قیمت لحظه‌ای پنکیک سواپ

قیمت پنکیک سواپ را لحظه به لحظه از بازار تبدیل دنبال کنید

cakeicon
CAKE
PancakeSwap پنکیک سواپ
۲۴ ساعت اخیر
+ 1.72 %
1.776
USDT
92,332.464
تومان
حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر
NaN میلیارد تومان
بالاترین قیمت تا این لحظه
1.78 USDT
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر 1.72 %
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 92,540 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 90,461 تومان
می‌دهید
cakeicon CAKE
دریافت می‌کنید
usdticon USDT

نمودار پنکیک سواپ

قیمت لحظه‌ای تمام ارز‌های دیجیتال تبدیل

سوالات متداول
چگونه قیمت پنکیک سواپ را پیش‌بینی کنیم؟

برای دریافت نظرات کارشناسان در مورد پیش‌بینی پنکیک سواپ (PancakeSwap) می‌توانید به کانال تلگرام الگوریتم تحلیل (@algotahlil) مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره با ریسک همراه است؛ کانال‌های تحلیلی نیز صرفا نظر متخصصین این حوزه می‌باشد.

آیا می‌توان پنکیک سواپ را استخراج کرد؟

جواب سوال بله است. البته اگر شما به داشتن پنکیک سواپ (PancakeSwap) CAKE علاقه‌مند هستید، همین حالا می‌توانید از صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل پنکیک سواپ خریداری نمایید. اما اگر به دنبال استخراج پنکیک سواپ هستید، به خاطر داشته باشید که قبل از انجام این کار، مدتی تحقیق کنید که آیا مفروضات شما واقعاً برای شما سودآور است. قیمت پنکیک سواپ می‌تواند نوسان داشته باشد و همچنین تعداد ماینرها در شانس شما برای سود دهی بسیار زیاد است. با قیمت کنونی پنکیک سواپ، در نظر بگیرید که راه‌اندازی دستگاه استخراج چقدر ارزش دارد. شما با استفاده از ماشین حساب سودآوری می‌توانید با تنظیم نرخ برق و میزان مصرف دستگاهتان چه مقدار ارزدیجتال استخراج خواهید کرد و آیا استخراج پنکیک سواپ سودآور است یا نه.

کارمزد خرید و فروش پنکیک سواپ در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معاملات در صرافی تبدیل با توجه به حجم معاملات محاسبه می‌شود. کارمزد معاملات با تتر 0.2 درصد و معاملات با ارزهای دیگر از 0.4 تا 0.15 درصد می‌باشد. جهت اطلاع دقیق‌تر از کارمزد معاملات می‌توانید به کارمزدهای معاملاتی تبدیل مراجعه کنید.

چگونه قیمت پنکیک سواپ را مشاهده کنیم؟

شما می‌توانید بر روی صرافی آنلاین تبدیل در قسمت خرید و فروش (بازار) قیمت پنکیک سواپ (PancakeSwap) CAKE را به تتر (دلار) مشاهده نمایید. همچنین به کمک نمودار قیمت پیشرفته تبدیل، شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای پنکیک سواپ را مشاهده کرده و به کمک ابزارهای تحلیل تکنیکال، قیمت پنکیک سواپ را تحلیل کنید.

start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله