polyxicon

قیمت و خرید پلی مش - POLYX

خرید ارز دیجیتال پلی مش Polymesh

خرید ارز دیجیتال پلی مش (POLYX) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت پلی مش به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز پلی مش بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش پلی مش اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز پلی مش هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت پلی مش به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 POLYX = 25,486 IRT

polyxicon

پلی مش

خرید آسان پلی مش
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت پلی مش

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، پلی مش می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

polyxicon

polyx

پلی مش

تومان --

polyxicon

polyx

پلی مش

قیمت دلاری

0.4414 USDT

قیمت تومانی

تومان 25,093

تغییرات 24 ساعت اخیر

1.265 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۸۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

با ظهور فناوری بلاک چین و رمزنگاری، امکان انتقال تمام دارایی‌های دنیای واقعی به روی این بستر به صورت دیجیتال فراهم شد و به دنبال آن، بازارهای جدید برای تمامی دارایی‌های دیجیتالی پدید آمد. یکی از این بازارهای جدید، بازار توکن‌های اوراق بهادار است که پتانسیل رشد عظیمی دارد، اما به شرطی که پلتفرم مناسبی برای این دارایی‌های جدید فراهم شود. پلی مش پلتفرمی است که با این هدف وارد کار شده و قصد دارد پتانسیل حقیقی توکن‌های اوراق بهادار را برای کاربران آزاد کند.

پلی مش یک بلاک چین لایه 1 و عمومی است که بر بهبود صنعت توکن اوراق بهادار متمرکز شده است. پلی مش با استفاده از توکن کاربردی خود POLYX، به ذینفعان این اکوسیستم بلاک چینی پاداش داده و با این کار امنیت بلاک چین را افزایش می‌دهد. POLYX همچنین حاکمیت و سپرده‌گذاری (استیکینگ) را در اکوسیستم خود تسهیل می‌کند. در این مقاله این پلتفرم بلاک چینی و توکن کاربردی آن، پلی مش ( POLYX ) را به طور کامل بررسی خواهیم کرد.

پلی مش (POLYX ) چیست؟

ارز پلی مش

پلی مش یک بلاک چین عمومی لایه 1 است که برای توکن‌های اوراق بهادار ساخته شده است. توکن‌های اوراق بهادار (Security Tokens) قراردادهای دیجیتالیِ یک سری دارایی‌ها هستند که دارای ارزش در دنیای واقعی هستند.

به عنوان یک بلاک چین عمومی مجاز، هر کسی می‌تواند شبکه را مشاهده و بررسی کند. با این حال، کاربران برای مشارکت در این شبکه باید فرآیند احراز هویت را تکمیل کنند. این فرآیند برای همه بازیگران در بلاک چین، از ناشران توکن و سرمایه‌گذاران گرفته تا سپرده‌گذارها و اپراتورهای گره، الزامی است.

اپراتورهای گره در پلی مش باید از نهادهای مالی مجوز و گواهینامه دریافت کرده باشند. این امر امنیت شبکه را افزایش می‌دهد. پلی مش فعالان بازار را قادر می‌سازد تا از مزایای منحصر به فرد شبکه‌های خصوصی و بدون نیاز به مجوز بهره‌مند شوند و اعتماد به شبکه را بدون به خطر انداختن شفافیت آن تأمین کنند.

تاریخچه پیدایش پلی مش ( POLYX )

بیشتر توکن‌ها بر اساس استاندارد ERC-20 که در روزهای اولیه توکن‌سازی ایجاد شد، پایه‌گذاری شدند. با این حال، استاندارد ERC-20 برای توکن‌های اوراق بهادار طراحی نشده است.

به عنوان مثال، سازمان‌ها نمی‌توانند برای اجرای احراز هویت KYC برای معاملات توکن‌های اوراق بهادار به استاندارد ERC-20 اعتماد کنند. این امر برای اطمینان از مالکیت توکن اوراق بهادار یا مکانیسم بازیابی در صورت مفقود شدن کلید خصوصی، نشانه خوبی نیست.

نهادهای متعددی سعی کردند با استانداردهای اختصاصی بر این مشکلات غلبه کنند، مانند پروتکل DS از Securitize یا ST20 از پلی مث (Polymath). با این حال، تعداد زیاد آنها در نهایت باعث ایجاد حساسیت و اختلاف در این صنعت شد. متولیان، صرافی‌ها و سایر ذینفعان باید علاوه بر حساب‌رسی‌های تجاری معمول خود، بررسی‌های لازم را روی کدهای خود توکن‌ها نیز انجام دهند.

برای مقابله با این مشکل، پلی مث سازنده پلتفرم پلی مش، 25 شرکت متشکل از متخصصان کلیدی صنعت را گرد هم آورد تا یک استاندارد یکپارچه برای توکن‌های اوراق بهادار در اتریوم ارائه دهند. این استاندارد ERC-1400 بود که توسط پلی مش ایجاد شد.

این استاندارد، ERC-1400، از آن زمان توسط طیف گسترده‌ای از سازمان‌ها از جمله ConsenSys و BNP Paribas پذیرفته شده است.

دارایی‌های دیجیتال در اتریوم با استفاده از قراردادهای هوشمند برنامه‌ریزی می‌شوند و از متولیان، صرافی‌ها و سایر فعالان بازار خواسته می‌شود تا هر دارایی را به صورت جداگانه در اکوسیستم خود ادغام کنند. در حالی که ERC-1400 با استاندارد کردن پیکربندی توکن و حذف نیاز به بررسی دقیق فنی، این فرآیند را بسیار کارآمدتر می‌کند.

با افزایش مشارکت پلی مث ( Polymath ) در این صنعت، آشکار شد که زیرساخت بلاک چینی موجود برای پذیرش گسترده سازمانی توکن‌های اوراق بهادار کافی نیست. برای استفاده از پتانسیل تحول آفرین واقعی این فناوری، به یک زنجیره هدفمند نیاز بود.

بلاک پیدایش پلی ‌مش در اکتبر 2021 توسط انجمن پلی‌ مش، یک نهاد غیرانتفاعی که مأموریت آن ترویج و توسعه فناوری‌ها و برنامه‌های کاربردی برای پروتکل و اکوسیستم پلی ‌مش است، راه‌اندازی شد.

هدف از خلق پلی مش (Polymesh )

اوراق بهادار ابزارهای مالی قابل معامله‌ای هستند که دارای ارزش در دنیای واقعی هستند. با توکنیزه کردن اوراق بهادار، بازار اوراق بهادار که صدها تریلیون ارزش دارد، پتانسیل رشد بیشتری پیدا خواهد کرد. همچنین این امر می‌تواند کارایی و شفافیت این بازار را به شدت بهبود بخشد. هدف اصلی تاسیس پلتفرم پلی مش نیز همین موضوع است.

اوراق بهادار توکنیزه شده یا توکن‌های اوراق بهادار، بر روی بلاک‌چین‌هایی مانند پلی مش ( Polymesh ) که یک بلاک چین گرید سازمانی است که به طور خاص برای دارایی‌های قانون گذاری شده مانند توکن‌های اوراق بهادار ساخته شده است، منتشر می‌شوند.

ارزش توکن POLYX چگونه تعیین می‌شود؟

POLYX به عنوان توکن کاربردی پلتفرم پولی مش ( Polymesh ) در بحث حاکمیت، ایمن سازی شبکه از طریق استیکینگ و تولید و مدیریت توکن‌های اوراق بهادار استفاده می‌شود و به این واسطه ارزش پیدا می‌کند.

قابلیت ها و مزایای پلی مش ( POLYX )

بلاکچین پلی مش یکی از معدود بلاک چین‌های لایه 1 است که برای توکن‌های اوراق بهادار ساخته شده است. در حال حاضر، بیشتر پروژه‌های متمرکز بر اوراق بهادار، زنجیره‌های لایه 2 هستند که بر روی بلاک چین‌های پایه مانند اتریوم یا سولانا ساخته شده‌اند. با این حال، پلی مش یک بلاک چین لایه 1 مستقل است.

پلی مش که بر روی چارچوب ساب استریت ( Substrate ) ساخته شده است، از آپدیت‌های مداوم برای عدم نیاز به فورک شدن بلاکچین بهره می‌برد. یک مدل حاکمیتی آنچین به همراه شورایی از سهامداران کلیدی می‌تواند به راحتی هر مشکلی را در این شبکه حل کند.

برخلاف بسیاری از بلاک چین‌های عمومی که به هر کسی اجازه مشارکت را می‌دهند، فرآیند احراز هویت الزامی پلی مش برای هر فرد یا نهادی که در شبکه شرکت می‌کند، یک هویت آنچین ( On-chain ) ایجاد می‌کند.

همچنین قابلیت تولید و مدیریت توکن‌های اوراق بهادار در لایه پایه بلاک چین پلی مش تعبیه شده است. قابلیت‌های اضافی مانند انطباق با قوانین و مقررات اختیاری هستند و می‌توانند به صورت خودکار و از طریق قراردادهای هوشمند در سطح توکن اجرا شوند.

ضمنا، پروتکل MERCAT (Mediated, Encrypted, Reversible, SeCure Asset Transfers) صدور و نقل و انتقال دارایی‌های محرمانه را امکان پذیر می‌کند. کاربران می‌توانند با این ویژگی، حریم خصوصی معاملات خود را حفظ کنند.

بنیانگذاران ارز دیجیتال چه کسانی هستند؟

تیم اصلی انجمن پلی مش سوابق مالی، فناوری و حقوق دارند. آنها تجربه کار در پلی مث ((Polymath و ساختن اولین پلتفرم توکن اوراق بهادار و استاندارد ERC-1400 را دارند. تیم پلی مش با درک نیاز به یک بلاک چین توکن اوراق بهادار مستقل، بر معماری و راه‌اندازی پلی مش نظارت داشتند.

کریس هوسر ( ( Chris Housser رئیس استراتژی پلتفرم پلی مش و هم بنیان گذار پلی مث است، پلتفرم فناوری توکن اوراق بهادار که کد متن باز شبکه پلی مش را توسعه داده است. مدیر بخش بلاک چین این شرکت نیز آدام دوسا Adam Dossa ))است که در سال 2001 از دانشگاه آکسفورد فارغ التحصیل شد و کار خود را با ایجاد زیرساخت های معاملاتی برای شرکت مورگان استنلی آغاز کرد.

پلی مش چگونه کار می‌کند؟

خرید POLYX
اپراتورهای گره و استیکرها (سپرده‌گذارها) با یکدیگر کار می‌کنند تا بلاک چین پلی مش را ایمن و بلاک‌ها را اعتبار سنجی کنند.

گره‌هایی که با موفقیت بلاک‌ها را تأیید می‌کنند، توکن کاربردی پلی مش ( POLYX ) را به عنوان پاداش دریافت می‌کنند. استیکرها توکن‌های POLYX خود را روی نودهای شبکه استیک (سپرده‌گذاری) می‌کنند تا شانس انتخاب شدن خود به عنوان اعتبارسنج شبکه را در هر 24 ساعت افزایش دهند. پس از اینکه اپراتورهای گره کمیسیون 10 درصدی خود را جمع‌آوری کردند، استیکرها ارز دیجیتال POLYX را دریافت خواهند کرد.

حاکمیت

حاکمیت پلتفرم پلی مش از طریق سیستم Polymesh Governance تسهیل می‌شود. هولدرهای احراز هویت شده POLYX می‌توانند از دو طریق بر تصمیمات شبکه Polymesh تأثیر بگذارند: ارائه یک طرح پیشنهادی برای پلی مش (PIP) یا رأی دادن با استفاده از توکن POLYX. برای ارسال یک طرح PIP، کاربر باید توکن POLYX را با استفاده از Polymesh Governance به پلتفرم لینک کند. پس از تصویب PIP، طرح‌‌ها برای اجرا توسط شورای حاکمیت رأی‌گیری می‌شوند.

سپرده‌گذاری (استیکینگ)

هولدرهای ارز POLYX می‌تواند با لینک کردن POLYX به اپراتور گره مورد نظر خود در فرآیند سپرده‌گذاری شرکت کنند تا شانس آن اپراتور برای دریافت پاداش افزایش یابد.

اکوسیستم پلی مش

ذینفعان اکوسیستم پلی ‌مش عبارت‌اند از صرافی‌های ارز دیجیتال، افراد باتجربه در فضای توکنیزه‌‌سازی (Polymath) و شرکت‌هایی با نمونه‌کار توکن‌های اوراق بهادار (RedSwan) هستند.

هدف انجمن پلی مش تشویق توسعه شبکه از طریق دو برنامه است:

  • برنامه کمک‌های مالی برای افراد و مشاغلی که قابلیت‌های متن باز را در Polymesh ایجاد می‌کنند.
  • صندوق توسعه اکوسیستم برای شرکت‌هایی که پلیمش را ادغام می‌کنند.

اطلاعات زیادی برای توسعه دهندگانی که می‌خواهند Polymesh را ادغام کنند در دسترس است، از جمله کتابخانه Polymesh SDK و کانال‌های پشتیبانی اختصاصی برای کامیونیتی.

ساختار کارمزد پلی مش

بسیاری از بلاک‌ چین‌های عمومی بدون نیاز به مجوز بازار کارمزد دارند و کارمزدهایشان لحظه به لحظه می‌تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال، اگر کاربران برای فضایی در بلاک چین برای اجرای کد یا ذخیره داده‌ها (یعنی فضای بلاک) رقابت کنند، احتمالاً کارمزدهای بیشتری می‌بایست پرداخت شود.

پولی مش کارمزدهای تراکنش را با پایه‌گذاری کارمزدها بر اساس وزن آنچین (بر حسب بایت) و پیچیدگی تراکنش، پایین و ثابت نگه می‌دارد. حاکمیت پلی مش یک سیستم دموکراتیک متشکل از شورایی از سهامداران کلیدی، شورای حاکم پلی مش و هولدرهای POLYX است.

شورای حاکم پلی مش کارمزدهای پروتکل را برای برخی از عملکردهای شبکه، مانند رزرو یک Token Ticker، تعیین و دریافت می‌کند. کارمزدها به نسبت 4:1 بین خزانه داری شبکه و اپراتورهای گره تقسیم می‌شود.

امنیت شبکه پلی مش چگونه است؟

پلی مش از مکانیزم اجماع اثبات سهام نامزد شده ( NPoS ) استفاده می‌کند تا نقش‌ها، قوانین و مشوق‌های شبکه را تعریف کند. این سیستم برای کمک به افزایش امنیت بلاک چین طراحی شده است، به طوری که از طریق این مکانیسم، اپراتورهای گره و استیکرها با توجه به عملکردشان توکن POLYX پاداش می‌گیرند یا جریمه می‌شوند. همچنین وجوه خزانه داری شبکه معمولاً برای بهبود یا ایمن سازی شبکه استفاده می‌شود.

چه تعداد توکن POLYX در گردش است؟

در حال حاضر 403 میلیون توکنPOLYX در بازار در گردش است و قیمت فعلی آن نیز 0.1371 دلار می‌باشد.

خرید ارز دیجیتال پلی مش ( POLYX )

شما می‌توانید ارز دیجیتال POLYX را در صرافی‌های ارزهای دیجیتال مانند بایننس خریداری کنید.

  1. وارد حساب بایننس خود شوید و به قسمت ترید ((Trade بروید.

  2. "POLYX" را در نوار جستجو تایپ کنید تا جفت ارزهای معاملاتی موجود را مشاهده کنید. ما از POLYX/BUSD به عنوان مثال استفاده خواهیم کرد.

  3. به کادر [Spot] رفته و مقدار POLYX را که می‌خواهید بخرید وارد کنید. برای تأیید سفارش خود، روی [Buy POLYX] کلیک کنید. ارز POLYX خریداری شده به کیف پول اسپات شما واریز می‌شود.

فروش ارز دیجیتال پلی مش ( POLYX )

شما می‌توانید مراحل فوق را برای فروش ارز POLYX در صرافی‌ ارز دیجیتال به راحتی طی کنید، با این تفاوت که این بار فقط باید روی گزینه Sell کلیک کنید.

نحوه خرید توکن پلی مش از صرافی تبدیل

شما می‌توانید ارز دیجیتال پلی مش را از طریق صرافی تبدیل خرید کنید. پس از طی مراحل ثبت‌نام و انجام احراز هویت در تبدیل ابتدا باید مبلغ مورد نظر‌تان را به حساب کاربری خودتان در صرافی واریز کنید. سپس می‌توانید از این طریق ارز دیجیتال پلی مش را بهصورت تومان یا حتی با استفاده از ارز تتر خریداری کنید.

کارمزد خرید و فروش پلی مش

معامله پلی مش در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

انواع کیف پول پلی مش( POLYX )

شما می‌توانید ارز POLYX را پس از خرید در صرافی‌ها ذخیره کنید، اما برای امنیت، توصیه می‌کنیم از یک کیف پول اختصاصی برای ذخیره سازی بلند مدت آن استفاده کنید. کیف پول های سخت افزاری بیشترین امنیت را ارائه می‌دهند اما هزینه زیادی دارند. شما می‌توانید این ارز دیجیتال را در کیف پول اختصاصی پلی مش یعنی Polymesh wallet نیز ذخیره کنید.

مزایای خرید و فروش توکن POLYX در صرافی تبدیل

خرید و فروش ارز دیجیتال در تبدیل مزیت‌های متعددی برای کاربران دارد؛ از جمله اینکه تنوع ارزهای دیجیتال موجود در این صرافی بسیار زیاد است و شما می‌توانید از طریق بازار‌های تومانی و تتری به بازار‌های معاملاتی متنوعی دسترسی داشته باشید. همچنین میزان کارمزد در نظر گرفته شده برای معامله در این صرافی بر اساس سطوح کاربری متنوع و مناسب است.

آیا خرید پلی مش بدون احراز هویت ممکن است؟

چنانچه ساکن ایران هستید، باید برای خرید ارز دیجیتال polyx و فروش آن از طریق صرافی‌های ایرانی اقدام کنید. اولین شرط ورود به این صرافی‌ها هم ثبت‌نام و احراز هویت است.

آینده پلی مش

خرید Polymesh

پلی مش بر آن است تا به کمک زیرساخت‌های خود، صنعت توکن‌های اوراق بهادار را با حل مشکلات حاکمیت، احراز هویت، انطباق با مقررات، محرمانگی و تسویه تراکنش‌ها بهبود بخشد. تیم پلی مش (Polymesh) برای ایجاد یک اکوسیستم توکن اوراق بهادار پیشرفته در آینده، روی سایر زمینه‌ها نیز در حال کار است، از جمله زیرساخت استیبل کوین، پیاده‌سازی توکن‌های NFT، ارائه محرمانگی معاملات از طریق پروتکل MERCAT و استخدام کاربران.

منابع:

polymesh.network
academy.binance.com
www.btcc.com
coinmarketcap.com

سوالات متداول خرید پلی مش

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید پلی مش

از کجا می‌توانیم پلی مش (POLYX ) بخریم؟

شما می‌توانید در صرافی‌های مختلف خارجی از جمله بایننس اقدام به خرید پلی مش کنید. اما صرافی‌های خارجی، پشتیبانی مناسبی از کاربران ایرانی ندارند و امکان مسدود شدن دارایی‌های کاربر در آن‌ها بالاست، لذا پیشنهاد می‌شود از صرافی‌های ایرانی استفاده کنید. تبدیل، یکی از بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال در ایران است و از ۲۰۰ رمزارز مختلف از جمله پلی مش پشتیبانی می‌کند.

خرید سریع پلی مش (POLYX ) چطور امکان پذیر است؟

شما می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن، از طریق بخش خرید آسان ارز پلی مش تبدیل، به خرید و فروش این ارز بپردازید.

کارمزد خرید و فروش پلی مش (POLYX) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله پلی مش در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چگونه قیمت پلی مش را پیش بینی کنیم؟

برای دریافت نظرات کارشناسان در مورد پیش‌بینی پلی مش ( POLYX ) می‌توانید به کانال تلگرام الگوریتم تحلیل (@algotahlil) مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره با ریسک همراه است؛ کانال‌های تحلیلی نیز صرفا نظر متخصصین این حوزه می‌باشد. پس همیشه تحقیقات خودتان رو انجام دهید.

ارز دیجیتال پلی مش ( POLYX ) چگونه نگه‌داری می‌شود؟

شما می‌توانید ارز دیجیتال POLYX در صرافی‌های بایننس، هیوبی و همچنین کیف پول اختصاصی Polymesh wallet نگهداری کنید.

آیا خرید پلی مش (POLYX ) می‌تواند سودآور باشد؟

خرید توکن POLYX به عنوان توکن کاربردی اولین پلتفرم توکن‌های اوراق بهادار قطعاً ارزش فکر کردن را دارد، اما قبل از هر چیز اول تحقیقات خودتان را انجام دهید و پس از بررسی کامل اقدام به سرمایه‌گذاری کنید.

آیا می‌توان پلی مش ( POLYX ) را استخراج کرد؟

خیر، چراکه پلی مش از الگوریتم اثبات سهام برای بلاک چین خود استفاده می‌کند.

برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

دیدگاه‌ها

محمود ر

11 روز قبل

2

وقت بخیر من چطوری می‌تونم مطمئن بشم کیف پولم امنه؟ میشه نوع کیف پولی که در اختیار کاربرا قرار میدین رو بگین؟

محمد ر

11 روز قبل

5

سرعت اضافه کردن PEPE و WorldCoin و چندتا از ارزهای دیگه عالی بود. همین طور ادامه بدید

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 384 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله