Skip to content
top banner

بیت کوین رایگان | چگونه بیت کوین رایگان بدست بیاوریم؟

در
خواندن در ۷ دقیقه

 

چگونه بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای بیتکوین رایگان به دست بیاوریم؟ این سؤال ممکن است ذهن بسیاری از شما را به خود مشغول کرده باشد؛ اما آیا به‌راستی وجود بیتکوین رایگان حقیقت دارد؟ در ادامه با ما همراه باشید تا پاسخ سؤالات خود را بیابید.

بیت کوین رایگان

آیا به دست ‌آوردن بیتکوین رایگان امکان‌پذیر است؟

مفهوم بیتکوین رایگان را اولین بار شخصی به نام اندرسون به کار برد. دریافت بیتکوین رایگان نیازمند انجام کارهایی است که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد. به دست آوردن بیتکوین رایگان برای کسانی مناسب است که با بازار رمز ارزها آشنایی ندارند یا اشخاص ریسک‌پذیری نیستند. این کار در حقیقت مسیری برای کسب تجارب مفید در بازار ارزهای دیجیتال است.

عمده‌ترین روش‌های گرفتن بیتکوین رایگان به شرح زیر است:

فاسِت بیت کوین (Bitcoin Faucet)

واژه‌ی فاسِت در فارسی به معنای «شیر آب» است. همان‌طور که از شیر آب به شکل قطره‌قطره آب می‌چکد، در این روش نیز بیتکوین به‌صورت ذره‌ذره به دست می‌آید. فاست درواقع مجموعه‌ای از سایت‌ها یا برنامه‌ها است که با انجام برخی کارها می‌توانید مقدار ناچیزی بیتکوین یا ارزهای دیگر را به‌عنوان جایزه دریافت کنید.

مهم‌ترین دلیل به وجود آمدن فاست بیتکوین‌ها تبلیغات است. هنگامی‌که وارد سایت‌های دریافت بیتکوین رایگان می‌شوید، تبلیغات زیادی را در صفحات مشاهده می‌کنید. بازدید شما از این تبلیغات صاحبان سایت‌ها و صاحبان تبلیغات را به درآمدهای کلانی می‌رساند. درازای بازدید نیز مقدار ناچیزی بیتکوین دریافت خواهید کرد.

اگر بخواهید این روش را ازنظر زمانی بررسی کنید و میزان زمانی که صرف می‌کنید و مقدار بیتکوینی که به دست می‌آورید را باهم مقایسه کنید خواهید دید که این روش ارزش چندانی ندارد. به‌طورکلی بیتکوین رایگانی که سایت‌ها یا برنامه‌های فاست می‌دهند نسبت به زمان زیادی که صرف این کار می‌کنید ارزش چندانی ندارد.

اگر با کلیک کردن روی لینک یا گزینه‌ای که فاست هر نیم ساعت برایتان آماده می‌کند یک سنت بیتکوین دریافت کنید بازهم با مشکلاتی روبرو خواهید شد؛ اول اینکه کارمزد شبکه از میزان دریافتی شما بیشتر خواهد بود، دوم اینکه هر فاست میزان دارایی مشخصی دارد و نمی‌توان کمتر از آن را برداشت کرد.

در حال حاضر فاست‌های زیادی وجود دارند؛ مثلاً، بیتکوین‌‌کِر (Bitcoinker)، ساتوشی ‌لبز (Satoshi Labs)، بونس‌ بیتکوین (Bonus Bitcoin)، مون بیتکوین (Moon Bitcoin) و سایت‌های مشابه دیگر که با یک سرچ ساده می‌توانید آن‌ها را بیابید.

کسب رایگان بیت کوین

چکیده دنیای کریپتو در سکه‌نامه تبدیل
چکیده دنیای کریپتو در سکه‌نامه تبدیل معاملات شما با مطالعه ماهنامه اختصاصی تبدیل، سکه می‌شود.
دانلود رایگان سکه‌نامه

دورکاری یا فریلنسری (Freelancer)

یکی دیگر از روش‌های دریافت بیتکوین رایگان دورکاری یا فریلنسری است. اگر در کارهایی همچون برنامه‌نویسی، نقشه‌کشی، تولید محتوا، ترجمه و کارهایی از این قبیل مهارت و تخصص دارید؛ می‌توانید درازای انجام این کارها به‌جای پول، بیتکوین دریافت نمایید.

درصورتی‌که علاوه بر تخصص، به زبان انگلیسی نیز مسلط باشید، می‌توانید کارهایی را انجام دهید که دستمزد بیشتری دارند درنتیجه بیتکوین بیشتری دریافت می‌کنید. با توجه به افزایش آگاهی افراد و بالا رفتن میزان شغل‌های اینترنتی، این روزها شرکت‌های بسیاری ازجمله کسب‌وکارهای مربوط به حوزه‌ی ارزهای دیجیتال، به نیروهای مجرب نیاز دارند و تعدادشان نیز روزبه‌روز افزایش میابد.

در حال حاضر سایت‌ها و پلتفرم‌های بسیاری برای این‌گونه فعالیت‌های راه‌اندازی شده‌اند. مثلاً، وب‌سایت کریپتو دات جابز (crypto.jobs)، کریپتو گیگز (CryptoGigs)، کریپتو جابز (crypto.jobs) و امثالهم که درازای انجام کارهایی که می‌پذیرید، بیتکوین دریافت خواهید کرد.

بیت کوین رایگان با دورکاری

کسب بیتکوین رایگان از طریق بازی‌

یکی از دغدغه‌های کاربران بازار کریپتو و اشخاصی که مایل به دریافت بیتکوین رایگان هستند درزمینه‌ی بازی‌هایی است که بیتکوین یا ارزهای رایگان دیگر را ارائه می‌دهد. سؤال بسیاری از افراد این است که آیا واقعاً با بازی کردن می‌توان بیتکوین به دست آورد؟ در پاسخ به این سؤال باید بگوییم بله، این امر امکان‌پذیر است.

در حال حاضر صدها بازی کامپیوتری و موبایلی وجود دارد که با ورود و طی کردن مراحل آن‌ها می‌توان رمز ارزهای مختلفی به‌خصوص بیتکوین را به‌عنوان جایزه دریافت کرد. در حقیقت ساده‌ترین و سرگرم‌کننده‌ترین روش دریافت بیتکوین رایگان، بازی کردن است. توجه داشته باشید که بسیاری از بازی‌ها، رمز ارزهای بومی خود را به‌عنوان جایزه به کاربران می‌دهند که به‌سادگی می‌توان آن‌ها را به بیتکوین تبدیل کرد.

با نصب و ورود به بازی‌هایی همچون SaruTobi، RollerCoin، Legends of Cleopatra، Blackjack، Bitcoin Alien Run، Bitcoin Flip، Altcoin Fantasy و بازی‌های دیگر می‌توانید بیتکوین یا رمز ارزهای دیگر را درازای وقت گذاشتن و بازی کردن دریافت نمایید.

بیت کوین رایگان با بازی

برنامه‌های رفرال (Referral) و افیلیت (Affiliate) صرافی‌ها

یکی از روش‌های نسبتاً آسان برای به دست آوردن بیتکوین رایگان استفاده از برنامه رفرال یا دعوت دوستان در صرافی‌های منتخب است. در حال حاضر این روش نسبت به روش‌های پیشین سوددهی بالاتری دارد. صرافی‌هایی که بیتکوین رایگان ارائه می‌دهند، تبلیغات و پاداش‌های جذابی را برای افزایش کاربران متقاضی در نظر می‌گیرند.

در این روش تنها لازم است تا لینک یا کدی که از سوی صرافی یا برنامه‌ی رفرال داده می‌شود را برای دوستان و آشنایان خود ارسال کنید. درصورتی‌که شخص مدعو از طریق لینک یا کدی که برایش فرستاده‌اید، پاسخ بدهد، به شما پاداش داده خواهد شد. پاسخ شخصی که دعوت کرده‌اید باید شامل ثبت‌نام یا انجام کار خاصی باشد. در این روش هرچه تعداد افرادی که دعوت می‌کنید بیشتر باشد، پاداش شما نیز افزایش خواهد یافت.

فعالیت در برنامه‌ی افیلیت نیز شباهت بسیاری به برنامه رفرال صرافی‌ها دارد. تنها تفاوت در اصل اجرای این روش‌ها این است که در روش افیلیت به‌جای کسب پاداش به ازای دعوت دوستان و آشنایان، در کارمزد دریافتی صرافی منتخب شریک خواهید شد.

اینکه پاداش شما کدام‌یکی از رمز ارزهای دیجیتال است به صرافی‌ها بستگی دارد. هر صرافی سیاست خاص خود را دنبال می‌کند و ممکن است از ارزهای متفاوتی به‌عنوان پاداش استفاده کند، اما درصورتی‌که بیتکوین بخواهید، می‌توانید جایزه‌ی خود را با بیتکوین معاوضه کنید.

برای اجرای روش افیلیت کافی است که در صرافی‌ها ثبت‌نام کنید و پس از دریافت لینک ارجاع می‌توانید کار خود را آغاز نمایید. از جمله سایت‌هایی که از این روش بیتکوین رایگان ارائه می‌دهند می‌توان کوکوین (kucoin.com)، پکس فول (Paxful.com) و کوینکس (coinex.com) را نام برد. صرافی ارز دیجیتال تبدیل هم از این برنامه پشتیبانی می‌کند و ۳۰ درصد از کارمزد معاملات فرد دعوت‌شده را به فرد دعوت‌کننده اختصاص می‌دهد. برای دریافت لینک و کد معرف خود می‌توانید به پنل درآمد رایگان مراجعه کنید.

 

تبلیغات بنری

این روزها با پیشرفت رسانه و شبکه‌های مجازی بسیاری از اشخاص از طریق صفحات کاربری یا وب‌سایت‌هایی که دارند می‌توانند برای تبلیغات اقدام کنند. اگر وب‌سایت یا شبکه‌ی اجتماعی پرمخاطب و پربازدیدی دارید می‌توانید درازای درج بنرهای تبلیغاتی، بیتکوین یا ارزهای مشابه را دریافت نمایید.

برای این کار لازم است ابتدا در وب‌سایت‌های تبلیغاتی مانند کوین ترافیک (CoinTraffic)، بیت مدیا (Bitmedia) و وب‌سایت‌های دیگر ثبت‌نام کنید یا صفحات کاربری تبلیغاتی در اپلیکیشن‌های اجتماعی را دنبال کنید. پس‌ازآن بنرهایی که در این وب‌سایت‌ها یا کانال‌ها قرار می‌گیرند را در وب‌سایت یا پلتفرم خود به اشتراک می‌گذارید. در این وب‌سایت‌ها می‌توان با به اشتراک گذاشتن انواع تبلیغات ازجمله بنرها، پاپ‌آپ و تبلیغات محلی درآمد کسب نمود. درنتیجه با هر کلیک کاربران بازدیدکننده روی بنرها، مقداری بیتکوین به موجودی شما اضافه می‌شود.

بیت کوین رایگان با مشاهده تبلیغات بنری

درآمد بیت کوین با تبلیغات

شما می‌توانید با تماشای تبلیغات‌ موجود در سایت Cointiply بیت کوین به دست بیاورید. برای به‌دست‌آوردن بیت کوین رایگان در این سایت کافی است:

 • در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
 • ویدیوها را تماشا کنید.
 • بازی کنید و بیت کوین بگیرید.
 • روی تبلیغات کلیک کنید.
 • دیگران را به سایت دعوت کنید.

۲.۷ میلیون نفر در این سایت فعالیت دارند. کاربران در ازای تکمیل وظایف ساده‌ای که برای آنها تعریف شده است امتیاز دریافت می‌کنند.  در نهایت کاربر می‌تواند درآمد خود را در غالب بیت کوین، دوج کوین، دش یا لایت کوین برداشت کند.

۰۸

کسب بیت کوین از طریق بازی

ساتوشی هیرو (Satoshi Hero) سایتی است که به شما اجازه می‌دهد با انجام بازی‌های متفاوت بیت کوین کسب کنید. گزینه‌های متعددی در ژانرهای متفاوت در اختیار شما گذاشته می‌شود؛ بنابراین هر کاربری می‌تواند سبک بازی موردعلاقه خود پیدا کند. در ادامه کافی است بازی کنید و امتیاز بگیرید.

به یاد داشته باشید که این سایت توانایی تشخیص وی پی ان را دارد و در صورت شناسایی خدمات محدودی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. همین امر نشان می‌دهد که این سایت معتبر است و می‌خواهد خدمات سطح بالایی را در اختیار تبلیغ‌کنندگان قرار دهد. تبلیغ‌کنندگان مسئول تأمین پاداش کاربران هستند.

۰۹

پرسشنامه آکادمی تبدیل لطفا با شرکت در پرسشنامه زیر، دیدگاه خود درباره آکادمی تبدیل و کیفیت مقاله‌ها را با ما در میان بگذارید.
شرکت در پرسشنامه

فروش خدمات و محصولات در ازای بیت کوین

فرقی نمی‌کند در چه حوزه‌ای فعالیت دارید مادامی که محصول یا خدماتی را ارائه می‌کنید می‌توانید در ازای خدمات خود بیت کوین دریافت کنید. فروش محصولات و خدمات را نمی‌توان روشی رایگان برای کسب بیت کوین به شمار آورد؛ اما بهتر این روش را در نظر داشته باشید. شما می‌توانید در ازای ارائه خدمات، به‌سادگی و بدون پرداخت پول بیت کوین را از آن خود کنید. شما همچنین می‌توانید دستمزد خود را در قالب بیت کوین دریافت کنید کافی است مسئله را با کارفرما در میان بگذارید و در صورت موافقت به‌جای ریال بیت کوین حقوق بگیرید.

 

 

بهترین سایت‌های کسب بیتکوین رایگان

سایت‌های متعددی برای کسب بیتکوین رایگان وجود دارد که به برخی از آن‌ها اشاره کردیم. به‌عنوان کاربرانی که تازه‌کار هستید و نمی‌خواهید ریسک کنید یا قصد پرداخت هزینه‌ای بابت خرید بیتکوین ندارید، بهترین گزینه مراجعه به سایت‌های معتبر و معروفی همچون adBTC، zaya.io/freebitcoin، ADBTC و CoinPayU و به دست آوردن بیتکوین رایگان است.

با مراجعه به سایت‌هایی که در این مقاله به آن‌ها اشاره کردیم، می‌توانید با انجام برخی کارهای ساده بیتکوین رایگان به دست بیاورید. به خاطرداشته باشید که کسب بیتکوین به روش‌های رایگان بسیار زمان‌بر است و یک‌شبه صاحب تعداد زیادی سکه نخواهید شد بنابراین با صبر و حوصله و ذره‌ذره بیتکوین جمع‌آوری کنید.

هشدارها

اگر می‌خواهید بیتکوین را به روش‌های گفته‌شده به دست آورید باید مراقب حملات هکرها و کلاه‌برداری‌ها باشید. در این راه بهتر است نکات زیر را نیز در نظر بگیرید:

 • پیش از هرگونه اقدام برای فعالیت در سایت‌هایی که ادعای پرداخت بیتکوین رایگان به‌عنوان دستمزد دارند، حتماً از اعتبار آن‌ها مطمئن شوید.
 • در سایت‌های پرداخت‌کننده‌ی بیتکوین، به‌هیچ‌عنوان پولی واریز نکنید.
 • اگر جایی دیدید که درازای انجام کار ساده‌ای مقدار زیادی بیتکوین رایگان به‌عنوان جایزه می‌دهند، مطمئن باشید که به دنبال سوءاستفاده از شما هستند.
 • هرگز نرم‌افزاری را از سایت‌های متفرقه دانلود نکنید؛ برای این منظور فقط از گوگل پلی یا سایت‌های معتبر استفاده کنید.
 • اطلاعات حساس خود مانند رمز ایمیل یا رمز کیف پول دیجیتال را در اختیار کسی قرار ندهید.

هشدارهای بیت کوین رایگان

سخن پایانی

تا به امروز کسب‌وکارها و صرافی‌های زیادی برنامه‌ها و سایت‌های متنوع و جذابی را برای کسب درآمد از طریق بیتکوین و ارزهای دیجیتال دیگر معرفی نموده‌اند. شما نیز می‌توانید با شرکت در فعالیت‌های آن‌ها درآمد کسب کنید. فقط تحقیقات پیش از آغاز به کار را فراموش نکنید. در این مقاله روش‌هایی که بدون نیاز به پرداخت پول به شما بیتکوین می‌دادند را معرفی کردیم. دقت کنید که هیچ‌کدام از این روش‌ها نیازی به پرداخت پول ندارند. امیدواریم مطالب این مقاله برایتان مفید باشد. لطفاً تجربیات و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منابع

figar.ir

arzdigital.com

mihansignal.com

دیدگاه‌ها (11)

 1. well Done 👍🏼✅
  با همین فرمون ادامه بدین بانو ماه ریاحی
  موفقیت‌های روز افزون برای شما و تیم حرفه‌ایی‌تون آرزومندم ✨👌🏼👏🏼🌹🫵💵💳💕🫡

 2. تبدیل یک برنامه ی کاملا منحصر به فرد باتوضیحات مختصر مطالب ولی کامل و دقیق میباشد ، پشتیبانی فوق العاده ، امنیت بالا ، ریسک پایین ، جوایز روزانه بسیار عالی ، تبدیل یک برنامه ی بسیار کاربردی و فوق العادست 👌👌👌

جهت دریافت آخرین اخبار و مقالات به خبرنامه بپیوندید.

عکس مجله خبرنامه