lqtyicon

قیمت و خرید لیکوئیتی - LQTY

خرید ارز دیجیتال لیکوئیتی Liquity

خرید ارز دیجیتال لیکوئیتی (LQTY) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت لیکوئیتی به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز لیکوئیتی بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش لیکوئیتی اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز لیکوئیتی هستند.

معامله لیکوئیتی

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت لیکوئیتی به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 LQTY = 65,705 IRT

lqtyicon

لیکوئیتی

خرید آسان لیکوئیتی
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت لیکوئیتی

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، لیکوئیتی می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

lqtyicon

lqty

لیکوئیتی

تومان --

lqtyicon

lqty

لیکوئیتی

قیمت دلاری

0.9722 USDT

قیمت تومانی

تومان 64,170

تغییرات 24 ساعت اخیر

-2.116 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۶۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

ارز دیجیتال LQTY توکن بومی یکی از بهترین پلتفرم‌های وام‌دهی سال ۲۰۲۱ است. پروتکل Liquity با صفر درصد بهره، رؤیایی را به حقیقت تبدیل کرده است که بیداری از آن ممکن نیست.

ارز لیکوئیتی

سالیان سال کاربران به دنبال پلتفرمی بودند که با کارمزد پایین و نرخ بهره کم، وام‌گیری را امکان‌پذیر کند؛ اما اکثر پروژه‌های پیش‌ازاین کاربر را قربانی سود تیم برنامه‌نویسی می‌کردند تا روزی که سیستمی به نام Liquity پا به عرصه گذاشت و بازار وام‌دهی ارز دیجیتال را به‌کلی متحول کرد.

این پلتفرم کاملاً بدون مرکزیت و خودکار عمل می‌کند. توکن اصلی شبکه LUSD و توکن ثانویه LQTY است. کاربران در قالب LUSD وام می‌گیرند و در قالب اتریوم آن را باز پس می‌دهند. روزبه‌روز بر تعداد افرادی که به استفاده از این پروتکل روی می‌آورند افزوده می‌شود. این سیستم با استفاده از مدل توکن دوتایی استیبل‌کوین LUSD و لیکوئیدیتی توکن LQTY را عرضه می‌کند.

اگر نمی‌دانید LUSD و LQTY چگونه عمل می‌کنند و هدف شبکه لیکوییتی چیست، پس مطلب درستی را برای مطالعه انتخاب کرده‌اید. با ما در تبدیل همراه باشید و این فرصت تازه را بهتر بشناسید.

لیکوییتی (Liquity) چیست؟

خرید LQTY

پروتکل لیکوییتی (Liquity) یک پروژه دیفای (DeFi) موفق در بازار ارز دیجیتال است. لیکوییتی یک اپلیکیشن بدون مرکزیت است که بدون دریافت حتی یک سنت بهره، به کاربران خود وام می‌دهد. کاربران در این پلتفرم اتریوم را به عنوان وثیقه سپرده‌گذاری می‌کنند و در ازای آن LUSD دریافت می‌کنند.

دریافت وام در ازای سود %0 درصد آن هم در قالب استیبل کوینLUSD که از پشتوانه دلار آمریکا برخوردار است برای بسیاری از کاربران رؤیایی به حقیقت بدل شده است. حداقل نسبت وثیقه برای دریافت وام تنها ۱۱۰ درصد است؛ یعنی وام‌گیرنده ۹۰٫۹۱ درصد از وثیقه را دریافت می‌کند. این شیوه از وام‌گیری بسیار کارآمد است و اهرم مالی ۱۱ برابری را برای سرمایه به دنبال دارد.

به‌این‌ترتیب پروتکل Liqiuity در مقایسه با دیگر پلتفرم‌ها، فرایند بی‌سابقه‌ای را برای وام‌دهی در نظر گرفته است. وام‌گیرنده همواره باید نرخ وثیقه را روی حداقل ۱۱۰ درصد نگهدارند. در غیر این صورت اختلاف ارزش دلاری اتریوم‌هایی وثیقه و LUSD هایی که وام گرفته‌شده‌اند یا همان Trove زیاد شده و پرداخت بدهی به صورت خودکار تحت قالب (Instant Liquidation) انجام می‌شود.

شبکه Liquity از CDPها یا موقعیت قرض وثیقه (Collateral dept postitions) استفاده می‌کند. در این فرایند کاربر می‌تواند LUSDهای وام‌گرفته را در Stability Pool یا استخر توازن سپرده‌گذاری کند و درصورتی‌که ارزش وثیقه به کمتر از ۱۱۰ درصد رسید، نقدینگی نقد شده و بدهی پرداخت می‌شود و Trove به‌کلی از اعتبار ساقط شده و به استخر منتقل می‌شود. در این فرایند ثبات شبکه حفظ شده و نقدینگی تأمین می‌شود.

پس از نقدشدن Trove کاربرانی که LUSDهای خود را در استخر توازن نگهداری می‌کنند از اتریوم‌های سپرده‌گذاری شده سهی دریافت می‌کنند. در اکثر موارد ارزش وثیقه‌ای که نقد می‌شود از ارزش وام بیشتر است و وام‌گیرنده سودی نیز دریافت می‌کند چرا که کاربرانی که LUSDهای خود را در استخر پایداری یا توازن ذخیره کرده‌اند در ازای مشارکت خود LQTY دریافت می‌کنند. در ادامه کاربر می‌تواند با سپرده‌گذاری ارز LQTY نیز درصدی از کارمزدهای شبکه را دریافت کند.

تاریخچه پیدایش لیکوییتی (Liquity)

پروتکل لیکوییتی اواخر سال ۲۰۱۹ به دست رابرت لاوکو (Robert Lauko) و ریک پاردوی (Rick Pardoe) تأسیس شد. این شبکه در سال ۲۰۲۱ آنلاین شد و فعالیت خود را آغاز کرد. توکن LQTY و اوراق سفید پروژه Liquity در تاریخ 5 آپریل 2021 منتشر شد.

ایده اصلی پروژه ایجاد یک پلتفرم وام‌دهی با سرمایه زیاد بود که در دسترسی همه مردم باشد. دیگر پلتفرم‌های وام‌دهی از استیبل‌کوین‌های متمرکزی مانند USDC استفاده می‌کنند؛ اما پروتکل لیکوییتی به دنبال استفاده از یک ارز باثبات اما بدون مرکزیت بودند که از پشتوانه دلار آمریکا برخوردار باشد. این تمایل آنها را به ایجاد ارز LUSD ترغیب کرد.

لیکوییتی (Liquity) چگونه معروف و محبوب شد؟

این پلتفرم با نرخ بهره 0 درصدی توجه همه را به خود جلب کرد. فرایند وام‌دهی نرخ وثیقه ۱۱۰ درصدی در کنار پروتکل نقدینگی و استخر توازن، سازوکاری را رقم زده که وام‌گیری را به‌کلی متحول ساخته است. سپرده‌گذاری توکن LQTY و دریافت سود از دیگر جذابیت‌های این شبکه به شمار می‌رود.

برای پی‌بردن به میزان محبوبیت این پروتکل باید به رشد بی‌مثال این شبکه اشاره کنیم. ارزش کل وثیقه یا همانTVL ( Total value locked) در پروتکل لیکوییتی ظرف ۱۰ روز از ۰ دلار به ۱ میلیارد دلار رسید. در زمان نگارش این مقاله میزان کل دارایی وثیقه شده در این پروتکل برابر با 722،484،421 میلیون دلار است. این پروتکل در طول عمر ۲ساله خود ۳۰ میلیون دلار سود به همراه داشته است. تا تاریخ ۱۱ مارس ۲۰۲۳ کاربران چیزی در حدود ۴٫۵ میلیارد LUSD از شبکه وام گرفتند. در همین منوال ۵۲ میلیون LQTY به ارزش تقریبی 184 میلیون دلار استیک شده است، این میزان ۵۲ درصد از کل موجودی LQTY را تشکیل می‌دهد.

در تاریخ ۲۸ فوریه ۲۰۲۳ بایننس جفت‌ارزهای LQTY/USDT و LQTY/BTC را به فهرست ارزهای خود اضافه کرد. این بازار شناخته شده در حال حاضر چیزی در حدود ۱۱٫۵۷ درصد از موجودی LQTY را در خود جای داده است.

هدف از خلق لیکوییتی (Liquiuty)

شبکه لیکوییتی با هدف ایجاد یک پلتفرم بدون مرکزیت برای وام‌دهی در فضای ارز دیجیتال ایجاد شد. بنیان‌گذاران این پلتفرم به دنبال استفاده از استیبل‌کوینی بودند که درعین‌حال که از پشتوانه دلار آمریکا برخوردار است بدون مرکزیت نیز باشد. در همین راستا استیبل‌کوین LUSD را وارد پلتفرم کردند.

هدف اصلی اعطا وام بدون بهره بود آن هم با استفاده از قراردادهای هوشمندی که کمترین هزینه را برای کاربر به همراه داشتند. کسانی که به ادامه فعالیت پلتفرم کمک می‌کنند نیز در ازای مشارکت خود ارز دیجیتال LQTY دریافت می‌کنند.

ارزش لیکوییتی چگونه تعیین می‌شود؟

ارزش یک دارایی به واسطه میزان ارزش کل سرمایه موجود در بازار و سازوکار آن تعیین می‌شود. در زمان نگارش این مقاله یعنی در مارس ۲۰۲۳ ارزش کل بازار Liquity 195،813،099 دلار است.

باتوجه‌به میزان استقبال کاربران از این شبکه روزبه‌روز به ارزش LQTY افزوده می‌شود. قیمت این توکن در زمان نگارش برابر ۲٫۱۴ دلار است. کاربران بعد از اتصال والت به شبکه و انتقال اتریوم به Liquity می‌توانند برای وام‌گیری اقدام کنند.

پلتفرم برای جلوگیری از تورم هزینه گس در شبکه حداقلی را برای میزان بدهی یا وام تعیین کرده است. حداقل تعیین شده ۲۰۰۰ LUSD است. به‌این‌ترتیب امکان افزایش قیمت گس وجود ندارد. از طرفی ۲۰۰ LUSD در پروتکل ذخیره می‌شود تا درصورتی‌که کاربر پیش از پس‌دادن بدهی حساب کاربری خود را بست هزینه گس تأمین شود. کاربران موظف به پس‌دادن این ۲۰۰ LUSD نیستند تنها شرط برای ادامه روند حفظ نرخ وثیقه بین ۱۱۰ تا ۱۵۰ درصد است.

قابلیت ها و مزایای لیکوییتی

معامله LQTY

در این بخش به برخی از مهم‌ترین مزایای شبکه لیکوییتی می‌پردازیم. این پلتفرم بهترین شرایط را برای وام‌گیری در فضای ارز دیجیتال مهیا کرده است و مزایای بسیاری را برای کاربران به همراه داشته است:

 • نرخ بهره ۰ درصدی
 • نرخ وثیقه ۱۱۰ درصدی
 • بدون وجود توکن حاکم، تمام فرایندها و الگوریتم‌ها خودکار عمل می‌کنند.
 • همیشه و در هر زمانی LUSD را می‌توان به وثیقه تبدیل کرد.
 • عدم وجود سانسور و قدرت مرکزی

بنیانگذاران ارز دیجیتال لیکوئیتی چه کسانی هستند؟

بنیانگذاران LQTY

ارز دیجیتال LQTY و شبکه لیکوییتی به دست رابرت لاوکو (Robert Lauko) و ریک پاردوی (Rick Pardoe) تأسیس شد. رابرت در حال حاضر مدیر تحقیقات و مدیرعامل پلتفرم است و ریک مهندس ارشد پروژه به شمار می‌رود. رابرت پیش‌ازاین در شرکت DIFINITY یک محقق بوده است و مدیر ارشد عملیاتی یا COO شبکه مایکل سووبودا (Michael Svoboda) است که پیش‌ازاین پروژه مدیرعامل چندین شرکت بلاک‌چین بوده است.

امنیت شبکه لیکوییتی چگونه است؟

در دنیای پروژه‌های بدون مرکزیت یا دیفای، نقدینگی درست مانند خون در رگ سیستم است. بدون نقدینگی یک پلتفرم محکوم به فناست.

ارز دیجیتال LQTY از پلتفرم Liquity با به‌کارگیری استخر توازن برای باز پس‌دادن بدهی کاربر راهکاری را برای تأمین نقدینگی ابداع کرده است. مطابق با این سازوکار کاربر می‌تواند بدهی را نقد کرده و Trove باقی‌مانده را در قالب LUSD وارد استخر و در ازای مشارکت خود LQTY دریافت کند. کاربران در ازای اتریوم و LQTYهایی که در شبکه استیک می‌کنند پاداش دریافت خواهند کرد.

از طرفی ازآنجایی‌که هیچ قدرت مرکزی در شبکه وجود ندارد امکان سانسورکردن اطلاعات یا دستکاری کردن الگوریتم‌ها نیز وجود ندارد. تمام فرایندها به صورت خودکار در شبکه اجرا می‌شود.

چه تعداد توکن لیکوییتی در گردش است؟

در زمان نگارش تعداد توکن‌های LQTY در گردش برابر با 91،513،918 میلیون است. ارزش کل بازار LQTY برابر با 195،813،099 میلیون دلار است. ظرفیت کل توکن‌های LQTY 100 میلیون توکن است.

تعداد توکن‌های LUSD در گردش ۲۶۸٫۲۱ میلیون است. ارزش کل بازار LUSD ۲۷۰٫۹۷ میلیون دلار و حجم معاملات روزانه این ارز در زمان نگارش برابر با ۳٫۳۱ میلیون دلار است.

خرید ارز دیجیتال لیکوییتی

برای خرید ارز دیجیتال LQTY می‌توانید به یکی از صرافی‌های معتبر خارجی مراجعه و این ارز را خریداری کنید. البته باتوجه‌به IP آدرس ایرانی سیستم کامپیوتر شما، امکان شناسایی موقعیت جغرافیایی شما وجود دارد. صرافی‌های خارجی به دلیل تحریم‌های اعمال شده علیه ایران از ارائه خدمات و پشتیبانی از کاربران ایرانی معاف هستند.

در صورت شناسایی آی پی ایرانی، دارایی کاربر مسدود می‌شود؛ بنابراین شاید بهترین راهکار برای خرید ارز دیجیتال لیکوییتی استفاده از صرافی‌های داخلی باشد. تبدیل در کنار ارز LQTY از بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال دیگر پشتیبانی می‌کند. در این صرافی ارز دیجیتال را در فرایندی ساده خریداری و از امنیت دارایی خود اطمینان خواهید داشت.

فروش ارز دیجیتال لیکوییتی

برای فروش ارز دیجیتال لیکوییتی نیز می‌توانید ریسک برملاشدن آی پی ایرانی را به جان بخرید و وارد صرافی‌های خارجی شوید، پیشنهاد ما به شما انتخاب مسیری است که کمترین خطر را به همراه دارد. شما همواره می‌توانید با نرم‌افزارهایی که آی پی سیستم شما را ثابت و روی یک کشور خارجی نگه می‌دارند وارد صرافی‌های خارجی شوید؛ اما آیا می‌توانید از ارورهای احتمالی و قطع و وصل‌شدن اینترنت جلوگیری کنید؟

بهترین راه فروش ارز دیجیتال LQTY در صرافی تبدیل است. در این صرافی بازارهای معاملاتی تومانی و تتری متعددی در اختیار شما گذاشته می‌شود تا در فضایی امن معاملات خود را نهایی کنید.

نحوه خرید لیکوییتی از صرافی تبدیل (آموزش سریع و کلی خرید از صرافی تبدیل)

به عنوان یک معامله‌گر حرفه‌ای یا فردی که به‌تازگی وارد بازار معاملات ارز دیجیتال شده است روش‌های متفاوتی برای ورود به معاملات در تبدیل پیش روی شما گذاشته می‌شود. باتوجه‌به نیازهای خود بهترین را انتخاب کنید.

برای خرید لیکوییتی از تبدیل در گام نخست باید در این صرافی حساب کاربری داشته باشید. برای ثبت‌نام باید اطلاعات فردی خود را وارد و منتظر احراز هویت باشید. پس از تأیید هویت، وارد داشبورد خود در تبدیل شوید و با ورود به بخش خرید آسان ارز لیکوئیتی را خریداری کنید. در صورت ورود این ارز به بازارهای تومانی و تتری می توانید یکی از این بازارها را در صرافی تبدیل انتخاب کنید و معاملات خود را در آن انجام دهید. به یاد داشته باشید که در تمام مراحل پشتیبانی تبدیل تنها یک کلیک با شما فاصله دارد و شما می‌توانید تمامی سؤالات خود را با پشتیبان آنلاین صرافی در میان بگذارید. پشتیبانی قدم‌به‌قدم تا پایان معامله در کنار شما خواهد بود و در کسری از ثانیه به سؤالات شما پاسخ می‌دهد. معامله در تبدیل در کنار پشتیبان آنی صرافی درست مانند آن است که یک مشاور مالی را در کنار خود داشته باشید.

نمودار قیمتی و روندهای بازار را پیش از معامله بررسی کنید و پس از بررسی رفتار ارز LQTY وارد معامله شوید. در بازار تتری برای معامله به تتر نیاز دارید و پیش از ورود به معامله باید آن را تهیه کنید. درصورتی‌که با وجود راهنمایی‌ها و پشتیبانی سایت به روش ساده‌تری برای خرید نیاز دارید می‌توانید از گزینه خرید آسان تبدیل استفاده کنید.

روش نگهداری لیکوییتی (چگونه لیکوییتی را نگهداری کنیم؟)

اکنون که LQTY را خریداری کرده‌اید زمان آن رسیده است که آن در والت خود نگهداری کنید. ازآنجایی‌که این توکن یک توکن ERC-20 است، شما می‌توانید از تمام والت‌هایی که از پروتکل ERC-20 پشتیبانی می‌کنند برای نگهداری از این توکن استفاده کنید.

ازاین‌گذشته شما همواره می‌توانید ارز خریداری شده در تبدیل را در کیف پول اختصاصی تبدیل نگهداری کنید. این صرافی برای تضمین امنیت دارایی کاربران از کیف پول‌های سرد استفاده می‌کند و دارایی کاربر را در فضای متصل به اینترنت نگهداری نمی‌کند.

انواع کیف پول لیکوییتی

کیف پول‌ های LQTY

تمام والت‌هایی که برای نگهداری اتریوم مناسب هستند برای ذخیره LQTY نیز به کار گرفته می‌شوند. کیف پول سخت‌افزاری Ledger Nano X و Trezor در کنار کیف پول‌های نر‌م‌افزاری تراست والت، Atomic wallet، Metamask می‌توانند بخشی از گزینه‌های موجود برای نگهداری از ارز LQTY باشند.

برای آشنایی بیشتر با انواع کیف پول مناسب برای نگهداری ارزهای ERC-20 مانند LQTY به این صفحه مراجعه کنید.

کارمزد خرید و فروش لیکوییتی

معامله لیکوئیتی در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش LQTY در صرافی تبدیل

کاربرانی ایرانی که قصد سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال را دارند، باید برای انجام این کار به سراغ صرافی‌های معتبر ایرانی بروند. صرافی تبدیل یکی از معتبرترین صرافی‌های ایرانی است که با بیش از ۱۰۰ بازار معاملاتی تتری و ۴۰ بازار معاملاتی تومانی مزایای بسیاری را برای کاربران به همراه دارد:

 • امکان خرید و فروش بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال
 • انتقال سریع دارایی
 • پشتیبانی دقیق، در لحظه و کارگشا
 • مشاهده میزان کارمزد
 • کارمزد رقابتی
 • احراز هویت سریع
 • انجام سریع تراکنش‌ها
 • افزایش امنیت معاملات
 • تضمین امنیت دارایی کاربران با استفاده از کیف پول‌ها سرد
 • کانال سیگنال ‌دهی الگوریتم تحلیل
 • انجام مشاوره پیش از معامله
 • امکان برداشت آنی تومانی از ۱۲ بانک
 • امکان Swap
 • حداقل اختلاف قیمت با بازار جهانی
 • خرید ارز در حجم‌های متفاوت
 • انجام معامله در بازارهای بین‌المللی
 • پشتیبانی از سیستم‌های تأیید اعتبار
 • اپلیکیشن اختصاصی تبدیل
 • امکان انجام کمک‌های خیریه (تبدیل به نیکی)
 • پشتیبانی از تمام پلتفرم‌های ارائه شدهن

آیا خرید لیکوییتی بدون احراز هویت ممکن است؟

بسیاری از صرافی‌های داخلی و خارجی بدون احراز هویت اجازه معامله را به کاربران خود می‌دهند، سؤالی که باید از خودتان بپرسید این است که احراز هویت اساسا برای چه منظوری انجام می‌شود و در صرافی‌هایی که نیازی به احراز هویت نمی‌بینند چه اتفاقاتی روی می‌دهد.

احراز هویت به‌سادگی یعنی تأیید هویت ملی و فردی شما. فردی که در یک کشور کار و زندگی می‌کند مشکلی با احراز هویت ندارد و در صرافی تبدیل فرایند احراز هویت در کمتر از ۲۴ ساعت انجام می‌شود؛ بنابراین شاید یک روز انتظار ارزش ورود به بازارهای غیرقانونی را نداشته باشد.

در بازارهایی که نیازی به احراز هویت احساس نمی‌شود چه می‌گذرد؟ به احتمال زیاد کسانی ازاین‌دست بازارها استفاده می‌کنند که از نظر قانونی مشکلی برای تأیید هویت خود دارند یا دارایی خود را از راه درستی به دست نیاورده‌اند. در اکثر موارد چنین بازارهایی فضایی برای پول‌شویی و انجام معاملات غیرقانونی هستند؛ بنابراین توصیه می‌شود با صرف کمی زمان و تأمین مدارک به صورت اینترنتی احراز هویت تبدیل را پشت سر گذاشته و در کمتر از ۲۴ ساعت به یک معامله‌گر رسمی و قانونی تبدیل شوید.

آینده لیکوییتی چگونه است؟

خرید لیکوییتی

بازار ارز دیجیتال یک بازار پر نوسان است که درست مانند هر بازار دیگری خطرات و ریسک‌هایی را به همراه دارد. در اولین گام توصیه می‌کنیم سرمایه‌ای را برای خرید ارز دیجیتال در نظر بگیرید که با ازدست‌رفتن آن به زندگی شما آسیبی وارد نشود.

باتوجه‌به مسیری که لیکوییتی تا به امروز طی کرده است به نظر می‌رسد این ارز گزینه بسیار خوبی برای سرمایه‌گذاری درازمدت باشد. بازدهی سرمایه‌گذاری در این ارز در سال‌های آتی بسیار خوب است. بدون مرکزیت بودن شبکه به این معناست که گروهی از کاربران نمی‌توانند سیستم را نفع خود تغییر دهند و به‌این‌ترتیب شبکه همواره فرایندهای از پیش تعیین شده را دنبال می‌کند. با وجود استقبال کاربران از ارز LQTY همواره بر ارزش این ارز افزوده می‌شود و باتوجه‌به اینکه تغییر سیستماتیکی در پروژه روی نمی‌دهد، استقبال و رشد قیمت LQTY ادامه خواهد داشت.

البته همواره باید پیش از ورود به معامله وضعیت روز را در نظر بگیرید و تغییرات روند قیمت را بررسی کنید.

منابع:

liquity.org

coinbase.com

coinmarketcap.com

academy.moralis.io

learn.bybit.com

coindesk.com

سوالات متداول خرید لیکوئیتی

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید لیکوئیتی

از کجا می توانیم لیکوییتی (LQTY) بخریم؟

شما می‌توانید ارز دیجیتال LQTY را از صرافی‌های داخلی و خارجی خریداری کنید. صرافی‌های خارجی از کاربران ایرانی پشتیبانی نمی‌کنند و با شناسایی IP ایران دارایی کاربران ایرانی را مسدود می‌کنند. بهتر است برای خرید ارز دیجیتال LQTY به صرافی تبدیل مراجعه کنید.

خرید سریع لیکوییتی LQTY)) چطور امکان پذیر است؟

برای خرید سریع LQTY وارد داشبورد خود در تبدیل شوید و گزینه «خرید آسان» را انتخاب کنید. در ادامه ارز دیجیتال لیکوییتی را از فهرست ارزهای تبدیل انتخاب و خرید و فروش را به‌سادگی انجام دهید. در خرید آسان کارمزد کسر شده به شما نمایش داده می‌شود. شما می‌توانید برای خرید در حجم زیاد از این گزینه بهترین استفاده را ببرید.

کارمزد خرید و فروش لیکوییتی (LQTY) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله لیکوئیتی در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چگونه قیمت لیکوییتی را پیش بینی کنیم؟

LQTY توکن بومی پلتفرم Liquity است که وام‌گیری بدون بهره را امکان‌پذیر کرده است و راه‌های متفاوتی را برای کسب کاربران در نظر گرفته است. کاربران زیادی تا به امروز از لیکوییتی وام گرفته‌اند و این روند ادامه دارد چرا که این شبکه بدون مرکزیت و بدون تغییر در عملکرد الگوریتم‌ها به مسیر خود ادامه می‌دهد. پیش از سرمایه‌گذاری در این ارز به‌خوبی تحقیق کنید برای اطلاع از وضعیت بازار بهتر است در کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل (https://t.me/algotahlil) عضو شوید و از تحلیل‌ها ساده و کاربردی استفاده کنید و در نهایت با بررسی و مقایسه دیگر کانال‌های سیگنال‌دهی برای خرید این ارز تصمیم بگیرید.

ارز دیجیتال لیکوییتی (LQTY) چگونه نگهداری می شود؟

شما می‌توانید این ارز را در تمام کیف‌پول‌هایی که برای نگهداری اتریوم مناسب هستند ذخیره کنید. لجر نانو ایکس و متامسک دو مورد از معروف‌ترین کیف‌ پول‌های اتریوم موجود هستند. همچنین می‌توانید دارایی دیجیتال خود را در کیف پول امن و اختصاص صرافی تبدیل نیز نگهداری کنید.

آیا خرید لیکوییتی (LQTY) می‌تواند سودآور باشد؟

هم‌زمان با رشد و شکوفایی پروژه‌های دیفای، پلتفرم‌های وام‌دهی بسیاری در این فضا ایجاد شدند که همگی از ارز دیجیتال متمرکزی مانند USDC استفاده می‌کردند. از طرفی تیم‌های برنامه‌نویسی همواره به دنبال کسب سودی در ازای فعالیت‌ خود بودند. در لیکوییتی استیبل‌کوین بدون مرکزیت LUSD به کار گرفته می‌شود و نرخ بهره وام‌های اعطایی صفر درصد است. این روند در دنیای وام‌گیری ارز دیجیتال بی‌سابقه است و تا مارس ۲۰۲۳ چیزی در حدود ۴٫۵ میلیارد LUSD از این شبکه وام‌گرفته شده و هر روز بر میزان استقبال کاربران افزوده می‌شود؛ بنابراین می‌توان این‌طور نتیجه‌گیری کرد که پلتفرم بدون مرکزیت لیکوییتی با نقدینگی قابل‌توجه به رشد ادامه خواهد داد. با این وجود همواره باید رعایت جانب احتیاط را در بازارهای مالی مدنظر قرار داد.

آیا می توان لیکوییتی (LQTY) را استخراج کرد؟

خیر امکان استخراج ارز لیکوییتی وجود ندارد.

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon
برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 382 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله