TRBicon

قیمت و خرید تلور - TRB

خرید ارز دیجیتال تلور Tellor

خرید ارز دیجیتال تلور (TRB) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت تلور به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز تلور بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش تلور اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز تلور هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت تلور به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 TRB = 4,366,666 IRT

TRBicon

تلور

خرید آسان تلور
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت تلور

اطلاعات بازار تلور

حجم ۲۴ ساعته (TRB) 196.7852
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 14,772.2379
تغییرات ۱ روزه -0.46 %
قیمت آخرین معامله 74.086 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 4,500,000 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 4,320,000 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، تلور می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

TRBicon

TRB

تلور

تومان --

TRBicon

TRB

تلور

قیمت دلاری

74.4359 USDT

قیمت تومانی

تومان 4,365,668

تغییرات 24 ساعت اخیر

-0.459 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
780 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

در عصر اینترنت، اطلاعات ارزشمندترین دارایی هستند. اطلاعات به کالایی تبدیل شده‌اند که قیمت مشخصی ندارد و مالک، ارزش آن را تعیین می‌کند. همه ما در زندگی روزمره و در فضای دیجیتال در حال استفاده از اطلاعات هستیم. زندگی بشر امروز در گرو میزان اطلاعاتی است که در اختیار دارد. بلاک‌چین نیز به عنوان پایگاهی برای نگهداری اطلاعات، توجه همه ما را به خود جلب کرده است؛ اما بلاک‌چین قادر نیست به تمام اطلاعات موجود در اینترنت دست پیدا کند.

فناوری بلاک‌چین می‌تواند دنیا را متحول کند؛ اما این کار بدون دسترسی به اطلاعاتی که روی شبکه‌های بلاک‌چین ذخیره نشده‌اند ممکن نیست. تا زمانی که بلاک‌چین به دیتای جهان واقعی دسترسی پیدا نکند، نمی‌تواند پتانسیل خود را به نمایش بگذارد و در زندگی روزمره انسان‌ها نفوذ پیدا کند.

اینجاست که تلور وارد صحنه می‌شود. اگر به ارز دیجیتال TRB علاقه‌مند هستید اما نمی‌دانید که پروژه تلور چه مزیت‌هایی برای سبد سرمایه شما دارد پیشنهاد می‌کنیم این مطلب را مطالعه کنید. این مطلب راهنمای کاملی است که شما را با تمام جزئیات پروژه تلور آشنا می‌کند تا بتوانید زودتر از دیگران ساده‌ترین معامله ارز دیجیتال را تجربه کنید.

تلور (TRB) چیست؟

خرید TRB

ارز دیجیتال تلور متعلق به پروتکل اوراکل غیرمتمرکزی است که با استفاده از قراردادهای هوشمند اطلاعات را از جهان خارج از بلاک‌چین دریافت می‌کند. اوراکل‌ها بخش مهمی از فناوری بلاک‌چین هستند و به عنوان یک زیرساخت ارزشمند اطلاعات بلاک‌چین را بر اساس دیتای جهان واقعی به‌روز می‌کنند.

به‌این‌ترتیب اطلاعات جهان خارج از بلاک‌چین در اختیار قراردادهای هوشمند قرار می‌گیرد. اوراکل تلور بهترین پاسخگو برای سؤالاتی است که در شبکه بلاک‌چین مطرح می‌شود.

تاریخچه پیدایش تلور (TRB)

این شبکه در آمریکا و در سال ۲۰۱۹ تأسیس شد. ایده اولیه از طراحی این اوراکل حل مشکلات موجود در فضای بلاک‌چین بود تا سرعت و دسترسی به اطلاعات خارج از شبکه افزایش پیدا کند. بنیان‌گذاران با دانش بالا در حوزه بلاک‌چین و علم داده راهکارهای ارزشمندی را برای دسترسی به اطلاعات خارج از شبکه طراحی کردند. راهکارهایی که با مقیاس پذیری نیز سازگاری دارد.

تلور (TRB) چگونه معروف و محبوب شد؟

تلور به کاربران پروژه‌هایی که روی شبکه اتریوم راه‌اندازی شده‌اند اجازه می‌دهد به سادگی به اطلاعات خارج از شبکه دسترسی داشته باشند و به این شکل قراردادهای هوشمند همواره اطلاعات لازم برای اجرای فرامین را در اختیار دارند. در این شبکه اطلاعات بدون نیاز به اعتماد به قدرت‌های مرکزی در سامانه‌ای سریع و ایمن در اختیار قراردادهای هوشمند گذاشته می‌شود.

از سوی دیگر اطلاعاتی که در این شبکه تأمین می‌شود کمترین هزینه را برای کاربر در پی دارند و در کمترین زمان در اختیار او گذاشته می‌شود. اطلاعات موردنیاز هر ۵ دقیقه یکبار به‌روزرسانی می‌شوند. البته اگر تعداد کاربران زیادی خواستار اطلاعات موردنظر باشد. ‌

هدف از خلق تلور (TRB)

شبکه تلور در واقع شبکه‌ای از گزارش‌دهندگان است که با استفاده از مکانیزم اثبات انجام کار اطلاعات را تأمین و تراکنش‌ها را تأیید می‌کنند. در شبکه، به گزارش‌دهندگان استیک‌کننده گفته می‌شود. همان‌طور که در سپیدنامه (White Paper) این ارز آمده است، برای تبدیل‌شدن به یک استیکر باید 100 ارز دیجیتال TRB را در شبکه استیک کنید. توکن‌ها تا زمانی که گزارش‌دهنده درخواست برداشت ثبت کند در شبکه قفل می‌شود.

گزارش‌گر اطلاعات را در شبکه ارائه می‌دهد سپس گزارشگران برای پاسخ‌دادن به سؤالاتی که در شبکه طرح شده به رقابت می‌پردازند، سؤالات در هر حوزه‌ای مطرح می‌شوند. پس از پاسخ‌گویی گزارشگر توکن TRB را به عنوان پاداش دریافت می‌کند.

ارزش تلور چگونه تعیین می‌شود؟

ارزش تلور به ظرفیت فنی، کاربردها و فناوری‌هایی که از سوی تیم برنامه‌نویسی به کار گرفته می‌شود بستگی دارد. تمام این عوامل در کنار ارزش ذاتی تلور ارزش این شبکه را تعیین می‌کنند. در نظر داشته باشید که ارزش تلور را نباید با قیمت ارز دیجیتال TRB بسنجید. این توکن درست مانند دیگر ارزهای دیجیتال تحت‌تأثیر تغییرات بازار است و قیمت در بازه‌های زمانی متفاوت متغیر خواهد بود.

اوراکل تلور ذاتاً ارزشمند است چرا که مدام از سوی کاربران به کار گرفته می‌شود. کاربران همواره برای پیداکردن اطلاعات موردنیاز خود به این شبکه روی می‌آورند. ارزش کل بازار این ارز در ژوئن ۲۰۲۳ برابر 17،702،654 دلار است. حجم معاملات روزانه این ارز در ۲۴ ساعت گذشته 2،738،066 دلار است.

قابلیت ها و مزایای تلور

از شبکه تلور می‌توانید برای ایمن کردن اطلاعات موجود در شبکه استفاده کنید. قراردادهای هوشمند در شبکه اتریوم با استفاده از اوراکل تلور اطلاعات موردنیاز را تأمین می‌کنند. شما می‌توانید با استفاده از اوراکل تلور به اطلاعات خارج از شبکه دسترسی پیدا کنید و از این اطلاعات در پروژه‌های دیفای استفاده کنید. به نظر می‌رسد آینده درخشانی در انتظار اوراکل است و کاربردهای متعددی در بخش دیفای در انتظار این شبکه است. چرا که پروژه‌های دیفای بیش از دیگر پروژه‌ها به اطلاعات دنیای واقعی خارج از بلاک‌چین نیاز دارند. تأمین اطلاعات برون زنجیره‌ای برای این پروژه‌ها بسیار ارزشمند است.

بنیانگذاران ارز دیجیتال TRB چه کسانی هستند؟

برندا لویا (Brenda Loya)، مایکل زمروز (Micheal Zemorse) و نیکولاس فت (Nicholas Fett) در سال 2019 این ارز دیجیتال را معرفی کردند. لویا مدیرعامل اجرایی و اقتصاددان سابق دولت آمریکا است. او تجربه درخشانی در زمینه علم داده و بلاک‌چین دارد. زمروز متخصص برنامه‌نویسی و استاد طراحی استراتژی‌های اطلاعاتی است. در نهایت فت مدیر ارشد فناوری با تجربه غنی در حوزه بازار مشتقات در این تیم حضور دارد. فت قبل از حضور در پروتکل تلور، پروتکل مشتقات Daxia را روی شبکه اتریوم راه‌اندازی کرده است.

امنیت شبکه تلور چگونه است؟

معامله TRB

توکن بومی شبکه تلور تریبیوت نام دارد. این توکن برای برقراری اتصال میان گزارش‌دهندگان به کار گرفته می‌شود. این توکن حاکمیتی راه ارتباط میان کاربران اوراکل است. امنیت شبکه نیز از طریق قرارداد حاکمیتی تأمین می‌شود. شبکه از مکانیزم ساده‌ای برای کسب رضایت مشارکت‌کنندگان و تأیید اطلاعات استفاده می‌کند. گزارش‌دهندگان باید ارز دیجیتال TRB را در شبکه استیک کنند و در ازای مشارکت خود پاداش دریافت کنند. البته اگر گزارش‌دهنده اطلاعات غلطی را وارد اوراکل کند جریمه خواهد شد. این شبکه روی اتریوم راه‌اندازی شده است و برای امنیت شبکه از الگوریتم اثبات سهام PoSاستفاده می‌کند.

چه تعداد توکن تلور در گردش است؟

ارز دیجیتال TRB که با نام تریبیوت (Tributes) نام دارد یک توکن ERC20 است که روی شبکه اتریوم راه‌اندازی شده است. قدرت شبکه با استفاده از این توکن تأمین می‌شود، مشارکت‌کنندگان در شبکه نیز در ازای دریافت این توکن انگیزه کافی برای ارائه اطلاعات خارج از شبکه را پیدا می‌کنند.

سقفی برای توکن‌های این شبکه تعیین نشده است. در فواصل زمانی مشخص توکن‌هایی سوزانده می‌شوند. به‌این‌ترتیب از تورم جلوگیری می‌شود و ارزش توکن به‌مرورزمان افزایش پیدا می‌کند. در زمان نگارش این مقاله 1،703،442 ارز TRB روانه بازار شده است.

خرید ارز دیجیتال تلور

برای خرید ارز دیجیتال TRB باید به صرافی‌هایی مراجعه کنید که این ارز را در فهرست خود جای داده‌اند. صرافی معتبر خارجی این ارز را ارائه می‌کنند؛ اما مسئله اینجاست که این صرافی‌ها به کاربران ایرانی خدماتی ارائه نمی‌دهند. در صورت استفاده از این صرافی‌ها ریسک مسدودشدن دارایی وجود دارد؛ بنابراین توصیه می‌کنیم برای خرید ارز دیجیتال تلور به صرافی تبدیل مراجعه کنید. در این صرافی در کنار این ارز به بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال دیگر نیز دسترسی دارید و می‌توانید در بیش از ۲۸۰ بازار حرفه‌ای تومانی و تتری معامله انجام دهید.

فروش ارز دیجیتال تلور

برای فروش ارز دیجیتال تلور نیز می‌توانید به صرافی‌های خارجی مراجعه کنید در نظر داشته باشید این شما را با ریسک مسدودشدن دارایی‌ها مواجه می‌کند. برای افزایش امنیت دارایی‌ها و جلوگیری از مسدودشدن آن بهتر است این ریسک را متحمل نشوید و در فضای امن و مجهز صرافی تبدیل ارز TRB را خریداری کنید. در صرافی تبدیل امکان معامله در بازار اسپات و مارجین در بیش از ۲۸۰ بازار معاملاتی وجود دارد.

نحوه خرید تلور از صرافی تبدیل

ارز تلور

برای خرید تلور از صرافی تبدیل باید در این صرافی ثبت‌نام کنید. پس از ثبت‌نام و احراز هویت سریع و آسان، حساب معاملاتی شما در اختیارتان گذاشته می‌شود. در قدم بعد باید تعیین کنید که می‌خواهید با تعیین قیمت (در بازار اسپات) یا با استفاده از اهرم صرافی (بازار مارجین) وارد معامله شوید.

در ادامه باید نوع ارزی که برای خرید به کار می‌برید را تعیین کنید. در صورت خرید با تومان باید حساب معاملاتی خود را با تومان و در صورت خرید با تتر باید حساب معاملاتی خود را با تتر شارژ کنید. اگر قصد دارید ارز دیجیتال تلور را با دیگر ارزهای دیجیتال معاوضه کنید نیز باید با دریافت آدرس والت صرافی تبدیل دارایی موردنظر را به کیف پول صرافی انتقال و با ارز TRB معاوضه کنید.

شما همچنین می‌توانید با استفاده از گزینه خرید آسان در صرافی تبدیل بدون تعیین قیمت در کوتاه‌ترین زمان ارز دیجیتال تلور را خریداری کنید. برای این منظور کافی است حجم توکن TRB را وارد کرده و اجازه دهید موتور معاملاتی تبدیل بهترین سفارش را برای تکمیل در خواست شما انتخاب کند. این روش برای خرید ارز دیجیتال تلور در حجم‌های بالا و همین‌طور برای تازه‌کارها بسیار مناسب است.

روش نگهداری تلور

ارز دیجیتال تلور ارزی است که در شبکه اتریوم راه‌اندازی شده است و ازاین‌رو شما می‌توانید از تمام کیف‌پول‌های سازگار با اتریوم برای نگهداری از این ارز استفاده کنید. اگر معامله کوتاه مدت را ترجیح می‌دهید بهتر است از والت‌های نرم‌افزاری یا گرم استفاده کنید که به اینترنت متصل هستند، اگر معامله طولانی‌مدت را ترجیح می‌دهید نیز بهتر است از والت‌های سخت‌افزاری و سرد استفاده کنید. در این صورت امنیت دارایی شما افزایش پیدا می‌کند.

انواع کیف پول تلور

همان‌طور که گفته شد کیف پول‌های سازگار با اتریوم برای نگهداری از این ارز نیز مناسب هستند. شما می‌توانید از والت‌هایی مانند اتمیک والت (Atomic Wallet)، تراست والت (Trust Wallet) و متامسک (Metamask) برای نگهداری از این ارز استفاده کنید. شما همچنین می‌توانید برای نگهداری ارزهای خود از کیف پول امن صرافی تبدیل نیز استفاده کنید. به‌این‌ترتیب با سرعت بیشتری قادر به نوسان‌گیری و معامله در بازار خواهید بود و نیازی به پرداخت کارمزدهای متعدد ندارید. برای آشنایی با انواع کیف پول به این لینک مراجعه کنید.

کارمزد خرید و فروش تلور

معامله تلور در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش TRB در صرافی تبدیل

کاربرانی ایرانی که قصد سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال را دارند، باید برای انجام این کار به سراغ صرافی‌های معتبر ایرانی بروند. صرافی تبدیل یکی از معتبرترین صرافی‌های ایرانی است که با بیش از ۱۴۰ بازار معاملاتی تتری و ۱۴۰ بازار معاملاتی تومانی مزایای بسیاری را برای کاربران به همراه دارد:

 • داشتن بیش از ۱۴۰ بازار معاملاتی تتری و ۱۴۰ بازار معاملاتی تومانی
 • امکان خرید و فروش بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته و آنلاین
 • انتقال داخلی تبدیل
 • صفحه سود و زیان: کاربران می‌توانند تغییرات ارزش دارایی خود را به صورت کلی یا جزئی، ظرف ۷ روز یا ۳۰ روز اخیر از طریق این پنل بررسی کنند.
 • تضمین امنیت دارایی کاربران با استفاده از کیف پول‌های سرد
 • احراز هویت سریع کاربران
 • انجام سریع تراکنش‌ها
 • انجام مشاوره پیش از معامله
 • پشتیبانی از سیستم‌های تأیید اعتبار
 • پشتیبانی از تمام پلتفرم‌های ارائه شده
 • کانال سیگنال‌دهی الگوریتم تحلیل
 • امکان انجام کمک‌های خیریه (تبدیل به نیکی)
 • حداقل اختلاف قیمتی با بازارهای جهانی
 • عمق بازار و حجم معاملات بالا
 • ارائه کیف پول اختصاصی برای کاربران
 • امکان مبادله دو ارز دیجیتال (swap)
 • استفاده از اپلیکیشن اختصاصی تبدیل
 • امکان برداشت آنی تومان از طریق ۱۲ بانک (ملت - ملی - آینده - سامان - اقتصاد نوین - شهر - صادرات - تجارت - پاسارگاد - پارسیان - کارآفرین - خاورمیانه)
 • کارمزد رقابتی
 • حضور در رسانه‌های خبری معتبر

آیا خرید تلور بدون احراز هویت ممکن است؟

ممکن است صرافی‌هایی را پیدا کنید که بدون احراز هویت به شما اجازه معامله ‌می‌دهند. بهتر است از معامله در این صرافی‌ها خودداری کنید. فرایند احراز هویت در صرافی تبدیل در کمتر از ۲۴ ساعت انجام می‌شود. حال باید بپرسید چرا هستند صرافی‌هایی که بدون احراز هویت ارز دیجیتال TRB را به فروش می‌رسانند.

این قبیل صرافی‌ها نظارتی روی کاربران خود ندارند و غالباً برای پول‌شویی و خرید کالاهای قاچاق به کار برده می‌شوند؛ بنابراین با خرید ارز دیجیتال تلور از صرافی‌های معتبر درواقع امنیت دارایی خود را تضمین می‌کنید. احتمال هک‌شدن و حمله به صرافی‌هایی که بدون نیاز به احراز هویت معاملات را مدیریت می‌کنند به‌مراتب بیشتر از دیگر صرافی‌هاست. برای آشنایی با فرایند احراز هویت در تبدیل به این لینک مراجعه کنید.

آینده تلور چگونه است؟

خرید و فروش تلور

سرعت پردازش اطلاعات و تأمین آنها در این شبکه بسیار بالاست. کاربران درخواست خود را ثبت و بلافاصله دیتای موردنیاز را دریافت می‌کنند. استیک کنندگان با انجام محاسبات تعیین شده صحت و درستی اطلاعات را تأیید می‌کنند. از سوی دیگر کاربران در ازای استخراج، تئوری‌ بازی و اوراکل‌ها انگیزه کافی برای تأمین اطلاعات را در اختیار دارند. به‌این‌ترتیب اوراکل تلور پلی برای اتصال اطلاعات جهان خارج و دنیای بلاک‌چین است و از این نظر آینده درخشانی پیش رو دارد. فراموش نکنید همواره تنها به اندازه‌ای در ارز دیجیتال سرمایه‌گذاری کنید که در صورت شکست پروژه خسارت جبران‌ناپذیری را متحمل نشوید.

منابع:

Tellor.io

Coinmarketcap.com

Coinbase.com

Kriptomat.io

Medium.com

سوالات متداول خرید تلور

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

سوالات متداول خرید تلور

از کجا می توانیم تلور (TRB) بخریم؟

خرید ارز دیجیتال تلور از صرافی‌های داخلی و خارجی امکان‌پذیر است. دقت داشته باشید که صرافی‌های خارجی با شناسایی آی پی ایران، حساب کاربری شما را مسدود می‌کنند. برای افزایش امنیت دارایی‌های خود بهتر است از صرافی معتبر تبدیل استفاده کنید. در این صرافی امکان معامله بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال وجود دارد.

خرید سریع تلور (TRB) چطور امکان پذیر است؟

برای خرید آسان باید گزینه خرید آسان را در داشبورد معاملاتی خود انتخاب کنید. پس از تعیین مقدار موتور معاملاتی تبدیل بهترین قیمت را برای سفارش شما در نظر می‌گیرد و ارز موردنظر بلافاصله به کیف پول شما در تبدیل واریز می‌شود.

کارمزد خرید و فروش تلور (TRB) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله تلور در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چگونه قیمت تلور (TRB) را پیش‌بینی کنیم؟

برای پیش‌بینی قیمت تلور باید روند بازار، قیمت‌ها و الگوهای موجود در نمودارها زیر نظر بگیرید. اخبار مربوط به این بازار را دنبال کنید تا بتوانید روند آتی را پیش‌بینی کنید. برای کسب اطلاعات و تحلیل‌های ارزشمند بهتر است هم‌اکنون در کانال الگوریتم تحلیل تبدیل به آدرس https://t.me/algotahlil بپیوندید تا به آخرین تحلیل‌های تیم تکنیکال صرافی تبدیل دسترسی پیدا کنید.

ارز دیجیتال تلور (TRB) چگونه نگهداری می شود؟

برای نگهداری این ارز مانند اتریوم می‌توانید از والت سخت‌افزاری یا نرم‌افزاری سازگار با اتریوم استفاده کنید. شما می‌توانید این ارز در والت متامسک، اتمیک والت و همین‌طور کیف پول امن صرافی تبدیل نگهداری کنید.

آیا خرید تلور (TRB) می‌تواند سودآور باشد؟

اطلاعات در جهان امروز ارزشمندترین و گران‌قیمت‌ترین دارایی هستند. بلاک‌چین با قابلیت‌های استثنایی خود توجه همه را به خود جلب کرده است و تنها مشکل در فضای بلاک‌چین عدم دسترسی به اطلاعات برون زنجیره‌ای است. اوراکل تلور نقش یک پل ارتباطی میان بلاک‌چین و اطلاعات دنیای واقعی را به خوبی ایفا می‌کند؛ بنابراین بهتر است بخشی از سبد سرمایه خود را به سرمایه‌گذاری در این ارز اختصاص دهید

آیا می توان تلور (TRB) را استخراج کرد؟

بله شما می‌توانید با استخراج تلور در تأمین امنیت شبکه تلور مشارکت کنید و در ازای مشارکت خود ارز دیجیتال TRB را کسب کنید.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

محمد ر

61 روز قبل

5

سرعت اضافه کردن PEPE و WorldCoin و چندتا از ارزهای دیگه عالی بود. همین طور ادامه بدید

احسان ص

61 روز قبل

1

استیکینگ و فیوچرز اضافه کنید

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 406 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله