XRDicon

قیمت و خرید رادیکس - XRD

خرید ارز دیجیتال رادیکس Radix

خرید ارز دیجیتال رادیکس (XRD) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت رادیکس به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز رادیکس بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش رادیکس اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز رادیکس هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت رادیکس به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 XRD = 1,668 IRT

XRDicon

رادیکس

خرید آسان رادیکس
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت رادیکس

اطلاعات بازار رادیکس

حجم ۲۴ ساعته (XRD) 0.0000
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 0.0000
تغییرات ۱ روزه -1.34 %
قیمت آخرین معامله 0.028490 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، رادیکس می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

XRDicon

XRD

رادیکس

تومان --

XRDicon

XRD

رادیکس

قیمت دلاری

0.02854 USDT

قیمت تومانی

تومان 1,674

تغییرات 24 ساعت اخیر

-1.344 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
780 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

اگر به دنبال یک پروژه دیفای کاملاً متفاوت هستید، ارز دیجیتال رادیکس را دنبال کنید. پروژه توکن XDR یک پروژه کاملاً متفاوت است که قرار است کاربردهای کاملاً متفاوت نسبت به سایر توکن‌های تعریف شده در حوزه دیفای را برای شما ایجاد کند. البته می‌دانیم که بسیاری از شما کاربرانی که در حال مطالعه این مقاله هستید، ممکن است خیلی به دنبال استفاده از پلتفرم دیفای نباشید و جهت سرمایه‌گذاری و خرید ارز رادیکس اینجا هستید، اما بااین‌حال برای یک سرمایه‌گذاری طولانی‌مدت ابتدا باید ویژگی‌ها و قابلیت‌های رمزارز موردنظر خود را بدانید و سپس ازنقطه‌نظر تحلیلی نیز نمودار آن را بررسی کنید؛ لذا در این مقاله سعی می‌کنیم تا شرایط توکن رادیکس را از هر دو نظر برای شما تجزیه‌وتحلیل کنیم تا هم درباره خود شبکه آن بدانید و هم آن را برای سرمایه‌گذاری نیز ارزیابی کنید.

رادیکس(Radix) چیست؟

ارز رادیکس

آیا تاکنون به این فکر افتاده‌اید که خودتان دست‌به‌کار شده و یک پلتفرم دیفای طراحی کنید؟ احتمالاً برای این منظور نیاز به تحقیقات گسترده و بستر مناسب دارید. شبکه ارز دیجیتال رادیکس می‌تواند تمام نیازمندی‌های شما را برآورده کند. شبکه توکن XRD در واقع محیطی است که شما در آن به قراردادهای هوشمند در قالب یک زبان برنامه‌نویسی به نام Scrypto دسترسی خواهید داشت و می‌توانید از آن برای توسعه ایمن‌ترین پروژه‌های دیفای استفاده کنید. رادیکس دارای شبکه بلاکچین اختصاصی است و در بازار رمزارزها با نماد XRD مشخص می‌شود. این رمزارز در پلتفرم تبدیل نیز برای خرید و فروش در دسترس است.

تاریخچه پیدایش رادیکس(Radix)

تاریخچه پیدایش ارز رادیکس هم داستان خاص خود را دارد. تیم توسعه‌دهنده این رمزارز از سال ۲۰۱۱ روی بیت کوین و شرایط آن تحقیق می‌کردند. علاقه به فناوری بلاکچین و دنیای رمزارزها باعث شد تا آنها به فکر اجرای پروژه‌ای برای ارتقای پلتفرم دیفای با حداکثر امنیت ممکن باشند. از سال ۲۰۱۳ بود که فکر توسعه پلتفرم Radix ایجاد و اولین قدم‌های آن برداشته شد. در نهایت در انتهای سال ۲۰۱۶ نتایج این تحقیقات منجر به توسعه شبکه‌ای با عنوان Radix شد که در سال 2020 هم وایت پیپر آن منتشر گردید. از آن سال به بعد در بازار رمزارزها نیز امکان خرید و فروش این ارز وجود دارد.

رادیکس (Radix) چگونه معروف و محبوب شد؟

شاید تنها ارز دیجیتالی که بدون نیاز به هیچ کاربرد و مزیتی محبوب شده بیت کوین باشد و به همین دلیل برای خرید بیت کوین نیاز به هیچ شرط و شروطی نیست و این رمزارز همیشه در سبد سرمایه‌گذاری کاربران قرار دارد. اما سایر رمزارزها برای محبوبیت نیاز به ارائه کاربردها و مزیت‌هایی دارند. ارز دیجیتال رادیکس به خاطر شرایط منحصربه‌فردی که دارد، به این محبوبیت رسیده است. در واقع نوع پروژه تعریف‌شدن برای این توکن است که آن را از سایر توکن‌ها منحصر می‌نماید. یک ماشین مجازی منحصربه‌فرد به نام radix engine که اولین ماشین مجازی دیفای در جهان است و دقیقاً همان کاری که موتورهای بازی برای توسعه بازی‌ها انجام می‌دهند را در حوزه دیفای انجام می‌دهد، دلیلی است که این پروژه منحصربه‌فرد شده است.

هدف از خلق رادیکس (Radix)

اصلی‌ترین و مهم‌ترین هدفی که در پروژه توکن XRD دنبال می‌شود، امکان توسعه سریع و ایمن برنامه‌های دیفای است. باتوجه‌به هکی که در تاریخچه دیفای رخ‌داده و ترسی که از این بابت برای کاربران وجود دارد، خیلی‌ها به دنبال استفاده از یک برنامه و پلتفرم ایمن برای توسعه دیفای بودند که در پروژه ارز XRD چنین امکانی برای آنها در دسترس قرار گرفته است. در این پلتفرم قراردادهای هوشمند هم در دسترس هستند تا تمام پیش‌نیازهای لازم برای توسعه یک بستر دیفای فراهم باشد. البته برای این منظور برنامه‌هایی مانند سالیدیتی وجود دارند که نیاز به تخصص بالا داشته و جدای از آن چالش‌هایی را نیز داراست. هدف از توسعه شبکه Radix برطرف‌کردن تمام این چالش‌ها بوده است.

ارزش رادیکس چگونه تعیین می‌شود؟

تعیین ارزش توکن XRD بر اساس شرایط عرضه و تقاضا برای آن در بازار انجام می‌پذیرد. باتوجه‌به تعداد بالای توکن‌های در نظر گرفته شده برای رادیکس عرضه آن بسیار زیاد است. البته در حال حاضر تمام توکن‌های ممکن آن نیز وارد بازار نشده است. بااین‌حال استقبال بالای کاربران و همچنین بالا‌تر رفتن ارزش بازار رمزارزها می‌تواند تقاضا برای خرید آن را افزایش داده و در نتیجه شرایط لازم برای افزایش قیمت آن نیز فراهم شود. ادامه فعالیت‌های قابل‌توجه تیم توسعه‌دهنده XRD را نیز می‌توانیم به جذابیت‌هایی که می‌تواند باعث افزایش تقاضا برای خرید این توکن شود، اضافه کنیم.

قابلیت‌ها و مزایای رادیکس

قابلیت‌ها و کاربردهای مختلفی را می‌توانیم برای پروژه رادیکس معرفی کنیم. این شبکه سرویس‌های مختلفی را ارائه می‌نماید که هر یک می‌توانند برای یک پروژه دیگر تبدیل به یک مزیت بزرگ باشند.

 • یکی از سرویس‌های جذاب Radix ارائه یک کیف‌پول دسکتاپ است که با ایمنی بالا امکان ذخیره‌سازی توکن‌های XRD را برای کاربران فراهم می‌آورد.
 • سرویس احراز هویت یک‌‌مرتبه‌ای برای احراز هویت در برنامه‌های مختلف از دیگر سرویس‌های ارائه شده در این پلتفرم است.
 • داشتن یک شبکه بلاکچین خاص هم باعث شده تا رادیکس کاربردهای خود را به صور ویژه ارائه نماید. البته اتصال آن به اتریوم از طریق پل‌های زنجیره‌ای وجود دارد.
 • مقیاس‌پذیری خطی را نیز می‌توانیم به مزیت‌های بلاکچین اختصاصی radix اضافه کنیم.

بنیانگذاران ارز دیجیتال XRD چه کسانی هستند؟

بنیان گذاران رادیکس

نکته بسیار جالب و جذاب درباره هر پروژه‌ای تیم توسعه‌دهنده آن است. وقتی تیم توسعه‌دهنده یک رمزارز تبدیل به مزیت آن شود، می‌توانیم به کاربردی‌بودن و جذاب بودن پروژه موردنظر اطمینان بیشتری داشته باشیم. تیم توسعه‌دهنده رادیکس مجموعه از مهندسین و متخصصین در امر مختلف مربوط به اقتصاد و شبکه رمزارزها هستند. جمعی از متخصصین کامپیوتر، اقتصاد، امور مالی و وکلای قانونی در کنار هم تیم پشتیبانی ارز XRD را می‌سازند. بنیان‌گذار اصلی این شبکه آقای Dan Hughes است. آقای پیر ریدیارد به عنوان مدیر اجرایی و راسل هاروی به عنوان مدیر ارشد تکنولوژی در این پروژه حضور دارند که همگی دارای مدارک سطح عالی تحصیلی از دانشگاه‌های معتبر هستند.

امنیت شبکه رادیکس چگونه است؟

شبکه ارز رادیکس دو ویژگی اصلی و مهم دارد. این شبکه برای اعتبارسنجی از الگوریتم اجماع خاصی به نام الگوریتم Cerberus استفاده می‌نمایند و فرایندهای درون شبکه نیز با موتور رادیکس انجام می‌شود که یک موتور کاملاً منحصربه‌فرد است. تجمیع این دو ویژگی باعث بالارفتن قابل‌توجه امنیت این شبکه شده است. این شبکه نوعی پروتکل لایه اول است که برخلاف ظاهر بسیار پیچیده‌ای که از تعریف آن مشخص است، روش کار بسیار ساده‌ای دارد. همچنین موضوع دیگری که باعث شده تا امنیت خوبی را برای شبکه XRD در نظر بگیریم، تعداد کاربران بسیار زیادی است که در این شبکه فعالیت دارند. افزایش قابل‌توجه تعداد کاربران در هر شبکه می‌تواند تمهیدی برای افزایش امنیت آن در نظر گرفته شود.

چه تعداد توکن رادیکس در گردش است؟

تعداد توکن‌های در نظر گرفته شده برای یک رمزارز در بازار می‌تواند تأثیر مستقیمی روی قیمت آن در آینده داشته باشد. البته این موضوع برای رمزارزهایی کاربردی بسته به شرایط و نوع کاربردهای در نظر گرفته شده است و نمی‌توانیم انتظاری جز این را از پروژه رادیکس داشته باشیم. تعداد کل توکن‌های در نظر گرفته شده برای XRD، ۲۴ میلیارد توکن است که البته حدود ۱۰ میلیارد از توکن‌ها در گردش هستند. با افزایش توکن‌های در گردش میزان عرضه برای آن افزایش پیدا می‌کند. البته همراه شدن این موضع بابا استقبال کاربران می‌تواند باعث افزایش تقاضا شده و در نتیجه شاهد افزایش قیمت XRD باشیم.

خرید ارز دیجیتال رادیکس

معامله XRD

برای خرید ارز دیجیتال رادیکس مانند سایر رمزارزهای تعریف شده در بازار هم می‌توانید از خدمات صرافی‌های داخلی استفاده کنید و هم سراغ صرافی‌های خارجی بروید. دراین‌بین هر یک از این روش‌ها مزیت‌ها و معایب خاص خود را دارد. گرچه ممکن است صرافی‌های خارجی خدماتی همچو بازار فیوچرز ارائه دهند اما با توجه به تحریم‌های کشورمان امکان مسدود شدن دارایی‌های کاربران در این صرافی‌ها بسیار زیاد است و ریسک زیادی را برای کاربران ایرانی به همراه دارد.

کسانی که به دنبال سرمایه‌گذاری میان‌مدت و بلندمدت بر روی ارز رادیکس هستند، می‌توانند از خدمات صرافی‌های معتبر داخلی برای این منظور استفاده کنند. با خدمات صرافی‌های داخلی کارمزد لازم برای خرید این توکن به میزان قابل‌توجهی کاهش پیدا خواهد کرد. دیگر نیازی به نقل‌وانتقال تتر نخواهید داشت و می‌توانید رمزارزهای خود را در همان حساب کاربری بدون نیاز به پرداخت هیچ هزینه‌ای برای انتقال، آن را در حساب کاربری خود نگه دارید.

صرافی ارز دیجیتال تبدیل یکی از معتبرترین صرافی‌های داخلی است که بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال مختلف از جمله ارز رادیکس را برای خرید و فروش در اختیار شما قرار داده است.

فروش ارز دیجیتال رادیکس

برای فروش ارز دیجیتال رادیکس می‌توانید سراغ صرافی داخلی و یا خارجی بروید. از همان صرافی که این رمزارز را خریداری کرده‌اید، امکان فروش آن را نیز خواهید داشت. البته بهتر است قبل از هر اقدامی کارمزدهای در نظر گرفته شده برای خرید و فروش توکن XRD را بررسی کنید تا هزینه‌های سرمایه‌گذاری شما خیلی افزایش پیدا نکند؛ زیرا ممکن است برخی از صرافی‌ها کارمزدهای نامعقولی را برای این فرایند اخذ کنند.

نحوه خرید رادیکس از صرافی تبدیل

برای خرید رادیکس از صرافی تبدیل پس از انجام ثبت‌نام و احراز هویت سریع و آسان می‌توانید هم از بازار حرفه‌ای تومانی استفاده کنید و هم از ‌بخش خرید آسان این رمزارز را تهیه نمایید. ارز XRD در فرایند خرید آسان در کمتر از چند دقیقه برای شما خریداری خواهد شد. برای این منظور تنها کافی است حجم موردنظر برای خرید را انتخاب کنید تا پلتفرم تبدیل در بهترین قیمت بازار آن را برای شما خریداری نماید.

روش نگهداری رادیکس

برای نگهداری از ارز رادیکس مانند سایر رمزارزها روش‌های مختلفی پیش روی خود خواهید داشت. در درجه اول می‌توانید از یکی از انواع کیف پول ارز دیجیتالاعم از کیف پول نرم‌افزاری یا سخت‌افزاری خرید خود را نهایی کنید و یا اینکه توکن‌های خریداری شده را در کیف پول امن صرافی تبدیل نگهداری نمایید.

انواع کیف پول رادیکس

برای نگهداری از توکن رادیکس اگر به دنبال یک کیف پول مناسب هستید، بهترین گزینه خود کیف پول دسکتاپ XRD است. این کیف پول به صورت اختصاصی توسط شبکه رادیکس توسعه پیدا کرده و مزیت‌هایی مانند امکان شرکت در ایردراپ‌ها را نیز برای شما فراهم می‌آورد. همچنین از کیف پول‌های سخت‌افزاری مانند لجر نانو ایکس و لجر نانو اس نیز می‌توانید برای این منظور استفاده کنید.

کارمزد خرید و فروش رادیکس

معامله رادیکس در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش XRD در صرافی تبدیل

در صرافی تبدیل تمام تلاش ما فراهم‌کردن بستری کامل و عالی برای انجام معاملات بازار ارز دیجیتال برای کاربران ایرانی است و سعی داریم تا تمام استانداردهای بین‌المللی را در این راستا برای شما فراهم آوریم. ازاین‌جهت شما می‌توانید مزیت‌های زیر را در خرید توکن XRD در اختیار داشته باشید:

 • امکان خرید و فروش بیش از 270 ارز دیجیتال مختلف
 • امکان انجام فرایند خرید ارز XRD در کمتر از چند دقیقه و با هر حجمی
 • خرید توکن XRD با قیمت جهانی
 • استفاده از یک پلتفرم با حجم معاملات بسیار بالا
 • امکان پرداخت هزینه خرید ارز XRD هم به تومان و هم به تتر
 • امکان تبدیل سایر رمزارزها به توکن رادیکس
 • امکان فروش ارز XRD در صرافی در کمتر از چند دقیقه
 • به‌صرفه‌ترین کارمزدها برای خرید
 • در اختیار داشتن حساب کاربری کاملاً ایمن برای نگهداری طولانی‌مدت از توکن‌ها
 • امکان انجام خرید و فروش ارز دیجیتال XRD از طریق اپلیکیشن تبدیل
 • احراز هویت سریع برای کاربران تازه‌وارد
 • مشاهده تحلیل‌های تکنیکال مربوط به بیت کوین و خود ارز XRD در کانال تلگرامیسیگنال‌دهی رایگان تبدیل
 • برداشت توکن‌ها با استفاده از شبکه‌های مختلف انتقال و در کمترین زمان ممکن

آیا خرید رادیکس بدون احراز هویت ممکن است؟

در بیشتر صرافی‌های معتبر داخلی و خارجی برای انجام معاملات ارزهای دیجیتال به احراز هویت احتیاج است. و به نظر می‌رسد احراز هویت برای امنیت دارایی‌ها در شرایط خاص امری ضروری و منطقی است. شرایط خرید ارز دیجیتال بدون احراز هویت در صرافی‌های داخلی در دسترس نیست. قوانین وضع شده از سوی پلیس فتا برای صرافی‌ها به این صورت است که حتماً باید قبل از هر خریدی مراحل احراز هویت توسط کاربران نهایی شود. ازاین‌رو باید به این نکته توجه داشته باشید. در تبدیل نیز طبق قوانین وضع شده قبل از نهایی کرد خرید، می‌بایست مراحل احراز هویت را انجام دهید.

آینده رادیکس چگونه است؟

خرید XRD

آینده رادیکس بسیار عالی به نظر می‌رسد. البته این موضوع به شرایط فعالیت تیم توسعه‌دهنده این ارز دیجیتال بستگی خواهد داشت. اگر در آینده استقبال از بازار ارز دیجیتال و فناوری بلاکچین افزایش پیدا کند که به نظر احتمال قوی همین است، احتمالاً باید شاهد رشد قیمت ارز رادیکس هم باشیم. ارز دیجیتال رادیکس بنا به شرایط عرضه و تقاضا می‌تواند قیمت‌های به‌مراتب بالاتری هم داشته باشد. با این وجود همواره باید رعایت احتیاط در بازارهای مختلف مالی را در نظر داشت.

منابع:

RADIXdlt.com

CoinMarketCap.com

سوالات متداول خرید رادیکس

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

سوالات متداول خرید رادیکس

از کجا می‌توانیم رادیکس (XRD) بخریم؟

برای خرید توکن رادیکس می‌توانید از پلتفرم صرافی‌های داخلی و خارجی استفاده کنید. در تبدیل امکان خرید این توکن با کمترین کارمزدها را خواهید داشت. همچنین در پلتفرم صرافی تبدیل می‌توانید علاوه بر رادیکس بیش از ۲۷۰ توکن دیگر را نیز خرید و فروش کنید.

خرید سریع رادیکس (XRD) چطور امکان پذیر است؟

برای خرید آسان XRD تنها کافی است وارد ‌بخش خرید آسان شده و بعد از جستجو برای XRD و تعیین حجم موردنظر برای خرید، بقیه کار را به پلتفرم تبدیل بسپارید.

کارمزد خرید و فروش رادیکس (XRD) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله رادیکس در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چگونه قیمت رادیکس را پیش‌بینی کنیم؟

استفاده از تحلیل تکنیکال بهترین روش برای پیش‌بینی قیمت رادیکس و سایر رمزارزها است. اگر دانش کافی برای تحلیل قیمت رمزارزها را ندارید می‌توانید از کانال‌های سیگنال مانند کانال تلگرامی ما یعنی الگوریتم تحلیل https: //t.me/algotahlil کمک بگیرید.

ارز دیجیتال رادیکس (XRD) چگونه نگهداری می‌شود؟

برای نگهداری از رمزارز رادیکس می‌بایست سراغ کیف پول تخصصی دسکتاپ رادیکس رفته و یا از کیف پول امن صرافی تبدیل استفاده کنید.

آیا خرید رادیکس (XRD) می‌تواند سودآور باشد؟

پروژه رادیکس از جمله پروژه‌های جذاب بازار است که می‌تواند آینده خوبی داشته باشد. در صورت استقبال از رمزارزها در آینده، می‌توانیم انتظار سود قابل‌توجهی را از خرید توکن XRD داشته باشیم.

آیا می‌توان رادیکس (XRD) را استخراج کرد؟

خیر این توکن قابلیت استخراج ندارد.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

سهیل ا

61 روز قبل

3

دفعه پیش توی خرید و فروش ارز دیجیتال خیلی ضرر کردم چون احساسی و بدون دانش خرید و فروش می‌کردم این دفعه هم تکنیکال رو خوب یادگرفتم هم از کانال الگوریتم تحلیل تبدیل استفاده می‌کنم که کمک خوبیه برای تصمیم‌گیری برای خریدها

عرفان ب

61 روز قبل

5

سلام من دوج کوین دارم میخوام بفروشم به تتر تبدیل کنم. از بازار تتری انجام بدم یا از خرید آسان؟

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 406 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله