد.

آیا می‌توان آپتیمیزم را استخراج کرد؟

جواب سوال بله است. البته اگر شما به داشتن آپتیمیزم (Optimism) OP علاقه‌مند هستید، همین حالا می‌توانید از صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل آپتیمیزم خریداری نمایید. اما اگر به دنبال استخراج آپتیمیزم هستید، به خاطر داشته باشید که قبل از انجام این کار، مدتی تحقیق کنید که آیا مفروضات شما واقعاً برای شما سودآور است. قیمت آپتیمیزم می‌تواند نوسان داشته باشد و همچنین تعداد ماینرها در شانس شما برای سود دهی بسیار زیاد است. با قیمت کنونی آپتیمیزم، در نظر بگیرید که راه‌اندازی دستگاه استخراج چقدر ارزش دارد. شما با استفاده از ماشین حساب سودآوری می‌توانید با تنظیم نرخ برق و میزان مصرف دستگاهتان چه مقدار ارزدیجتال استخراج خواهید کرد و آیا استخراج آپتیمیزم سودآور است یا نه.

کارمزد خرید و فروش آپتیمیزم در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معاملات در صرافی تبدیل با توجه به حجم معاملات محاسبه می‌شود. کارمزد معاملات با تتر 0.2 درصد و معاملات با ارزهای دیگر از 0.4 تا 0.15 درصد می‌باشد. جهت اطلاع دقیق‌تر از کارمزد معاملات می‌توانید به کارمزدهای معاملاتی تبدیل مراجعه کنید.

چگونه قیمت آپتیمیزم را مشاهده کنیم؟

شما می‌توانید بر روی صرافی آنلاین تبدیل در قسمت خرید و فروش (بازار) قیمت آپتیمیزم (Optimism) OP را به تتر (دلار) مشاهده نمایید. همچنین به کمک نمودار قیمت پیشرفته تبدیل، شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای آپتیمیزم را مشاهده کرده و به کمک ابزارهای تحلیل تکنیکال، قیمت آپتیمیزم را تحلیل کنید.

start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله