AXLicon

قیمت و خرید اکسلار - AXL

خرید ارز دیجیتال اکسلار Axelar

خرید ارز دیجیتال اکسلار (AXL) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت اکسلار به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز اکسلار بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش اکسلار اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز اکسلار هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت اکسلار به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 AXL = 36,887 IRT

AXLicon

اکسلار

خرید آسان اکسلار
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت اکسلار

اطلاعات بازار اکسلار

حجم ۲۴ ساعته (AXL) 1,037.0400
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 652.0619
تغییرات ۱ روزه +1.53 %
قیمت آخرین معامله 0.6362 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 36,887 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 36,500 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، اکسلار می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

AXLicon

AXL

اکسلار

تومان --

AXLicon

AXL

اکسلار

قیمت دلاری

0.6471 USDT

قیمت تومانی

تومان 37,955

تغییرات 24 ساعت اخیر

1.532 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
780 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

ارز دیجیتال اکسلار چیست و آیا می‌تواند گزینه مناسبی برای سرمایه‌گذاری و خرید باشد؟ بررسی شرایط توکن AXL یا همان ارز اکسلار از دو جهت اهمیت دارد. در وهله اول باید بدانیم که این رمزارز چه قابلیت‌هایی داشته و از نظر فاندامنتالی چه ارزشی دارد و در وهله دوم شرایط آن را برای سرمایه‌گذاری و ترید ارزیابی کنیم. همان‌طور که می‌دانید هر ارز دیجیتال خوبی لزوماً گزینه مناسبی برای سرمایه‌گذاری نیست و هر ارز دیجیتالی که روی آن سرمایه‌گذاری می‌کنیم، لزوماً یک رمزارز با ویژگی‌های خیلی عالی در بازار نیست. به همین دلیل ‌پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای این مقاله همراه ما بمانید تا درباره ارز AXL این موضوع را بررسی نماییم. با ما در تبدیل همراه باشید.

اکسلار(Axelar) چیست؟

ارز اکسلار

ارز دیجیتال اکسلار که می‌توانید آن را با نماد AXL در بازار مشاهده کنید، یک توکن توسعه پیدا کرده روی پلتفرم اتریوم است. این رمزارز پلی میان سایر بلاک‌چین‌ها است و شبکه آن، این امکان را برای کاربر فراهم می‌آورد تا از قابلیت‌های بلاک‌چین‌های مختلف به صورت هم‌زمان استفاده نماید. اتصال میان بلاک‌چین‌ها که از استانداردهای مختلفی ساخته شده‌اند، مزیت‌های بسیار زیادی را می‌تواند برای فعالان در بازار ارز دیجیتال ایجاد نماید. دراین‌بین شبکه‌های مختلفی برای ارتباط زنجیره‌ای میان بلاک‌چین‌ها توسعه پیدا کرده‌اند که نمونه بارز آنها ارز دیجیتال کازماس است. اکسلار نیز شرایط خاص خود را دارد و می‌تواند گزینه خوبی برای این هدف باشد.

تاریخچه پیدایش اکسلار(Axelar)

تاریخچه پیدایش ارز اکسلار به همین چندی پیش یعنی سال ۲۰۲۰ برمی‌گردد. در آن زمان تیم توسعه‌دهنده این شبکه برای ایجاد ارتباط میان بلاک‌چین کازماس با ماشین مجازی اتریوم (EVM) این پروژه را راه‌اندازی کرد که به موفقیت هم رسید. در ادامه توسعه هر چه بیشتر پروژه توکن Axelar باعث شد تا امکان اتصال زنجیره‌ای بلاک‌چین‌های دیگری را هم فراهم آورد. البته این پروژه بیشتر روی اتریوم ۲ و اتصال آن به سایر بلاک‌چین‌ها برای بهره‌برداری از تمام مزیت‌های این فناوری توسعه پیدا کرده است.

اکسلار (Axelar) چگونه معروف و محبوب شد؟

احتمالاً وقتی صحبت از محبوبیت در بازار ارز دیجیتال به میان می‌آید، اولین ارز دیجیتالی که ذهن همه ما را درگیر می‌نماید، بیت کوین است. به همین دلیل خرید بیت کوین یک انتخاب برای همه سرمایه‌گذاران بازار رمزارزها شده است. دراین‌بین رمزارزهایی مانند توکن AXL نیز به دلایل مختلفی به محبوبیت می‌رسد. درباره ارز اکسلار این موضوع به امکان ایجاد یک پل بلاک‌چینی میان شبکه‌های پالیگان، اتریوم، فانتوم، آوالانچ، بایننس، آربیتروم، کازماس و سایر بلاک‌چین‌ها است. این موضوع اهمیت بسیار زیادی برای کسانی دارد که به دنبال استفاده از قابلیت‌های تمام بلاک‌چین‌ها به صورت هم‌زمان هستند. اگر فعالیت شما در بازار رمزارزها و شبکه بلاک‌چین کمی حرفه‌ای‌تر و تخصصی‌تر شود، اهمیت این پل را بیشتر درک خواهید کرد و به تیم توسعه اکسلار بابت این پروژه عالی تبریک می‌گویید.

هدف از خلق اکسلار (Axelar)

فرض کنید که به دنبال ایجاد یک برنامه غیرمتمرکز در شبکه کازماس هستید و برای این منظور تمایل به استفاده از قراردادهای هوشمند اتریوم دارید. در شرایط عادی این مهم امکان‌پذیر نیست و شما تنها مجاز به استفاده از امکانات هر شبکه برای توسعه برنامه‌های غیرمتمرکز در آن خواهید بود. اما اکسلار این اجازه را به کاربران می‌دهد تا با API بتوانند پلی زنجیره‌ای میان بلاک‌چین‌ها داشته باشند. اصلی‌ترین هدف از توسعه ارز اکسلار همین موضوع بوده و دغدغه اصلی تیم توسعه‌دهنده آن، ایجاد این پل میان زنجیره‌ای بوده است که باعث توسعه آن شده است. شاید اگر هر یک از بلاک‌چین‌ها را به یک کیهان یا منظومه در فضا تشبیه کنیم، شبکه توکن Axelar می‌تواند مانند یک کرمچاله عمل نموده و این منظومه‌ها را به هم متصل نماید.

ارزش اکسلار چگونه تعیین می‌شود؟

خرید AXL

یکی از نکات بسیار مهمی که بیشتر برای انتخاب ارز اکسلار برای سرمایه‌گذاری اهمیت پیدا می‌کند، نحوه تعیین ارزش آن است. از نظر فاندامنتالی در آینده می‌توانیم منتظر اتفاقات خوبی برای شبکه اکسلار باشیم. زیرا شبکه این رمزارز با افزایش قابلیت‌ها و کاربردهای فناوری بلاک‌چین در میان کاربران شرایط بهتری پیدا خواهد کرد و تقاضا برای استفاده از قابلیت‌های آن افزایش پیدا می‌کند. همین موضوع می‌تواند باعث افزایش تقاضا برای خرید توکن AXL شده و قیمت آن را بالاتر ببرد. با این حساب باید درک کرده باشید که ارزش‌گذاری ارز اکسلار و سایر توکن‌ها هم بر اساس قابلیت‌ها و کاربردهای آنهاست و هم بر اساس تقاضا برای خرید. البته تقاضا برای خرید توکن AXL تحت‌تأثیر عوامل مهمی همچون شرایط و کیفیت شبکه و البته استقبال از بازار کریپتوکارنسی و بیت کوین است و این عوامل باید در کنار هم در ارزش‌گذاری اکسلار مورد بررسی قرار گیرند.

قابلیت‌ها و مزایای اکسلار

شبکه اکسلار قابلیت‌ها و جذابیت‌های بسیار زیادی را برای کاربران در دسترس قرار داده که همه آنها می‌توانیم در لیست کاربردها و مزایای این شبکه قرار دهیم.

 • پل Satellite یکی از برنامه‌های بلاک‌چینی اکسلار است که امکان اتصال شبکه‌های بلاک‌چین مختلف را با یکدیگر به وجود می‌آورد.
 • ماشین مجازی اکسلار ابزاری بسیار عالی برای مدیریت و برنامه‌ریزی فعالیت‌ها در اتصال زنجیری شبکه‌های مختلف است.
 • توسعه برنامه‌های غیرمتمرکز، آن هم با استفاده از قابلیت‌های تمام بلاک‌چین‌های مورداستفاده برای این منظور را نیز می‌توانیم از جمله مزیت‌های عالی Axelar بدانیم.

وجود استخرهای نقدینگی برای درآمدزایی دارایی‌های بریج شده را نیز می‌توانیم به عنوان مزیت‌های این شبکه معرفی کنیم که نشان از هوش بالای تیم توسعه‌دهنده آن دارد.

بنیانگذاران ارز دیجیتال AXL چه کسانی هستند؟

 اکسلار بنیانگذاران AXL

در تیم بنیانگذاران ارز دیجیتال اکسلار افراد زیادی با رزومه‌های عالی حضور دارند که نشان از تفکر قوی حاکم بر این پروژه دارد. سرگوی گوربونوف که در تیم توسعه ارز الگورند نیز حضور داشته است و جورجیوس ولاخوس دارنده مدال طلای المپیاد ریاضی، دو هم بنیانگذار پروژه اکسلار هستند که در این راه افراد کارکشته دیگر فعال در بازار رمزارزها نیز آنها را یاری می‌نمایند. هر یک از این افراد تخصص خاص و بالایی در جنبه‌های مختلف توسعه رمزارزها در شبکه‌های بلاک‌چین دارند و می‌توانند در آینده تبدیل به برگ برنده‌ای برای این پروژه شوند.

امنیت شبکه اکسلار چگونه است؟

پروژه‌ AXL روی شبکه بلاک‌چین اتریوم بنا نهاده شده و از این نظر می‌تواند شرایط خوبی از نظر امنیتی داشته باشد. مجموعه‌ای از اعتبارسنج‌ها در حال فعالیت در شبکه این توکن هستند که با در کنار قراردادن این موضوع با دو لایه عملیاتی مختلف باعث شده تا امنیت اکسلار را مناسب ارزیابی کنیم. استفاده از یک شبکه کاملاً غیرمتمرکز باعث شده تا عملاً امکان هک شبکه به این راحتی‌ها وجود نداشته باشد و از این نظر ایرادی به اکسلار وارد نیست. شبکه این رمزارز بر اساس الگوریتم اجماع بسیار خاصی فرایند اعتبارسنجی را انجام می‌دهد. این الگوریتم به گواه اثبات سهام نیابتی یا DPos معروف است و در آن کاربران می‌توانند تصمیم بگیرند که دارایی‌های خود را به کدام اعتبارسنج‌ها بدهند که مسئول نگهداری از پل‌ها در شبکه هستند.

چه تعداد توکن اکسلار در گردش است؟

معامله AXL

نکته بسیار مهم دیگری که می‌توانیم درباره توکن AXL به آن اشاره داشته باشیم، تعداد توکن‌های تعریف شده برای آن در بازار است. در حال حاضر نزدیک به ۲۹۳ میلیون توکن از این رمزارز در بازار در حال گردش هستند. این تعداد عرضه برای این توکن به نظر منطقی می‌رسد. این موضوع می‌تواند باعث کاهش عرضه آن در بازار شده و درصورتی‌که به هر دلیلی شاهد تقاضای زیاد برای خرید آن در بازار باشیم، امکان رشدهای انفجاری را نیز می‌توانیم برای آن متصور بدانیم.

خرید ارز دیجیتال اکسلار

برای خرید ارز دیجیتال اکسلار راه‌حل‌های مختلفی در پیش دارید. خرید این رمزارز به صورت مستقیم از فروشنده‌ها سخت و البته کاملاً خطرناک است. راه‌حل‌های منطقی برای خرید ارز اکسلار استفاده از خدمات صرافی‌های داخلی و خارجی است. دراین‌بین صرافی‌های داخلی به دلیل عدم نیاز به تبدیل تومان به تتر و یا انتقال تتر هزینه‌های کمتری به شما تحمیل می‌کنند. از سوی دیگر صرافی‌های خارجی به علت وجود تحریم‌ها علیه کشورمان ممکن است با شناسایی شما به عنوان کاربر ایرانی دارایی‌هایتان را مسدود کنند و ریسک بالایی را برای شما داشته باشند. بنابراین به نظر می‌رسد اگر به فکر خرید و نگهداری از توکن AXL برای میان‌مدت و طولانی‌مدت هستید، استفاده از خدمات صرافی‌های معتبر داخلی می‌تواند بهترین تصمیم برای شما باشد. صرافی ارز دیجیتال تبدیل یکی از معتبرترین صرافی‌های داخلی است که بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال مختلف از جمله AXL را برای خرید و فروش در اختیار شما قرار می‌دهد.

فروش ارز دیجیتال اکسلار

برای فروش ارز دیجیتال AXL نیز می‌توانید از پلتفرم صرافی‌های داخلی استفاده کنید. باتوجه‌به حجم قابل‌توجه معاملات در بازار رمزارزها امکان فروش این رمزارز در قیمت‌های لحظه‌ای با سرعت بالا در دسترس است. البته شما می‌توانید از خدمات خرید و فروش سریع و آسان نیز بهره ببرید که شرایط خوبی را برای شما فراهم می‌نماید.

نحوه خرید اکسلار از صرافی تبدیل

برای خرید ارز دیجیتال اکسلار از طریق خدمات صرافی تبدیل پس از ثبت‌نام و احراز هویت سریع و آسان می‌توانید هم از بازار حرفه‌ای تتری استفاده کنید و هم بازار تومانی و خرید آسان این توکن را نیز در دسترس دارید. برای خرید آسان تنها کافی است وارد‌ بخش خرید آسان شده و در‌ بخش جستجو، توکن AXL را جستجو نمایید. حالا با انتخاب حجم موردنظر این توکن برای خرید می‌توانید آن را در مناسب‌ترین قیمت ممکن در زمان خرید، برای خود داشته باشید. در این بازار تتری و تومانی شما علاوه بر تعیین حجم، باید قیمت موردنظر خود را نیز تعیین کنید.

روش نگهداری اکسلار

برای نگهداری از ارز اکسلار می‌توانید سراغ انواع کیف پول ارز دیجیتالبروید. در انواع کیف پول‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری امکان نگهداری از این توکن وجود دارد. البته علاوه بر کیف پول‌ها که معمولاً نیاز به پرداخت هزینه نقل‌وانتقال دارد، در حساب صرافی تبدیل نیز امکان نگهداری از ارز اکسلار را برای شما فراهم کرده‌ایم. در حساب تبدیل امنیت نگهداری از تمام توکن‌ها تضمین شده است و از ساختار و الگوریتم‌های بسیار خاص غیرمتمرکز برای نگهداری از ارزهایی مانند AXL استفاده می‌شود که امکان ناامنی و حملات اینترنتی به آن را کاملاً از بین برده است.

انواع کیف پول اکسلار

برای نگهداری از ارز AXL اگر به فکر استفاده از انواع کیف پول ارز دیجیتال هستید، باید سراغ گزینه‌هایی بروید که از استاندارد ERC-20 پشتیبانی می‌نمایند. کیف پول‌هایی مانند تراست والت و متامسک می‌توانند بهترین گزینه برای این منظور باشند.

کارمزد خرید و فروش اکسلار

معامله اکسلار در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش AXL در صرافی تبدیل

در صرافی تبدیل تمام تلاش ما فراهم‌کردن بستری کامل و عالی برای انجام معاملات بازار ارز دیجیتال برای کاربران ایرانی است و سعی داریم تا تمام استانداردهای بین‌المللی را در این راستا برای شما فراهم آوریم. ازاین‌جهت شما می‌توانید مزیت‌های زیر را در خرید توکن AXL در اختیار داشته باشید:

 • امکان انجام فرایند خرید ارز AXL در کمتر از چند دقیقه و با هر حجمی
 • خرید توکن AXL با قیمت جهانی
 • استفاده از یک پلتفرم با حجم معاملات بسیار بالا
 • امکان پرداخت هزینه خرید ارز AXL هم به تومان و هم به تتر
 • امکان تبدیل سایر رمزارزها به توکن اکسلار
 • امکان فروش ارز AXL در صرافی در کمتر از چند دقیقه
 • به‌صرفه‌ترین کارمزدها برای خرید
 • در اختیار داشتن حساب کاربری کاملاً ایمن برای نگهداری طولانی‌مدت از توکن‌ها
 • امکان انجام خرید و فروش ارز دیجیتال AXL از طریق اپلیکیشن تبدیل
 • احراز هویت سریع برای کاربران تازه‌وارد
 • مشاهده تحلیل‌های تکنیکال مربوط به بیت کوین و خود ارز AXL در کانال تلگرامی سیگنال‌دهی رایگان تبدیل
 • برداشت توکن‌ها با استفاده از شبکه‌های مختلف انتقال و در کمترین زمان ممکن

آیا خرید اکسلار بدون احراز هویت ممکن است؟

اگر شرایط خرید ارز دیجیتال بدون احراز هویت را برای دریافت توکن‌های Axelar دنبال می‌کنید، چنین امکانی را در خدمات صرافی‌های داخلی در دسترس نخواهید داشت. باتوجه‌به قوانین وضع شده برای صرافی‌ها، چنین شرایطی در دسترس نیست و شما حتماً باید بعد از طی‌کردن مراحل احراز هویت برای خرید توکن‌های موردنظر خود اقدام کنید. البته صرافی‌های خارجی نیز در سال‌های اخیر به همین سمت پیش رفته‌اند و در حال حاضر برای خرید ارز دیجیتال در بهترین صرافی‌های جهان نیز برای حفظ امنیت دارایی‌هایتان لازم است تا مراحل احراز هویت را طی کنید.

آینده اکسلار چگونه است؟

پلی میان رمزارزها AXL

آینده اکسلار بسته به شرایط کلی بازار رمزارزها و نحوه عملکرد تیم توسعه‌دهنده این رمزارز دارد. اگر به دید سرمایه‌گذاری به فکر خرید این توکن هستید، شما در حال خرید یک رمزارز با پتانسیل بسیار بالا برای سودآوری هستید که البته باید ریسک‌های این سرمایه‌گذاری را هم در نظر بگیرید. AXL ممکن است بتواند در یک بازه زمانی یکی دو ساله ارزش سرمایه‌های شما را چندبرابر کند، اما همواره باید به ریسک‌های سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی نیز توجه کنید.

منابع:

AXELAR.Network

Coinmarketcap.com

سوالات متداول خرید اکسلار

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

سوالات متداول خرید اکسلار

از کجا می‌توانیم اکسلار (AXL) بخریم؟

بهترین راه‌حل برای خرید ارز AXL استفاده از خدمات صرافی‌های داخلی است؛ زیرا هزینه‌های بسیار کمی روی دست شما باقی می‌گذارند. در تبدیل امکان خرید بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال مختلف با کمترین کارمزدها را در دسترس دارید که اکسلار نیز یکی از آنهاست.

خرید سریع اکسلار (AXL) چطور امکان پذیر است؟

در‌ بخش خرید آسان می‌توانید در کمتر از چند لحظه با هر مقدار حجمی برای خرید توکن‌های AXL اقدام کنید. در این ‌بخش بعد از واردکردن حجم موردنظر، خرید در بهترین قیمت بازار برای شما انجام خواهد پذیرفت.

کارمزد خرید و فروش اکسلار (AXL) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله اکسلار در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چگونه قیمت اکسلار را پیش‌بینی کنیم؟

برای پیش‌بینی قیمت ارز AXL بهتر است به دانش تحلیل تکنیکال یا بنیادی مسلط باشید. البته کانال تلگرامی ما یعنی الگوریتم تحلیل https: //t.me/algotahlil نیز برای کمک به شما در پیش‌بینی قیمت ارزهای دیجیتال مختلف و سیگنال‌دهی در دسترس است. در این کانال می‌توانید تحلیل‌های روزانه قیمت رمزارزها را مشاهده کرده و از این تحلیل‌ها استفاده کنید.

ارز دیجیتال اکسلار (AXL) چگونه نگهداری می‌شود؟

برای نگهداری از توکن‌های AXL یا باید سراغ یکی از کیف پول‌های معتبر موجود مانند تراست والت یا متامسک بروید و یا اینکه توکن‌های خود را در حساب کاربری کاملاً ایمن صرافی تبدیل نگهداری کنید.

آیا خرید اکسلار (AXL) می‌تواند سودآور باشد؟

بله خرید AXL می‌تواند در آینده سودآوری مناسبی داشته باشد. البته این موضوع به صورت حتمی قابل‌پیش‌بینی نیست، اما شرایط توکن AXL به نظر خوب می‌رسد و ادامه‌یافتن همین شرایط می‌تواند سودآوری قابل‌توجهی را برای کاربران به دنبال آورد.

آیا می‌توان اکسلار (AXL) را استخراج کرد؟

خیر این رمزارز قابلیت استخراج ندارد.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

خسرو ا

61 روز قبل

5

ایول ارزای وب3 و NFT هم گذاشتین! مرسی از پشتیبانی قویتون. قبلا می‌خواستم امتحانی 100تومان ترون بفروشم مطمئن شم واریز آنی تبدیل بی دردسر انجام میشه، فکر کنم 1 دقیقه هم نشد که نشست به حسابم.

کیارش ع

61 روز قبل

4

همه ارزای اکوسیستم اتریوم دارن روز به روز چیزای جدید لانچ می‌کنن. تعجبم چرا خودش انقدر اروم اروم داره پیش میره. ایشالا روزای خوبشو ببینیم.

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 406 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله