بنیانگذار سرمایه گذاری اسکای بریج (SkyBridge Capital) و مدیر سابق ارتباطات کاخ سفید، آنتونی اسکاراموچی، توصیه هایی برای دارندگان بیت کوین دارد.

بر اساس گزارش صرافی ارز دیجیتال تبدیل و به نقل از CNBC، آنتونی اسکاراموچی، بنیانگذار اسکای بریج و مدیر سابق ارتباطات کاخ سفید، به مردم گفته است که در بحبوحه سقوط قیمت بیت کوین «یک قرص مسکن بخورید»، استراتژی سرمایه گذاریتان را درباره ارزهای دیجیتال در بازه بلند مدت تعریف کنید. چون نتیجه سرمایه گذاری در بیت کوین، و سایر ارزهای رمزپایه مانند، الگوراند و اتریوم، در درازمدت بسیار مفید خواهد بود.

نظرات اسکارموچی، در بحبوحه شروع نزولی سال ۲۰۲۲ برای بیت کوین است که از ابتدای سال، ۱۹ درصد کاهش یافته است. با این حال، علیٰ‌رغم قیمت ۳۳۰۰۰ دلاری بیت کوین در هفته گذشته، قیمت فعلی ۳۷۸۰۰ دلاری بیت کوین، «ارز دیجیتال پرچمدار»، نشان دهنده نوعی بازگشت است.

ثبت نام در تبدیل

اسکارموچی اضافه کرد: «رمزنگاری، یک فناوری نوظهور است. اگر نگاهمان به آینده باشد، در سال ۲۰۲۵ احتمالا یک میلیارد کیف پول بیت کوین وجود داشته‌باشد. با پیوستن افراد بیشتر به شبکه، در مقایسه با دلار که همچنان دلار باقی می‌مانَد، بیت کوین در نهایت به یک ذخیره ارزش، تبدیل می‌شود».

اسکاراموچی و بیت کوین

بنیانگذار اسکای بریج، مدت‌هاست که از طرفداران بزرگ بیت کوین بوده است. در ماه مارس سال گذشته، اسکاراموچی گفت که به طور خاص بر بیت‌کوین متمرکز شده است:

«دلایل کافی من برای سرمایه گذاری در بیت کوین این است، که بیت کوین ۱۲ سال است که در معرض ۸۳۰۰ رقیب مختلف قرار گرفته است. با این حال، تلاش تمام رقبا برای شکست بیت کوین بی نتیجه مانده است و بیت کوین همیشه در اوج قرار دارد».

ثبت نام