XCNicon

قیمت و خرید اونیکس کوین - XCN

خرید ارز دیجیتال اونیکس کوین Onyxcoin

خرید ارز دیجیتال اونیکس کوین (XCN) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت اونیکس کوین به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز اونیکس کوین بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش اونیکس کوین اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز اونیکس کوین هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت اونیکس کوین به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 XCN = 95 IRT

XCNicon

اونیکس کوین

خرید آسان اونیکس کوین
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت اونیکس کوین

اطلاعات بازار اونیکس کوین

حجم ۲۴ ساعته (XCN) 64,000,892.2095
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 103,146.4393
تغییرات ۱ روزه +2.34 %
قیمت آخرین معامله 0.00163 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 96 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 93 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، اونیکس کوین می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

XCNicon

XCN

اونیکس کوین

تومان --

XCNicon

XCN

اونیکس کوین

قیمت دلاری

0.001643 USDT

قیمت تومانی

تومان 96.08052

تغییرات 24 ساعت اخیر

2.338 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
800 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

پروتکل Chain زیرساخت‌های مناسب برای وب 3 را تأمین می‌کند. هدف اصلی شبکه تجهیز شرکت‌ها به فناوری بلاک‌چین است. این پروتکل با ارائه راهکارهای اصولی، شرکت‌ها را با تکنولوژی روز همراه می‌کند. ممکن است تصور کنید ارز دیجیتال XCN وعده تازه‌ای نمی‌دهد و رمزارزهای زیادی تا به امروز در تلاش برای حل مشکلات بلاک‌چین بوده‌اند و پروتکل چین نیز یکی از این همین پروژه‌هاست اما Chain پس از تغییر نام به Onyxcoinاز تئوری فراتر رفته است.

این شبکه فناوری بلاک‌چین را در اختیار کاربران، برنامه‌نویسان و صاحبان کسب‌وکارها قرار داده است. به‌این‌ترتیب بستر مناسب برای پیاده‌سازی راهکارهای بلاک‌چین محور مهیا شده است.

در روزهای نخست تولد ارز دیجیتال، بلاک‌چین‌ها قدرت چندانی نداشتند و هر شبکه قادر بود تنها چند تراکنش را به صورت هم‌زمان پردازش کند. بلاک‌چین در آن زمان در مقیاس بزرگ‌تر کارایی چندانی نداشت و با شلوغ‌شدن شبکه علاوه بر طولانی‌شدن زمان پردازش تراکنش‌ها، کارمزدها نیز افزایش پیدا می‌کردند البته تا قبل از معرفی Chain.

شاید در آینده زمان راه‌اندازی Chain به نقطه عطفی در تاریخ ورود بلاک‌چین به کسب‌وکارها تبدیل شود.

در ادامه به بررسی جزئیات پروژهOnyxcoin یا همان Chain می‌پردازیم، با نحوه کار آن آشنا می‌شویم تا به ارزش سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال XCN پی ببریم.

اونیکس کوین ( Onyxcoin ) چیست؟

خرید Onyxcoin

این پروتکل درواقع پلتفرم وب ۳ است که ابزارهای لازم برای ساخت سرویس‌های مالی را در اختیار کسب‌وکارها قرار می‌دهد. هدف اصلی دسترسی ساده به فناوری بلاک‌چین است به‌این‌ترتیب برنامه‌نویسان در کوتاه‌ترین زمان ممکن سازوکار سنتی شرکت‌ها را به قابلیت‌های وب تری تجهیز می‌کنند. فرایند تغییر و به‌روزرسانی ساختار سنتی به فناوری بلاک‌چین با وجود پروتکل Chain به سادگی انجام می‌شود.

نکته جالب‌توجه در مورد این پروژه این است که برنامه‌نویسان قادر هستند برنامه‌های اختصاصی مدنظر خود را از صفر تا صد و با کمک این پروتکل پیاده‌سازی کنند.

در کنار ما در تبدیل با کسب اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه شانس خود را برای کسب سود از ارز دیجیتال XCN افزایش می‌دهید.

تاریخچه پیدایش اونیکس کوین ( Onyxcoin )

این شبکه در سال ۲۰۱۴ راه‌اندازی شد و ۴۰ میلیون دلار سرمایه را از شرکت‌هایی چون Khosla Venture، Pantera Capital، Capital One، Citigroup، Fiserv، Nasdaq، Orange و Visa جذب کرد.

شبکه اونیکس کوین ( Onyxcoin ) امکان استفاده ساده از قراردادهای هوشمند را آن هم در مقیاس بزرگ مهیا کرده است. این شبکه از سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۲۲ با نام Chain فعالیت داشت. در مارس ۲۰۲۲ توکن بومی شبکه Chain از CHN به XCN تغییر نام داد. دارندگان توکن‌های قدیمی با نسبت ۱:۱۰۰۰ توکن‌های قدیمی را با XCN جدید معاوضه کردند.

در آن زمان قیمت هر XCN برابر با ۰٫۰۵ دلار بود و تا ۱۶ آپریل همان سال تا ۰٫۱۱۶۱ افزایش پیدا کرد. در ادامه با سقوط قیمت لونا قیمت این ارز نیز به ۰٫۰۷۱ دلار رسید؛ اما این روند دوامی نداشت و این ارز در ادامه بالاترین قیمت خود یعنی ۰٫۱۸۴۱ را به ثبت رساند.

پلتفرم Chian در سال 2018 به Lightyear Crop فروخته شد این شرکت زیر مجموعه شرکت Stellar Development Foundation است که البته از سال ۲۰۲۱ فعالیت خود را به عنوان یک شرکت خصوصی آغاز و سهام‌داران و هیئت‌مدیره تازه‌ای پیدا کرد.

اونیکس کوین ( Onyxcoin ) چگونه معروف و محبوب شد؟

در ۶ آپریل سال ۲۰۲۲ رأی‌گیری برای ایجاد یک دائو ( DAO ) یا سازمان خودگردان غیرمتمرکز انجام شد. به موجب این رأی‌گیری امکان کسب سود از طریق استیکنیگ ( Staking ) یا سپرده‌گذاری دارایی مهیا شد. در ۱۰ آپریل، ارز دیجیتال XCN در جفت ارزی با تتر در فهرست بازار Houbi جای گرفت. در همان روز قیمت XCN به ۰٫۱۰ دلار رسید.

یک ماه بعد Chain اعلام کرد که در بازارهایی مانند Binance Smart Chain، Kucoin، Gate.io و Houbi از ارز خود پشتیبانی می‌کند. به‌این‌ترتیب سرمایه‌گذاران می‌توانند دارایی خود را از شبکه‌های ERC-20 به شبکه‌های BER-2 انتقال دهند. این امر با کاهش زمان پردازش تراکنش‌ها و کارمزد پایین‌تر به محبوبیت XCN افزود.

پروتکل اونیکس کوین یا Chain از Cloud و معماری API استفاده می‌کند. API یا Application Programming Interface در فارسی به معنای رابط کاربردی برنامه‌نویسی است که به نرم‌افزارها اجازه می‌دهد با یکدیگر ارتباط داشته باشند.

هزینه استفاده از این شبکه پایین است و نودهای بسیاری را برای دسترسی به RPC مهیا می‌کند. RPC یا Remote Procedure Call نوعی پروتکل پاسخ یا Request- respond است. برنامه‌ها با استفاده از این پروتکل بدون نیاز به درک کامل شبکه می‌توانند از سرویس‌های موجود در آن استفاده کنند. به‌این‌ترتیب کاربران می‌توانند از سرویس‌ها و امکانات دیگر برنامه‌ها نیز بهره‌مند شوند.

قابلیت‌هایی ازاین‌دست در کنار امکان استیک کردن دارایی و مشارکت در تصمیم‌گیری‌ها در کنار کسب سود از جمله عواملی است که منجر به محبوبیت این شبکه شد.

هدف از خلق اونیکس کوین ( Onyxcoin )

استفاده از امکانات بلاک‌چین و وب تری برای افراد و کسب‌وکارها مزایای بسیاری را به همراه دارد. اما نداشتن اطلاعات کافی در مورد بلاک‌چین در کنار پردازش کند تراکنش‌ها و کارمزدهای گزاف کسب‌وکارها را از ورود به دنیای بلاک‌چین باز داشته است.

پروتکل Chain یا Onyxcoin قصد دارد با استفاده از رایانش یا محاسبات ابری ( Cloud computing ) تا حد زیادی از عدم مشارکت و تعامل کاربران در شبکه بکاهد. کاربران در این شبکه با ایجاد، نگهداری و انتقال دارایی دیجیتال روی شبکه‌های شخصی مشارکت بیشتری دارند. این شبکه با هدف رفع مشکلات موجود در سیستم‌های مالی بازمانده و ساده‌سازی پیچیدگی‌های بلاک‌چین روی کار آمده است. به‌عنوان‌مثال راه‌اندازی نودها در یک شبکه عمومی کاری دشوار، پرهزینه، و زمان بر است. در وایت پیپر ارز دیجیتال XCN آمده است که:

«مدیریت نودها کار دشواری است و برای حفظ آن به منابع زیادی در بخش برنامه‌نویسی و هاستینگ نیاز است. این مسئله با استفاده از یک Saas یا Software as a service یعنی نرم‌افزاری که سرویسی ارائه می‌دهد قابل‌حل است. این نرم‌افزارها از فضای ابری برای ذخیره‌سازی اطلاعات کمک می‌گیرند. به این ترتیب نیازی به اتلاف منابع نیست و هزینه‌ها تا حد زیادی کاهش پیدا می‌کند.»

این راهکار که بر پایه شبکه بلاک‌چین پیاده‌سازی شده است به برنامه‌نویسان اجازه می‌دهد تنها روی کاربران و نرم‌افزارهای خود متمرکز باشند و منابع کمتری را صرف نگهداری از نودها کنند. هدف اصلی این شبکه استفاده حداکثری از مزیت‌های بلاک‌چین برای کسب‌وکارها است آن هم بدون این که اطلاعات ارزشمند آنها را در معرض دید عموم مردم قرار دهد. به این ترتیب کسب‌وکارهایی که می‌خواهند از قابلیت بلاک‌چین برای ذخیره‌سازی داده استفاده کنند و اطلاعات خود را محرمانه نگهدارند، به شبکه Onyxcoin نیاز خواهند داشت.

ارزش اونیکس کوین چگونه تعیین می ‌شود؟

ارزش ارز ایکس سی ان باتوجه‌به میزان عرضه و تقاضا تعیین می‌شود. درست مانند هر دارایی دیگری هر اندازه تعداد افرادی که در طلب آن دارایی هستند بیشتر باشد ارزش آن نیز بالاتر می‌رود. زمانی که میزان تقاضا از عرضه پیشی می‌گیرد قیمت دارایی افزایش پیدا می‌کند.

از طرفی ارزش یک دارایی به واسطه ارزش کل سرمایه آن مشخص می‌شود. ارزش کل بازار XCN در زمان نگارش این مقاله یعنی مارس ۲۰۲۳ برابر است با 99،084،166 میلیون دلار، در حال حاضر این ارز در رتبه ۲۶۷ ام بازار قرار گرفته است و ۰٫۰۱ درصد از سهم بازار را در اختیار دارد.

هر XCN در حال حاضر به قیمت ۰٫۰۰۴۲۲ دلار معامله می‌شود. حجم معاملات روزانه این ارز 12،099،956 میلیون دلار است. اوج قیمت ارز در تاریخ ۲۷ می سال ۲۰۲۲ و روی ۰٫۱۸۴۱ ثبت شد. در زمان نگارش این مقاله یعنی مارس ۲۰۲۳، دارندگان XCN در ازای استیک کردن دارایی خود 33% سود دریافت می‌کنند.

قابلیت ها و مزایای اونیکس کوین

استفاده از این شبکه به معنای بهینه‌سازی مصرف انرژی است. چرا که اعضای تیم بدون نیز به صرف زمان و هزینه برای ساخت زیرساخت‌های موردنیاز تمرکز خود را روی ارسال و توزیع محصولات می‌کنند. به‌این‌ترتیب به بهترین شکل از بلاک‌چین و قابلیت‌های استفاده می‌شود.

از طرفی ازآنجایی‌که هر شرکت می‌تواند شبکه‌ای خصوصی را در اختیار داشته باشد، امکان ذخیره اطلاعات در بلاک‌چین وجود دارد؛ اما همه مردم به اطلاعات دسترسی ندارند. به‌این‌ترتیب بلاک‌چین شکل تازه‌ای به خود گرفته و با نیاز کسب‌وکارها سازگار شده است.

این شبکه از یک سرویس دفترکل ( Ledger ) بلاک‌چینی ابری به نام Sequence استفاده می‌کند که موجودی را در پلتفرم‌های مالی مدیریت کنند. اهرم این سرویس از سوی Citigroup، Visa و Nasdaq تأمین می‌شود.

سرویس Cloud شبکه Chain امکان استفاده از APIهای متفاوت را به کاربر می‌دهد. به‌این‌ترتیب برنامه‌نویسان می‌توانند با تنظیم نودها‌، اپلیکیشن‌ها را در شبکه لایه دومی که سازگار با ماشین مجازی اتریوم( EMV ) است راه‌اندازی کنند.

کاربران می‌توانند از ارز بومی شبکه Chain یعنی توکن XCN برای پرداخت، رأی‌دهی در مورد پیشنهادهای جدید در شبکه، دریافت تخفیف و دسترسی ویژه به شبکه استفاده کنند.

بنیانگذاران ارز دیجیتال XCN چه کسانی هستند؟

آدام لودوین ( Adam Ludwin ) یک سرمایه‌گذار خطرپذیر باتجربه است که در سال ۲۰۱۴ شبکه Chain را راه‌اندازی کرد. این شبکه در ادامه نام خود را به Onyxcoin تغییر داد. لودوین با هوشمند تمام توانست در زمان افتتاح شبکه ۴۰ میلیون دلار سرمایه را از شرکت‌های قدرتمندی چون نزدک و ویزا جذب کند.

امنیت شبکه اونیکس کوین چگونه است؟

ارز اونیکس کوین

ارز دیجیتال XCN یک توکن ERC-20 است که روی شبکه اتریوم عرضه می‌شود. باتوجه‌به امنیت شبکه اتریوم، امنیت دارایی دارندگان XCN نیز تأمین می‌شود چرا که این شبکه بسیار امن، شفاف و غیر قابل دستکاری است.

دسترسی به شبکه معمولاً به واسطه یک یا دو کلید رمزنگاری شده میسر می‌شود. از طرفی تدابیری برای حفظ امنیت شبکه در برابر فورک احتمالی اندیشیده شده است. به‌این‌ترتیب امکان ادیت تاریخچه تراکنش‌ها یا دوبار خرج‌کردن دارایی وجود ندارد. چرا که برای این اقدامات به اجماع جمعی نیاز است. پروتکل اجماع امنیت شبکه را تأمین می‌کند. تا زمانی که افرادی که تراکنش‌ها را تأیید و بلاک‌ها را امضا می‌کنند از پروتکل تبعیت کنند، امینت شبکه حفظ می‌شود.

چه تعداد توکن ایکس سی ان در گردش است؟

ذخیره کل ارز دیجیتال XCN 48،470،523،779 توکن است که تا زمان نگارش این مقاله، از این تعداد 28،482،783،889 عدد وارد بازار شده است.

خرید ارز دیجیتال XCN

راه‌های متفاوتی برای خرید ارز دیجیتال XCN وجود دارد شما می‌توانید با مراجعه به صرافی‌های خارجی مانند مایننس، Gate.io و MEXC مراجعه کنید. البته با وجود تحریم‌های اعمال شده علیه ایران، صرافی‌های خارجی اجازه ارائه خدمات به کاربران ایرانی را ندارند.

به همین دلیل با شناسایی IP ایرانی از فعالیت شما جلوگیری می‌کنند. بسیاری از کاربران با استفاده از برنامه‌هایی تغییردهنده آی پی در این صرافی‌ها حساب باز می‌کنند اما باید بدانید که این کار با خطراتی همراه است. چرا که درصورتی‌که IP شما حتی برای یک‌لحظه هم موقعیت مکانی شما در ایران را افشا کند، صرافی مجاز است دارایی شما را مسدود کند.

روش دیگری که برای خرید ارز دیجیتال بومی شبکه Chain وجود دارد خرید مستقیم است. در خرید مستقیم شما دارایی را مستقیم و با ارسال آدرس والت خود از فرد دیگری خریداری می‌کنید. این کار نیز با خطراتی همراه است چرا که ممکن است فرد بعد از دریافت هزینه از ارسال ارز خودداری کند. در مواردی نیز کلاهبردارها به منظور پول‌شویی از این روش استفاده می‌کنند.

بهترین و امن‌ترین راه برای خرید ارز دیجیتال XCN خرید صرافی داخلی و معتبری مانند تبدیل است. تبدیل از بیش از ۲۷۰ ارز از جمله XCN پشتیبانی می‌کند.

فروش ارز دیجیتال XCN

برای فروش ارز دیجیتال XCN نیز درست مانند خرید این ارز سه راه پیش رو دارید. شما می‌تواند خطر معامله در صرافی‌ها خارجی و مسدودشدن دارایی را به جان بخرید یا با معامله مستقیم ریسک ازدست‌دادن دارایی به شیادان را متحمل شوید یا با فروش دارایی در صرافی تبدیل با خیالی آسوده دارایی خود را تبدیل کنید.

در تبدیل روش‌های متفاوتی برای فروش دارایی طراحی شده است. شما می‌توانید در بازاری تتری و تومانی تبدیل معامله را به قیمت موردنظر ثبت و منتظر خریدار باشید یا با استفاده از گزینه فروش آنی در سریع‌ترین زمان، با کمترین کارمزد و به بهترین قیمت دارایی خود را به فروش برسانید.

نحوه خرید XCN از صرافی تبدیل

در تبدیل روش‌های متفاوتی برای خرید ارز دیجیتال ایکس سی ان در نظر گرفته شده است. کاربران حرفه‌ای و تازه‌کار هردو به امکانات موردنیاز برای ورود به معاملات دسترسی دارند. برای خرید XCN از صرافی تبدیل ابتدا باید اطلاعات شخصی خود را در سایت وارد کنید. در ادامه پس از احراز هویت وارد حساب کاربری خود می‌شوید.

اکنون باید با انتخاب حجم توکن XCN از میان پلتفرم‌ها و فروشنده‌های متفاوت بهترین گزینه را انتخاب کنید. کاربران تبدیل امکان خرید از بازار تتری و تومانی را دارند. در تمام مراحل خرید پشتیبانی آنلاین در لحظه در کنار شما خواهد بود و در کسری از ثانیه به سؤالات شما پاسخ می‌دهد.

تبدیل از اهمیت زمان در معاملات به خوبی آگاه است. در بازار تتری و تومانی اطلاعات کاملی در خصوص حد ضرر، نحوه ثبت سفارش، بالاترین قیمت روز و ... در اختیار شما گذاشته می‌شود. شما در این بازارها به نمودار قیمت ارز XCN دسترسی دارید و می‌توانید رفتار این توکن را در روزها و ما‌ه‌های گذشته بررسی کنید. برای خرید در بازار تتری ابتدا باید به میزان کافی تتر خریداری کنید. اگر تجربه چندانی در معامله ندارید می‌توانید در بخش ( خرید آسان ) توکن XCN را خریداری کنید.

روش نگهداری XCN

برای نگهداری از XCN درست مانند هر ارز دیجیتال دیگری به یک والت نیاز دارید. به عنوان کاربر تبدیل شما همواره می‌توانید دارایی خود را در کیف پول امن و اختصاص صرافی تبدیل نگهداری کنید. به این ترتیب صرافی ضامن امنیت دارایی شما خواهد بود. از طرفی نگهداری ارز در کیف پول صرافی به این معناست که دیگر نیازی به انتقال دارایی از والت به صرافی نیست این کار تا حد زیادی سرعت ورود و خروج شما به معاملات را افزایش می‌دهد.

اما اگر قصد دارید شخصاً از دارایی دیجیتال خود نگهداری کنید باید بدانید که همواره امکان نگهداری کلید‌های شبکه Chian در کیف پول‌های آنلاین و آفلاین وجود دارد. کیف پول‌های آنلاین و رایگان متعددی در بازار وجود دارد که هر کاربر بسته به نیاز و سلیقه خود یک رابط کاربری را انتخاب می‌کند. پیشنهاد ما از میان بی‌شمار والت نرم‌افزاری کیف پول Atomic Wallet است. این کیف پول با رابط کاربری ساده امکانات درخوری را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. در مورد کیف پول‌های سخت‌افزاری یا آفلاین نیز بهترین نمونه Trezor و Ledger Nano است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع کیف پول ارز دیجیتال این مقاله را از دست ندهید.

کارمزد خرید و فروش XCN

معامله اونیکس کوین در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش XCN در صرافی تبدیل

کاربرانی ایرانی که قصد سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال را دارند، باید برای انجام این کار به سراغ صرافی‌های معتبر ایرانی بروند. صرافی تبدیل یکی از معتبرترین صرافی‌های ایرانی است که با بیش از ۱۰۰ بازار معاملاتی تتری و 200 بازار معاملاتی تومانی مزایای بسیاری را برای کاربران به همراه دارد:

 • امکان خرید و فروش بیش از 270 ارز دیجیتال
 • انتقال سریع دارایی
 • پشتیبیانی دقیق، در لحظه و کارگشا
 • مشاهده میزان کارمزد
 • کارمزد رقابتی
 • احراز هویت سریع
 • انجام سریع تراکنش‌ها
 • افزایش امنیت معاملات
 • تضمین امنیت دارایی کاربران با استفاده از کیف پول‌ها سرد
 • کانال سینگال دهی الگوریتم تحلیل
 • انجام مشاوره پیش از معامله
 • امکان برداشت تومانی از 12 بانک
 • امکان Swap
 • حداقل اختلاف قیمت با بازار جهانی
 • خرید ارز در حجم‌های متفاوت
 • انجام معامله در بازارهای بین‌المللی
 • پشتیبانی از سیستم‌های تأیید اعتبار
 • اپلیکیشن اختصاصی تبدیل
 • امکان انجام کمک‌های خیریه (تبدیل به نیکی)
 • پشتیبانی از تمام پلتفرم‌های ارائه شدهن

آیا خرید اونیکس کوین بدون احراز هویت ممکن است؟

بسیاری از صرافی‌های داخلی و خارجی به کاربران اجازه می‌دهند بدون احراز هویت وارد معامله شوند. البته صرافی‌های معتبر هرگز چنین خدماتی را ارائه نمی‌دهند. چرا که احراز هویت به معنای تضمین امنیت دارایی کاربران است و اگر بدون پشت سر گذاشتن این فرایند وارد معامله شوید، ممکن است دارایی خود را به‌کلی از دست بدهید یا طعمه پلتفرم‌های پول‌شویی شوید. به‌این‌ترتیب توصیه می‌شود هرگز بدون احراز هویت برای خرید ارز دیجیتال وارد عمل نشوید.

صرافی‌هایی که تحت نظارت سیستم مالی فعالیت دارند و اعتبار و صلاحیت خود را به اثبات رسانده‌اند از سیستم احراز هویت استفاده می‌کنند. صرافی تبدیل فرایند احراز هویت را در کمتر از ۲۴ ساعت تکمیل و دسترسی شما به حساب کاربری و بازارهای معاملاتی را باز می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص معامله بدون احراز هویت کلیک کنید.

آینده XCN چگونه است؟

خرید XCN
پیش‌بینی قیمت یک دارایی پرنوسان مانند ارز دیجیتال کار دشواری است. پیش‌بینی‌های درازمدت در این بازار غالباً به وسیله الگوریتم‌ها انجام می‌شود. این به این معناست که هیچ قطعیتی در کار نیست و نمی‌توان این پیش‌بینی‌ها را ملاک قرار داد. Coinskid قیمت ۰٫۹۹۸ دلار را برای سال ۲۰۲۵ و قیمت ۰٫۲۲ دلار را برای سال 2026پیش‌بینی کرده است.

DigitalCoinPrice قیمت توکن را در سال ۲۰۲۵ برابر با ۰٫۱۸، در سال ۲۰۲۷ برابر با ۰٫۲۰ و در سال ۲۰۳۰ برابر با ۰٫۴۰ و در سال ۲۰٫۳۱ برابر با ۰٫۷۶ دلار تخمین زده است.

اگر به دنبال فرصتی برای سرمایه‌گذاری در XCN هستید به پیش‌بینی‌ها توجه نکنید و بدون تحقیق روی وضعیت موجود وارد بازار نشوید. به آخرین روند بازار، اخبار و تحلیل‌های فنی و فاندامنتال توجه کنید. عملکرد گذشته یک ارز ضامن آینده آن نیست؛ بنابراین با شناخت حد ضرر، مبلغی را برای سرمایه‌گذاری انتخاب کنید که در صورت ازدست‌رفتن دارایی متحمل خسارت جبران‌ناپذیری نشوید.

منابع:

chain.com

onyx.org

coinmarketcap.com

capital.com

uphold.com

bitfinex.com

currency.com

سوالات متداول خرید اونیکس کوین

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

سوالات متداول خرید اونیکس کوین

از کجا می توانیم Onyxcoin ( XCN ) بخریم؟

شما می‌توانید با استفاده از صرافی‌های داخلی و خارجی ارز دیجیتال XCN را خریداری کنید. به یاد داشته باشید که صرافی‌های خارجی از کاربران ایرانی پشتیبانی نمی‌کنند و با شناسایی IP ایران دارایی شما را مسدود می‌کنند؛ بنابراین بهتر است برای خرید ارز دیجیتال XCN به صرافی‌های ایرانی مانند تبدیل مراجعه کنید. در تبدیل در کنار ایکس سی ان به ۲۷۰ ارز دیجیتال دیگر نیز دسترسی دارید.

خرید سریع اونیکس کوین (XCN ) چطور امکان پذیر است؟

برای خرید سریع XCN باید از داشبورد خود در تبدیل گزینه « خرید آسان » را انتخاب کنید. در ادامه ارز دیجیتال ایکس اس ان را از فهرست ارزهای تبدیل انتخاب و خرید و فروش را به سادگی انجام دهید. خرید سریع و آسان ارز در تبدیل تجربه‌ای فراموش‌نشدنی است که شما را شیفته معامله در این بازار می‌کند.

کارمزد خرید و فروش اونیکس کوین ( XCN ) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله اونیکس کوین در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چگونه قیمت ایکس اس ان را پیش بینی کنیم؟

آمارها و تفسیرهای زیادی از آینده XCN وجود دارد. این ارز می‌تواند پلی باشد برای ورود بلاک‌چین به کسب‌وکارها و در نتیجه روزهای نویدبخشی را در پیش رو دارد. اما بهتر است برای سرمایه‌گذاری تنها به تحقیق بسنده کنید. وضعیت بازار را بررسی کنید. با عضویت در کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل (https://t.me/algotahlil) از تحلیل‌ها ساده و کاربردی استفاده کنید و در نهایت با بررسی و مقایسه دیگر کانال‌های سیگنال‌دهی و آموزشی تصمیم نهایی را اتخاذ کنید.

ارز دیجیتال اونیکس کوین ( XCN ) چگونه نگهداری می شود؟

شما می‌توانید با دانلود و نصب کیف‌پول‌های آنلاین و یا خرید کیف پول‌های سخت‌افزاری و آفلاین XCN را نگهداری کنید. لجر نانو و اتومیک والت بخشی از معروف‌ترین کیف‌ پول‌های موجود در بازار هستند. شما همواره می‌توانید دارایی دیجیتال خود را در کیف پول امن و اختصاص صرافی تبدیل نیز نگهداری کنید. تبدیل با استفاده از کیف‌پول‌های سرد امنیت دارایی را تضمین می‌کند.

آیا خرید اونیکس کوین ( XCN ) می‌تواند سودآور باشد؟

باتوجه‌به استقبال و هیجان شرکت‌ها برای به‌کارگیری از بلاک‌چین به نظر می‌رسد تنها مانعی که بر سر راه این تکنولوژی ایستاده است، امنیت اطلاعات شرکت‌ها باشد. با وجود پلتفرم Chain کسب‌وکارها می‌توانند هم‌زمان با امکان ذخیره‌سازی داده‌ها در بلاک‌چین اختصاصی، اطلاعات را از دسترسی عموم دور نگه دارند و امنیت داده‌ها را حفظ کنند. به‌این‌ترتیب می‌تواند گفت Onyxcoin می‌تواند آغاز فصل آشتی اقتصاد سنتی با تکنولوژی روز باشد.

آیا می توان اونیکس کوین ( XCN ) را استخراج کرد؟

خیر امکان استخراج توکن XCN وجود ندارد.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

سهیل ا

74 روز قبل

3

دفعه پیش توی خرید و فروش ارز دیجیتال خیلی ضرر کردم چون احساسی و بدون دانش خرید و فروش می‌کردم این دفعه هم تکنیکال رو خوب یادگرفتم هم از کانال الگوریتم تحلیل تبدیل استفاده می‌کنم که کمک خوبیه برای تصمیم‌گیری برای خریدها

سهیل ا

74 روز قبل

3

دفعه پیش توی خرید و فروش ارز دیجیتال خیلی ضرر کردم چون احساسی و بدون دانش خرید و فروش می‌کردم این دفعه هم تکنیکال رو خوب یادگرفتم هم از کانال الگوریتم تحلیل تبدیل استفاده می‌کنم که کمک خوبیه برای تصمیم‌گیری برای خریدها

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 417 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله