ladysicon

خرید و قیمت می لیدی میم کوین - LADYS

ارز دیجیتال می لیدی میم کوین

خرید ارز دیجیتال می لیدی میم کوین (LADYS) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت می لیدی میم کوین به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز می لیدی میم کوین بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش می لیدی میم کوین اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز می لیدی میم کوین هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت می لیدی میم کوین به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 LADYS = 0.01279 IRT

ladysicon

می لیدی میم کوین

خرید آسان می لیدی میم کوین
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت می لیدی میم کوین

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، می لیدی میم کوین می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

ladysicon

ladys

می لیدی میم کوین

تومان --

ladysicon

ladys

می لیدی میم کوین

قیمت دلاری

0.000000220 USDT

قیمت تومانی

تومان 0.01275

تغییرات 24 ساعت اخیر

3.091 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۸۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

خرید می‌لیدی میم‌کوین با تومان در ایران چطور ممکن است؟

اگر قصد دارید در ایران میم‌کوین LADYS را با تومان خریداری کنید، در وهله اول باید وارد صرافی تبدیل شوید و مراحل ثبت‌نام و احراز هویت را در سریع‌ترین زمان ممکن پشت‌سر بگذارید، سپس می‌توانید ارز دیجیتال می‌لیدی میم‌کوین را با تومان خریداری کنید.

چگونه باید می‌لیدی میم‌کوین بخریم؟ ۳ قدم برای خرید سریع می‌لیدی میم‌کوین

تا خرید می‌لیدی میم‌کوین ۳ قدم فاصله دارید! قدم‌های زیر را دنبال کنید:

 1. وارد صرافی تبدیل شوید و پس از ثبت‌نام و احراز هویت، بر روی بخش خرید آسان کلیک کنید.
 2. نام یا نماد LADYS را در منوی جست‌وجو وارد و بر روی آن کلیک کنید.
 3. تا چه میزان قصد دارید می‌لیدی میم‌کوین خریداری کنید؟ آن را وارد و روی گزینه خرید کلیک کنید.

بعد از خرید می‌لیدی میم‌کوین، چطور آن را نگه‌داری کنیم؟ کیف پول می‌لیدی میم‌کوین

پس از آن‌که ارز دیجیتال می‌لیدی میم‌کوین را در تبدیل خریداری کردید، دیگر نیاز نیست نگران امنیت و یا کیف پولی برای نگه‌داری میم‌کوین‌های خود باشید، چراکه صرافی ارز دیجیتال تبدیل کیف پولی امن و اختصاصی را به شما اختصاص داده است تا بتوانید با خاطری آسوده از ارزهای دیجیتال خود در آن نگه‌داری کنید. بااین‌حال، اگر به‌دنبال کیف پول‌های دیگر نیز هستید، فهرست زیر مناسب شما است.

 • تراست والت (Trust Wallet)
 • فانتوم والت (Phantom Wallet)
 • متامسک (MetaMask)
 • لجر (Ledger)

می‌لیدی میم‌کوین چیست؟

می‌لیدی میم‌کوین
در چند سال اخیر، خرید میم‌ کوین ‌ها سروصدای بسیاری در بازار ارزهای دیجیتال برپا کرده‌اند و توانسته‌اند در مدتی کوتاه، بسیاری از سرمایه‌گذاران را میلیونر کنند! این نوع ارزهای دیجیتال معمولاً از میم‌ها و جوک‌های اینترنتی الهام می‌گیرند و افرادی مشهور مانند ایلان ماسک آن‌ها را تبلیغ می‌کنند.

ایلان ماسک به‌تازگی درباره یکی دیگر از میم‌کوین‌ها توییت گذاشته و باعث رشد چندهزاردرصدی آن شده است. این میم‌کوین می‌لیدی نام دارد و آن را با نماد LADYS می‌شناسیم. پس از توییت ایلان ماسک، بسیاری از سرمایه‌گذاران اقدام به خرید این ارز دیجیتال کردند، چراکه وقتی چنین فردی ارزی را تبلیغ می‌کند، کاربران رشدی نجومی را برای آن پیش‌بینی می‌کنند

می‌لیدی میم‌کوین یکی دیگر از ارزهای دیجیتالی است که به‌لطف ایلان ماسک مطرح شده است و در کوتاه‌مدت رشد قابل‌توجهی داشته است. ایلان ماسک در ۱۰ می، تصویری از یک میم را در توییتر منتشر کرد که متشکل از NFTهای مجموعه‌ای به نام Milady بود. اندکی پس از آن توییت، قیمت NFTهای مجموعه Milady دوبرابر شد و این مجموعه بیش از هر مجموعه دیگری در بازار اوپن‌سی (OpenSea) معامله می‌شد.

اگر در مورد این مجموعه اطلاعی ندارید، در نظر داشته باشید که در سال ۲۰۲۱، گروه هنرهای دیجیتال Remilia مجموعه Milady را ایجاد کرد. این مجموعه شامل ۱۰ هزار عکس انیمه‌ای است.

هنوز جوهر توییت ایلان ماسک خشک نشده بود که قیمت میم‌کوینی با همان نام و نماد LADYS به‌طوری چشم‌گیر رشد کرد. طبق آمار و داده‌های موجود در بازار، ۲۴ ساعت پس از انتشار توییت ایلان ماسک، قیمت توکن می لیدی ۵ هزار درصد افزایش یافت و تا چند روز به ‌یکی از پرمعامله‌ترین ارزهای دیجیتال تبدیل شده بود!

توجه داشته باشید که طبق ادعای توسعه‌دهندگان می‌لیدی میم‌کوین، ارز دیجیتال LADYS ارتباطی با شارلوت فنگ (Charlotte Fang) که خالق مجموعه Milady است، ندارد. جالب است بدانید ارز دیجیتال می‌لیدی میم‌کوین ابتدا در سال 2022 در اسمارت بایننس چین (BNB Smart Chain) راه‌اندازی شد، اما هم‌اکنون یک توکن ERC-20 است و در بستر بلاکچین اتریوم فعالیت دارد.

همانند بسیاری از میم‌کوین‌ها، ارز دیجیتال LADYS بر اساس میم‌ و با توییت ایلان ماسک مطرح شده است و ارزش و کاربرد ذاتی ندارد. همچنین، تیم توسعه‌دهنده آن ناشناس است و هدفی جز سرگرمی را دنبال نمی‌کند.

در رابطه با توکن LADYS باید گفت که عرضه کلی آن برابر با 888,000,888,000,888 توکن است. همچنین، هم‌اکنون 734,366,023,232,083 می‌لیدی میم‌کوین در گردش است. ارزش بازار این ارز دیجیتال نیز در لحظه نگارش مقاله برابر با 51,005,177 دلار است. علاوه‌براین، قیمت هر واحد می‌لیدی میم‌کوین در این لحظه 0.0035 تومان می‌باشد.

مزایا و ویژگی‌های اصلی می‌لیدی میم‌کوین

خرید می‌لیدی میم‌کوین
در این بخش برخی از ویژگی‌های می‌لیدی میم‌کوین را بررسی می‌کنیم.

 • این ارز دیجیتال یک میم‌کوین غیرمتمرکز است که ابتدا در سال ۲۰۲۲ بر روی اسمارت بایننس چین راه‌اندازی شد، اما مدتی بعد به‌منظور فراهم کردن دسترسی و پذیرش بیشتر به بلاک چین اتریوم منتقل شد.
 • می‌لیدی میم‌کوین از میم اینترنتی Milady الهام گرفته است که متشکل از تصاویر پیکسلی شخصیت‌های انیمه‌ای است.
 • حداکثر عرضه ثابت Milady Meme Coin برابر با ۸۸۸ تریلیون واحد است که ۱۰ درصد آن در هنگام راه‌اندازی سوزانده شد تا تقاضا افزایش یابد.
 • این توکن در معاملات خود ۱۰ درصد مالیات دریافت می‌کند که ۵ درصد آن به‌عنوان پاداش بین دارندگان توزیع می‌شود و ۵ درصد دیگر به استخر نقدینگی اختصاص می‌یابد.
 • این میم‌کوین به خالق مجموعه ان.‌اف.تی Milady وابسته یا مرتبط نیست و فقط برای سرگرمی راه‌اندازی شده است.

خرید می‌لیدی میم‌کوین از تبدیل چه مزایایی دارد؟

فروش می‌لیدی میم‌کوین

سرمایه‌گذارانی که می‌لیدی میم‌کوین را از صرافی تبدیل خریداری کنند، مزایای بسیاری را از آن خود کرده‌اند. در ادامه به بررسی مزایای خرید می‌لیدی میم‌کوین در صرافی تبدیل می‌پردازیم.

امکان تنوع بخشیدن به‌ سبد دارایی‌ها

صرافی تبدیل شما را در مدیریت ریسک معاملات یاری خواهد کرد. ممکن است بپرسید چگونه؟ این صرافی بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال گوناگون و متنوع را به کاربران خود ارائه می‌دهد. معامله‌گران می‌توانند پس از انجام تجزیه‌وتحلیل و تحقیقات لازم، با خرید چند نوع رمزارز سبد سرمایه گذاری ارز دیجیتال متنوعی را تشکیل دهند. درنتیجه، تمام تخم‌مرغ‌های خود را در یک سبد نخواهند گذاشت!

امنیت بالا با کیف پول اختصاصی

پس از خرید می‌لیدی میم‌کوین دیگر نگران امنیت دارایی‌هایتان نخواهید بود. تبدیل به تمامی کاربران خود کیف پول اختصاصی ارائه می‌دهد. این کیف پول امنیت بالایی دارد و کاربران را نسبت به سایر کیف پول‌های دیجیتال موجود، بی‌نیاز خواهد کرد.

امکان بهره‌مندی از ابزارهای معاملاتی پیشرفته

علاوه‌بر مزایای قبلی، صرافی تبدیل ابزارهایی را برای انجام معاملات حرفه‌ای در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این ابزارها کاربران را قادر می‌سازد تا بتوانند ریسک معاملات را کاهش و درنتیجه، احتمال کسب سود را افزایش دهند. ازجمله ابزارهای معاملاتی تبدیل می‌توان به نمودار قیمت لحظه‌ای، امکان ثبت سفارش حدضرر، اهرم و OCO اشاره کرد.

برخورداری از اپلیکیشن اختصاصی تبدیل

صرافی تبدیل یک قدم فراتر گذاشته و اپلیکیشن اختصاصی خود را در اختیار کاربران قرار داده است. با استفاده از این اپلیکیشن، کاربران می‌توانند به‌آسانی معاملات موردنظر خود را در هرجا و هرزمان انجام دهند. البته این اپلیکیشن هم‌اکنون در دسترس کاربران اندرویدی است و سایر کاربران می‌توانند از نسخه تحت‌وب تبدیل بهره‌مند شوند.

در فهرست زیر می‌توانید چند نمونه از دیگر مزایا و امکانات موجود در تبدیل را مشاهده کنید.

 • احراز هویت سریع
 • انجام معاملات بدون احراز هویت
 • بهره‌مندی از تحلیل‌های کانال سیگنال‌دهی الگوریتم تحلیل
 • اختلاف قیمتی بسیار کم در مقایسه با بازارهای جهانی
 • امکان شرکت در کمک‌های خیریه در تبدیل به نیکی
 • عمق بازار و حجم معاملاتی بالا
 • امکان تبدیل ارزهای دیجیتال به یک‌دیگر
 • برخورداری از کارمزد رقابتی
 • امکان استفاده از ربات‌های معاملاتی

فروش ارز می‌لیدی میم‌کوین در تبدیل چطور انجام می‌شود؟

ارز می‌لیدی میم‌کوین
برای فروش ارز دیجیتال LADYS در تبدیل، مراحل زیر را قدم‌به‌قدم‌ دنبال کنید.

 • وارد حساب کاربری خود در تبدیل شوید و از منوی داشبورد، روی گزینه کیف پول کلیک کنید.
 • در مرحله بعد، نام یا نماد می‌لیدی میم‌کوین (LADYS) را پیدا و بر روی آن کلیک کنید.
 • سپس از بین بازارهای تتری و تومانی، بازار موردنظر خود را انتخاب کنید.
 • در گام پایانی، صفحه معاملات نمایان می‌شود. در این بخش باید حجم موردنظر از می‌لیدی میم‌کوین را وارد و سپس روی گزینه فروش کلیک کنید.

حداقل سرمایه برای خرید می‌لیدی میم‌کوین با تومان چقدر است؟

در صرافی تبدیل، کافی است حداقل یک تتر (۵۰ هزار تومان) داشته باشید تا بتوانید می‌لیدی میم‌کوین را خریداری کنید.

کارمزد معامله می‌لیدی میم‌کوین در تبدیل

اگر قصد خرید حجم بالایی از می‌لیدی میم‌کوین را دارید، خبر خوبی برایتان داریم. در بخش خرید آسان نیازی نیست کارمزدی بپردازید! اما در شرایطی که مقدار خرید بالا نیست، کارمزد کاربران بر اساس حجم خرید و فروش ۳۰ روز قبل محاسبه می‌شود. دقت داشته باشید که کارمزد بازارهای تتری و تومانی به‌ یک میزان است. وارد صفحه کارمزدهای تبدیل شوید تا جزئیات بیشتری را در این زمینه مطالعه کنید.

معامله می‌لیدی میم‌کوین در بازار تبدیل چه مزایایی دارد؟

سرمایه‌گذارانی که می‌لیدی میم‌کوین را از صرافی تبدیل خریداری کنند، بسیاری از مزایا را از آن خود کرده‌اند. در ادامه به بررسی مزایای خرید می‌لیدی میم‌کوین در صرافی تبدیل می‌پردازیم.

امکان تنوع بخشیدن به‌ سبد دارایی‌ها

صرافی تبدیل شما را در مدیریت ریسک معاملات یاری خواهد کرد. ممکن است بپرسید چگونه؟ این صرافی بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال گوناگون و متنوع را به کاربران خود ارائه می‌دهد. معامله‌گران می‌توانند پس از انجام تجزیه‌وتحلیل و تحقیقات لازم، با خرید چند نوع ارز دیجیتال سبد دارایی متنوعی را تشکیل دهند. درنتیجه، تمام تخم‌مرغ‌های خود را در یک سبد نخواهند گذاشت!

امنیت بالا با کیف پول اختصاصی

پس از خرید می‌لیدی میم‌کوین دیگر نگران امنیت دارایی‌هایتان نخواهید بود. تبدیل به تمامی کاربران خود کیف پول اختصاصی خود را ارائه می‌دهد. این کیف پول امنیت بالایی دارد و کاربران را نسبت به سایر کیف پول‌های دیجیتال موجود، بی‌نیاز خواهد کرد.

امکان بهره‌مندی از ابزارهای معاملاتی پیشرفته

علاوه‌بر مزایای قبلی، صرافی تبدیل ابزارهایی را برای انجام معاملات حرفه‌ای در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این ابزارها کاربران را قادر می‌سازند تا بتوانند ریسک معاملات را کاهش و درنتیجه، احتمال کسب سود را افزایش دهند. ازجمله ابزارهای معاملاتی تبدیل می‌توان به نمودار قیمت لحظه‌ای، امکان ثبت سفارش حدضرر، معاملات اهرم دار و OCO اشاره کرد.

برخورداری از اپلیکیشن اختصاصی تبدیل

صرافی تبدیل یک قدم فراتر گذاشته و اپلیکیشن اختصاصی خود را در اختیار کاربران قرار داده است. با استفاده از این اپلیکیشن، کاربران می‌توانند به‌آسانی معاملات موردنظر خود را در هرجا و هرزمان انجام دهند. البته این اپلیکیشن هم‌اکنون در دسترس کاربران اندرویدی است و سایر کاربران می‌توانند از نسخه تحت‌وب تبدیل بهره‌مند شوند.

سود سرمایه‌گذاری می‌لیدی میم‌کوین به چه صورت است؟

ارز دیجیتال می‌لیدی
بازار ارزهای دیجیتال از ابتدای مسیر خود تا به ‌امروز نوسان‌های بسیاری را پشت‌سر گذاشته است، اما نکته قابل‌توجه آن است که نوسان‌های این بازار پایان‌ناپذیر است. بنابراین، نمی‌توان به‌طور قطعی و با یقین کامل در مورد آینده ارزهای دیجیتالی مانند می‌لیدی میم‌کوین نظر داد.

البته با استفاده از تحلیل تکینکال و فاندامنتال و همچنین بررسی نمودار قیمت لحظه‌ای، می‌توان تاحدودی آینده LADYS را پیش‌بینی کرد. افزون‌براین، هیچ‌گاه از عوامل مؤثر بر قیمت می‌لیدی میم‌کوین به‌سادگی عبور نکنید. برخی از این عوامل عبارتند از: رقابت، پیشرفت پروژه، ارائه کاربردهای گوناگون، اخبار و رویدادهای مربوط به ارز دیجیتال و احساسات بازار.

چه کسی بنیان‌گذار می‌لیدی میم‌کوین است؟

بنیان‌گذاران می‌لیدی میم‌کوین ناشناس هستند و پروژه این ارز دیجیتال تیم توسعه‌دهنده رسمی و نقشه‌راه ندارد. بر اساس وب‌سایت این پروژه، می‌لیدی میم‌کوین را گروهی از توسعه‌دهندگان ناشناس که از مجموعه Milady NFT الهام گرفته بودند، راه‌اندازی کرده‌اند. این وب‌سایت همچنین اعلام کرده است که می‌لیدی میم‌کوین به شارلوت فنگ، خالق مجموعه Milady ربطی ندارد.

چه عواملی بر قیمت می‌لیدی میم‌کوین تأثیر می‌گذارد؟

قیمت LADYS تحت‌تأثیر عوامل مختلفی قرار دارد که برخی از آن‌ها را در ادامه بررسی می‌کنیم.

 • عرضه‌وتقاضا: می‌لیدی میم‌کوین دارای حداکثر عرضه ثابت 888 تریلیون است، اما عرضه در گردش آن ممکن است بسته‌‌به تعداد کوین‌های سوخته یا قفل‌شده، متفاوت باشد. تقاضا برای این میم‌کوین به محبوبیت مجموعه ان‌.اف.تی Milady و تلاش‌ طرفداران برای بازاریابی و تبلیغ آن بستگی دارد.
 • احساسات بازار: LADYS به‌شدت بر احساسات جامعه ارزهای دیجیتال و عموم کاربران متکی است. قیمت می‌لیدی میم‌کوین ممکن است بر اثر هجوم رسانه‌های اجتماعی، پوشش خبری، تأیید افراد مشهور یا میم‌های معروف تغییر کند.
 • رقابت و نوآوری: می‌لیدی میم‌کوین تنها میم‌کوین بازار ارزهای دیجیتال نیست و باید با سایر پروژه‌های مشابه که قابلیت‌ها، مزایا و نوآوری بیشتری ارائه می‌دهند، رقابت کند. همچنین، قیمت این ارز دیجیتال ممکن است تحت‌تأثیر نوآوری و توسعه شبکه اتریوم باشد، چراکه می‌لیدی میم‌کوین در بستر بلاکچین اتریوم فعالیت دارد. مثلاً، تغییر الگوریتم اجماع اثبات کار (PoW) به اثبات سهام (PoS) ممکن است بر قیمت LADYS تأثیر بگذارد.
 • مقررات و امنیت: میم‌کوین LADYS تابع مقررات و امنیت صنعت کریپتو است که ممکن است بسته‌به حوزه قضایی و پلتفرم موردنظر متفاوت باشد. قیمت این میم‌کوین ممکن است با توجه به وضعیت قانونی، مالیات و پذیرش ارزهای دیجیتال در کشورهای مختلف، تغییر یابد. افزون‌براین، امنیت و اعتبار صرافی‌ها، کیف پول‌ها و قراردادهای هوشمندی که از می‌لیدی میم‌کوین پشتیبانی می‌کنند نیز بر قیمت آن تأثیر‌ می‌گذارد. ناگفته نماند که هرگونه هک، کلاه‌برداری یا سرقت نیز قیمت این ارز دیجیتال را کاهش خواهد داد.

تبدیل قیمت می‌لیدی میم‌کوین به تومان چگونه انجام می‌شود؟

برای تبدیل قیمت می‌لیدی کوین به تومان، ابتدا وارد صرافی تبدیل شوید و سپس روی بخش خرید آسان کلیک کنید. در بخش جست‌وجو نماد LADYS را وارد کنید و روی می‌لیدی میم‌کوین کلیک کنید. سپس می‌توانید به‌صورت لحظه‌ای قیمت می‌لیدی میم‌کوین را به تومان مشاهده کنید.

نمودار قیمت لحظه‌ای می‌لیدی میم‌کوین چه کاربردی دارد؟

نمودار قیمت لحظه‌ای LADYS برای معامله‌گران و سرمایه‌گذاران علاقه‌مند به این میم‌کوین مزایای بسیاری دارد. در ادامه برخی از این مزایا را بررسی می‌کنیم.

 • نمودار قیمت لحظه‌ای می‌تواند به معامله‌گران و سرمایه‌گذاران کمک کند تا حرکات قیمت فعلی و تاریخی میم‌کوین LADYS را نظارت کنند و روندها، الگوها و سیگنال‌هایی را که ممکن است مسیر آینده قیمت را نشان دهند، شناسایی کنند.
 • نمودار قیمت لحظه‌ای همچنین معامله‌گران را قادر می‌سازد تا احساسات بازار، نقدینگی و نوسانات می‌لیدی میم‌کوین را تجزیه‌و‌تحلیل کنند و استراتژی ‌های معاملاتی و راه‌کارهای مدیریت ریسک خود را بر این اساس تنظیم کنند.
 • نمودار قیمت لحظه‌ای می‌تواند معامله‌گران و سرمایه‌گذاران را قادر سازد تا عملکرد می‌لیدی میم‌کوین را با سایر ارزهای دیجیتال ازجمله بیت‌کوین، اتریوم و سایر میم‌کوین‌ها مقایسه کنند و نقاط قوت و ضعف نسبی LADYS را ارزیابی کنند.
 • نمودار قیمت لحظه‌ای جدیدترین و دقیق‌ترین اطلاعات را در مورد قیمت و حجم معاملات می‌لیدی میم‌کوین به معامله‌گران ارائه می‌دهد. ازاین‌رو، معامله‌گران می‌توانند معاملاتی کارآمدتر و مؤثرتر داشته باشند.

قیمت می‌لیدی میم‌کوین به تومان امروز

هم‌اکنون، در مارس ۲۰۲۴ قیمت هر واحد می‌لیدی میم‌کوین برابر با ۰.۰۱ تومان است.

منابع:

milady.gg

coinmarketcap.com

سوالات متداول خرید می لیدی میم کوین

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید می لیدی میم کوین

چگونه باید می‌لیدی میم‌کوین بخریم؟

برای خرید می‌لیدی میم‌کوین می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن در صرافی تبدیل ثبت‌نام و احراز هویت کنید. سپس وارد صفحه معاملات می‌لیدی میم‌کوین شوید و آن را خریداری کنید.

حداقل سرمایه برای خرید می‌لیدی میم‌کوین چقدر است؟

کافی است حداقل ۵۰ هزار تومان در اختیار داشته باشید تا بتوانید ارز دیجیتال می‌لیدی میم‌کوین را خریداری کنید.

ارز دیجیتال می‌لیدی میم‌کوین چیست؟

می‌لیدی میم‌کوین یکی دیگر از ارزهای دیجیتالی است که به‌لطف ایلان ماسک مطرح شده است و در کوتاه‌مدت رشد قابل‌توجهی داشته است.

قیمت لحظه‌ای می‌لیدی میم‌کوین را از کجا ببینیم؟

برای بررسی قیمت لحظه‌ای می‌لیدی میم‌کوین می‌توانید وارد بخش خرید آسان صرافی تبدیل شوید.

چگونه ارزهای دیگر را به می‌لیدی میم‌کوین تبدیل کنیم؟

برای آن‌که ارزهای دیجیتال دیگر را به می‌لیدی میم‌کوین تبدیل کنید، از منوی بالای صفحه اصلی تبدیل وارد بخش خرید آسان شوید. سپس روی گزینه تبدیل ارز کلیک کنید.

کارمزد خرید می‌لیدی میم‌کوین در تبدیل چقدر است؟

تبدیل برای آن‌که آسانی بیشتری را برای معاملات کاربران خود فراهم کند، در بخش خرید آسان در ازای خرید در حجم بالا، کارمزدی دریافت نمی‌کند.

آیا ارز دیجیتال می‌لیدی میم‌کوین را می‌توان استخراج کرد؟

خیر، می‌لیدی میم‌کوین را نمی‌توان استخراج کرد.

برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

دیدگاه‌ها

کیارش ص

12 روز قبل

5

تبدیل قطعا بهترین صرافی ایرانه. هیچ صرافی دیگه‌ای نیست که هم مارجین و اهرم داشته باشه و هم بشه در لحظه ازش برداشت کرد.

احسان ص

12 روز قبل

1

استیکینگ و فیوچرز اضافه کنید

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 384 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله