BONDicon

قیمت و خرید بارن بریج - BOND

خرید ارز دیجیتال بارن بریج BarnBridge

خرید ارز دیجیتال بارن بریج (BOND) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت بارن بریج به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز بارن بریج بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش بارن بریج اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز بارن بریج هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت بارن بریج به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 BOND = 120,337 IRT

BONDicon

بارن بریج

خرید آسان بارن بریج
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت بارن بریج

اطلاعات بازار بارن بریج

حجم ۲۴ ساعته (BOND) 9.6266
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 19.8460
تغییرات ۱ روزه -3.07 %
قیمت آخرین معامله 2.003 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 123,075 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 120,337 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، بارن بریج می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

BONDicon

BOND

بارن بریج

تومان --

BONDicon

BOND

بارن بریج

قیمت دلاری

2.01622 USDT

قیمت تومانی

تومان 120,409

تغییرات 24 ساعت اخیر

-3.073 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
770 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

بارن بریج در کنار اصطلاحات موجود در بازار ارز دیجیتال یکی از مباحث مهم را از آن خود کرده است. افرادی که قصد دارند به‌صورت محافظه‌کارانه و با هدفی بلند‌مدت در بازار ارز دیجیتال به خرید و فروش رمز‌ارز‌ها بپردازند، می‌توانند خرید بارن بریج را در دستور کار خود جای دهند. این رمز‌ارز با توکنیزه‌کردن ریسک‌ها ( تقسیم‌کردن آن‌ها به بخش‌ها و واحد‌های کوچک )، نیاز کاربران به سرمایه‌گذاری امن و به دور از ریسک زیاد را فراهم می‌کند.

هدف‌گذاری در عرضه توکن

ارز بارن بریج

هر رمز‌ارزی که وارد بازار ارز دیجیتال می‌‎شود، سازندگان آن از پیش اهدافی را برای عرضه توکن تعیین کرده‌اند. امنیت یک رمز‌ارز و صرافی‌هایی که از آن پشتیبانی می‌کنند، می‌توانند در یکجا جمع شده و ارزش آن ارز دیجیتال را مشخص کنند. هر کاربر باید پیش از خرید توکن یا ارز دیجیتال و سرمایه‌گذاری روی آن، اطلاعات قابل توجهی از آن را کسب کند تا در آینده با برخی مشکلات اساسی مواجه نشود. ماهیت و چیستی هر ارز دیجیتال، میزان استفاده از آن توسط افراد را مشخص می‌کند.

بارن بریج ( BarnBridge ) چیست؟

خرید بارن بریج یا هر ارز دیگر بدون اینکه کاربر حتی نداند ماهیت و کاربرد آن چیست، اشتباه محض است. ارز BOND یک توکن اختصاصی است که با پروتکلی با همین نام شناخته می‌شود. زمانی‌که اولین اوراق سفید از این توکن وارد بازار شد، BarnBridge در حوزه دیفای ( Defi ) قرار گرفت. از زاویه دیگر می‌توان به این ارز دیجیتال با توصیفی از به‌کار‌رفتن به‌عنوان ابزاری برای ایجاد ارز‌هایی که قابلیت خرید و فروش دارند، نگاه کرد.

دیگر توصیفی که از ارز BarnBridge شده، گفته می‌شود که این ارز دیجیتال پروتکلی است که می‌توان آن را به‌عنوان ابزاری برای ایجاد توکن‌هایی با قابلیت قرار‌دادن کاربر در معرض نوسانات بازار، دانست. این توکن می‌تواند به دو شیوه ریسک را در بازار ارز کاهش دهد. برخی مواقع کاربران باید میزان ریسک موجود را کاهش دهند؛ این روند ممکن است به‌صورت برعکس هم لازم باشد؛ یعنی کاربران باید ریسک را افزایش دهند تا در بازار آن ارز دیجیتال به‌صورت منطقی عمل کنند.

خرید بارن بریج با پروتکلی که دارد و شیوه‌ای که برای کاهش و افزایش این ریسک‌ها در پیش می‌گیرد، نیاز افراد به این سیستم را برطرف می‌کند. سرمایه‌گذاران می‌توانند با استفاده از این قابلیت، ریسک سرمایه خود را مدیریت کرده و در دارایی مد‌نظر خود قرار دهند. ارز BOND با استفاده از اپلیکیشن‌های اوپن سورس، میزان ریسک سیستم‌های مبتنی بر بلاک‌چین را مدیریت می‌کند. کاربران می‌توانند با استفاده از این توکن، علاوه‌بر مدیریت ریسک دارایی خود، به درآمدی ثابت برسند.

تاریخچه پیدایش بارن بریج ( BOND )

ارز BarnBridge در ابتدا در سال 2019 تاسیس شده است؛ در‌واقع منظور از تاسیس بدون عرضه این است که طرح اولیه یا همان وایت پیپر آن در این سال طراحی شد. آغاز عرضه و خرید بارن بریج توسط کاربران در سال 2020 رخ داد.

هدف از خلق بارن بریج ( BOND )

بنیانگذاران بارن بریج آن را با هدف فراهم آوردن بستری برای کاربران برای فهمیدن میزان ریسک هر ارز دیجیتال تاسیس کردند. وقتی یک فرد بداند که میزان ریسک رمز‌ارزی که برای سرمایه‌گذاری روی دارایی خود انتخاب کرده چقدر است، قطعا می‌تواند برنامه‌ریزی‌های بهتر و عاقلانه‌تری بگیرد. هر فرد با خرید این توکن می‌تواند میزان ریسک را در استراتژی خود برای سرمایه‌گذاری تعیین کرده و آن را کم یا زیاد کند.

از دیگر اهداف ارزBONDرا می‌توان قابلیت آن برای کاهش‌دادن ریسک سیستم‌هایی که به بازار دیفای مربوط می‌شوند، دانست. ریسک تورم، ریسک قیمت بازار، ریسک نوسانات نقدینگی و... برخی از ریسک‌های موجود در سیستم Defi هستند.

ارزش بارن بریج چگونه تعیین می شود؟

هرچه تعداد افرادی که به‌عنوان کاربر به خرید بارن بریج می‌پردازند بیشتر شود، ارزش آن هم به نسبت افزایش می‌یابد. از راه دیگر هم می‌توان ارزش BOND را مشخص کرد؛ وقتی این ارز دیجیتال بتواند با پروتکلی که دارد میزان ریسک ارز‌های متنوع‌تری را برای افراد نشان دهد، می‌تواند ارزش خود را هم در این راستا مشخص کند.

قابلیت ها و مزایای بارن بریج

معامله BOND

  • درآمد ثابتی که از راه استفاده از BarnBridge برای افراد به‌دست می‌آید، می‌تواند به‌صورت متقابل عمل کرده و به کارایی سیستم بیافزاید.
  • با استفاده از این ارز دیجیتال می‌توان به‌آسانی میزان نقدینگی زیادی را از استخر‌های موجود برای هر ارز استخراج کرد.
  • این توکن با درآمد ثابتی که برای کاربران ایجاد می‌کند، ریسک کمتری نسبت به ارز‌های دیگر دارد.
  • عدم تورم مصنوعی و رشد طبیعی این سیستم باعث شده تا بتوان این ویژگی را به‌عنوان ویژگی برتر آن معرفی کرد.
  • وجود هسته CDO در این توکن به آن کمک می‌کند تا جریان وجه نقد و همچنین میزان ریسک از بالا به پایین تقسیم شود.

بنیانگذاران ارز دیجیتال BOND چه کسانی هستند؟

برخی از افراد دوست دارند پیش از خرید بارن بریج یا هر نوع ارز دیگر در مورد بنیانگذاران آن ارز اطلاعاتی را کسب کنند. تروی موری و تایلر وارد، دو نفری هستند که ارزBOND را راه‌اندازی کرده‌اند. توسعه و گسترش روز‌افزون ارز بارن بریج را می‌توان مدیون اطلاعاتی دانست که این دو نفر در مورد بازار ارز دیجیتال داشته و دارند.

اطلاعاتی که در مورد بازار ارز دیجیتال و بلاکچین در توکن BarnBridge به‌کار رفته، مربوط به دانسته‌هایی است که تروی موری از بررسی‌های خود، آن‌ها را کسب کرده است. در کل می‌توان گفت نقش تروی موری در طراحی و ساخت این توکن، نقشی سازنده و موثر بود.

امنیت شبکه بارن بریج چگونه است؟

مورد بررسی قرار‌دادن یک ارز از لحاظ امنیت، پیش از خرید آن امری ضروری است. افراد باید پیش از خرید بارن بریج هم امینت آن را آنالیز کنند تا در آینده حساب کاربری خود را در مقابل هکر‌ها به سادگی از دست ندهند. از آنجایی‌که توکن BOND در سیستم دیجیتالی غیر‌متمرکز قرار دارد و ابزار‌های مشتق و پیچیده‌ای را برای خود استفاده می‌کند، از میزان امنیت قابل توجهی برخوردار است.

چه تعداد توکن بارن بریج در گردش است؟

شیوه‌ای که این توکن برای حجم در گردش خود در‌نظر گرفته، سیستمی بلند‌مدت دارد. موجودی این توکن تا به حال 10 میلیون عدد بوده که 3.8آن در حال حاضر در گردش است.

خرید ارز دیجیتال بارن بریج

ابتدایی‌ترین مرحله از خرید در هر صرافی این است که کاربر باید با ثبت‌نام و انجام مراحل احراز هویت برای خود پروفایلی درست کرده و سپس وارد صرافی شود. ورود به صرافی مساوی است با امکان خرید و فروش و استفاده از تمامی امکانات آن! چنانچه قصد خرید ارز دیجیتال بارن بریج را دارید، می‌توانید وارد صرافی‌هایMandala Exchange ،Coinbase Exchange ،KuCoin و Gate.io شوید.

فروش ارز دیجیتال بارن بریج

افرادی که دوست دارند پس از خرید بارن بریج آن را فروخته و در بازار آن سرمایه‌گذاری کنند، می‌توانند از همان صرافی که ارز را خریداری کرده‌اند یا دیگر صرافی‌های نام‌‎برده‌شده و صرافی‌های ایرانی این کار را انجام دهند. چنانچه برای فروش ارز دیجیتال بارن بریج اقدام می‌کنید، با رفتن به همان صرافی که ارز‌های دیجیتال خود را می‌خرید لازم نیست مراحل ثبت‌نام و احراز هویت را سپری کنید.

نحوه خرید بارن بریج از صرافی تبدیل

خرید BarnBridge از این صرافی همانند تمامی صرافی‌های دیگر است؛ اما با یک برتری قابل لمس و مشاهده! هر کاربر با ثبت‌نام و احراز هویت در صرافی تبدیل می‌تواند پس از ورود به سامانه بسیار ساده آسان آن با ورود به بخش خرید، بسیار سریع کار‌های اولیه وارد‌کردن مبلغ به تومان را انجام داده و در سرعتی به اندازه یک چشم به‌هم‌زدن به خرید بارن بریج بپردازد.

روش نگهداری بارن بریج

برای نگهداری از این توکن و هر نوع ارز دیجیتال دیگر لازم است پس از خریداری آن، توکن را در جایی امن به نام کیف پول ارزی حفظ کنید. نوع کیف پولی که برای دارایی خود انتخاب می‌کنید باید از لحاظ امنیت در رتبه بالایی قرار داشته باشد.این کار به این منظور است که کلاه‌برداران نتوانند به‌راحتی به ارز خریداری‌شده شما دسترسی داشته باشند.

انواع کیف پول بارن بریج

برخی افراد چون با کیف پول مختص به BarnBridge آشنایی ندارند، گمان می‌کنند می‌توان از هر نوع کیف پولی برای نگهداری ارز خریداری شده استفاده کنند. این طرز تفکر تا جایی درست است که آن کیف پول، نگهداری از بسیاری از رمز‌ارز‌ها را پشتیبانی کند. کیف پول‌‎های ارزی متامسک و تراست ولت از این ارز دیجیتال پشتیبانی کرده و وظیفه حفظ آن را به‌عهده گرفته‌اند.

کارمزد خرید و فروش بارن بریج

معامله بارن بریج در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش BOND در صرافی تبدیل

خرید بارن بریج به‌صورت مستقیم و فروش آن از طریق صرافی‌های خارجی تحریم است؛ اینجا است که صرافی‌های ایرانی می‌توانند میزان کارکرد خود را نشان داده و به کاربران خود اثبات کنند. صرافی تبدیل می‌تواند تمامی محدودیت‌های موجود برای خرید و فروش BOND و تمامی ارز‌های دیجیتال دیگر را از میان بردارد. کاربرانی که قصد خرید و فروش BOND در صرافی تبدیل را دارند، باید در سایت آن ثبت‌نام کرده و احراز هویت شوند تا بتوانند از ویژگی‌های باور‌نکردنی این صرافی بهره ببرند.

پشتیبانی 24 ساعته

چنانچه در حال خرید بارن بریج یا فروش آن در شب بوده‌اید و با مشکل یا ابهامی مواجه شدید، لازم نیست نگران عقب‌افتادن کار‌تان باشید. با وجود پشتیبانی 24 ساعته صرافی تبدیل، سوالات خود را به‌صورت آنلاین یا از طریق تماس تلفنی بپرسید.

احراز هویت سریع

پس از ثبت‌نام نوبت احراز هویت است تا کاربر بتواند با نام اصلی خود به خرید BarnBridge پرداخته و معاملات را انجام دهد. این مراحل بسیار سریع انجام می‌شود که با معامله تنها به اندازه 1 کلیک فاصله خواهید داشت.

حداقل میزان خرید و فروش

ربات‌های بازار‌گردان در این صرافی به‌صورت شبانه‌روزی کار خود را انجام داده و بر قیمت جهانی BOND و انواع توکن دیگر نظارت دارند. این نظارت باعث می‌شود حداقل میزان فاصله خرید و فروش را برای کاربر مشخص می‌کند.

کسب درآمد

با عضویت در صرافی تبدیل، علاوه‌بر اینکه می‌توانید از طریق خرید بارن بریج و فروش آن به سرمایه و سود قابل توجهی برسید، می‌توانید دوستان خود را دعوت کرده و از این طریق امتیازات ویژه‌ای بگیرید. این امتیازات می‌توانند مبالغی باشند که حتی در برخی موارد سبب به‌وجود‌آمدن کسب‌و‌کاری تازه برای فردی که هیچ شغلی را دنبال نمی‌کند باشد. برخی از کاربران می‌توانند این امتیاز را به‌عنوان شغل دوم خود دانسته، از آن کسب درآمد کنند و با مبلغ به‌دست‌آمده سرمایه‌گذاری کنند.

آیا خرید بارن بریج بدون احراز هویت ممکن است؟

صرافی‌های ایرانی برای انجام معاملات در هر نوع ارز دیجیتال، به احراز هویت نیاز است. با این وجود که این قابلیت برای کاربران وجود ندارد که در صرافی‌های خارجی ترید کنند، خرید بارن بریج بدون احراز هویت امکان‌پذیر نیست.

آینده بارن بریج چگونه است؟

خرید BOND

راهی که توسط این توکن تا به الان پیموده شده، با توجه به اطلاعات در دسترس بنیانگذاران آن راهی بسیار تاثیر‌گذار بوده است. با وجود اینکه این ارز دیجیتال در دسته توکن‌های مفید برای بازار قرار دارد، می‌توان برای آینده آن برنامه‌ریزی کرد؛ چراکه قرار است BOND توکن تا جایی که امکان دارد در بازار ارز دیجیتال به‌خوبی حفظ شود.

منابع

barnbridge.com
coinmarketcap.com
gemini.com

سوالات متداول خرید بارن بریج

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید بارن بریج

آیا خرید بارن بریج ( BOND ) می‌تواند سودآور باشد؟

خرید و فروش این ارز در زمان درست می‌تواند برای کاربر سودآور باشد.

از کجا می‌توانیم بارن بریج ( BOND ) بخریم؟

برای خرید BOND کافی است وارد صرافی‌هایMandala Exchange ،Coinbase Exchange ، KuCoin و Gate.io شده، ثبت نام کرده و احراز هویت کنید تا برایتان پرفایلی ایجاد شود.

خرید سریع بارن بریج ( BOND ) چگونه امکان پذیر است؟

برای ورود سریع به صرافی و اقدام به این کار، تنها کافی است صرافی تبدیل را انتخاب کنید.

کارمزد خرید و فروش بارن بریج ( BOND ) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله بارن برج در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

در چه زمانی می‌توانیم برای خرید و فروش بارن بریج ( BOND ) اقدام کنیم؟

برای خرید بارن بریج و فروش آن می‌توانید هر موقع که بخواهید و شرایط حاکم باشد اقدام کنید.

ارز دیجیتال بارن بریج ( BOND ) چگونه نگهداری می‌شود؟

می‌توان این ارز دیجیتال را در کیف پول‌های تراست ولت و متامسک نگهداری کرد.

آیا می‌توان بارن بریج ( BOND ) را استخراج کرد؟

با اینکه امکان استخراج این ارز در ایران وجود ندارد، اما می‌توان با استفاده از آن استخراج دیگر نقدینگی‌ها را آسان کرد.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

رضا م

44 روز قبل

1

سلام. ویدیو آموزشی نحوه خرید ارز دیجیتال رو از کجا می‌تونم پیدا کنم؟ تازه با تبدیل آشنا شدم یه مقدار تنوع زیاده نمی‌دونم از کجا شروع کنم.

رضا م

44 روز قبل

1

سلام. ویدیو آموزشی نحوه خرید ارز دیجیتال رو از کجا می‌تونم پیدا کنم؟ تازه با تبدیل آشنا شدم یه مقدار تنوع زیاده نمی‌دونم از کجا شروع کنم.

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 401 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله