ASTRicon

قیمت و خرید استار - ASTR

خرید ارز دیجیتال استار Astar

خرید ارز دیجیتال استار (ASTR) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت استار به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز استار بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش استار اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز استار هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت استار به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 ASTR = 4,109 IRT

ASTRicon

استار

خرید آسان استار
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت استار

اطلاعات بازار استار

حجم ۲۴ ساعته (ASTR) 0.0000
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 0.0000
تغییرات ۱ روزه +0.22 %
قیمت آخرین معامله 0.06924 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، استار می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

ASTRicon

ASTR

استار

تومان --

ASTRicon

ASTR

استار

قیمت دلاری

0.06931 USDT

قیمت تومانی

تومان 4,142

تغییرات 24 ساعت اخیر

0.215 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
770 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

در بسیاری از ارزهای دیجیتال ماینرها یا استیک کنندگان هستند که کارمزد تراکنش‌ها را دریافت می‌کنند و توسعه‌دهندگان قراردادهای هوشمند با پرداخت مبلغی به‌عنوان gas fee که نوعی کارمزد است مشارکت خود را در زیست‌بوم اعلام می‌کنند. Astar Network سازوکاری است که در آن سرمایه‌گذاران اولیه پاداش دریافت می‌کنند و از این طریق اعضای جامعه هواداران تشویق می‌شود که زودتر مشارکت انجام دهند.
خرید استار
ASTAR Network که در زیربخش «نوآوری» صرافی Binance هم فهرست شده است، مرکز برنامه‌های غیرمتمرکز چند زنجیره‌ای است که با ماشین مجازی اتریوم (EVM)، Web Assembly و راهکارهای لایه‌ دومی بر روی شبکه پولکادات(Polkadot) کار می‌کند. این شبکه با تطبیق‌پذیری بالایی که دارد به‌عنوان یکی از پرپتانسیل‌ترین پروژه‌های رمزارزی شناخته می‌شود.

این پروژه ابتدا Plasm نام داشت که در سپتامبر ۲۰۲۱ به Astar Network تغییر نام داد. این پروژه متن‌باز است و با قابلیت مقیاس‌پذیری بالای و زیرساخت قابل تعاملی که برای وب3دارد می‌تواند نقش مهمی را در زیست‌بوم ارزهای دیجیتال بر عهده گیرد.

استار ( ASTR ) چیست؟

Astar Network قطب برنامه‌های غیرمتمرکز (DApp) مبتنی بر پولکادات است که از اتریوم، WebAssembly و راهکارهای لایه دومی همچون ZK-Rollups پشتیبانی می‌کند. هدف این شبکه این است که به یک سکوی قراردادهای هوشمند چند زنجیره‌ای تبدیل شود که می‌تواند بر روی بلاک‌چین‌ها و ماشین‌های مجازی مختلفی اجرا شود. زنجیره رله پولکادات به شکلی طراحی نشده است که از قرارداد هوشمند پشتیبانی کند که همین مسئله فرصتی برای Astar ایجاد کرده است تا پیشتاز این عرصه باشد.

اصلی‌ترین پیش‌نیاز توسعه برنامه‌ غیرمتمرکز مقیاس‌پذیری است. Astar Network این توانایی را به توسعه‌دهندگان می‌دهد که هر برنامه‌ای که بخواهند را بدون دغدغه مقیاس‌پذیری ایجاد کنند.

توکن بومی شبکه Astar ارز دیجیتال ASTR است که به‌عنوان توکن حکمرانی استفاده می‌شود و قابلیت استیک کردن را هم دارد. تورم سالانه این توکن حدود ۱۰ درصد است.

توکن ASTR سه نقش اصلی را بر عهده دارد:

 • پرداخت کارمزد تراکنش‌های شبکه
 • استفاده برای فعالیت‌های حاکمیتی همچون رأی‌دهی
 • استیک کردن برای الگوریتم اجماع و دادن پاداش اعتبارسنج‌ها و نیز استیک کردن در برنامه‌های غیرمتمرکز

ASTR چگونه کار می‌کند؟

معامله ASTR
Astar Network یک شبکه بلاک ‌چین عمومی بدون نیاز به مجوز است که هرکسی می‌تواند به آن بپیوندد. توسعه‌دهندگان معمولاً برنامه خود را به Astar Network به‌عنوان زنجیره اصلی متصل می‌کنند.

توسعه‌دهندگان می‌توانند از ماژول OVM و استیک کردن برنامه غیرمتمرکز نیز برای استفاده آسان از راهکارهای لایه دومی شبکه استفاده کنند.

Astar Network علاوه بر کاربردهای Plasma می‌تواند برای برنامه‌های شبکه لایتنینگ و هر پروتکل لایه دومی دیگری نیز مورداستفاده قرار گیرد. هر شخصی می‌تواند مناسب‌ترین راهکار را برای استفاده خود انتخاب کند تا باتوجه‌به نیازهایش کمترین سرباره را ایجاد کند.

Astar Network سازوکار استیک کردن خود را به شکلی طراحی کرده است که به اولین استفاده‌کنندگان و اعضای جامعه دنبال‌کنندگان پاداش دهد.

 • جامعه هواداران زیست‌بوم قراردادهای هوشمند ساده‌ای ایجاد می‌کنند و آن را بر روی شبکه Astar قرار می‌دهند.
 • هولدرها یا نگه‌داری کنندگان ارز ASTR عملکرد قرارداد هوشمند را ارزیابی می‌کنند و توکن‌های ASTR خود را استیک می‌کنند.
 • دارندگان توکن ASTR و اعضای جامعه هواداران پاداش‌هایی را بر اساس عملکرد قرارداد هوشمندشان دریافت می‌کنند.

تاریخچه پیدایش ASTR ( استار )

در ژانویه ۲۰۱۹ سوتا واتانابه (Sota Watanabe) که یکی از رهبران مشهور دنیای بلاک‌چین بود Astar Network‌ را بنیان‌گذاری کرد.. این پروژه در ابتدا Plasm Network نام داشت و تغییر نام برند آن در ماه ژوئن سال ۲۰۲۱ انجام شده و به Astar Network تغییر نام داد. این پروژه تا ماه مه ۲۰۲۲ سرمایه‌ای معادل ۳۳ میلیون دلار جمع‌آوری کرده بود و پروژه بسیار مهمی در زیست‌بوم پولکادات و Web 3.0 محسوب می‌شود.

تمرکز اولیه این پروژه بر ایجاد راهکاری لایه دومی برای پولکادات بود که در این راه موفقیت خوبی کسب کرد. اما Astar‌ در حال حاضر شهرت خود را به‌عنوان سکوی قراردادهای هوشمند مورداستفاده توسعه‌دهندگان Web 3.0 با سازگاری کامل با ماشین مجازی اتریوم و WebAssembly کسب کرده است. هدف این پروژه افزایش بازدهی با کاهش هزینه و زمان برای توسعه‌دهندگان در محیط پرازدحام بلاک‌چین است. کاربران هم می‌توانند از طریق استیک کردن با برنامه‌های غیرمتمرکز از پروژه موردنظر خود حمایت کنند.

این پروژه توانسته است مقیاس و جامعه هواداران خود را طی این سال‌ها گسترش دهد و می‌خواهد نوآوری‌های بیشتری را به فضای Web 3.0‌ بیاورد.

استار ( ASTR ) چگونه معروف و محبوب شد؟

استفاده پروژه Astar Network‌ راهکارهای خلاقانه لایه دومی و استیک کردن با برنامه‌های غیرمتمرکز باعث شد این ارز دیجیتال بتواند سرمایه خوبی را از بنیاد Web 3.0 جذب کند علاوه‌برآن تیم پروژه توانستند بیش از ۳۳ میلیون دلار دیگر را از سرمایه‌گذاران مختلف جذب کنند. همه این مسائل باعث شد پروژه Astar Network و ارز دیجیتال ASTR بر سر زبان‌ها بیفتند و معروف و محبوب شوند.

ارزش استار ( ASTR ) چگونه تعیین می‌شود؟

خرید و فروش ASTR

 • سازوکار بازار و میزان عرضه و تقاضا:مهم‌ترین عامل تعیین‌کننده قیمت ارزهای دیجیتال سازوکار بازار و میزان عرضه و تقاضا است. هرگاه میزان تقاضا بر عرضه پیشی بگیرد قیمت ارز دیجیتال رشد می‌کند و برعکس زمانی که میزان عرضه بیشتر از تقاضا شود، قیمت کاهش می‌یابد.
 • وضعیت کلی بازار ارزهای دیجیتال:وضعیت کلی بازار ارزهای دیجیتال هم می‌تواند در افزایش و کاهش قیمت ASTR مؤثر باشد. معمولاً در زمان صعودی بودن کلیت بازار ارزهای دیجیتال است که رشدهای خوب این ارز رخ می‌دهد.
 • رشد پروژه Astar Network و افزایش میزان کاربری:رشد پروژه Astar Network و افزایش تعداد قراردادهای هوشمند قرار گرفته بر روی آن می‌تواند باعث افزایش تقاضا برای ارز بومی این شبکه یعنی ASTR شود. با افزایش تقاضا قیمت این ارز دیجیتال بالا رفته و نمودار قیمت ASTR صعودی می‌شود.

قابلیت‌ها و مزایای ASTR

استیک کردن برنامه‌های غیرمتمرکز

در برخی بلاک‌چین‌ها مانند بیت‌کوین، استخراج‌کنندگان هستند که کارمزد تراکنش‌ها را دریافت می‌کنند. هم‌زمان توسعه‌دهندگان که مشارکت‌کنندگان اصلی در زیست‌بوم هستند باید برای ثبت برنامه‌های خود کارمزد Gas Fee پرداخت کنند.

Astar Network پاداش بلوک‌های خود را به دو قسمت تقسیم می‌کند:

 • ۵۰ درصد از پاداش بلوک به توسعه‌دهندگان برنامه‌های غیرمتمرکز می‌رسد که برای Astar Network ارز افزوده ایجاد می‌کنند.
 • ۵۰ درصد هم به اعتبارسنج‌های بلوک‌ها می‌رسد.

این شبکه به شما اجازه می‌دهد که مدیری را که اپراتور نامیده می‌شود برای قرارداد هوشمند خود منصوب کنید. دیگر معرفی‌کنندگان برنامه‌های غیرمتمرکز اپراتورها را انتخاب می‌کنند و پاداش‌های تقریباً دائمی را از قراردادهای هوشمندی که مدیریت می‌کنند دریافت می‌کنند.

معامله اپراتوری

معامله اپراتوری به کاربران اجازه می‌دهد برنامه‌های Astar را خرید و فروش کنند. توسعه‌دهنده می‌تواند اپراتوری را برای انجام کارهایی همچون مدیریت زنجیره و تنظیم‌گری منصوب کند. کسانی که حق اپراتوری دارند می‌توانند سهام مدیریتی بخرند.

قراردادهای هوشمند

پولکادات با قراردادهای هوشمند سازگار نیست. Astar می‌تواند این توانایی را به پولکادات بدهد و آن را مقیاس‌پذیر کند. توسعه‌دهندگان می‌توانند برنامه‌های غیرمتمرکز را با علم به این که می‌توانند آن‌ها را مقیاس‌پذیر کنند، ایجاد کنند.

بنیان‌گذاران ارز دیجیتال ASTR چه کسانی هستند؟

سوتا واتانابه (Sota Watanabe) بنیان‌گذار Astart Network و ارز دیجیتال ASTR است. او توانست سرمایه بزرگی را از بنیاد Web 3.0 دریافت کند. بنیاد Web 3.0 را گاوین وود (Gavin Wood) یکی از بنیان‌گذاران اتریوم و پولکادات ایجاد کرده است.

واتانابه پیش‌تر در Chronicle که استارتاپی بلاک‌چینی در سان‌فرانسیسکو است کار می‌کرده است و در دانشگاه توکیو محقق بلاک‌چین بوده است. او در حال حاضر یکی از اعضای کمیته ترویج وب در دولت ژاپن است.

امنیت شبکه ASTR چگونه است؟

زمانی که Astar Network هنوز Plasm نامیده می‌شود و پیش‌ازاین که parachain خود را امن کند بر سازوکار اثبات اقتدار (Proof of Authority) تکیه داشت که تنها اعتبارسنج‌هایی که از زنجیره نگهداری می‌کردند را انتخاب می‌کرد. از آن زمان سازوکار اجماع به اثبات سهام نامزد شده (Nominated Proof of Stake) تغییریافته است که در زنجیره‌های رله پولکادات مورداستفاده قرار می‌گیرد.

در این الگوریتم:

 1. نامزد کننده اعتبارسنج را انتخاب می‌کند.
 2. اعتبارسنج تراکنش‌ها را تأیید می‌کند و فرزند بلوک (Block BABE)‌ جدیدی ایجاد می‌کند.
 3. بلوک نهایی می‌شود و تحویل شبکه داده می‌شود.

چه تعداد توکن استار ( ASTR) در گردش است؟

خرید ASTRl
کل تعداد توکن‌های قابل‌عرضه ASTR برابر 7 میلیارد توکن است. در زمان نوشتن این مقاله حدود ۴٫۳۶ میلیارد توکن ASTR در حال گردش است.

خرید ارز دیجیتال ASTR

ارز دیجیتال استار ( ASTR ) را می‌توان از صرافی‌های خارجی و داخلی مختلفی خرید. برای خرید ارز ASTR باید ابتدا در صرافی ثبت‌نام و احراز هویت کنید. اقدام به خرید ارز دیجیتال ASTR با انجام بررسی‌های لازم و در زمان مناسب می‌تواند سوددهی خوبی برای شما داشته باشد.

فروش ارز دیجیتال ASTR

فروش ارز دیجیتال ASTR نیز از طریق صرافی‌های مختلف امکان‌پذیر است. با افزایش شهرت این ارز صرافی‌های بیشتری آن را در لیست معاملاتی خود قرار داده‌اند. خریدوفروش این رمزارز با انجام بررسی‌های لازم می‌تواند سود مناسبی برای شما ایجاد کند.

نحوه خرید ASTRاز صرافی تبدیل

خرید ارز دیجیتال استار( ASTR ) از صرافی تبدیل ساده است. ابتدا باید در وب‌سایت صرافی تبدیل ثبت‌نام کنید. پس از ثبت‌نام سریع برای امنیت بیشتر دارایی‌هایتان احراز هویت را انجام دهید. فرایند احراز هویت در صرافی تبدیل بسیار شفاف و سریع است. پس از تأیید احراز هویت می‌توانید از طریق بخش خرید آسان در وب‌سایت تبدیل اقدام به خرید تومانی ارز ASTR کنید یا این ارز را با استفاده از ارزهای دیجیتال دیگر خریداری کنید.

روش نگهداری ارز ASTR

برای نگهداری ارز دیجیتال ASTR می‌توانید از انواع مختلف کیف پول‌ ارز دیجیتال استفاده کنید. می‌توانید این ارز دیجیتال را روی کیف پول سرد یا گرم نگهداری کنید. می‌توانید انتخاب کنید از کیف پول سخت‌افزاری یا نرم‌افزاری برای نگهداری ارز ASTR استفاده کنید. همچنین می‌توانید دارایی استار خود را در کیف پول امن صرافی تبدیل نگهداری کنید.

انواع کیف پول ASTR

ارز دیجیتال استار ( ASTR ) را می‌توان بر روی کیف پول‌های مختلفی نگهداری کرد. از جمله بهترین کیف پول‌های این ارز دیجیتال می‌توان به کیف پول Polkadot.js اشاره کرد. کیف پول‌های تالیسمن (Talisman) و متامسک و Math Wallet نیز قابلیت نگهداری این ارز را دارند. همچنین می‌توانید ارز دیجیتال ASTR خود را در کیف پول امن صرافی تبدیل نگهداری کنید.

کارمزد خرید و فروش ASTR

معامله استار در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش ASTR در صرافی تبدیل

خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی تبدیل مزیت‌های زیادی برای کاربران دارد؛ از جمله اینکه تنوع ارزی موجود در صرافی تبدیل بسیار زیاد است و شما می‌توانید از طریق بازار‌های تومانی و تتری بازار‌های معاملاتی متنوعی را برای سرمایه‌گذاری تحت‌نظر بگیرید. میزان کارمزد در نظر گرفته شده برای معامله کاربران در این صرافی بر اساس سطوح کاربری متنوع و مناسب است. حداقل میزان فاصله خرید و فروش در صرافی تبدیل برای کاربران فراهم شده است. نقل‌وانتقال داخلی ارز دیجیتال به کیف پو‌ل‌های موجود در صرافی تبدیل بدون کارمزد انجام می‌شود.

آیا خرید ارز ASTR بدون احراز هویت ممکن است؟

بیشتر صرافی‌های معتبر امکان خرید و فروش ارز دیجیتال استار ( ASTR ) را بدون احراز هویت فراهم نمی‌کنند. همه صرافی‌های ایرانی برای حفظ امنیت دارایی‌های شما ملزم به رعایت احراز هویت کاربران هستند و با این کار امنیت خرید‌وفروش و دارایی‌های شما بهتر حفظ می‌شود. در غیر این صورت در صورت ایجاد هرگونه خطا یا اشتباه در معاملات امکان بازگرداندن وجوه به شما ممکن نیست؛ بنابراین بهتر است پیش از خرید و فروش احراز هویت را انجام دهید و از طریق صرافی‌های معتبری مانند صرافی تبدیل به خرید ارز دیجیتال ASTR بپردازید.

آینده ارز دیجیتال ASTR چگونه است؟

باتوجه‌به نوآوری‌های پروژه Astar Network در زمینه مقیاس‌پذیری لایه دومی و همچنین قراردادهای هوشمند و جذب سرمایه بسیار خوب از بنیاد Web 3.0 و دیگر سرمایه‌گذاران به نظر می‌رسد این پروژه توانسته است جایگاه خوب و پایگاه محکمی برای خود ایجاد کند.

وجود جامعه هواداران بزرگ در شبکه‌های اجتماعی همچون توییتر باعث می‌شود بتوان با قطعیت بیشتری بر ارزش این پروژه تأکید کرد؛ بنابراین به نظر می‌رسد این پروژه بتواند آینده خوبی داشته باشد و صعودهای خوبی را به خود ببیند و سود خوبی به سرمایه‌گذاران برساند. بااین‌وجود همیشه باید ریسک‌های احتمالی را در سرمایه‌گذاری‌های مالی در نظر گرفت.

وب‌سایت پروژهAstar Network

Bybit

Messari

Forbes

سوالات متداول خرید استار

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید استار

از کجا می‌توانیم ارز دیجیتال استار ( ASTR )‌ را بخریم؟

در بسیاری از صرافی‌های ارز دیجیتال داخلی و خارجی می‌توانید اقدام به خرید و فروش ارز ASTR کنید؛ اما صرافی‌های خارجی، پشتیبانی مناسبی از کاربران ایرانی ندارند و امکان مسدودشدن دارایی‌های کاربر در آن‌ها بالاست؛ لذا پیشنهاد می‌شود از صرافی‌های ایرانی استفاده کنید. تبدیل، یکی از بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال در ایران است و از 230 رمزارز مختلف از جمله ارز ASTR پشتیبانی می‌کند.

خرید سریع ارز دیجیتال ASTR چگونه امکان‌پذیر است؟

برای خرید ارز ASTR در سریع‌ترین زمان ممکن می‌توانید از طریق بخش خرید آسان ارز استار در صرافی تبدیل به خرید و فروش این ارز بپردازید.

کارمزد خرید و فروش ارز دیجیتال ASTR در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله استار در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چگونه قیمت ارز ASTR را پیش‌بینی کنیم؟

می‌توانید از تحلیل شخصی خود استفاده کنید یا با عضویت در کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل (@algotahlil) از تحلیل‌های ساده و کاربردی بهره‌مند شوید. در صورت نیاز از دیگر کانال‌ها هم برای سیگنال گیری می‌توانید استفاده کنید.

ارز دیجیتال ASTRچگونه نگهداری میشود؟

نگهداری ارز دیجیتال استار در کیف پول‌های سرد و گرم و سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مختلف امکان‌پذیر است. همچنین می‌توانید ارز ASTR خود را در کیف پول امن صرافی تبدیل نگهداری کنید.

آیا خرید ارز دیجیتال ASTR می‌تواند سودآور باشد؟

باتوجه‌به جذب سرمایه‌های خوب پروژه Astar Network و حمایت جامعه هواداران بزرگ این ارز دیجیتال و نوآوری‌های جالب در قراردادهای هوشمند و برنامه‌های غیرمتمرکز به نظر می‌رسد این ارز دیجیتال بتواند آینده خوبی داشته باشد و برای سرمایه‌گذاران سودساز شود. بااین‌وجود همواره باید ریسک‌های سرمایه‌گذاری را در نظر گرفت.

آیا می‌توان ارز دیجیتال ASTR را استخراج کرد؟

خیر. ارز دیجیتال ASTR از سازوکار اجماع اثبات سهام نامزد شده (NPoS) استفاده می‌کند و بنابراین نمی‌توان آن را استخراج کرد.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

رویا ت

44 روز قبل

4

بیت‌کوین تا دو ماه دیگه می‌ترکونه. خرید توی این قیمتا رویا می‌شه فرصت خریده فقط

سپیده م

44 روز قبل

4

سلام. من از صفحه اینستاگرامتون امدم دوج کوین بخرم میخواستم ببینم از خرید آسان بخرم به صرفه تره یا از بازار تتری؟

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 401 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله