WOOicon

قیمت و خرید وو نتورک - WOO

خرید ارز دیجیتال وو نتورک WOO Network

خرید ارز دیجیتال وو نتورک (WOO) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت وو نتورک به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز وو نتورک بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش وو نتورک اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز وو نتورک هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت وو نتورک به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 WOO = 11,470 IRT

WOOicon

وو نتورک

خرید آسان وو نتورک
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت وو نتورک

اطلاعات بازار وو نتورک

حجم ۲۴ ساعته (WOO) 882,155.0294
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 178,264.8503
تغییرات ۱ روزه -3.36 %
قیمت آخرین معامله 0.19525 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 12,475 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 11,470 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، وو نتورک می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

WOOicon

WOO

وو نتورک

تومان --

WOOicon

WOO

وو نتورک

قیمت دلاری

0.1974 USDT

قیمت تومانی

تومان 11,531

تغییرات 24 ساعت اخیر

-3.361 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
800 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

شبکه WOO، یک شبکه نقدینگی عمیق ارز دیجیتال است که توسط Kronos Research تأسیس شد. شبکه ارز دیجیتال وونتورک بهترین استراتژی‌های نقدینگی، اجرای معاملات و ایجاد بازده را برای معامله‌گران، صرافی‌ها، مؤسسات و پلتفرم‌های DeFi بسیار ارزان یا حتی رایگان می‌کند. این شبکه، به‌عنوان بخشی از زنجیره نقدینگی خود مبادلات کنترل شده و غیرمتمرکز را فراهم می‌کند. معاملات کم‌هزینه، فضاهای کاری قابل تنظیم و نقدینگی قابل‌توجه همگی از ویژگی‌های ارز وونتورک به شمار می­آیند. WOO توکن بومی پروژه WOOبوده و توسط کاربران مورد معامله، کسب درآمد و سهام قرار می‌گیرد. این رمز ارز، ممکن است با یک کارت اعتباری یا نقدی در بایننس و یا صرافی­های ایرانی خریداری شود، یا می‌توان آن را با سایر ارزهای دیجیتال معامله کرد.

وونتورک (WOO) چیست؟

شبکه WOO یک شبکه نقدینگی عمیق است که معامله‌گران، صرافی‌ها، مؤسسات و پلتفرم‌های DeFi را با دسترسی آزادانه به بهترین و ارزنده­ترین نقدینگی و اجرای معاملات با هزینه کمتر یا صفر به هم متصل می‌کند. توکن WOO در محصولات CeFi و DeFi شبکه برای تخفیف‌های پرداخت و هزینه استفاده می‌شود. در حال حاضر، مجموعه متنوعی از محصولات و خدمات مرتبط با خرده‌فروشی، مؤسسات و DeFi در این شبکهساخته شده‌اند.

WOO X یک پلتفرم معاملاتی با کارمزد صفر است که بهترین نقدینگی و اجرا را به معامله‌گران حرفه‌ای و نهادی ارائه می‌کند. دارای ماژول‌های کاملاً قابل تنظیم برای سفارشی‌سازی فضای کاری است. WOOFi نیز یک صرافی غیرمتمرکز است که در بین پروتکل‌ها و برنامه‌های کاربردی DeFi منتخب مستقر شده است تا نقدینگی و اجرای زنجیره‌ای را برای کاربران فراهم کند.

در حال حاضر، در ارز دیجیتال وونتورک و در زنجیره BNB و Avalanche، مبادله، WOO staking و استخرهای تولید بازده ارائه می‌دهد. شبکه WOO نقدینگی را به‌عنوان خدماتی برای مشتریان نهادی، مانند صرافی‌ها ارائه می‌کند تا شبکه سفارش­های خود را به میزانی عمیق‌تر از صرافی‌های برتر ارتقا دهند و گستره پیشنهاد در ازای درخواست خود را کاهش دهد.

تاریخچه پیدایش وونتورک (WOO Network)

ارز وو نتورک

شبکه WOO در سال 2019 توسط Kronos Research، یک شرکت تجاری با راهبرد چندگانه که در بازارسازی، آربیتراژ، CTA و معاملات با فرکانس بالا (HFT) تخصص دارد، با میانگین حدود 5 تا 10 میلیارد دلار حجم معاملات روزانه در مبادلات ارزهای دیجیتال جهانی، ایجاد شد.

وونتورک چگونه کار می‌کند؟

ارز دیجیتال وونتورک از تاکتیک‌های معاملات کمی و پوشش ریسک برای جمع‌آوری و یکپارچه‌سازی نقدینگی استفاده می‌کند. نقدینگی از طریق انواع پلتفرم‌های تجاری متمرکز و نهادی و شبکه‌های DeFi، از جمله اتریوم، BNB Chain، Polygon و Avalanche جمع‌آوری می‌شود. در WOO X و WOOFi، کلاینت‌ها مستقیماً با استفاده از API یا GUI به شبکه می‌پیوندند. برخی دیگر از سیستم‌عامل‌های DeFi مانند 1inch، 0x یا Paraswap برای اتصال استفاده می‌کنند.

هدف از خلق وونتورک (WOO)

در واقع این پروژه برای تأمین نقدینگی مؤسسات مالی، صرافی‌های خرد، معامله گران و فعالان ارزهای دیجیتال طراحی شده است. باتوجه‌ به برنامه و البته ساختار خاص این پلتفرم، تاکنون شرکت­ها و مؤسسات بزرگی روی آن سرمایه‌گذاری کرده‌اند.

پشتوانه وونتورک چیست و چه کسانی پشت وونتورک هستند؟

ارز WOO ، یک شبکه نقدینگی عمیق است که توسط اعضای شرکت Kronos Research تأسیس شد. این شبکه بهترین استراتژی‌های نقدینگی، اجرای معاملات و ایجاد بازده را برای معامله‌گران، صرافی‌ها، مؤسسات و پلتفرم‌های DeFi بسیار ارزان یا حتی رایگان می‌کند. ارز دیجیتال وونتورک ، پشتوانه فیزیکی ویژه­ای ندارد.

ارزش وونتورک (WOO) چگونه تعیین می‌شود ؟

ارزش این شبکه، عموماً توسط میزان نقدینگی آن تعیین می­شود. یکی از مهم‌ترین و مطمئناً شگفت‌انگیزترین ویژگی‌های پروژه وونتورک، حجم بالای نقدینگی است. در واقع این پروژه برخلاف فضای معاملاتی تازه ایجاد شده بازار بسیار عمیقی دارد. این به کاربران اجازه می‌دهد تا تراکنش‌های انبوه را بدون تأخیر انجام دهند. این فرصت به دلیل حضور همکاران و البته حامیان اصلی این پروژه است. وجود این ویژگی باعث جذب معامله گران بزرگ و البته مؤسسات مالی شده است.

قابلیت‌ها و مزایای وونتورک

شما به‌عنوان عضوی از شبکه WOO امتیازات بسیار خوبی دریافت خواهید کرد. اولاً شبکه وونتورک یک ابزار بازاریابی قوی است که ممکن است به شما در دستیابی به تعداد زیادی از مصرف‌کنندگان بالقوه کمک کند. همچنین این پلتفرم می‌تواند به توسعه روابط با سایر شرکت‌ها و گسترش شبکه شما کمک کند. به‌علاوه ممکن است از طریق شبکه WOO، انواع مشتریانی را که به محصولات یا خدمات شما علاقه‌مند هستند را جذب کنید.

ثانیاً ارز دیجیتال وونتورک و ارز WOO یک پلتفرم اوپن سورس است که هرکسی که علاقه‌مند به توسعه است می‌تواند از آن استفاده کند. ارز وونتورک بر روی بلاک‌چین اتریوم ساخته شده است، به این معنی که از تمام قابلیت‌های اتریوم از جمله قراردادهای هوشمند و برنامه‌های غیرمتمرکز (dapps) پشتیبانی می‌کند. علاوه بر این، شبکه ارز دیجیتال وونتورک دارای توکن مخصوص به خود به نام WOO است که برای تأمین نقدینگی شبکه از آن استفاده می‌شود.

امنیت شبکه وونتورک چگونه است؟

ارز WOO یک پلت فرم بلاک‌چین است که امکان ایجاد برنامه‌های غیرمتمرکز (dapps) و قراردادهای هوشمند را فراهم می‌کند. اگر می‌خواهید امنیت یک CEX و دسترسی به توکن‌های فهرست نشده در پلتفرم‌های DeFi را داشته باشید، وونتورک انتخاب خوبی است.

تیم این پلتفرم تعداد زیادی توکن را که قرار است برای پذیرش در اکوسیستم مورداستفاده قرار گیرد، جمع‌آوری کرده است. به‌منظور جلوگیری از داشتن یک منبع خرابی این توکن‌ها، اخیراً به کیف پول Gnosis Safe Multisig منتقل شده‌اند. Gnosis یکی از راه‌حل‌های برتر برای توکن‌های مبتنی بر اتریوم است و توسط بسیاری از رهبران صنعت از جمله Synthetix، Aave و SushiSwap استفاده می‌شود. راه‌حل Gnosis به تعداد امضاهای از پیش تعریف شده‌ای برای تأیید تراکنش‌ها، جلوگیری از سرقت یا دسترسی غیرمجاز به وجوه نیاز دارد که باعث امنیت این شبکه می­شود.

چه تعداد توکن وونتورک در گردش است؟

ارز دیجیتال وونتورک در 30 اکتبر 2020 با 3 میلیارد توکن WOO در پیدایش راه‌اندازی شد. 10 درصد از توکن‌ها به‌صورت خصوصی و عمومی فروخته شده است، 20 درصد به تیم و 5 درصد به مشاوران اختصاص دارد. پنجاه‌درصد از توکن‌ها برای حمایت از اکوسیستم WOO با اهداف زیر اختصاص‌داده‌شده است:

 • 25٪ پاداش اکوسیستم WOO، اختصاص‌داده‌شده برای تشویق استفاده از شبکه
 • 10٪ صندوق بیمه، برای پشتیبانی از دارایی‌های کاربران در شبکه
 • 10٪ شرکای اکوسیستم، برای پاداش. شرکای حمایت از فعالیت‌ها
 • 5% برای سرمایه‌گذاری در پروژه‌های مراحل اولیه با مزایایی که به دارندگان توکن می‌رسد (WOO Ventures)

300 میلیون توکن WOO برای خزانه‌داری WOO DAO تخصیص‌داده‌شده است و اکنون در یک کیف پول ‌مولتی سیگ، روی زنجیره بلاک‌چین قرار دارد.

خرید ارز دیجیتال وونتورک

برای شروع خرید ارز دیجیتال وونتورک ، ارزهای فیات مختلف را می‌توان با کارت اعتباری یا نقدی خریداری کرد. بدین منظور کافی است به قسمت خرید رمز ارزها در پنل کاربری صرافی بروید، ارز خود را انتخاب کرده و سپس ارز WOO را انتخاب کنید. این ارز رمزنگاری همچنین ممکن است با ارزهای رمزنگاری شده مانند BUSD و BNB مبادله شود.

خرید وونتورک در ایران

ارز وونتورک به دلیل ساختار و عملکرد بهینه در بسیاری از صرافی‌ها فهرست شده است. با جست‌وجو میان صرافی­های ایرانی از جمله صرافی تبدیل می­توان این ارز دیجیتال را خریداری، مبادله و نگهداری نمود.

خرید وونتورک با موبایل

خرید WOO

با استفاده از اپلیکیشن موبایل صرافی تبدیل می­توانید به‌راحتی به پنل کاربری خود در صرافی دسترسی داشته و به خریدوفروش یا تبادل انواع گوناگون ارزهای دیجیتال از جمله ارز دیجیتال وونتورک بپردازید. این کار علاوه بر صرفه‌جویی در زمان و خرید راحت­تر، دردسترس‌بودن بالا و امنیت بالاتری را نیز برای معاملات کریپتو انجام‌گرفته توسط شما فراهم می­کند.

حداقل سرمایه برای خرید وونتورک به تومان چقدر است؟

در صرافی تبدیل خرید همه ارزهای دیجیتال از بیت‌ کوین گرفته تا این کوین با حداقل سرمایه 100 هزار تومان در بازار معاملاتی و 400 هزار تومان در مکانیزم خرید آسان ممکن است.

سرمایه‌گذاری با خرید وونتورک

خرید توکن‌های WOO در شبکه از دیجیتال وونتورک به کاربران امکان دسترسی به ابزارهای مختلفی را می‌دهد. سرمایه‌گذاران می‌توانند با نگهداری این توکن‌ها در طول زمان سود ببرند. باتوجه‌به بدون کارمزد بودن تراکنش‌های این پلتفرم می­توانید با اشتراک‌گذاری توکن‌های این رمز ارز در پلتفرم شبکه ارز دیجیتال وونتورک، کارمزد تراکنش‌های خود را به 0% کاهش دهید.

فروش ارز دیجیتال وونتورک

فروش ارز دیجیتال وونتورک همانند خرید در صرافی انجام می‌شود. مطمئن شوید که صرافی ای را انتخاب می‌کنید که به‌اندازه کافی ایمن باشد. علاوه بر صرافی بایننس، صرافی‌های خارجی مانند Uniswap، Gate.Io و Poloniex این ارز دیجیتال را می‌پذیرند. لیست کامل صرافی‌های خارجی پذیرنده ارز وونتورک را می‌توانید در وب‌سایت Coin Market Cap مشاهده کنید. همچنین برای فروش این رمز ارز در ایران می­توانید از خدمات صرافی تبدیل استفاده کنید.

نحوه خرید وونتورک از صرافی تبدیل

مراحل بسیار ساده‌ای برای خرید ارز رمزنگاری وونتورک در صرافی تبدیل وجود دارد. با انجام مراحل زیر می‌توانید این ارز دیجیتال را با قیمت بسیار پایین خریداری کنید. روش اول این است که از یک سرویس خرید آسان، برای تکمیل تراکنش در چند ثانیه استفاده کنید و پول خود را با ارز دیجیتال مبادله نمایید.

با این روشt کافی است به قسمت خرید رفته و مبلغ خرید موردنیاز را وارد کرده و تراکنش را انجام دهید. در این فرایند، قیمت معامله بهترین قیمتی است که فروشنده در نظر می‌گیرد. شما همچنین می‌توانید ارزهای دیجیتال را در Pro Market معامله کنید. این روش خرید شامل ورود به بازار ارز دیجیتال وونتورک ، واردکردن قیمت مدنظر و انتظار برای پیدا‌شدن فروشنده است.

انواع کیف پول وونتورک

هر کیف پولی که از شبکه اتریوم پشتیبانی می‌کند می‌تواند به‌راحتی این رمز ارز را ذخیره کند. توسعه‌دهندگان همچنین ارز وونتورک را از طریق پل‌های مختلف به شبکه‌های دیگر متصل کرده‌اند. این نه‌تنها سازگاری را بهبود می‌بخشد، بلکه سرعت و قیمت را نیز بهینه می‌کند. برخی از کیف پول‌های محبوبی که از این شبکه پشتیبانی می‌کنند عبارت‌اند از: safepal، Trust، Ledger، MetaMask و غیره. همچنین از کیف پول اختصاصی تبدیل نیز می­توانید به‌منظور نگهداری توکن وونتورک استفاده کنید.

کارمزد خریدوفروش وونتورک

معامله وو نتورک در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خریدوفروش وونتورک در صرافی تبدیل

به‌عنوان یک صرافی روبه‌رشد و آینده­دار، شبکه ارز دیجیتال وونتورک ، در تلاش است تا با ایجاد یک پلت فرم معاملاتی همتا به همتا برای معاملات بدون واسطه، مشابه با بهترین پلتفرم­های تبادل کریپتو در جهان، محیطی امن با ویژگی‌های خوب کافی برای مشتریان خود ایجاد کند.

به‌طورکلی، مزایای خریدوفروش در صرافی آنلاین تبدیل به شرح زیر هستند:

 • پشتیبانی از اکثریت ارزهای دیجیتال رایج در بازار کریپتو
 • پشتیبانی چت آنلاین 24 ساعته
 • مجهز به ابزارهای تجاری پیشرفته مانند OCO
 • انتقال راحت دارایی‌ها به صرافی تبدیل از صرافی بایننس
 • فیلم‌های آموزشی رایگان برای کاربران
 • کامل شدن مراحل ثبت‌نام و صدور گواهینامه طی 24 ساعت
 • رابط کاربری جذاب و پیشرفته درارز WOO

آینده وونتورک چگونه است؟

معامله WOO

نقشه راه آینده ارز دیجیتال این پلتفرم بیشتر بر برنامه‌های مختلف برای کاهش سوزاندن توکن‌ها و استخرهای توکن متمرکز است. بنیان­گذاران ارز دیجیتال وونتورک در نقشه راه خود اعلام کردند که در طول یک سال و نیم آینده تقریباً 300 میلیون ارز دیجیتال وونتورک به سرمایه‌گذاران این پروژه ارائه خواهند کرد.

این در حالی است که آنها قصد دارند تا سال 2024 به‌صورت دوره‌ای 600 میلیون توکن وونتورک را برای تیم‌های توسعه و 150 میلیون توکن برای مشاوران صادر کنند. از طرفی نیمی از درآمد شبکه Wootrade باید برای سوزاندن توکن‌ها استفاده شود.

جمع بندی

شبکه وونتورک، به‌عنوان یک پلتفرم معاملاتی برای دسترسی معامله گران به بهترین نقدینگی معرفی شده است. با استفاده از توکن‌ ونتورک ، کاربران می‌توانند از تخفیف در کارمزد تراکنش در بستر شبکه برخوردار شوند. به‌طورکلی، این پروژه یکی از معدود پروژه‌هایی است که خدمات CEX و DEX را ترکیب می‌کند.

سوالات متداول خرید وو نتورک

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

سوالات متداول خرید وو نتورک

از کجا می‌توانیم وونتورک (WOO) بخریم؟

خرید ارز دیجیتال وونتورک از برخی صرافی‌های خارجی من‌جمله بایننس و صرافی‌های ایرانی که از این ارز پشتیبانی می¬کنند همانند صرافی تبدیل میسر است.

خرید سریع وونتورک (WOO) چطور امکان‌پذیر است؟

مکانیسم خرید آسان صرافی تبدیل، برای کسانی مناسب است که می‌خواهند ارز دیجیتال را به‌صورت عمده خریداری کنند یا به‌راحتی تجارت علاقه‌مند هستند. باتوجه‌به تنوع تأمین‌کنندگان، هزینه خرید آسان ممکن است با قیمت خریدوفروش در بازار معاملات متفاوت باشد.

ارز وونتورک (WOO) چگونه نگهداری می‌شود؟

نگه‌داری این ارز در کیف پول‌های مخصوص فیزیکی و نرم‌افزاری ممکن است که در بخش انواع کیف پول این توکن به آن¬ها اشاره کردیم.

حداقل سرمایه برای خرید ارز WOO چقدر است؟

در سامانه معاملاتی صرافی تبدیل حداقل سرمایه لازم برای خرید ارز WOO ، 100 هزار تومان است

آیا می‌توان وونتورک (WOO) را استخراج کرد؟

توکن WOO قابلیت استخراج ندارد.

آیا خرید وونتورک (WOO) می¬تواند سودآور باشد؟

بستگی به زمان و قیمت خریدوفروش این معاملات می‌تواند سودآور یا زیان‌ده باشد. مبلغ سود از تفاوت مابین قیمت خریدوفروش حاصل می¬شود.

کارمزد خرید وونتورک (WOO) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله وو نتورک در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

رضا م

74 روز قبل

1

سلام. ویدیو آموزشی نحوه خرید ارز دیجیتال رو از کجا می‌تونم پیدا کنم؟ تازه با تبدیل آشنا شدم یه مقدار تنوع زیاده نمی‌دونم از کجا شروع کنم.

نجوا ک

74 روز قبل

1

سلام. وقت بخیر. بازار تتری و تومانی چه فرقی با هم دارن؟ من میخوام حجم بالا معامله کنم کدومش برام بهتره؟

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 417 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله