راهنمای خرید و فروش فایل کوین

راهنمای خرید و فروش فایل کوین | خرید جسورانه‌ترین رمزارز بازار

از راهنمای خرید و فروش فایل کوین چیزی می‌دانید؟ فایل کوین شبکه غیرمتمرکز همتا به همتا دیگری از بلاک‌چین است که امکان انتقال و ذخیره‌سازی فایل‌ها را در بستر اینترنت فراهم می‌کند. فایل کوین را می‌توان معادل این جمله دانست که بستری امن و بدون واسطه برای ذخیره فایل‌ها است. یکی از کاربردی‌ترین، جسورانه‌ترین و پیچیده‌ترین بلاک‌چین‌هایی که امروز در این فناوری و بازار می‌توان پیدا کرد. این مطلب از راهنمای تبدیل قرار است شما را با راهنمای خرید و فروش فایل کوین و آموزش خرید و فروش رمزارز فایل کوین آشنا کند. برای کسب اطلاعات بیشتر تا پایان همراه ما باشید.

هم‌چنین می‌توانید ویدئوی آموزش خرید و فروش فایل کوین را از تبدیل ببینید.

 

نگاهی گذرا به فایل کوین

همان‌طور که گفتیم فایل کوین (FIL) یک شبکه همتا به همتا است که به کاربران امکان می‌دهد فایل‌ها را با استفاده از بلاک‌چینی به همین نام در اینترنت ذخیره کنند. فایل کوین هر تراکنش را با یک واحد ذخیره‌سازی ثبت می‌کند. هدف اصلی فایل کوین ایجادکردن بستری مطمئن و امن بود که هر فایل بتواند با استفاده از این بستر به طور قابل‌اعتماد و دقیقی توسط کاربران ذخیره شود. به‌این‌ترتیب کاربران نگران ازدست‌دادن داده‌های بارگذاری شده خود نخواهند بود.

ارز رمزنگاری شده بومی این شبکه، FIL ، یک رمز ERC-20 نیست. زیرا فایل کوین از فناوری بلاک‌چین مخصوص خود برای مدیریت شبکه استفاده می‌کند. فایل کوین باید از توکن خود استفاده کند چون ویژگی اجماع خاص خود را دارد که مشوق شرکت‌کنندگان و کاربران در شبکه برای ارائه بهترین خدمات است.

فایل کوین (FIL) چگونه کار می‌کند؟

 فایل کوین یک شبکه غیرمتمرکز همتا به همتا برای ذخیره داده‌ها است که بر اساس پروتکل سیستم فایل بین سیاره‌ای (IPFS) ساخته شده است. هنگامی که یک کاربر می‌خواهد از فایل کوین برای ذخیره داده‌های شخصی خود استفاده کند، استخراج‌کنندگان ذخیره‌سازی را در شبکه انتخاب کرده و به آنها در FIL پول می‌دهد تا فایل‌های خود را میزبانی کند. ماینرها رایانه‌های مسئول ذخیره فایل‌های کاربران هستند و نقش مهمی در ایمن‌سازی شبکه فایل کوین ایفا می‌کنند.

باتوجه‌به ماهیت غیرمتمرکز فایل کوین، فایل‌ها می‌توانند بدون نیاز به‌واسطه در شبکه همتا به همتا ذخیره شوند. کاربران می‌توانند از بین استخراج‌کنندگان مختلف فایل کوین بر اساس هزینه، افزونگی و سرعت خود انتخاب کنند. فایل کوین (FIL) همچنین می‌تواند با برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps) ادغام شود.

ماینرها انواع مختلفی از «معاملات» را برای کاربران اجرا می‌کنند و این در حالی است که برای مشارکت آنها نیز هزینه دریافت می‌کنند. هر ۳۰ ثانیه یک بلوک جدید به زنجیره اضافه می‌شود و ماینرها پاداش‌های FIL خود را جمع‌آوری می‌کنند

اگر یک کاربر بخواهد داده‌های ارسال‌شده را بررسی کند و تأیید کند که داده‌ها به‌درستی ذخیره شده است، می‌تواند مدارک موجود در بلاک‌چین را بررسی کند. اثبات‌ها مشکلات ریاضی رمزنگاری قابل تأیید عمومی هستند که به طور منظم و به طور خودکار توسط ماینرها در شبکه فایل کوین ارائه می‌شوند.

همچنین فایل کوین از اثبات تکرار (PoRep) استفاده می‌کند. این روش اثبات نشان می‌دهد یک معدنچی تمام داده‌ها را دریافت کرده و در مقایسه با سایر ماینرها آن را به طور منحصربه‌فرد کدگذاری کرده است. به این معنی که دو معامله برای داده‌های یکسان از دیسک‌های متفاوتی استفاده خواهند کرد.

استفاده از PoRep اجازه اطمینان از دریافت داده‌ها را می‌دهد و سپس از روش Proof of Spacetime (PoSt) استفاده می‌کند. توضیح درباره فایل کوین پیچیده‌‌تر از این چند بخش است و بهتر است قبل از خرید اطلاعات کامل‌تری درباره آن کسب کنید. ادامه راهنمای حرید و فروش فایل کوین به صحبت درباره نحوه خرید ارز دیجیتال فایل کوین و آموزش مراحل خرید آن خواهیم پرداخت.

نحوه خرید ارز دیجیتال فایل کوین

قصد خرید و معامله کردن هر رمزارزی را که داشته باشید، لازم است از سه روش این کار را انجام دهید. خرید از طریق کارت‌های اعتباری، خرید از کارت‌های بانکی و خرید از صرافی‌های آنلاین. معامله و خرید از صرافی‌های آنلاین تقریباً آسان‌ترین و در دسترس‌ترین روشی است که از طریق آن می‌توان وارد بازار کریپتوکارنسی‌ها شد.

صرافی‌‌های معتبر جهانی و بزرگی هستند که می‌توانند مرجع معامله باشند. اما بسیار از این صرافی‌ها با مشکلاتی مثل محدودیت‌ها مالی و تحریم‌های اقتصادی به‌خصوص تحریم‌های ایران باعث شده‌اند تا انجام مراحل خرید فایل کوین و فروش از طریق آنها دشوار شود. چاره راه چنین مشکلی معامله در صرافی‌های داخلی است.

یکی از فعال‌ترین و معتبرترین پلتفرم‌های آنلاین برای معامله در بازار ارزهای دیجیتالی صرافی تبدیل است. پلتفرمی مشابه پلتفرم جهانی بایننس که بیش از ۵۰ رمزارز را پشتیبانی می‌کند و می‌تواند انتخاب خوب و مناسبی باشد. تبدیل تا امروز توانسته درصد قابل قبولی از رضایت کاربران و معامله‌گران فعال در این پلتفرم را کسب کند. بعد از کسب اطلاعات درباره صرافی معتبری که قصد معامله در آن را دارید، نوبت به ساخت حساب و آموزش خرید و فروش رمزارز فایل کوین می‌رسد.

آموزش تصویری خرید و فروش فایل کوین

همان‌طور که گفتیم بعد از بررسی و انتخاب صرافی نوبت به آموزش خرید و فروش رمزارز فایل کوین می‌رسد.
بخش بعدی راهنمای خرید و فروش فایل کوین همراه با هم آموزش تصویری خرید و فروش فایل کوین در تبدیل را مرور کنیم.

مرحله اول، ورود و ثبت‌نام

اولین قدم برای ورود به بازار ثبت‌نام و ساخت حساب کاربری در صرافی است. برای ساخت حساب کاربری در سایت تبدیل باید وارد سایت صرافی به آدرس tabdeal.org شوید.

در صفحه اصلی از قسمت بالا سمت چپ، روی گزینه ورود یا ثبت‌نام بزنید و به صفحه ثبت‌نام و ساخت حساب کاربری وارد شوید. اطلاعاتی مثل شماره تماس و رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید تا مقدمات اولیه برای ساخت حساب انجام شود.

مرحله دوم ثبت و احراز هویت

فعالیت در صرافی‌های آنلاین شما را ملزم می‌کند تا اطلاعات هویتی خود را در سایت احراز کنید و برای اطلاعات وارد شده تأییدیه بگیرید. این مرحله در همه صرافی‌های آنلاین چه صرافی‌های داخلی و چه صرافی‌های خارجی مشترک است.

تأیید هویت خود را با واردکردن ایمیل، اطلاعات شخصی، اطلاعات بانکی، تماس با تلفن و تأیید عکس انجام دهید. تبدیل در کمتر از ۲۴ ساعت اطلاعات و هویت احراز شده کاربران خود را تأیید می‌کند.

نحوه خرید ارز دیجیتال فایل کوین

بعد از ثبت‌نام، احراز و تأیید هویت نوبت به بازار می‌رسد. از پنل کاربری خود وارد قسمت بازار فایل کوین – تتر شوید. اطلاعات مهمی در این بازار برای شما نمایش داده می‌شود.

 

اطلاعاتی مثل وضعیت بازار ارزهای جهانی، معاملات خرید، کارت‌های خریدوفروش فایل کوین، آخرین فروشندگان و خریداران فایل کوین و نمودار تحرکات اندیکاتور از مهم‌ترین بخش‌هایی است که برای معامله در این بازار به آنها نیاز دارید. این اطلاعات کمک می‌کند هم خرید خود را بر اساس اطلاعات واقعی بازار انجام دهید و هم دیدگاه بهتری نسبت به آینده رمزارز داشته باشید.

 دو کارت خریدوفروش مهم‌ترین بخش‌هایی است که از طریق آنها سفارش خرید فایل کوین در بازار را ثبت می‌کنید. قبل از خرید بهتر است یک نکته مهم درباره خرید رمزارز در بازار ارزهای دیجیتالی بدانید:

بهتر است کنترل کنید تا پیشنهادها و اعدادی که برای سفارش خود ثبت می‌کنید به پایین‌ترین پیشنهاد فروش (برای خرید) و بالاترین پیشنهاد خرید (برای فروش) بازار نزدیک باشد. به‌این‌ترتیب می‌توانید معامله خود را با هر حجم و قیمتی که در نظر دارید انجام دهید و از نهایی شدن خرید مطمئن شوید.

روش خرید یا نحوه فروش فایل کوین به دو صورت است که در راهنمای خرید و فروش فایل کوین هر دو روش را به شما خواهیم آموخت

روش ثبت سفارش

اولین کارت برای خرید و نحوه فروش فایل کوین استفاده از کارت ثبت سفارش یا تعیین محدوده خرید است. در این روش کادر اول قیمت واحد رمزارز موردنظر بر اساس تتر را وارد می‌کنید و در کادر دوم مقدار حجم فایل کوینی که قصد خرید آن را دارید ثبت می‌کنید.

باتوجه‌به اعداد وارد شده در کادرهای قیمت و حجم، هزینه نهایی خرید محاسبه شده و با درنظرگرفتن کارمزد صرافی برای شما نمایش داده می‌شود.

سفارشی که در مراحل خرید فایل کوین یا مراحل فروش آن ثبت می‌کنید زمانی نهایی می‌شود که قیمت بازار به قیمت سفارشی که از طرف شما پیشنهاده شده نزدیک شود. حالت دوم هم زمانی است که فروشنده (یا خریداری) با حجم و قیمت پیشنهادی پیدا شود و این سفارش را بپذیرد. در نتیجه سفارش قبول و نهایی خواهد شد. مدت‌زمان بسیار کمی بعد از خرید هم رمزارز به‌حساب شما اضافه می‌شود که باید رمزارز را به کیف پول امن خود منتقل کنید.

روش سفارش آنی

کارت دوم را به نام روش کارت سفارش آنی در بازار می‌توانید در سایت تبدیل پیدا کنید. در صورت استفاده از این کارت، رمزارز را با قیمت بازار خریداری می‌کنید. برای ثبت سفارش آنی کاربر تنها امکان انتخاب یکی از کادرهای حجم یا قیمت رمزارز را دارد. قسمت بعدی باتوجه‌به قیمت و حجم معاملات در حال انجام، به طور خودکار ثبت می‌شود. بعد از تأیید و زدن گزینه خرید، سفارش به‌سرعت وارد صف خرید‌وفروش بازار فایل کوین شده و خرید بدون هیچ معطلی وارد چرخه معاملات در حال انجام می‌شود و خرید نهایی خواهد شد.

جمع‌بندی

این مطلب از تبدیل هم راهنمای خرید و فروش فایل کوین بود که سعی کردیم آموزش تصویری کاملی از مراحل انجام آن داشته باشیم. تبدیل از جمله صرافی‌های داخلی است که آموزش و بالابردن اطلاعات کاربران خود را در اولویت قرار داده است.

بازار ارزهای دیجیتالی می‌تواند آن‌قدر پیچیده و خاص باشد اگر یک اشتباه یا یک ناآگاهی داشته باشید، ممکن است همه سرمایه دیجیتال خود را به خطر بیندازید. به همین دلیل است که تبدیل در کنار بستری امن و مطمئنی که فراهم کرده است، تاکید بسیار زیادی روی آموزش و کسب اطلاعات کاربران خود دارد.

اگر هنوز هم بخشی از این آموزش خرید فایل کوین برای شما جای سؤال داشت، می‌توانید برای رفع سؤالات خود از فیلم آموزش خرید فایل کوین هم کمک بگیرید. همچنین منتظر شما در بخش دیدگاه‌ها و سؤالات هم هستیم. تبدیل بستری برای تحقق رؤیای قدیمی برابری مالی است!

پیشنهاد مطالعه: شما می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به مطلب بهترین کیف پول فایل کوین مراجعه کنید.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جدیدترین مطالب

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

مطالب مرتبط