iqicon

قیمت و خرید آی کیو - IQ

ارز دیجیتال آی کیو

خرید ارز دیجیتال آی کیو (IQ) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت آی کیو به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز آی کیو بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش آی کیو اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز آی کیو هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت آی کیو به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 IQ = 610.3 IRT

iqicon

آی کیو

خرید آسان آی کیو
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت آی کیو

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، آی کیو می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

iqicon

iq

آی کیو

تومان --

iqicon

iq

آی کیو

قیمت دلاری

0.01030 USDT

قیمت تومانی

تومان 598

تغییرات 24 ساعت اخیر

-1.990 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۸۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

آی کیو (IQ) توکنی است که برای کمک به اکوسیستم علمی خود عرضه شده است. آی کیو توکن پلتفرم IQ.wiki است. این شبکه بر بستر وب ۳ طراحی شده است و نقش یک مرجع علمی بر بستر بلاک چین را دارد. می‌توان اطلاعات بسیار معتبر حوزه ارزهای دیجیتال را از این وب‌سایت به‌دست آورد. IQ token می‌تواند با نقش‌های خود به اهداف اکوسیستم IQ کمک کند.

ارز آی کیو

خرید آی کیو با تومان در ایران چطور ممکن است؟

به‌طور کلی ۳ راه برای خرید تومانی IQ وجود دارد. یکی از این راه‌ها خرید از یک یا چند فرد است. در این حالت می‌توانید بر سر معامله با تومان به توافق برسید. در غیر این صورت می‌توانید با استفاده از یک صرافی ایرانی دارایی تومانی را به تتر یا ارز مناسب دیگری تبدیل کنید.

این شیوه خرید بی واسطه است و از این طریق به کاهش هزینه‌ها کمک می‌کند. با این حال توجه داشته باشید که امکان سوء‌استفاده مالی در آن بسیار بالا است.

می‌توان به‌طور غیر مستقیم از یک صرافی خارجی نیز برای خرید تومانی IQ استفاده کرد. بدین‌منظور در ابتدا باید دارایی تومانی خود را با استفاده از یک صرافی ایرانی به تتر یا دیگر رمز ارزها تبدیل کنید؛ زیرا صرافی‌های خارجی از دارایی تومانی پشتیبانی نمی‌کنند.

با وجود تمام مزایای صرافی‌های معتبری مانند KuCoin و Binance استفاده از آن‌ها برای کاربران ایرانی با محدودیت‌هایی همراه است. به‌شکل‌ی که دسترسی به آن‌ها تنها با تغییر IP اتصال ممکن است. از طرفی این صرافی‌ها با شناسایی ملیت ایرانی کاربر ممکن است حساب او را به‌طور کامل مسدود کنند.

در نهایت گزینه دیگر برای خرید تومانی آی کیو استفاده از یک صرافی ارز دیجیتال ایرانی است. تبدیل از جمله همین صرافی‌ها است و شیوه‌های متعددی برای خرید تومانی انواع ارز دیجیتال در آن وجود دارد. یکی از راه‌های معامله ارز در این صرافی استفاده از گزینه‌های خرید و فروش آسان است. در این حالت هیچ کارمزدی به صرافی پرداخت نمی‌شود و در عین حال خرید با حداکثر سرعت و امنیت انجام می‌شود.

چگونه باید آی کیو بخریم؟ ۳ قدم برای خرید سریع آی کیو

توکن آی کیو

خرید آسان شیوه‌ای سریع برای تهیه IQ است. در این شیوه باید مراحل را به شرح زیر طی کنید:

 1. شارژ کیف پول با دارایی تومانی یا رمز ارزی؛
 2. جستجوی نام IQ و انتخاب گزینه خرید آسان؛
 3. تعیین مقدار مورد نظر IQ (با توجه به موجودی کیف پول تبدیل) و خرید.

ثبت سفارش در بازارهای تتری و تومانی نیز امکان خرید IQ را فراهم می‌کند. در میان گزینه‌های ثبت سفارش Market سریع‌ترین شیوه خرید است. سایر گزینه‌ها شامل Limit، Stop Limit و OCO می‌شوند که امکان شخصی سازی بالایی برای سفارشات فراهم می‌کنند.

بعد از خرید آی کیو، چطور آن را نگهداری کنیم؟

ارز دیجیتال آی کیو IQ پس از خرید در تبدیل به کیف پول اختصاصی شما در همین صرافی منتقل می‌شود. این کیف پول می‌تواند دارایی تومانی و رمز ارزی را با امنیت بسیار بالا ذخیره سازی کند. یکی دیگر از مزایای آن امکان دسترسی سریع به دارایی‌ها است.

بنا به دلایلی ممکن است کاربر ترجیح دهد که دارایی‌های دیجیتال خود را در یک کیف پول سخت افزاری یا نرم افزاری خارج از صرافی تبدیل ذخیره سازی کند. در میان انواع سخت افزاری کیف پول گزینه‌هایی مانند Ledger Nano S Plus و Ellipal Titan گزینه‌های مناسبی برای نگه‌داری IQ با حداکثر امنیت هستند.

آی کیو را می‌توان در کیف پول‌های نرم افزاری نظیر Guarda Wallet، Electrum و Coinbase Wallet نیز نگه‌داری کرد. به‌طور کلی سرعت دسترسی به ارزهای دیجیتال در این دسته کیف پول‌ها بیشتر از انواع سخت افزاری است.

ارز دیجیتال آی کیو چیست؟

رمزارز آی کیو

IQ توکنی است حاکمیتی که به دارندگان اجازه می‌دهد در شبکه و توسعه آن تأثیرگذار باشند. پلتفرم IQ دارای چندین شبکه است که به‌طور کلی برای ارائه اطلاعات در رابطه با وب ۳ و کریپتوکارنسی پایه ریزی شده‌اند. این شبکه‌ها از هوش مصنوعی مبتنی بر بلاک چین نیز استفاده می‌کنند که عملکردی غیر متمرکز داشته و با مشارکت کاربران توسعه پیدا می‌کند.

مزایا و ویژگی‌های اصلی آی کیو

ارز دیجیتال آی کیو IQ دارای مشخصه‌هایی است که همگی آن‌ها برای کمک به توسعه شبکه IQ wiki ضروری هستند. این توکن کاربردی است و صرفا برای کسب سود در بازار عرضه نشده است. در ادامه به ویژگی‌ها و مزایای اصلی این ارز دیجیتال اشاره کرده‌ایم:

 • نقش کاربردی: توکن‌های IQ برای ایجاد امنیت و افزایش قدرت در شبکه به کار می‌روند.
 • پاداش: از توکن‌های IQ برای ارائه پاداش به مشارکت کنندگان شبکه نیز استفاده می‌شود. بدین شکل مشارکت فعال و سازنده در سیستم افزایش پیدا می‌کند.
 • استیکینگ (Staking): IQ را می‌توان سپرده‌گذاری یا اصطلاحا استیک کرد. بدین شکل مشارکت‌های طولانی مدت در شبکه افزایش پیدا کرده و قیمت ارز پایدار می‌ماند. از طرفی فرد سپرده‌گذار نیز سود دریافت خواهد کرد.
 • قدرت حاکمیتی: آن دسته از دارندگان ارز IQ که توکن‌های خود را استیک کرده باشند می‌توانند در سرنوشت ارز و پلتفرم IQ تأثیرگذار باشند.
 • دسترسی مالتی چین (Multichain Availability): IQ بر پایه شبکه‌های بلاک چینی متنوعی نظیر اتریوم (Ethereum)، پالیگان (Polygon) و ایاس (EOS) توسعه پیدا کرده است. بر همین اساس سطح دسترسی و کاربری ارز بسیار گسترده شده است.

خرید آی کیو از تبدیل چه مزایایی دارد؟

تبدیل یک صرافی ارز دیجیتال با پشتیبانی از توکن‌هایی با تنوع بالا است. شیوه‌های خرید و فروش مختلف در این صرافی اجازه می‌دهند که کاربر بسته به نیاز یکی از آن‌ها را انتخاب کند. از طرفی سرعت بالا در معاملات آسان اجازه می‌دهد که IQ در هر زمانی و با حداکثر سرعت معامله شود. در ادامه به دیگر مزایای خرید آی کیو از تبدیل اشاره کرده‌ایم:

 • انتقال داخلی (انتقال IQ از کیف پول تبدیل به یک یا چند کیف پول دیگر در همین صرافی)؛
 • امکان بررسی تغییر قیمت آی کیو در ۷ یا ۳۰ روز گذشته، به‌صورت کلی و جزئی؛
 • تضمین امنیت با ذخیره دارایی دیجیتال کاربران در کیف پول‌های سرد؛
 • پشتیبانی بیشتر از ۳۸۰ رمز ارز برای تبادل (Swap)؛
 • دارای کانال سیگنال دهی همراه با تحلیل؛
 • پشتیبانی بیش از ۷۴۰ بازار تتری و تومانی؛
 • امکان تبدیل سریع IQ به ارزهای دیگر؛
 • دارای خرید آسان بدون کسر کارمزد؛
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته؛
 • دارای شیوه‌های متنوع برای خرید؛
 • امکان معامله بدون احراز هویت؛
 • سرعت بالا در انجام تراکنش‌ها؛
 • پشتیبانی از ربات‌های معامله‌گر؛
 • واریز و برداشت آنی.

فروش ارز آی کیو در تبدیل چطور انجام می‌شود؟

فروش ارز آی کیو

شیوه‌هایی متعدد برای فروش آی کیو در تبدیل وجود دارد. سریع‌ترین شیوه استفاده از گزینه فروش آسان است. در این حالت می‌توان در لحظه IQ را به دیگر رمز ارزهای پشتیبانی شده در صرافی یا دارایی تومانی تبدیل کرد.

گزینه دیگر فروش IQ با ثبت سفارش در بازارهای تتری و تومانی است. در این شیوه می‌توان یکی از گزینه‌های Limit، Stop Limit، Market و OCO را برای ثبت سفارش فروش انتخاب کرد.

حداقل سرمایه برای خرید آی کیو با تومان چقدر است؟

حداقل سرمایه برای خرید IQ معادل ۵۰ هزار تومان یا ۱ تتر است. امکان خرید این توکن با دیگر ارزهای دیجیتالی نظیر اتریوم و ترون نیز وجود دارد. در این صورت نیز باید حداقل مقداری از آن‌ها را تبادل کنید که تقریبا برابر با ۱ تتر باشند.

کارمزد معامله آی کیو در تبدیل

معامله آی کیو در خرید و فروش آسان شامل هیچ کارمزدی نمی‌شود. در عین حال برای ثبت سفارش در بازارهای تتری و تومانی نیاز به پرداخت مقدار مشخصی کارمزد وجود دارد. بسته به حجم معاملاتی کاربر در ۳۰ روز گذشته یک سطح کارمزدی برای او در نظر گرفته می‌شود. بر این اساس هر سفارش می‌تواند شامل ۰.۰۳ تا ۰.۳۵ درصد کارمزد شود. این سطح هر ۳۰ دقیقه یک بار به‌روز می‌شود.

در صورتی که ارزی مانند IQ را به صرافی یا کیف پولی دیگر نیز منتقل کنید تبدیل هیچ کارمزدی دریافت نمی‌کند. کارمزد پرداختی در این حالت مربوط به شبکه بلاک چین است.

سود سرمایه گذاری آی کیو به چه صورت است؟

IQ Token عرضه شده است تا بیش از هر چیز به اهداف و پلتفرم‌های روبه‌رشد شبکه خود کمک کند. اکوسیستم IQ مجموعه‌ای از فناوری‌های وب ۳، هوش مصنوعی و سیستم‌های جمع‌آوری اطلاعات را در بر می‌گیرد که با هدف گردآوری دانش کاربردی و مفید در حوزه بلاک چین فعالیت می‌کنند.

می‌توان این احتمال را در نظر گرفت که در آینده اکوسیستم IQ به معتبرترین مرجع علمی و صحت سنجی در حوزه ارزهای دیجیتال مبدل شود. در این صورت آی کیو می‌تواند احاطه گسترده‌ای بر بازار پیدا کرده و به ارزی بسیار ارزشمند تبدیل شود.

در حال حاضر IQ به لطف قابلیت استیکینگ و دیگر مزایای منحصربه‌فرد به صورت پایدار رشد می‌کند؛ اما می‌توان انتظار داشت که میزان این رشد در آینده بیش از پیش شود؛ بر این اساس سرمایه‌گذاری بر روی IQ می‌تواند برای اهداف کوتاه و حتی بلند مدت سودآور باشد.

چه کسی بنیان گذار آی کیو است؟

IQ توکنی زیر مجموعه IQ.wiki به‌حساب می‌آید؛ بنابراین بنیان گذاران آن نیز با سازندگان دانش‌نامه بلاک چینی IQ,wiki مشترک هستند. این دانش‌نامه توسط تیمی شامل Sam Kazemian، Travis Moore، Theodor Forselius راه‌اندازی شد. سام کاظمیان یکی از بنیان گذاران اصلی IQ.wiki و استیبل کوین Frax بوده است.

چه عواملی بر قیمت آی کیو تأثیر می‌گذارد؟

خرید ارز آی کیو

IQ به‌عنوان توکن پلتفرم IQ.wiki نقش‌های پر رنگی ایفا می‌کند؛ بنابراین بخشی از ارزش آن وابسته میزان محبوبیت و مقبولیت شبکه خواهد بود. بخشی دیگر از ارزش‌گذاری آی کیو نیز مشابه با دیگر ارزهای دیجیتال است. در ادامه به تمام عوامل تأثیرگذار بر قیمت IQ اشاره کرده‌ایم:

 • میزان کاربرد: هرچه میزان استفاده و کاربری توکن‌های IQ در شبکه بیشتر باشد، ارز رشد قیمتی بیشتری را تجربه خواهد کرد.
 • وضعیت سانتیمانتال (Sentimental) یا احساسی بازار: به‌طور کلی احساسات مثبت در رابطه با معامله ارزهای دیجیتال و به‌ویژه IQ می‌تواند بر روی قیمت آن تأثیرگذار باشد.
 • عرضه و تقاضا: یکی از عوامل مهم تأثیرگذار بر قیمت IQ میزان عرضه و تقاضای این ارز در بازار است.
 • نقدینگی و حجم بازار: بالا بودن نقدینگی و حجم سرمایه ارز IQ می‌تواند منجر به پایداری قیمت آن شود.
 • وضعیت کلی بازار: صعودی بودن یا نزولی بودن کلی بازار کریپتوکارنسی می‌تواند منجر به افزایش یا کاهش ارزش توکن IQ شود.
 • ارتقاء شبکه: هرگونه ارتقاء و به‌روزرسانی در IQ.wiki می‌تواند منجر به افزایش ارزش توکن‌های آی کیو شود.

تبدیل قیمت آی کیو به تومان چگونه انجام می‌شود؟

تبدیل قیمت ارز IQ به تومان بر اساس ارز پایه تتر و به‌صورت لحظه‌ای محاسبه می‌شود. اگر قیمت ارز آی کیو بر حسب تتر یا همان دلار را داشته باشید به راحتی می‌توانید آن را در قیمت روز تتر ضرب کنید و قیمت تومانی IQ را به دست آورید.

در بخش خرید یا فروش آسان می‌توان قیمت IQ را به تومان مشاهده کرد. در بخش‌های «معامله ارز دیجیتال» و «خرید و فروش» نیز می‌توان قیمت ارز را به تومان مشاهده کرد. توجه داشته باشید که قیمت‌های نمایشی در این بخش‌ها لحظه‌ای است و به‌طور دائم به‌روز می‌شود.

نمودار قیمت لحظه‌ای آی کیو چه کاربردی دارد؟ (چطور از نمودار استفاده کنیم)

قیمت آی کیو

در صورتی که IQ را خریداری کرده یا قصد معامله آن را داشته باشید نمودار این ارز کاربردی خواهد بود. می‌توان با استفاده از این نمودار قیمت لحظه‌ای و ارزش ارز را در گذشته مورد بررسی قرار داد. در این صورت پیش‌بینی قیمت آی کیو در آینده آسان‌تر خواهد بود. البته برای پیش‌بینی حرفه‌ای باید به تحلیل تکنیکال و تحلیل فاندامنتال تسلط داشته باشید.

در صورتی که IQ را خریداری کرده باشید نیز توجه به نمودار لحظه‌ای آن اهمیت پیدا می‌کند. در این صورت می‌توان افزایش و کاهش قیمت آن را تحت نظر داشت تا در زمان نیاز تصمیمات مناسب برای معاملات این توکن گرفته شود.

قیمت آی کیو به تومان امروز

در همین صفحه می‌توانید قیمت لحظه‌ای آی کیو را مشاهده کنید. همچنین از دیگر بخش‌های صرافی تبدیل مانند خرید و فروش آسان نیز می‌توان برای مشاهده قیمت روز آی کیو استفاده کرد.

منابع:

Binance.com

IQ.wiki

سوالات متداول خرید آی کیو

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید آی کیو

چگونه باید IQ بخریم؟

می‌توان با خرید آسان یا ثبت سفارش در بازار تتری یا تومانی اقدام به خرید IQ کرد.

حداقل سرمایه برای خرید IQ چقدر است؟

حداقل سرمایه برای خریداری IQ ۵۰ هزار تومان یا ۱ تتر است.

ارز دیجیتال IQ چیست؟

IQ ارز دیجیتال پلتفرم IQ.wiki است. این پلتفرم نوعی دانش‌نامه است که بر بستر بلاک چین طراحی شده است. توکن IQ نقش‌های متعددی در این شبکه ایفا کرده و به اشکال مختلف به گسترش کاربری و اعتبار آن کمک می‌کند. IQ.wiki از وب ۳، بلاک چین و هوش مصنوعی برای جمع‌آوری و صحت سنجی داده‌ها استفاده می‌کند.

قیمت لحظه‌ای IQ را از کجا ببینیم؟

در بخش‌های «معامله ارز دیجیتال»، «خرید و فروش» و معامله آسان می‌توان قیمت لحظه‌ای آی کیو را مشاهده کرد. در همین صفحه نیز می‌توان آخرین قیمت این ارز را مشاهده کرد.

چگونه ارزهای دیگر را به IQ تبدیل کنیم؟

با استفاده از خرید آسان می‌توان ارزهای دیگر را به آی کیو تبدیل کرد.

کارمزد خرید IQ در تبدیل چقدر است؟

خرید آسان IQ شامل هیچ کارمزدی نمی‌شود. در عین حال خرید این ارز با ثبت سفارش در بازار تتری و تومانی شامل ۰.۰۳ تا ۰.۳۵ درصد کارمزد می‌شود.

آیا ارز دیجیتال IQ را می‌توان استخراج کرد؟

خیر. امکان استخراج ارز آی کیو وجود ندارد.

برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

دیدگاه‌ها

محمد ر

12 روز قبل

5

سرعت اضافه کردن PEPE و WorldCoin و چندتا از ارزهای دیگه عالی بود. همین طور ادامه بدید

سودابه د

12 روز قبل

5

بیت‌کوین، دوج و SUI ارزهایی هستن که رشدشون رو به زودی شروع می‌کنن

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 384 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله