filicon

قیمت و خرید فایل کوین - FIL

خرید ارز دیجیتال فایل کوین Filecoin

خرید ارز دیجیتال فایل کوین (FIL) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت فایل کوین به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز فایل کوین بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش فایل کوین اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز فایل کوین هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت فایل کوین به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 FIL = 320,177 IRT

filicon

فایل کوین

خرید آسان فایل کوین
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت فایل کوین

اطلاعات بازار فایل کوین

حجم ۲۴ ساعته (FIL) 1,652.0961
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 9,145.5772
تغییرات ۱ روزه -2.33 %
قیمت آخرین معامله 5.4410 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 329,538 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 314,000 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، فایل کوین می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

filicon

fil

فایل کوین

تومان --

filicon

fil

فایل کوین

قیمت دلاری

5.4305 USDT

قیمت تومانی

تومان 321,545

تغییرات 24 ساعت اخیر

-2.330 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
۷۷۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

ارز دیجیتال فایل کوین (FileCoin) یکی از پیچیده ترین و عجیب ترین رمز ارزهای موجود در بازار ارز دیجیتال است که نه فقط سرمایه گذاری بلکه صحبت کردن درباره آن نیز جذابیت های خاص خود را خواهد داشت. واقعیت این است که اکثریت مواقع اهداف و کاربرد های مشترکی میان رمز ارز های مختلف در نظر گرفته می‌شود و کمتر ارز دیجیتالی را می توان پیدا کرد که شرایط آن کاملا منحصر به فرد و دارای کاربرد ها و ویژگی های خاص باشد. ارز دیجیتال فایل کوین یکی از معدود رمز ارزهایی است که با یک شبکه بلاک چین کاملاً خاص و منحصر به فرد و با کاربرد هایی که در کمتر شبکه بلاکچین دیگری شاهد آنها هستیم توسعه یافته است. همین موارد باعث شده تا سرمایه‌گذاری روی این رمز از شرایط خاص خود را داشته باشد. با توجه به اهمیت کسب اطلاعات لازم برای سرمایه گذاری بر روی رمز ارز های مختلف در این مقاله در کنار شما هستیم تا تمام جزئیات مربوط به ارز دیجیتال فایل کوین را برای شما بررسی کنیم. در انتهای این مقاله در کنار شناخت کامل این رمز از این امکان برای شما به وجود خواهد آمد تا بتوانید به صورت کاملا حرفه ای و آگاهانه بر روی فایل کوین سرمایه گذاری کنید.

فایل کوین (FIL) چیست؟

فایل کوین با نماد FIL یک ارز دیجیتال مبتنی بر شبکه بلاک چین است که با اهدافی فوق العاده جذاب و عالی توسعه پیدا کرده است. شبکه بلاکچین فایل کوین یک ایده کاملاً نوآورانه و البته کمی پیچیده در میان بلاکچین های مختلف موجود در بازار ارزهای دیجیتال است. بلاک چین رمز ارز به صورت خاص برای ذخیره اطلاعات به شکل توزیع شده و به دور از خطر هک و البته با شفافیت کامل توسعه پیدا کرده است. البته کاربردها و ویژگی های بسیار زیاد دیگری را نیز برای بلاکچین فوق العاده عالی فایل کوین می توان در نظر گرفت اما این موضوع اهمیت به مراتب بیشتری نسبت به بقیه ویژگی ها و کاربردهای فایل کوین دارد.

ارز دیجیتال فایل کوین دارای یک شبکه بلاکچین اختصاصی است و برای توسعه آن از الگوریتم اثبات کار استفاده شده تا امکان استخراج آن نیز توسط نود ها وجود داشته باشد. ویژگی کاملاً بارز و ایده آل شبکه بلاک چین فایل کوین شرایط ذخیره اطلاعات در آن به صورت کاملاً توزیع شده و غیر متمرکز می باشد. البته اگر از کاربران بازار ارز دیجیتال هستید به خوبی با مفهوم غیر متمرکز در این بازار آشنا هستید که پروژه های وب ۳ نمونه های بارز چنین کاربردی در بازار هستند.

ارز دیجیتال نیز به عنوان یکی از پروژه های قدرتمند در حوزه وب ۳ تعریف شده اما نحوه پیاده سازی آن یک روش کاملا خاص و کاملاً متمایز با سایر رمز ارزها این حوزه است. در بلاک چین فایل کوین داده‌ها و اطلاعات به صورت همزمان بر روی سیستم های مختلفی ذخیره میشود که عملاً در صورت هک شدن یکی از آنها نیز هکر به کل اطلاعات دسترسی نخواهد داشت و نمی تواند به سیستم نفوذ کند. به همین دلیل است که شرایط بسیار خاصی در بلاک چین فایل کوین حاکم است.

تاریخچه پیدایش فایل کوین

توسعه بلاکچین فایل کوین توسط یک شرکت بزرگ نرم‌افزاری انجام پذیرفته که در سال ۲۰۱۴ تاسیس شده است. شرکت Protocol Labs یک شرکت فعال در حوزه برنامه نویسی و نرم افزاری است که تا قبل از ارائه فایل کنون در بازار ارزهای دیجیتال خدمات و پروژه های مختلفی را تعریف کرده و رزومه کاملاً مشخصی در این زمینه دارد. این شرکت از همان ابتدای تاسیس ایده عرضه ارز دیجیتال فایل کوین را در یک شبکه بلاک چین خاص و منحصر به فرد داشته و در نهایت این ایده در سال ۲۰۱۷ با ورود فایل کوین به بازار ارز دیجیتال رونمایی شده است. در این سال شاهد بودیم که در فرآیند عرضه اولیه این رمز ارز حدود ۲۰۰ میلیون توکن از آن در بازار به فروش سید و این میزان فروش توکن سرمایه اولیه ۲۵۰ میلیون دلاری را برای تیم توسعه دهنده فایل کوین به دنبال داشت.

ارز دیجیتال فایل کوین از سال ۲۰۱۷ وارد بازار رمز ارزها شده و از آن موقع تا کنون در حال توسعه بیشتر و ایجاد کاربردهای بهتر در بازار است. روند افزایش قیمت و مسیر فایل کوین در طول سالهای گذشته خیلی آرام و بی سر و صدا بوده و این رمز ارز پله پله توانست تمام مراحل تبدیل شدن به یک ارز دیجیتال ایده آل و جذاب برای سرمایه گذاری را طی کند.

فایل کوین چگونه معروف و محبوب شد؟

یکی از موضوعات بسیار مهمی که درباره ارز دیجیتال فایل کوین باید به بررسی آن بپردازیم شرایط محبوب شدن و معروف شدن ارز دیجیتال است. دلایل بسیار زیادی وجود دارد که هر کدام از آنها باعث محبوبیت و معروف شدن یک رمز ارز میشود. در حال حاضر معمول‌ترین دلیل برای محبوب شدن یک ارز دیجیتال رشد های انفجاری آنان در بازه های زمانی کوتاه مدت است. اما فایل کوین به هیچ وجه چنین شرایطی را طی نکرده و نحوه مفهوم محبوب شدن آن دقیقاً مانند بلاک چین فایل کوین بسیار خاص بوده است.

فایل کوین در سه سال اول حضور خود در بازار رمز ارزها هیچگونه سروصدایی نداشت و استقبال خیلی بی نظیری را نیز از آن شاهد نبودیم. دلیل اصلی این موضوع عدم شناخت کافی درصد قابل توجهی از کاربران نسبت به کاربرد ها و اهداف فایل کوین این بود که در یکی دو سال گذشته با روی کار آمدن پلتفرم وب ۳ محبوب شده است. وقتی کاربران با میزان محبوبیت پروژه وب ۳ آشنا شده و به درک صحیح نسبت به آن رسیدند، کمکم پلتفرم فایل کنیز به محبوبیت قابل توجهی در بازار رسید و شرایط خوبی پیدا کرد.

هدف از خلق فایل کوین

اهداف مختلفی را می توان برای خلق پلتفرم فایل کوین تعریف کرد که البته هر یک از این اهداف فوق العاده ارزشمند هستند و باعث به وجود آمدن شرایط خوبی برای این رمز ارز در بازار شده‌اند. آنطور که در وایت پیپر فایل کوین و همچنین از سوی تیم توسعه دهنده این ارز دیجیتال بیان شده وجود نقص های بسیار زیاد در شرایط استفاده از قراردادهای هوشمند برای توسعه برنامه های غیرمتمرکز و همچنین تمرکز زدایی به صورت کامل و بی نقص از جمله اصلی ترین دلایل به وجود آمدن بلاک چین فایل کوین هستند.

در نظر داشته باشید که هر چند در تمام شبکه های بلاکچین صحبت از غیر متمرکز بودند وجود دارد اما غیرمتمرکز بودن در بلاک چین های معمولی صد در صد نیست و درصدی از تمرکز در آنها نیز وجود دارد. یکی از دلایل اصلی هک شدن بسیاری از پلتفرم‌ها همین موضوع درصد کم متمرکز بودن در آنها است. این چالش به صورت کامل در شبکه بلاکچین فایل کوین برطرف شده آیا شما می توانید یک محیط کاملاً غیر متمرکز را در شبکه آن شاهد باشید.
fil.jpg

پشتوانه فایل کوین چیست؟

البته تعریف پشتوانه به صورت معمول برای استیبل کوین ها وجود دارد و برای سایر رمز ارزها صحبت از پشتوانه فیزیکی نمی شود. اما با این حال برخی از رمز ارز های موجود در بازار شرایطی دارند که این شرایط می‌تواند به عنوان یک پشتوانه عالی برای آنها عمل کند. برای ارز دیجیتال فایل کوین بهترین پشتوانه تیم توسعه دهنده قدرتمند و پشتیبانی حرفه ای و آنها از این رمز ارز است. کاربرد ها و اهداف ارزنده تعریف شده برای بلاکچین فایل کوین باعث شده تا این رمز ارز به محبوبیت قابل توجهی برساند و در کنار آن تیم پشتیبانی نیز مزید بر علت شده تا چشم به آینده درخشان آن داشته باشیم.

ارزش فایل کوین چگونه تعیین میشود ؟

ارزش ارز دیجیتال فایل کوین در بازار بر اساس شرایط عرضه و تقاضای حاکم بر این رمز ارز تعیین می شود. در صورتی که استقلال برای خرید فایل کن افزایش پیدا کرده و در نتیجه تقاضا برای آن بیشتر شود شاهد افزایش ارزش و قیمت این رمز ارز در بازار خواهیم بود و در صورتی که فروشندگان قدرت بیشتری داشته و عرضه فایل کوین افزایش پیدا کند شاهد کاهش ارزش فایل کوین در بازار خواهیم بود. البته عوامل مختلفی هستند که می‌توانند میزان عرضه و تقاضا برای ارز دیجیتال فایل کوین را تحت تاثیر قرار داده و شرایط متفاوتی را برای آن رقم بزنند. وجود اخبار اقتصادی مناسب و همچنین شرایط ایده آل این رمز از نظر رسیدن به اهداف خود می تواند میزان عرضه و تقاضای آن را در بازار تحت تاثیر قرار دهد.

قابلیت ها و مزایای فایل کوین

نکته بسیار مهمی که درباره ارز دیجیتال فایل کوین بایستی بررسی کنیم قابلیت ها و مزیت های مختلف تعریف شده برای شبکه این ارز دیجیتال است. در حال حاضر از جمله مهمترین وسیله این قابلیت ها و مزیت های تعریف شده برای بلاکچین فایل کوین می توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • اصلی ترین و مهمترین مزیت و کاربرد ارز دیجیتال فایل کوین ذخیره سازی داده ها برای شرکت ها و سازمان ها در بهینه ترین شرایط ممکن هم از نظر امنیت و هم از نظر میزان مصرف انرژی است.
 • استفاده از شبکه فایل کوین برای ذخیره سازی اطلاعات باعث می شود تا هزینه های شما نیز به حداقل میزان ممکن برسد.
 • حفظ و حداکثری حریم خصوصی کاربران از دیگر قابلیت‌های شبکه این رمز ارز است.
 • شبکه بلاک چین فایل کن می تواند یک فضای ذخیره سازی عالی برای سایر بلاک چین ها و برنامه های غیر متمرکز باشد.
 • در شبکه بلاکچین فایل کوین از دو مکانیسم اجماع منحصر به فرد و عالی استفاده شده است که در کنار هم قرار گرفتن این دو ساز و کار اجماع هم امنیت قابل توجهی را برای شبکه ایجاد کرده و هم سرعت نقل و انتقالات و تایید تراکنش آن نیز در آن به حداکثر رسیده است.
 • دسترسی به قرارداد های هوشمند و استفاده از آنها در بین ترین شرایط ممکن از دیگر مزیت های شبکه ای رمز ارز است.
 • ارز دیجیتال فایل کوین یک رمز ارز مناسب برای استخراج از شما می توانید از این طریق نیز در شبکه آن به درآمد برسید.

بنیانگذاران فایل کوین چه کسانی هستند؟

بنیانگذار اصلی شبکه فایل کوین آقای خوان بنت، مدیرعامل شرکت پروتکل لبز است. این شرکت یک شرکت شناخته شده در فناوری های بلاک چین بوده و به همین دلیل تیم توسعه دهنده فایل کوین یک تیم فوق العاده با رزومه در این بازار است. این شرکت آمریکایی فناوری های بسیار پیچیده ای را وارد بازار ارزهای دیجیتال کرده که نمونه هایی از آنها را میتوانید در بلاکچین فایل کوین مشاهده کنید.

امنیت شبکه فایل کوین چگونه است؟

شبکه فایل کوین به صورت متن باز ارائه شده و جذابیت های بسیار ویژه ای برای این شبکه در نظر گرفته شده که امنیت آن را تضمین می نماید. فرایند تایید تراکنش ها در شبکه فایل کوین طبق همان مکانیزم اثبات کار انجام می پذیرد اما دقت داشته باشید که نحوه ذخیره سازی اطلاعات در این شبکه کاملاً متفاوت است و به همین دلیل امنیت آن نسبت به بلاکچین های قبلی نیز منحصر به فرد خواهد بود.

با توجه به تعریف شدن یک شبکه بلاک چین کاملاً غیرمتمرکز لازم به توضیح است که داده ها و اطلاعات در این شبکه به هیچ وجه ذخیره نمی شود. در این حالت تمام داده‌های مربوط به شبکه در سیستم های مختلف کاربران فعال در شبکه ذخیره شده و عملاً امکان دسترسی به این اطلاعات برای نفوذ به فایل کوین وجود ندارد. از یک طرف اطلاعات در سیستمهای مختلف قرار می گیرد و از طرف دیگر خود کاربران نیز به اطلاعات موجود در سایر سیستم ها دسترسی ندارند و از این رو نفوذ به این شبکه تقریباً غیر ممکن خواهد بود.

چه تعداد توکن فایل کوین در گردش است؟

لازم به توضیح است که ارز دیجیتال فایل کن عرضه خیلی زیادی نداشته و به همین دلیل پتانسیل‌های بالایی برای رشد و رسیدن به قیمت های بسیار بالا برای این ارز دیجیتال وجود دارد. در مجموع حدود ۲۸۴ میلیون توکن در گردش فایل کوین وجود دارد. این مهم نشان می‌دهد که در بدترین حالت نیز میزان عرضه برای این ارز دیجیتال کاملا محدود بوده و با افزایش تقاضا برای خرید به سادگی شده افزایش قیمت های قابل توجه در این رمز ارز خواهیم بود. دقت کنید که با توجه به قرارگیری فایل کوین در لیست بهترین ارزهای دیجیتال در آینده نه چندان دور از انتظار می رود که دوباره شاهد اوج گیری قیمت آن باشیم.

خرید ارز دیجیتال فایل کوین

فایل کوین به دلیل اینکه با مزیت ها و جذابیت های بسیار بالایی همراه شده و تبدیل به یکی از رمز ارزهای محبوب برای خرید و سرمایه گذاری گشته است. اگر به دنبال خرید ارز دیجیتال فایل کوین هستید می بایست حتما از خدمات انواع صرافی داخلی و خارجی برای این منظور استفاده کنید. در صورت خرید ارز دیجیتال فایل کوین از طریق خدمات صرافی داخلی تنها یکبار نیاز به پرداخت کارمزد خرید این رمز از خواهید بود ولی در حالی که در صورت استفاده از خدمات صرافی های خارجی چندین بار بایستی کارمزد خرید و نقل و انتقال این رمز ارز را پرداخت کنید. توصیه می کنیم که برای خرید ارز دیجیتال فایل کوین حتماً از خدمات صرافی های معتبر و شناخته شده استفاده نمایید تا هم کارمزد کمتری پرداخت کرده باشید و هم امکان خرید این رمز ارز با سرعت بسیار بالا برای شما به وجود آید.

فروش ارز دیجیتال فایل کوین

فروش ارز دیجیتال فایل کوین در خدمات بسیاری از صرافی های داخلی در دسترس قرار گرفته است و شما می توانید با انتخاب یکی از صرافی های معتبر در ایران بهترین شرایط برای خرید و فروش این رمز ارز اقدام کنید. شایان ذکر است که در صورتی که علاقه به خرید و فروش ارز دیجیتال فایل کوین دارید حتما می بایست حجم معاملات این رمز ارز را در صرافی مورد نظر خود مورد بررسی قرار دهید. زیرا در صورت کم بودن حجم معاملات فایل کوین در طول یک شبانه روز ممکن است در زمان خرید و فروش آن با چالش هایی روبرو شده و نتوانید به راحتی مقدار حجم مورد نظر برای خرید و فروش این رمز ارز را معامله کنید.
fil.2jpg.jpg

نحوه خرید فایل کوین از صرافی تبدیل

با استفاده از خدمات صرافی تبدیل می توانید از دو طریق برای خرید ارز دیجیتال فایل کوین اقدام کنید. در روش اول برای خرید این رمز ارز می توانید از خدمات خرید آسان ارز دیجیتال استفاده کنید. در این فرایند امکان خرید فایل کوین تنها در عرض چند ثانیه با هر حجمی برای شما وجود خواهد داشت. برای این منظور تنها کافیست خدمات خرید آسان را انتخاب کرده و حجم مورد نظر برای خرید را انتخاب و در عرض چند ثانیه شاهده خرید فایل کوین برای خود باشید.

در روش دوم نیز شما می توانید از بازار حرف های فایل کوین به تتر برای خرید این رمز اقدام کنید. در این روش می بایست ابتدا پول خود را در حساب کاربری صرافی به تتر تبدیل کرده و سپس در بازار فایل کوین به تتر آن را به فایل کوین تبدیل کنید. در این روش نیاز به پرداخت کارمزد خرید تتر و خرید فایل به صورت جداگانه خواهید داشت اما قیمت مورد نظر برای خرید را میتوانید با توجه به تحلیل تکنیکال خود انتخاب کنید.

روش نگهداری فایل کوین

نگهداری از رمز ارزها نیاز به در اختیار داشتن یکی از انواع کیف پول ارز دیجیتال دارد. برای نگهداری از فایل کوین نیز بسیاری از کیف پول های نرم افزاری معتبر و شناخته شده در دسترس هستند و شما می توانید از هر یک از این موارد برای این منظور استفاده کنید. از این گذشته امکان نگهداری از فایل کوین در حساب کاربری صرافی تبدیل نیز برای شما فراهم آمده است. در تبدیل از فناوری کیف پول توزیع شده برای نگهداری رمز ارز ها با ایمنی بسیار بالا استفاده می‌کنیم تا خیال شما را از بابت نگهداری طولانی مدت رمز ارز مورد نظر تان کاملا راحت و آسوده باشد.

انواع کیف پول فایل کوین

انواع کیف پول فایل کوین ( این مورد به صورت جزیی نوشته شود. نیاز به شاخ و برگ دادن به محتوا در این بخش نیست. لیست انواع کیف پول ها در اینجا ذکر شده و بهترینش در صورت وجود، مشخص شود )

برای نگهداری از ارز دیجیتال فایل کوین امکان استفاده از انواع مختلفی از کیف پول ها برای شما وجود دارد. در این بین از جمله بهترین کیف پول های مورد استفاده برای نگهداری از فایل کوین می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

کیف پول سخت افزاری لجر

کیف پول سخت افزاری ترزور

کیف پول نرم افزاری تراست ولت

کیف پول نرم افزاری متامسک

کیف پول بایننس چین والت

کیف پول مث والت

کارمزد خرید و فروش فایل کوین

خرید و فروش ارزهای دیجیتال با هزینه های همراه است که یکی از مهمترین این هزینه ها کارمزد است. کارمزد خرید و فروش فایل کوین هزینه‌ای است که صرافی ها از بابت ارائه خدمات خود دریافت می نمایند. تعیین کارمزد خرید و فروش فایل کوین به شرایط مختلفی بستگی دارد که معمولاً در صرافی های معتبر این موضوع بر اساس حجم معاملات یک ماهه کاربران تعیین می شود.
معامله فایل کوین در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش فایل کوین در صرافی تبدیل

در مجموعه تبدیل در کنار شما هستیم تا مزیت‌های فوق العاده جذابی را برای خرید و فروش ارز دیجیتال فایل کوین در اختیار شما قرار دهیم که با استفاده از این مزیت‌ها می‌توانید بسیاری از چالش‌های معاملات بازار ارز دیجیتال را برای خود برطرف کرده و با اطمینان خاطر به خرید رمز ارز مورد نظر خود بپردازید. از جمله مهمترین مزیت‌های خرید و فروش ارز دیجیتال فایل کوین مانند سایر رمز ارزها در صرافی تبدیل میتوان به موارد زیر اشاره داشت:

 • امکان خرید آسان و سریع فایل کوین را در صرافی تبدیل در اختیار خواهید داشت.
 • امکان انجام معامله به صورت حرفه‌ای در بازار فایل کوین به تتر در صرافی تبدیل در اختیار دارید.
 • پرداخت کارمزد‌های پایین و منطقی یکی دیگر از مزیت‌های خرید این رمز ارز در تبدیل خواهد بود.
 • به دلیل تعداد کاربران قابل توجه حجم بالایی از معاملات فایل کوین را شاهد خواهید بود که این امر شرایط لازم برای خرید و فروش این رمز ارز را در هر حجمی برای شما در کمترین زمان ممکن فراهم می‌آورد.
 • سرعت بالای تراکنش ها
 • برخلاف بسیاری از صرافی‌ها در صرافی تبدیل کارمزد انجام معامله به صورت کاملاً شفاف در زمان ثبت سفارش به شما نمایش داده خواهد شد.
 • امکان برداشت ارز دیجیتال فایل کوین بعد از خرید این رمز ارز را در کمترین زمان ممکن در اختیار خواهید داشت.
 • فرایند خرید و فروش ارز دیجیتال فایل کوین در صرافی تبدیل دقیقاً مطابق با مکانیزم عرضه و تقاضا صورت گرفته و نوسانات قیمت این رمز ارز نیز مطابق با نوسانات آن در بازار جهانی پیش می‌رود.
 • در صورت نیاز به نگهداری از ارز دیجیتال فایل کوین در حساب صرافی تبدیل بالاترین سطح امنیت برای شما فراهم آمده است.

سوالات متداول خرید فایل کوین

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید فایل کوین

آیا خرید فایل کوین بدون احراز هویت ممکن است؟

امکان خرید ارز فایل کوین بدون احراز هویت در صرافی ارز دیجیتال تبدیل امکان‌پذیر نمی‌باشد.

از کجا میتوانیم فایل کوین (FIL) بخریم؟

برای خرید پلکادات می‌توانید به [بازار معاملاتی صرافی تبدیل](https://tabdeal.org/panel/trade/FIL_USDT) مراجعه نمایید.

کارمزد خرید و فروش فایل کوین در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله فایل کوین در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

در چه زمانی میتوانیم برای خرید و فروش فایل کوین اقدام کنیم؟

برای خرید و فروش ارز دیجیتال فایل کوین هیچ محدودیت زمانی وجود نداشته و شما در هر ساعتی از شبانه روز و در ۷ روز هفته و در ایام تعطیل امکان خرید این رمز ارز را در بازار در اختیار خواهید داشت.

آیا خرید فایل کوین میتواند سودآور باشد؟

در حال حاضر بسیاری از تحلیلگران آینده بسیار خوبی را برای فایل کوین متصور هستند که این امر می‌تواند سود قابل توجهی را در یک سرمایه گذاری طولانی مدت برای کاربران به دنبال داشته باشد.

آیا میتوان فایل کوین را استخراج کرد؟

بله ارز دیجیتال فایل کوین قابل استخراج است.

آینده فایل کوین چگونه است؟

ارز دیجیتال فایل کوین از همان ابتدا با مزیت ها و قابلیت های بسیار زیاد و اهداف کاملاً مشخص توسعه پیدا کرده است. همین موضوع باعث شده تا از همان ابتدا مورد توجه بسیاری از سرمایه گذاران و شرکت های فعال در بازار رمز ارزها قرار گرفته و با حجم قابل توجهی از معاملات نیز روبرو شود. این رمز ارز در طول سالهای گذشته همیشه جزو بهترین رمز های موجود در بازار قرار گرفته و استقبال از آن برای سرمایه گذاری روز به روز در حال افزایش است. ادامه دار شدن نیرو می تواند آینده بسیار درخشانی را برای فایل کوین به دنبال داشته باشد. دقت داشته باشید که با هم گیر شدن و رایج در شدن کاربرد ها و قابلیت های این ارز دیجیتال احتمالاً در آینده شاهد افزایش قابل توجه قیمت آن نیز خواهیم بود که می‌تواند آینده سرمایه گذاران رمز ارز را نیز کاملاً عالی نماید.

خرید سریع فایل کوین (FIL) چطور امکان پذیر است؟

امکان [خرید آسان فایل کوین](https://tabdeal.org/swap?to-symbol=fil&from-symbol=irt) در خدمات صرافی‌ تبدیل در اختیار شما قرار گرفته است. در این فرآیند شما بلافاصله بعد از انتقال پول خود به حساب صرافی می‌توانید آن را تبدیل به فایل کوین کرده و بدون وارد شدن به بازارهای حرفه‌ای و بدون فوت وقت این رمز ارز را خریداری نمایید.

ارز دیجیتال فایل کوین چگونه نگهداری می‌شود؟

برای نگهداری از ارز دیجیتال پلکادات می‌توانید از کیف پول اختصاصی توزیع‌شده صرافی ارز دیجیتال تبدیل استفاده نمایید.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

کاوه ا

75 روز قبل

4

درود امروز ویبینار اموزشی معامله اهرم دار تو خود تبدیل دیدم بسیار خوب بود بزودی استارتشو میزنم امیدوارم فیوچرز انواع معامله های دیگه اضافه بشن.

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 401 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله