taoicon

قیمت و خرید بیت تنسور - TOA

ارز دیجیتال بیت تنسور BITTENSOR

خرید ارز دیجیتال بیت تنسور (TAO) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت بیت تنسور به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز بیت تنسور بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش بیت تنسور اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز بیت تنسور هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت بیت تنسور به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 TAO = 27,978,001 IRT

taoicon

بیت تنسور

خرید آسان بیت تنسور
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت بیت تنسور

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، بیت تنسور می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

taoicon

tao

بیت تنسور

تومان --

taoicon

tao

بیت تنسور

قیمت دلاری

479 USDT

قیمت تومانی

تومان 27,794,798

تغییرات 24 ساعت اخیر

10.821 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۸۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

TAO توکن بیت تنسور (Bittensor) است. این شبکه بدین منظور راه‌اندازی شده است تا توسعه و دسترسی به هوش مصنوعی را از حالت متمرکز خارج کند. بیت تنسور در واقع رابطه‌ای میان Machine learning، بلاک چین و ارزهای دیجیتال ایجاد کرده است. در این پلتفرم یادگیری ماشینی در شبکه غیر متمرکز بلاک چین توسعه می‌یابد تا تحت محدودیت و انحصار قرار نگیرد.

خرید بیت تنسور TAO با تومان در ایران چطور ممکن است؟

در ایران می‌توان از ۳ راه مختلف برای خرید TAO اقدام کرد. در حالتی می‌توان این ارز را بدون واسطه از یک یا چند فروشنده خریداری کرد؛ گرچه در این حالت تنها نیاز به پرداخت کارمزد شبکه وجود دارد؛ اما ریسک چنین شیوه‌ای از خرید نسبتا زیاد است؛ زیرا در صورتی که فروشنده به‌طور کامل مورد اعتماد نباشد احتمال کلاهبرداری وجود دارد. در این حالت می‌توان با تومان یا تتر به خرید پرداخت.

امکان خرید بیت تنسور BITTENSOR از صرافی‌های خارجی نظیر CoinEx، BitMart و Bitget وجود دارد؛ گرچه نمی‌توان از آن‌ها خرید مستقیم تومانی داشت. به‌طور کلی استفاده از غالب این صرافی‌ها برای ایرانیان با محدودیت‌هایی همراه بوده و استفاده از آن‌ها تنها با تغییر IP ممکن است؛ به شکلی که در صورت شناسایی ملیت کاربر ممکن است حساب او مسدود شود.

یکی از بهترین راه‌های خرید بیت تنسور استفاده از یک صرافی ایرانی، نظیر تبدیل است. می‌توان در این صرافی به صورت تومانی، تتری یا با استفاده از انواع ارزهای دیجیتال به خرید پرداخت. خریداری ارز TAO در تبدیل راه‌های متعددی دارد که بسته به نیاز می‌توان یک یا چند مورد از آن‌ها را انتخاب کرد. در نهایت ارزهای خریداری شده در کیف پولی امن و اختصاصی نگه‌داری می‌شوند و امکان تبدیل و انتقال آن‌ها در لحظه وجود دارد.

چگونه باید بیت تنسور TAO بخریم؟ ۳ قدم برای خرید آسان بیت تنسور TAO

خرید TAO

خرید آسان که سریع‌ترین و ساده‌تری شیوه خرید در تبدیل است تنها ۳ مرحله به شرح زیر دارد. دقت داشته باشید که کارمزد صرافی تبدیل در این شیوه از خرید صفر است.

 1. شارژ کیف پول تبدیل با واریز تومانی یا انتقال ارز دیجیتال از یک صرافی یا کیف پول دیگر؛
 2. جستجوی ارز بیت تنسور TAO در بخش خرید آسان؛
 3. تعیین میزان بیت تنسور مورد نظر و خرید.

در صورتی که قصد داشته باشید با واسطه صرافی در بازار به خرید این ارز بپردازید باید به بازار معاملاتی مراجعه کرده و ثبت سفارش کنید. از جمله شیوه‌های ثبت سفارش تتری یا تومانی در تبدیل می‌توان به Market، Limit، Stop Limit و OCO اشاره کرد.

بعد از خرید بیت تنسور TAO، چطور آن را نگهداری کنیم؟

بعد از خرید TAO، این ارز به‌طور مستقیم به کیف پول ارز دیجیتال تبدیل منتقل می‌شود. در این حالت کاربران می‌توانند در هر لحظه به دارایی‌های خود دسترسی داشته و آن‌ها را خرید و فروش کرده یا منتقل کنند. کیف پول تبدیل امنیت بسیار بالایی دارد. با این حال ممکن است بنا به دلایلی اشخاص تمایل به ذخیره سازی ارزهای خریداری شده در کیف پولی دیگر داشته باشند.

در حال حاضر امکان ذخیره سازی TAO در کیف پول سخت افزاری وجود ندارد؛ اما می‌توان این ارز را در تعدادی از بهترین کیف پول‌های نرم افزاری نظیر Coinbase Wallet، تراست والت (Trust Wallet) و MetaMask ذخیره کرد.

ارز دیجیتال بیت تنسور TAO چیست؟

بیت تنسور TAO رمز ارزی است که وجود آن برای توسعه پلتفرم بیت تنسور ضروری است. این ارز دیجیتال و پلتفرم آن با هدف عمومیت دادن به هوش مصنوعی مبتنی بر یادگیری ماشینی پا به عرصه گذاشته‌اند. بیت تنسور از ماینر ها و فعالین این شبکه استفاده می‌کند تا آن‌ها به‌عنوان سرورهای فعال هوش مصنوعی عمل کنند.
ارز TAO

عملکرد پلتفرم بر این اساس شکل گرفته است که هر یک از ماینرهای شبکه به نسبت میزان مشارکت در توسعه، پاداش‌هایی دریافت کنند. در این صورت مشارکت کنندگان می‌توانند قدرت و دقت هوش مصنوعی Bittensorr را بالا ببرند. از طرفی توسعه هرچه بیشتر AI شبکه منجر به افزایش ارزش توکن‌های آن می‌شود. در نهایت پیشرفت پلتفرم از جهات مختلف برای کاربران مفید خواهد بود.

توسعه بیت تنسور علاوه بر اینکه به افزایش ارزش این شرکت و توکن آن کمک می‌کند، باعث می‌شود که شکلی از هوش مصنوعی غیر متمرکز توسعه پیدا کند. این شکل از AI مبتنی بر بلاک چین می‌تواند در دسترس همگان قرار گرفته و بدون هیچ محدودیتی ارتقاء پیدا کند.

مزایا و ویژگی‌های اصلی بیت تنسور TAO

ارز دیجیتال TAO

اشاره کردیم که پلتفرم Bittensor دارای ارزی بومی و اختصاصی به نام TAO است که با نام بیت تنسور نیز شناخته می‌شود. این توکن حاکمیتی است و دارندگان آن در شبکه حق رأی پیدا می‌کنند. از جمله دیگر کاربردها و مزایای این ارز می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پاداش: یکی از مهم‌ترین نقش‌های TAO در شبکه ارائه پاداش به مشارکت کنندگان است. توسعه هوش مصنوعی بیت تنسور وابسته به ماینرها، ولیدیتورها، سیستم‌ها و مشارکت کنندگان غیر متمرکز است. برای افزایش توان محاسباتی شبکه، بیت تنسور به میزان مشارکت افراد به آن‌ها توکن اختصاص می‌دهد.
 • کارمزد: توکن‌های بیت تنسور برای پرداخت کارمزد تراکنش‌های شبکه نیز کاربرد دارند.
 • استیکینگ (Staking): ولیدیتور (Validator) ها در شبکه ملزم هستند که بخشی از بیت تنسورهای خود را سپرده‌گذاری کنند. این سپرده گواهی به حساب می‌آید که ولیدیتور در ازای دریافت پاداش وظیفه خود را انجام خواهد داد. دارندگان عادی TAO نیز می‌توانند ارزهای خود را همراه با یک یا چند ولیدیتور سپرده‌گذاری کنند تا پاداش استیکینگ را همراه با آن‌ها دریافت کنند.

خرید بیت تنسور TAO از تبدیل چه مزایایی دارد؟

خرید از یک صرافی معتبر با تنوع ارزی بالا می‌تواند انتخاب‌های معاملاتی گسترده‌ای در اختیار کاربران قرار دهد. تبدیل با رابط کاربری آسان و در عین حال ارائه خدمات برای معاملات حرفه‌ای می‌تواند انتخاب بسیار مناسبی باشد. در ادامه به مزایای خرید TAO از تبدیل اشاره کرده‌ایم:

 • انتقال داخلی (واریز TAO از کیف پول تبدیل به یک یا چند کیف پول دیگر در همین صرافی).
 • امکان مشاهده تغییرات کلی و جزئی ارزش بیت تنسور در ۷ یا ۳۰ روز گذشته.
 • تضمین امنیت با ذخیره دارایی کاربران در کیف پول‌های سخت‌افزاری (سرد).
 • پشتیبانی بیش از ۳۰۰ ارز که امکان تبادل (Swap) با MNT را دارند.
 • دارای کانال سیگنال دهی اختصاصی همراه با تحلیل.
 • امکان تبدیل آسان و سریع بیت تنسور TAO به تومان یا تتر.
 • امکان ترید ارزهای دیجیتال بدون احراز هویت.
 • پشتیبانی بیش از ۷۴۰ بازار تومانی و تتری.
 • امکان خرید آسان بدون کسر کارمزد.
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته.
 • سرعت بالا در انجام تراکنش‌ها.
 • شیوه‌های خرید با تنوع بالا.
 • دارای ربات‌های معاملاتی.
 • واریز و برداشت آنی.

فروش ارز بیت تنسور TAO در تبدیل چطور انجام می‌شود؟

فروش TAO
به تعداد راه‌های خرید بیت تنسور TAO در تبدیل، راه فروش نیز برای این ارز در نظر گرفته شده است. سریع‌تری شیوه فروش این ارز استفاده از گزینه فروش آسان است. در این حالت می‌توان بیت تنسور را به به‌طور مستقیم به تومان یا ارزهای دیجیتالی مانند تتر، کاردانو یا بیت کوین تبدیل کرد.

می‌توان با ثبت سفارش در بازار نیز به فروش این ارز پرداخت. در صورت استفاده از گزینه‌های Limit، Stop Limit و OCO می‌توان قیمت مورد نظر برای فروش را تعیین کرد. Market گزینه دیگری برای ثبت سفارش است که فروش در آن با قیمت میانگین ارز در بازار انجام می‌شود.

حداقل سرمایه برای خرید بیت تنسور TAO با تومان چقدر است؟

برای خرید بیت تنسور الزام به تخصیص سرمایه زیادی وجود ندارد. در تبدیل می‌توان این ارز را تنها با ۱ تتر یا ۵۰ هزار تومان خریداری کرد. حداقل قیمت خرید بیت تنسور با دیگر ارزهای دیجیتال متغیر است. برای کسب اطلاع از این مقدار می‌توانید به بخش خرید آسان مراجعه کنید.

کارمزد معامله بیت تنسور TAO در تبدیل

در صورتی که معامله خود را از بخش خرید یا فروش آسان انجام دهید هیچ کارمزدی به تبدیل پرداخت نمی‌کنید. در عین حال معاملات در بازار تتری یا تومانی شامل کارمزد می‌شوند که مقدار آن بسته به سطح کارمزدی هر کاربر متفاوت است. سطح کارمزدی بسته به حجم معاملات در ۳۰ روز گذشته محاسبه شده و هر ۳۰ دقیقه به‌روز می‌شود. بسته به همین سطح، معاملات در بازار تتری و تومانی شامل ۰.۰۳ تا ۰.۳۵ درصد کارمزد می‌شوند.

توجه داشته باشید که در انتقال TAO نیز کاربران هیچ هزینه‌ای به تبدیل پرداخت نمی‌کنند. کارمزد پرداختی در این حالت به شبکه داخلی بلاک چین مربوط می‌شود.

سود سرمایه گذاری بیت تنسور TAO به چه صورت است؟

TAO عرضه شده است تا هوش مصنوعی را غیر انحصاری کرده و در دسترس عموم قرار دهد. AI از جمله عواملی است که می‌تواند آینده تکنولوژی و اقتصاد را تا حد زیادی دچار دگرگونی کند؛ گرچه در حال حاضر نیز تأثیرات آن را در ابعاد مختلف مشاهده می‌کنیم. پلتفرمی که این تکنولوژی را از حالت متمرکز خارج کرده و استفاده از آن را آسان کند، به احتمال زیاد از پلتفرم‌های پیش‌گام و مترقی خواهد بود.

توکن‌های این شبکه ممکن است در آینده برای دسترسی به هوش مصنوعی توسعه یافته آن مورد نیاز باشند. از طرفی این توکن‌ها به هر فرد حق رأی می‌دهند تا در سرنوشت پلتفرم تأثیرگذار باشند.

بیت تنسور با استفاده از یادگیری ماشینی و فعالیت کاربران شبکه توسعه پیدا می‌کند و هیچ محدودیتی ندارد. رشد شبکه بیت تنسور منجر به رشد توکن‌های اختصاصی آن می‌شود؛ بنابراین سرمایه‌گذاری بر روی TAO انتخابی هوشمندانه به حساب می‌آید.

چه کسی بنیان گذار بیت تنسور TAO است؟

قیمت TAO

بنیان‌گذاران بیت تنسور Jacob Robert Steeves و Ala Shaabana هستند. Steeves سابقه کار در گوگل را داشته و به علوم کامپیوتر و یادگیری ماشینی تسلط بسیار بالایی دارد.

Shaabana نیز یکی دیگر از بنیان‌گذاران این شبکه است که با مدرک دکتری در حوزه مهندسی کامپیوتر سال‌ها تجربه فعالیت در حوزه بلاک چین را دارد. Shaabana بخش مهمی از امنیت و توسعه شبکه را مدیریت می‌کند.

چه عواملی بر قیمت بیت تنسور TAO تأثیر می‌گذارند؟

مانند سایر ارزهای دیجیتال، عوامل متعددی می‌توانند بر قیمت TAO تأثیرگذار باشند. در ادامه به تمامی این عوامل اشاره کرده‌ایم:

 • حجم معاملاتی: هرچه حجم معاملاتی ارز بیشتر باشد، علاقه به خرید و فروش آن نیز بیشتر می‌شود و این می‌تواند بر قیمت TAO اثر گذار باشد.
 • شاخص‌های سانتیمانتال (حسی): احساسات جامعه معامله گران نسبت به بیت تنسور می‌تواند بر قیمت آن تأثیرگذار باشد؛ برای مثال اخبار مثبت یا منفی در رابطه با این شبکه می‌توانند بار روانی داشته و تأثیرگذار باشند.
 • روند بازار (Market Trends): روند کلی بازار کریپتوکارنسی می‌تواند منجر به تغییر قیمت بیت تنسور شود. در صورتی که روند بازار صعودی (Bullish) باشد، ممکن است قیمت TAO نیز رشد داشته باشد. در صورتی که بازار نزولی (Bearish) باشد، احتمال کاهش قیمت بیت تنسور نیز وجود دارد.
 • شاخص‌های اقتصادی: تغییر در شاخص‌های اقتصادی بازار کریپتوکارنسی یا جامعه جهانی نیز می‌توانند بر قیمت TAO تأثیرگذار باشد. این شاخص‌ها ممکن است با رویدادهای سیاسی، اخبار، توسعه تکنولوژی و مواردی از این دست دچار تغییر شوند.

تبدیل قیمت بیت تنسور TAO به تومان چگونه انجام می شود؟

برای مشاهده قیمت تومانی بیت تنسور می‌توانید به بخش «معامله ارز دیجیتال» یا «خرید و فروش» در صرافی دیجیتال تبدیل مراجعه کنید. در بخش خرید و فروش آسان نیز می‌توان قیمت تقریبی ارز را به تومان مشاهده کرد.

نمودار قیمت لحظه‌ای TAO چه کاربردی دارد؟ چطور از نمودار استفاده کنیم؟

توکن TAO

نمودار قیمت لحظه‌ای بیت تنسور نشان می‌دهد که روند تغییر قیمتی آن در گذشته به چه صورت بوده است. این نمودار همچنین قیمت ارز در لحظه را به‌طور دقیق مشخص می‌کند. با استفاده این نمودار و با تسلط به تحلیل تکنیکال می‌توان برای روند قیمتی ارز در آینده احتمالاتی را در نظر گرفت؛ در این صورت ریسک سرمایه‌گذاری بر روی TAO کاهش یافته و احتمال کسب سود از آن بالا می‌رود.

قیمت بیت تنسور TAO به تومان امروز

قیمت لحظه‌ای بیت تنسور در همین صفحه قابل مشاهده است. از طرفی می‌توان این قیمت را در بخش‌های مختلف صرافی نظیر «خرید و فروش» نیز مشاهده کرد. توجه داشته باشید که ارزش غالب ارزهای دیجیتال همواره در نوسان است؛ بنابراین در صورت لزوم باید قیمت آن‌ها را به صورت لحظه‌ای مورد بررسی قرار دهید.

منابع:

Bittensorr.org

Medium.com

Moralismoney.com

سوالات متداول خرید بیت تنسور

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید بیت تنسور

چگونه باید TAO بخریم؟

سریع‌ترین راه خرید بیت تنسور استفاده از خرید آسان است. می‌توان از طریق ثبت سفارش در بازار تتری یا تومانی نیز برای خرید این ارز اقدام کرد.

حداقل سرمایه برای خرید TAO چقدر است؟

برای خرید این ارز حداقل باید ۱ تتر یا ۵۰ هزار تومان پرداخت کنید.

ارز دیجیتال TAO چیست؟

TAO توکن پلتفرم بیت تنسور است. بخش زیادی از پیش‌برد اهداف شبکه بیت تنسور وابسته به رمز ارز آن است. این پلتفرم راه‌اندازی شده است تا هوش مصنوعی را در شبکه‌ای غیر متمرکز توسعه دهد. هر دارنده توکن در این پلتفرم می‌تواند در تعیین سرنوشت شبکه تأثیرگذار باشد.

قیمت لحظه‌ای TAO را از کجا ببینیم؟

قیمت لحظه‌ای TAO را می‌توان در همین صفحه یا در صفحه «خرید ارز دیجیتال» تبدیل مشاهده کرد.

چگونه ارزهای دیگر را به TAO تبدیل کنیم؟

در بخش خرید آسان صرافی تبدیل می‌توان بیت تنسور را به ارزهای‌ی نظیر پولکادات، بیت کوین، تتر یا دیگر ارزهای دیجیتال پشتیبانی شده تبدیل کرد.

کارمزد خرید TAO در تبدیل چقدر است؟

در خرید آسان، تبدیل هیچ کارمزدی دریافت نمی‌کند. در بازارهای معامله تتری و تومانی بسته به حجم معاملاتی کاربر، درصد کارمزد تراکنش از ۰.۰۳ تا ۰.۳۵ درصد متغیر است.

آیا ارز دیجیتال TAO را می‌توان استخراج کرد؟

بله. بیت تنسور از ماینرها و فعالین این شبکه استفاده می‌کند تا آن‌ها به‌عنوان سرورهای فعال هوش مصنوعی عمل کنند.

برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

دیدگاه‌ها

کیارش ص

12 روز قبل

5

تبدیل قطعا بهترین صرافی ایرانه. هیچ صرافی دیگه‌ای نیست که هم مارجین و اهرم داشته باشه و هم بشه در لحظه ازش برداشت کرد.

رویا ت

12 روز قبل

4

بیت‌کوین تا دو ماه دیگه می‌ترکونه. خرید توی این قیمتا رویا می‌شه فرصت خریده فقط

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 384 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله