jsticon

قیمت و خرید جاست - JST

خرید ارز دیجیتال جاست JUST

خرید ارز دیجیتال جاست (JST) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت جاست به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز جاست بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش جاست اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز جاست هستند.

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، جاست می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۸۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

اگر کمی به اطراف خود نگاه کنید، متوجه می‌شوید که همه چیز به تدریج در حال تغییر است. این تغییر را می‌توانید از تلفن‌همراه، شیوه خرید، انواع سرمایه‌گذاری و ... حس کنید. شاید این تغییرات آنقدر پیش رود که دیگر خبری از پول فیزیکی نباشد. ارزهای دیجیتال یکی از جذاب‌ترین گزینه‌ها برای سرمایه‌گذاری در این روزهای پرتنش است که قطعا شما نیز با برخی از آنها مانند بیت کوین آشنا هستید. برای موفقیت در این بازار ارزهای پرپتانسیل بیشتری مانند ارز دیجیتال جاست را شناخت تا از فرصت‌های به دست آمده نهایت استفاده را کرد.

جاست ( JST ) چیست؟

ارز جاست

یکی از رمزارزهای پرطرفدار در بازار سرمایه که یک اکو سیستم مالی غیر متمرکز است، ارز جاست می‌باشد. این ارز برای بلاک‌چین ترون طراحی و ساخته شده که مجموعه‌ای بسیار کامل از انواع محصولات است. تمرکز این پروژه بر روی پلتفرم وام غیر متمرکز بوده که دارای دو علامت USDJ و JST می‎‌باشد. ارز JUST بر روی سیستم عامل توابع مختلفی ارائه می‌دهد، در حالی که USDJ یک پایدار وثیقه چند وجهی بوده و به دلار آمریکا وابستگی دارد. در ادامه بیشتر با این ارز آشنا خواهید شد.

تاریخچه پیدایش جاست JST

با اینکه این ارز مدت زیادی نیست که به بازار معرفی شده، اما شهرت فراوانی کسب کرده است. در آگوست سال 2020 افراد مطرحی مانند Terance F که در حوزه بلاکچین و مدیریت آوازه بلندی دارند این ارز را راه اندازی کردند. از دیگر بنیانگذاران جاست می‌توان به GL Kong و C Wu اشاره کرد که در این بازار کامل شناخته شده هستند. با توجه به گفته‌ها تیم بسیار قدرتمندی پشت این ارز قرار دارد و به همین دلیل چندین بانک سرمایه‌گذاری از ارز دیجیتال جاست استقبال کرده‌اند.

جاست چگونه معروف و محبوب شد؟

حتما شما نیز می‌دانید که تعداد ارزهای دیجیتالی که در بازار وجود دارد، بسیار زیاد است و کمتر ارزی معروف می‌شود. با توجه به حمایت چندین بانک سرمایه‌گذار و تیم بسیار قوی که پشت این ارز قرار دارد، خیلی سریع سرمایه‌داران به این ارز اعتماد کردند تا در بازار محبوب و مشهور شود.

جاست چگونه کار می‌کند؟

در پروتکل ارز جاست ، هدف این است که کاربران به کمک پورتال CDP توانایی این را داشته باشند تا این رمز ارز را نگهداری کنند و با استیک کردن آن، توکن JST را به عنوان پاداش دریافت کنند. این سیستم وام‌دهی کاربران را تشویق می‌کند تا در حفظ شبکه مشارکت داشته باشند. مکانیسم این پروتکل دو توکنی است که در ابتدا اشاره کردیم. هر چقدر افراد زیادی در این سیستم ثبت نام کنند، ارزش ارز جاست نیز بالاتر خواهد رفت.

هدف از خلق جاست (JST)

ارزهایی که بدون هدف به بازار وارد می‌شوند، خیلی زود از گردونه حذف می‌شوند. هدف از خلق ارز دیجیتال جاست این است که قراردادهای هوشمندی برقرار شوند تا محافظت از ارزها و دارایی‌های شما با اطمینان کامل‌تری انجام شود. با توجه اینکه افراد زیادی علاقه‌مند به اضافه شدن به شبکه این ارز هستند، روز به روز ارز JST پیشرفت می‌کند.

آشنایی با صرافی Justswap

در دنیای شبکه‌های بلاک‌چین، جاست محبوبیت خاصی دارد که یک صرافی غیرمتمرکز با نام جاست سواپ نیز به این بازار معرفی کرده است. نحوه کار این صرافی شباهت بسیار زیادی به صرافی‌های یونی سواپ و سوشی سواپ دارد. اگر بارزترین تفاوت آن را بخواهیم بگوییم، کم بودن کارمزد تراکنش‌های انجام شده است که به همین دلیل، توکن جاست مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است.

پشتوانه جاست چیست و چه کسانی پشت جاست هستند ؟

همین نکته شاید برای اعتبار ارز دیجیتال جاست کافی باشد که معرفی این ارز به بازار توسط مدیر عامل و بنیانگذار شرکت ترون یعنی جاستین سان انجام شد. می‌توان این نتیجه را گرفت که پیوند نزدیکی بین این ارز و ترون وجود دارد و همچنین به تیم قدرتمندی که در راه‌اندازی ارز جاست فعالیت داشت نیز می‌توان تکیه داشت.

ارزش جاست (JST )چگونه تعیین می‌شود ؟

همانطور که در طول متن اشاره داشتیم، با افزایش کاربران شبکه جاست ارزش این ارز دیجیتال بالا خواهد رفت. همچنین در بازار میزان عرضه و تقاضا همیشه یک امر طبیعی است که با افزایش عرضه شاهد ریزش ارز خواهیم بود؛ همچنین با افزایش تقاضا رشد ارز مشهود خواهد بود. شما می‌توانید با استفاده از تجربه و تکنیک‌های مختلف بهترین نقطه ورود به ارز JUST را شناسایی کنید و سود زیادی کسب کنید.

قابلیت ها و مزایای جاست

پلتفرم جاست تلاش دارد تا محصولات کاملی را ارائه دهد تا کاربران از آنها در دیفای استفاده کنند. از دیگر قابلیت‌های ارز دیجیتال جاست می‌توان به منبع باز بودن و منصفانه بودن آن اشاره کرد. یک استیبل کوین که روی شبکه قرار دارد، مایل به این است که به یک پلتفرم منصفانه مالی تبدیل شود تا کاربران زیادی را به خود جذب نماید.

سریع و کاربردی بودن یکی دیگر از مزایای ارز جاست است که باعث شده تا کاربران به سمت این شبکه بیایند و تراکنش‌ها را سریع و با کارمزد کمتر انجام دهند.

امنیت شبکه جاست چگونه است؟

خرید JST

برای این که کاربران از امنیت کامل این شبکه مطمئن باشند، جاست از اثبات سهام نیابتی بهره می‌برد. با توجه به اینکه مصرف انرژی در این اثبات بسیار کم است، این سیستم نسبت به اثبات کار رفتار دوستانه‌ای با محیط دارد. با توجه به متکی بودن ارز جاست به ترون، تقریبا همه کاربران از امنیت کامل آن اطمینان حاصل می‌کنند.

چه تعداد توکن جاست در گردش است؟

در حال حاضر ارزش بازار ارز JST حدود 253.41 میلیون دلار است و رنکینگ 117 را به خود اختصاص داده است. تعداد توکن‌های در حال گردش 8,902,080,000 می‌باشد و تعدا توکن‌های موجود 9,900,000,000 است. در حال حاضر قیمت آن 0.028 دلار است و احتمال پیشرفت این ارز را داریم.

خرید ارز دیجیتال جاست

افرادی که به دنبال گزینه‌های ریشه‌دار در بازار هستند تا از پامپ‌های آنها نهایت استفاده را داشته باشند، ارز جاست را نیز باید زیر ذره‌بین داشته باشند. اگر شما نیز برای خرید ارز دیجیتال جاست برنامه ریزی دارید، بهتر است یک مرجع معتبر برای خرید توکن جاست در نظر بگیرید. صرافی‌های خارجی روی خوشی به ایرانی‌ها نشان نداده‌اند و اکثر افراد تجربه‌های تلخی از آنها دارند؛ چرا که به دلیل تحریم حساب کاربری ایرانیان را بدون هیچ دلیلی مسدود می‌کنند.

خرید جاست در ایران

کاربران ایرانی برای اینکه با مشکلات تحریم مواجه نشوند، می‌توانند از صرافی‌های داخلی که به صورت قانونی و زیر نظر پلیس فتا فعالیت دارند، معاملات خود را انجام دهند. مجموعه‌های زیادی در این زمینه فعالیت دارند اما باز هم نباید به هر مجموعه نوپا و بدون مجوزی اعتماد کرد. شما می‌توانید توکن جاست را در صرافی تبدیل که کاملا امن است خرید و فروش کنید.

خرید جاست با موبایل

افراد زیادی فرصت رفتن به پشت سیستم را ندارند و همچنین مایلند تا در بازار سرمایه نیز خرید و فروش داشته باشند. برای چنین افرادی استفاده از اپلیکیشن تبدیل را پیشنهاد می‌کنیم. به راحتی هر کاربر ایرانی می‌تواند پس از ثبت نام و احراز هویت در صرافی تبدیل، اپلیکیشن ارز دیجیتال تبدیل را نصب کنید و معاملات خود را انجام دهید. با این کار شما در موبایل خود قارد خواهید بود، هر ارز دلخواه مانند ارز JUST را بخرید و در بهترین موقع آن را بفروشید.

حداقل سرمایه برای خرید جاست با تومان چقدر است؟

اگر نگران این هستید که سرمایه کافی برای سرمایه گذاری در ارز ندارید، باید بدانید که در صرافی تبدیل این مشکل را ندارید. در بازار معاملاتی حداقل سرمایه 100 هزار تومان است و شما برای آموزش‌های اولیه می‌توانید با همین مقدار شروع کنید و ریزه کاری‌ها را بشناسید. برای خرید سریع نیز حداقل سرمایه 400 هزار تومان است که در چند ثانیه خرید امنی خواهید داشت.

سرمایه‌گذاری با خرید جاست

پس از معرفی ارز جاست به بازار سرمایه افراد زیادی به بنیه محکم این ارز پی بردند و به منظور سرمایه‌گذاری بلند مدت در این مورد متمرکز شدند. با توجه به اوضاع بازار بسیاری از افراد حرفه‌ای این ارز را یکی از گزینه‌های بسیار مناسب سرمایه‌گذاری دانسته‌اند. تریدرها نیز همواره از نوسانات این ارز استفاده می‌کنند.

فروش ارز دیجیتال جاست

ممکن است در بازار با افراد بیگانه آشنا شوید و آنها به شما پیشنهاد فروش ارز دیجیتال جاست را بدهند. توصیه می‌کنیم که به هیچ عنوان با این افراد وارد معامله نشوید. بهترین گزینه برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال صرافی‌های مطمئن هستند که در داخل ایران می‌توان روی صرافی تبدیل حساب باز کرد. شما نیز اگر در دارایی خود ارز JUST دارید، می‌توانید به آسانی در این صرافی آنها را بفروشید.

نحوه خرید جاست از صرافی تبدیل

برای خرید ارز دیجیتال جاست در صرافی تبدیل می‌توانید از روش‌های مختلف استفاده کنید. اگر زیاد اهل تحلیل نیستید و می‌خواهید سرمایه‌گذاری بلند مدتی داشته باشید، بهترین راه خرید آسان است. در این شیوه از خرید، شما تنها مقدار حجم معامله را تعیین می‌کنید و بقیه کارها به صورت اتوماتیک انجام می‌شود. روش دوم استفاده از راه کلی برای خرید می‌باشد که همه با آن آشنا هستند و باید حجم معامله و قیمت هر واحد از ارز مشخص شود تا کار خرید انجام گردد.

روش نگهداری جاست

یکی از دغدغه‌های سرمایه‌گذاران در بازار رمزارزها روش نگهداری دارایی است که بسیار حائز اهمیت است. بسیاری از افراد به دلیل روش نادرست نگهداری ارزها دارایی‌های خود را از دست داده‌اند. برای نگهداری جاست بهتر است از کیف پول‌های رایج آن استفاده کنید. سعی کنید رمز کیف پول‌ها را در یک جای امن نگهداری کنید تا به دست هر کسی نیافتد. در ادامه به چند کیف پول رایج اشاره می‌کنیم.

انواع کیف پول جاست

اگر یک جستجوی قدرتمندی در اینترنت داشته باشید، متوجه می‌شوید که به دلیل اهمیت ارز جاست و وابستگی آن به ارز ترون می‌توان از کیف پول‌های مختلفی استفاده کرد. در میان کیف پول‌های سخت افزاری از بهترین موارد می‌توان به لجر نانو اس، لجر نانو ایکس، ترزور وان و ... اشاره کرد. تعدادی از کیف پول‌های نرم افزاری که برای ارز دیجیتال جاست مناسب است را در زیر لیست می‌کنیم.

کیف پول اتمیک والت

تراست والت

مای اتر والت

متامسک

انجین والت

و ...

کیف پول اختصاصی تبدیل بهترین گزینه برای کاربران ایرانی است که امن‌ترین محیط را برای سرمایه‌گذاری فراهم کرده است.

کارمزد خرید و فروش جاست

معامله جاست در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش جاست در صرافی تبدیل

 معامله JST

یکی از برترین مجموعه‌ها در زمینه ارز دیجیتال جاست ، مجموعه تبدیل است که به دلیل وجود مزایای زیاد بیشترین کاربر را دارد. در این مجال می‌خواهیم چند مورد از مزایای این صرافی را خدمتتان ارائه دهیم.

  • بالا بودن سرعت تراکنش‌ها
  • خرید آسان و سریع در موبایل که افراد زیادی به آن علاقه دارند
  • کمترین کارمزد با توجه به سطح کاربری
  • بالا بودن تعداد کاربران و امکان معامله در حجم دلخواه
  • کیف پول اختصاصی و محیطی امن و بی دغدغه

آیا خرید جاست بدون احراز هویت ممکن است؟

برای خرید جاست هر فرد می‌تواند به صرافی‌های مختلفی مراجعه کند که ممکن است برخی از آنها احراز هویت نداشته باشند. برخی از صرافی‌های خارجی از این فرصت استفاده می‌کنند و حساب افرادی که احراز هویت ندارند را مسدود می‌نمایند. توصیه می‌کنیم در چنین مراجعی اقدام به خرید نکنید. برای خرید و فروش در صرافی تبدیل حتما باید احراز هویت انجام شود و بدون گذراندن مراحل آن امکان معامله وجود ندارد.

آینده جاست چگونه است؟

با توجه به قابلیت‌ها و مزایایی که ارز دیجیتال جاست دارد، معامله‌گران زیادی سعی کرده‌اند تا در آن سرمایه‌گذاری کنند. اگر پلتفرم این ارز به همین شکل سریع و روان و با کارمزد پایین پیش برود، پیش بینی می‌شود آینده بسیار درخشانی داشته باشد.

جمع بندی

در دنیای ارزهای دیجیتال برای رسیدن به سود زیاد باید رمزارزهای مستعد و با پشتوانه قوی را شناخت و در آنها سرمایه‌گذاری کرد. قطعا شما نیز در مرحله تحقیق هستید تا بهترین ارزها را بشناسید و با تحلیل تکنیکال بهترین فرصت را برای ورود به ارز پیدا کنید. برای خرید ارز JST و ارزهای پرپتانسیل دیگر می‌توانید با کارشناسان صرافی تبدیل در ارتباط باشید.

سوالات متداول خرید جاست

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید جاست

از کجا میتوانیم جاست (JST) بخریم؟

شما می‌توانید از صرافی‌های داخلی مانند صرافی تبدیل که امنیت بالایی دارند برای خرید کمک بگیرید.

چگونه قیمت جاست را پیش بینی کنیم؟

پیش بینی قیمت ارزها نیاز به تخصص دارد و باید با تحلیل تکنیکال و تکنیک‌های خاص قیمت ارزها را پیش بینی کرد.

خرید سریع جاست(JST) چطور امکان پذیر است؟

برای خرید سریع جاست می‌توانید در صرافی تبدیل عضو شوید و از گزینه خرید آسان استفاده کنید و با لمس یک گزینه خرید را تکمیل کنید.

ارز دیجیتال جاست(JST)چگونه نگهداری می‌شود؟

بهترین روش برای نگهداری این ارز استفاده از کیف پول‌های رایج است. همچنین کیف پول اختصاصی صرافی تبدیل راه‌حل مناسبی برای کاربران ایرانی است تا امنیت دارایی‌های خود را تضمین کنند.

آیا خرید جاست(JST) میتواند سودآور باشد؟

با توجه به گفته‌های متخصصان پیش بینی می‌شود که در آینده ارز جاست روند صعودی فوق‌العاده‌ای داشته باشد.

کارمزد خرید و فروش جاست (JST) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله جاست در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

حداقل سرمایه برای خرید جاست چقدر است؟

حداقل سرمایه در بازار معاملاتی 100 هزار تومان و در خرید آسان 400 هزار تومان می‌باشد.

آیا میتوان جاست (JST) را استخراج کرد؟

خیر. قابلیت استخراج جاست وجود ندارد.

برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

دیدگاه‌ها

رضا م

11 روز قبل

1

سلام. ویدیو آموزشی نحوه خرید ارز دیجیتال رو از کجا می‌تونم پیدا کنم؟ تازه با تبدیل آشنا شدم یه مقدار تنوع زیاده نمی‌دونم از کجا شروع کنم.

سارا م

11 روز قبل

3

اگه سرعت اپ یه کم بهتر بشه عالی می‌شه

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 384 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله