fidaicon

قیمت و خرید بنفیدا - BONFIDA

ارز دیجیتال بنفیدا

خرید ارز دیجیتال بنفیدا (FIDA) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت بنفیدا به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز بنفیدا بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش بنفیدا اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز بنفیدا هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت بنفیدا به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 FIDA = 16,504 IRT

fidaicon

بنفیدا

خرید آسان بنفیدا
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت بنفیدا

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، بنفیدا می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

fidaicon

fida

بنفیدا

تومان --

fidaicon

fida

بنفیدا

قیمت دلاری

0.2849 USDT

قیمت تومانی

تومان 16,527

تغییرات 24 ساعت اخیر

-0.507 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۸۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

ارزهای دیجیتال طرز تفکر ما در مورد امور مالی و سرمایه‌گذاری را متحول کرده‌اند. در میان تعداد بی‌شماری از دارایی‌های دیجیتال موجود،فیدا FIDA به‌عنوان یک بازیگر امیدوارکننده در فضای DeFi برجسته شده است. ارز FIDA به‌عنوان یک توکن SPL بومی در شبکه سولانا فقط یک کوین نیست؛ بلکه دروازه‌ای به‌سوی مجموعه‌ای از محصولات غیرمتمرکز محسوب می‌شود. بنابراین با خرید فیدا FIDA می‌توان از پتانسیل رو به رشد پروتکل‌های DeFi و اکوسیستم سولانا بهره برد.

خرید بنفیدا BONFIDA با تومان در ایران چطور ممکن است؟

برای خرید بنفیدا با تومان در ایران می‌توانید در صرافی ارز دیجیتال تبدیل یا یک صرافی مجاز دیگر ثبت نام کنید. پس از احراز هویت، امکان انجام معاملات FIDA با کارت بانکی داخلی را خواهید داشت. متاسفانه در حال حاضر و به‌دلیل تحریم‌ها، امکان دسترسی کاربران ایرانی به سیستم مالی بین‌المللی وجود ندارد. بنابراین نمی‌توان با تومان در صرافی‌ های خارجی به معامله پرداخت.

چگونه باید فیدا FIDA بخریم؟ ۳ قدم برای خرید سریع فیدا FIDA

برای خرید ارز بنفیدا BONFIDA می‌توانید از سه گام سریع و آسان زیر بهره ببرید.

 • ابتدا صرافی تبدیل، ثبت نام و مراحل احراز هویت را پشت ر بگذارید.
 • در گام دوم، حساب کاربری خود در صرافی را با ارز ریال شارژ کنید.
 • درنهایت، در بخش خرید آسان یا بازار معاملاتی تبدیل اقدام به خرید فیدا FIDA فرمایید.

بعد از خرید بنفیدا FIDA، چطور آن را نگهداری کنیم؟

۱ ارز دیجیتال بنفیدا

ذخیره‌سازی ایمن ارز دیجیتال بنفیدا BONFIDA پس از خرید آن بسیار مهم است. در اینجا، چند گزینه پیشنهادی وجود دارد.

 • کیف پول‌های سخت‌افزاری: دستگاه‌هایی مانند Ledger یا Trezor رمزگذاری سطح بالایی را ارائه می‌کنند. ضمنا در صورت گم شدن یا به خطر افتادن کیف پول، امکان بازیابی وجوه با یک عبارت اولیه (seed) وجود دارد. کیف پول سخت یکی از ایمن‌ترین روش‌ها برای ذخیره‌سازی ارزهای دیجیتال به حساب می‌آید.
 • کیف پول فانتوم: این کیف پول سولانا از ارز فیدا FIDA و سایر توکن‌های SPL پشتیبانی می‌کند. فانتوم برای Android، iOS و دسکتاپ در دسترس است. اما نصب کیف پول‌های دسکتاپ فقط در رایانه‌های امن و با دسترسی محدود به اینترنت، امنیت دارد.
 • کیف پول شخصی بونفیدا: والت اختصاصی Bonfida را می‌توان از وب‌سایت آن دانلود کرد. این کیف پول به شما امکان می‌دهد FIDA را در رایانه شخصی خودتان ذخیره کنید.
 • کیف پول صرافی: امروزه اکثر کاربران، ارز دیجیتال خود را در صرافی نگهداری می‌کنند. این کار راحت است و دسترسی سریع به وجوه برای انجام معاملات فوری را امکان‌پذیر می‌سازد.

به یاد داشته باشید که انتخاب روش ذخیره‌سازی مناسب FIDA با ایجاد تعادل بین امنیت و دسترسی بر اساس نیازهای فردی شما میسر است.
۳ کیف پول بنفیدا

بنفیدا FIDA چیست؟

فیدا (FIDA) که با نام بونفیدا (Bonfida) نیز شناخته می‌شود، یک ارز دیجیتال بومی در بلاک چین سولانا (Solana) است. این توکن نقش مهمی در اکوسیستم بونفیدا دارد؛ شبکه‌ای که به‌دلیل مشارکت قابل توجه خود در بلاک چین سولانا شناخته می‌شود.

شبکه بونفیدا طیف وسیعی از خدمات و محصولاتی را ارائه می‌دهد که تجربه کاربری صرافی غیرمتمرکز سرم (Serum DEX) را بهبود می‌بخشد. این خدمات و محصولات شامل توسعه یک موتور هسته سرم جدید به نام دفتر سفارش آگنوستیک (Asset Agnostic Orderbook) و ساده‌سازی تراکنش‌ها در شبکه سولانا است.

خرید FIDA برای اداره شبکه Bonfida استفاده می‌شود. زیرا این امکان را به دارندگان آن می‌دهد تا در مورد جهت‌گیری آینده پروتکل رای دهند. همچنین در سرویس‌های غیرمتمرکز و بستری برای تبادل ان اف تی (NFT) در سولانا مشارکت کنند. بخشی از کارمزد خالص تولید شده توسط Bonfida توسط توکن‌های FIDA کنترل می‌شود. بیشتر این توکن‌ها به‌مدت طولانی قفل می‌شوند که نشان‌دهنده محدودیت عرضه در گردش آن است.

طبق آخرین داده‌ها، FIDA دارای ارزش بازار تقریبا ۶۶ میلیون دلار با عرضه در گردش بیش از ۵۴۳ میلیون توکن از مجموع عرضه ۱ میلیارد واحدی آن است. این ارز دارای نوسانات قیمت زیادی بوده است و ارزش آن تحت تاثیر روندهای بازار و عملکرد کلی اکوسیستم سولانا قرار دارد.

مزایا و ویژگی‌های اصلی فیدا FIDA

ارز بنفیدا BONFIDA طیف وسیعی از مزایا و ویژگی‌ها دارد که آن را به یک دارایی منحصربه‌فرد در بلاک چین سولانا تبدیل می‌کنند.

مزایا:

 • حکمرانی غیرمتمرکز: دارندگان توکن فیدا FIDA دارای حقوق حاکمیتی هستند و در مورد تصمیمات مهم در اکوسیستم Bonfida رأی می‌دهند.
 • مشارکت در کارمزدها: حدود ۹۵ درصد از کارمزدهای خالص ایجاد شده در شبکه Bonfida به FIDA اختصاص دارد که یک جریان درآمد بالقوه برای دارندگان آن فراهم می‌کند.
 • پاداش استیکینگ: کاربران با استیکینگ فیدا FIDA می‌توانند به سود غیرفعال برسند.
 • عرضه محدود: بخش قابل توجهی از توکن‌های فیدا FIDA به‌مدت طولانی قفل می‌شود که در طول زمان، تأثیر مثبتی بر ارزش آن دارد.

ویژگی‌ها:

 • سرویس انتخاب نام سولانا - فیدا به کاربران امکان می‌دهد تا آدرس‌های پیچیده کیف پول خود را با نام‌های دامنه ساده جایگزین کنند.
 • ادغام در Serum DEX - ارز فیدا FIDA به‌عنوان بخشی از اکوسیستم Bonfida تجربه کاربران در صرافی غیرمتمرکز Serum را افزایش می‌دهد.
 • تجزیه و تحلیل داده‌ها - شبکه Bonfida تجزیه و تحلیل داده‌های Solana را با API مورد استفاده توسط سازندگان عمده بازار ارتقا می‌دهد.
 • پلتفرم NFT – اکوسیستم بونفیدا شامل یک پلتفرم برای NFT های مبتنی بر سولانا است که موارد استفاده را برای خرید فیدا FIDA گسترش می‌دهد.

۲ خرید بنفیدا

خرید فیدا FIDA از تبدیل چه مزایایی دارد؟

خرید ارز بفنیدا از صرافی ارز دیجیتال تبدیل با مزایای فراوانی همراه است. اولا امکان خرید آسان از صرافی تبدیل وجود دارد که کار شما را بسیار آسان می‌کند. در این روش باید پول فیات خود را ابتدا به یک ارز دیجیتال واسط مانند تتر تبدیل کنید. سپس آن ارز را با ارز دیجیتال FIDA مبادله فرمایید.

ضمنا خرید ارز فیدا از طریق ثبت سفارش در بازار معاملاتی تبدیل نیز وجود دارد. سایر مزایای خرید ارز دیجیتال فیدا از صرافی تبدیل به شرح ذیل هستند.

 • وجود بیش از ۷۴۰ بازار معاملاتی
 • برداشت فوری از حساب کاربری صرافی با ارز ریال
 • پشتیبانی حرفه‌ای و ۲۴ ساعته از کاربران صرافی
 • نگهداری دارایی در کیف پول اختصاصی و امن
 • وجود نقدینگی بالا با بیش از ۶۰۰ هزار کاربر فعال
 • امکانات متعدد برای تریدرهای حرفه‌ای مانند معاملات اهرم دار
 • امکان کپی تریدینگ برای تریدرهای تازه‌کار
 • آشنایی با اصطلاحات کریپتو
 • معاملات آسان و سریع با کارت بانکی داخلی
 • جوایز و بونوس‌های متعدد به مناسبت‌های مختلف
 • ارائه اکثر ارزهای دیجیتال معتبر
 • ترید ارز دیجیتال با گوشی

فروش ارز فیدا FIDA در تبدیل چطور انجام می‌شود؟

فروش ارز دیجیتال بونفیدا در صرافی تبدیل به دو روش کلی انجام می‌شود. در روش اول می‌توانید از امکان سواپ صرافی استفاده کنید. یعنی ابتدا ارز فیدا FIDA را با یک ارز واسط که معمولا ارز تتر خواهد بود، مبادله کنید. سپس آن ارز دیجیتال واسط را به ارز ریال تبدیل سازید و به حساب خود واریز کنید.

در روش دوم می‌توانید ارز دیجیتال بنفیدا خود را در بازار معاملاتی تبدیل بفروشید. در این روش، طرف معامله شما سایر کاربران صرافی خواهند بود. آن‌ها سفارش ثبت شده فروش شما را می‌پذیرند و معامله را به انجام می‌رسانند. سفارش‌های ثبت شده در بازار معاملاتی تبدیل معمولا با سرعت بالا پذیرفته می‌شوند. چرا که کاربران زیادی به‌صورت روزانه در بازار تبدیل فعالیت دارند.

حداقل سرمایه برای خرید فیدا FIDA با تومان چقدر است؟

ورود به‌تمامی بازارها نیازمند حداقل سرمایه اولیه است. خوشبختانه حداقل سرمایه مورد نیاز برای ورود به بازار ارزهای دیجیتال بسیار پایین خواهد بود. برای خرید FIDA در صرافی تبدیل تنها به یک استیبل کوین تتر نیاز دارید که ارزش آن همیشه معادل با یک دلار آمریکا باقی می‌ماند.

البته این مقدار سرمایه اولیه تنها برای خرید آسان یا بازار تتری صرافی تبدیل به کار می‌رود. در حالی که برای ورود به بازار معاملاتی در صرافی تبدیل به حداقل ۵۰ هزار تومان پول نیاز دارید. بنابراین معامله‌گران کم‌تجربه هم می‌توانند معاملات خود را با مقدار سرمایه اولیه بسیار پایین کلید بزنند.

کارمزد معامله فیدا FIDA در تبدیل

تعیین کارمزد معاملات فیدا FIDA در صرافی تبدیل بر اساس میزان و حجم معاملات شما در ماه گذشته صورت می‌گیرد. این کارمزد از ۰.۰۳ درصد تا ۰.۳۵ درصد از حجم کل معامله را شامل می‌شود. بنابراین با افزایش حجم معاملات شما در صرافی تبدیل، میزان کارمزد پرداختی شما نیز به‌صورت پلکانی کاهش می‌یابد.

اگر از استیبل کوین تتر به‌عنوان ارز پایه در معاملات خود بهره ببرید، کارمزد پرداختی شما ۰.۲ درصد ثابت خواهد بود. این کارمزد از ارز واریز شده به حساب شما پس از انجام معامله دریافت می‌شود. بنابراین اگر معامله شما به‌صورت خرید فیدا FIDA با ارز تومان باشد، کارمزد دریافتی از توکن بنفیدا دریافتی شما اخذ می‌شود. اما اگر فیدا FIDA را با تومان فروخته باشید، کارمزد از تومان خواهد بود.

لطفا قبل از انجام معاملات و برای اطلاعات بیشتر و به‌روز شده حتما به صفحه کارمزد صرافی تبدیل مراجعه فرمایید.
۴ فروش بنفیدا

معامله فیدا FIDA در بازار تبدیل چه مزایایی دارد؟

فعالان بازار کریپتو و به‌خصوص معامله‌گران نیازمند یک بازار معاملاتی سریع هستند. بازار تبدیل تمام نیازهای معامله‌گران سطح مبتدی یا حرفه‌ای را برآورده خواهد کرد. معامله‌گران مبتدی می‌توانند از رابط کاربرپسند و امکان کپی تریدینگ در بازار تبدیل استفاده کنند. به‌طوری که معاملات خود را بر اساس روش و استراتژی معاملاتی تریدرهای حرفه‌ای انجام خواهند داد.

معامله‌گران حرفه‌ای نیز می‌توانند سفارش‌های ثبت شده خود را در کمترین زمان ممکن نهایی کنند. این مورد به لطف بالا بودن تعداد کاربران صرافی تبدیل امکان‌پذیر می‌شود. ضمنا کارمزدها نیز بر اساس سطح کاربران و به‌صورت کاملا رقابتی اخذ خواهد شد. بنابراین سود کاربر از ترید و خرید فیدا FIDA در بازار معاملاتی تبدیل به حداکثر میزان ممکن می‌رسد.

سود سرمایه‌گذاری فیدا FIDA به چه صورت است؟

پتانسیل سود سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال فیدا مانند هر سرمایه‌گذاری دیگری می‌تواند بر اساس شرایط بازار و زمان‌بندی متفاوت باشد. در اینجا برخی از بینش‌های مبتنی بر داده‌های اخیر آورده شده است.

 • قیمت فعلی: طبق آخرین داده‌ها قیمت فیدا FIDA تقریبا ۰.۵۱۸۰ دلار است.
 • نوسانات قیمت: قیمت بنفیدا BONFIDA با بالاترین قیمت تاریخی (ATH) ۱۸.۷۷ دلار و پایین‌ترین قیمت تاریخی (ATL) ۰.۱۱۳۲ دلار نوسانات قابل توجهی را تجربه کرده است.
 • عملکرد بازار: قیمت بنفیدا در طی سال گذشته حدود ۱۶ درصد افزایش یافته است.
 • پیش‌بینی‌های آینده: برخی از تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند که در عرض یک سال، پتانسیل سود سرمایه‌گذاری FIDA می‌تواند حدود ۱۱۱% باشد. در سال ۲۰۳۰ نیز FIDA می‌تواند با قیمت ۰.۶۴۹۷۴ دلار معامله شود.

با این حال، بازارهای ارزهای دیجیتال بسیار بی‌ثبات و غیرقابل پیش‌بینی هستند. همچنین عملکرد گذشته نشان‌دهنده نتایج آتی نیست و سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال مستلزم ریسک خواهد بود. پس توصیه می‌شود قبل از سرمایه‌گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهید و میزان تحمل ریسک خود را در نظر بگیرید.

چه کسی بنیان گذار فیدا FIDA است؟

شبکه Bonfida در سال ۲۰۲۰ توسط مدیرعامل آن دیوید راتینی (David Ratiney) تاسیس شد. او فارغ‌التحصیل دانشگاه کمبریج در انگلستان است. اعضای اصلی تیم بنفیدا نیز فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های پاریس، کمبریج، امپریال کالج و دانشگاه نوتردام در ایالات متحده هستند. توکن بومی Bonfida با نام FIDA نیز در سال ۲۰۲۰ توسط همین تیم توسعه‌دهنده راه‌اندازی شد.
۵ رمزارز بنفیدا

چه عواملی بر قیمت فیدا FIDA تاثیر می‌گذارد؟

قیمت خرید فیدا FIDA به‌صورت همزمان از عوامل متعددی تاثیر می‌پذیرد که در اینجا به مهم‌ترین آن‌ها اشاره می‌شود.

 • عرضه و تقاضا: اصل اساسی اقتصادی که در آن زمانی که تقاضا از عرضه بیشتر می‌شود، قیمت‌ها افزایش می‌یابد. زمانی هم که عرضه از تقاضا بیشتر می‌شود، قیمت کاهش می‌یابد.
 • احساسات بازار: نگرش کلی سرمایه‌گذاران نسبت به ارزهای دیجیتال که به‌طور قابل توجهی بر قیمت FIDA تأثیر می‌گذارد. اخبار مثبت منجر به افزایش می‌شود، در حالی که اخبار منفی باعث کاهش قیمت خواهد شد.
 • پیشرفت‌های تکنولوژیکی: نوآوری‌ها و به‌روزرسانی‌ها در پلتفرم Bonfida هم می‌توانند بر ارزش و سودمندی FIDA تأثیر بگذارند.
 • دستکاری بازار و سفته‌بازی: گاهی اوقات، قیمت‌ها تحت تاثیر گروه‌های بزرگی از دارندگان توکن است که سعی در دستکاری بازار یا انجام معاملات سفته بازانه دارند.
 • محیط نظارتی: تغییرات در مقررات یا وضعیت قانونی ارزهای دیجیتال در کشورهای مختلف نیز بر قیمت FIDA تاثیر دارد.
 • رقابت: عملکرد و پذیرش ارزهای دیجیتال رقیب نیز بر قیمت بنفیدا تاثیر می‌گذارد.
 • شاخص‌های اقتصادی: عوامل اقتصاد کلان مانند نرخ تورم، قدرت ارز و عملکرد اقتصاد جهانی نیز بر قیمت رمز ارزها ازجمله ارز بنفیدا موثر است.

انجام تحقیقات کامل و در نظر گرفتن عوامل فوق هنگام ارزیابی قیمت FIDA بسیار مهم است.

تبدیل قیمت فیدا FIDA به تومان چگونه انجام می‌شود؟

تبدیل قیمت ارز بنفیدا به تومان به‌صورت لحظه‌ای و بر اساس ارز پایه تتر صورت می‌گیرد. برای مشاهده قیمت FIDA به تومان می‌توانید به صفحه خرید ارز دیجیتال در صرافی تبدیل مراجعه فرمایید و عبارت FIDA را در بخش جستجوی ارزها سرچ کنید. سپس آخرین قیمت ارز دیجیتال بونفیدا به تومان برای شما به نمایش در خواهد آمد.

6.WEBP

نمودار قیمت لحظه‌ای FIDA چه کاربردی دارد؟

نمودار قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال فیدا به چند دلیل زیر می‌تواند ابزار ارزشمندی برای معامله گران و سرمایه‌گذاران باشد.

 • ردیابی قیمت: امکان ردیابی حرکات قیمت فیدا را در زمان واقعی فراهم می‌کند. بنابراین کاربران می‌توانند در صورت وقوع تغییرات، بر آن‌ها نظارت کنند.
 • تحلیل بازار: نمودار به تجزیه و تحلیل روندهای بازار در بازه‌های زمانی مختلف کمک می‌کند؛ امری که می‌تواند برای تصمیم‌گیری آگاهانه در معاملات بسیار مهم باشد.
 • داده‌های تاریخی: با دسترسی کاربران به داده‌های قیمت تاریخی، امکان مطالعه عملکرد گذشته و شناسایی الگوها یا چرخه‌های پرایس اکشن را می‌دهد.
 • حجم معامله: نمودار با نمایش حجم معاملات می‌تواند قدرت روند قیمت را نشان دهد یا نشانه روند معکوس بالقوه باشد.
 • تصمیم‌گیری: سرمایه‌گذاران از نمودار برای برنامه‌ریزی نقاط ورود و خروج به معاملات بر اساس سطوح حمایت و مقاومت استفاده می‌کنند.
 • سنجش احساس: نمودار همچنین به‌عنوان معیاری برای سنجش احساسات بازار عمل می‌کند. جایی که تغییرات ناگهانی قیمت ممکن است منعکس‌کننده اخبار یا رویدادهایی باشد که بر درک سرمایه‌گذاران از FIDA تاثیر دارند.

به‌طور کلی، نمودار قیمت لحظه‌ای یک جزء ضروری برای انجام تحلیل تکنیکال و تصمیم‌گیری استراتژیک برای خرید FIDA است.

منابع:

coinstats.app

securities.io

binance.com

سوالات متداول خرید بنفیدا

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید بنفیدا

چگونه باید FIDA بخریم؟

خرید و فروش ارز FIDA به دو روش ثبت سفارش در بازارهای معاملاتی تبدیل و همچنین بخش خرید آسان صرافی با تتر و تومان امکان‌پذیر است.

حداقل سرمایه برای خرید FIDA چقدر است؟

حداقل سرمایه لازم برای خرید FIDA در بخش خرید آسان صرافی تبدیل معادل با ۵۰ هزار تومان یا ۱ تتر خواهد بود.

ارز دیجیتال FIDA چیست؟

ارز دیجیتال بنفیدا برای انجام تراکنش‌های درون پروتکل بنفیدا استفاده می‌شود. یک ارز غیرمتمرکز که با توسعه پروتکل بونفیدا امکان افزایش قیمت آن وجود دارد.

قیمت لحظه‌ای FIDA را از کجا ببینیم؟

کاربران گرامی می‌توانند برای مشاهده قیمت لحظه‌ای FIDA به بخش خرید و فروش ارزها در صرافی تبدیل مراجعه فرمایند.

چگونه ارزهای دیگر را به FIDA تبدیل کنیم؟

ارز دیجیتال FIDA را می‌توان از طریق بخش خرید آسان به بیت کوین، اتریوم یا هر ارز دیجیتال دیگری با قابلیت تبدیل مستقیم به تومان معاوضه کرد.

کارمزد خرید FIDA در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معامله FIDA در بخش خرید آسان صرافی تبدیل کاملا رایگان است. در بازارهای معاملاتی نیز کارمزد خرید بر اساس سطح کاربری فرد تعیین خواهد شد که از ۰.۳۵ درصد حجم معامله شروع می‌شود.

آیا ارز دیجیتال FIDA را می‌توان استخراج کرد؟

پروتکل بونفیدا و به‌تبع آن ارز FIDA روی بلاک چین اثبات سهام سولانا ساخته شده است. بنابراین امکان استخراج یا ماینینگ ارز دیجیتال FIDA وجود ندارد.

برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

دیدگاه‌ها

رویا ت

12 روز قبل

4

بیت‌کوین تا دو ماه دیگه می‌ترکونه. خرید توی این قیمتا رویا می‌شه فرصت خریده فقط

رویا ت

12 روز قبل

4

بیت‌کوین تا دو ماه دیگه می‌ترکونه. خرید توی این قیمتا رویا می‌شه فرصت خریده فقط

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 384 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله