SATSicon

قیمت و خرید ستس (اوردینالز) - SATS

خرید ارز دیجیتال ستس (اوردینالز) SATS (Ordinals)

خرید ارز دیجیتال ستس (اوردینالز) (SATS) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت ستس (اوردینالز) به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز ستس (اوردینالز) بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش ستس (اوردینالز) اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز ستس (اوردینالز) هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت ستس (اوردینالز) به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 SATS = 0.01154 IRT

SATSicon

ستس (اوردینالز)

خرید آسان ستس (اوردینالز)
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت ستس (اوردینالز)

اطلاعات بازار ستس (اوردینالز)

حجم ۲۴ ساعته (SATS) 35,105,382,715.0000
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 6,762.0798
تغییرات ۱ روزه +12.44 %
قیمت آخرین معامله 0.0000002020 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0.01223 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0.01043 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، ستس (اوردینالز) می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

SATSicon

SATS

ستس (اوردینالز)

تومان --

SATSicon

SATS

ستس (اوردینالز)

قیمت دلاری

0.000000201 USDT

قیمت تومانی

تومان 0.01181

تغییرات 24 ساعت اخیر

12.444 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
780 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

آیا فکر می‌کنید توکن‌های BRC-20 فقط یک ترند زودگذر هستند که به‌زودی موجشان فروکش می‌کند؟ برخی از طرف‌داران بیت کوین، هنوز هم بر این باورند. اما با افزایش قدرت بیت کوین در سال ۲۰۲۳، اوردینال‌ها (Ordinals) دوباره در کانون توجه قرار گرفتند. قبل از بررسی ارز دیجیتال SATS که یکی از توکن‌های معروف BRC20 به شمار می‌رود، درک تمایز بین SATS و sats ضروری است، به‌خصوص اگر تازه وارد دنیای کریپتو شده‌اید.

SATS نمایانگر یک توکن خلاقانه است که بر اساس استاندارد BRC-20 ساخته یافته است. در مقابل، «sats» مخفف ساتوشی است که به کوچک‌ترین واحد بیت کوین اشاره دارد و به خالق آن، ساتوشی ناکاموتو ادای احترام می‌کند. یک بیت کوین برابر با ۱۰۰ میلیون ساتوشی یا sats است. برخلاف SATS، satها توکن جداگانه‌ای نیستند، اما کسری از بیت کوین به حساب می‌آیند که برای تراکنش‌های خرد و افزایش مقیاس‌پذیری بیت کوین ضروری است.

ارز دیجیتال SATSچیست؟

SATS بخشی از جنبش اوردینالز است که در مارس ۲۰۲۳ ظهور کرد و نشان‌دهنده گامی مهم در آوردن توکن‌های قابل‌تعویض (Fungible) به اکوسیستم بیت کوین است.

ارز ستس ارز اوردینالز

Ordinals یک پروتکل اساسی است که ساتوشی‌ها (کوچک‌ترین واحد بیت کوین) را ردیابی می‌کند و به آنها شناسه‌های متمایز اختصاص می‌دهد. SATS ابداع شده است تا کلمات را بر روی این ساتوشی‌ها حک کند و در نتیجه پتانسیل بیت کوین را برای گنجاندن توکن‌های قابل‌تعویض و غیرقابل‌تعویض (NFT) گسترش دهد.

استاندارد توکن BRC-20 امکان استقرار، ضرب و انتقال این توکن‌ها را فراهم می‌کند. ویژگی‌های کلیدی این استاندارد شامل نوع پروتکل، توابع، نماد دارایی و حداکثر عرضه توکن است. این چارچوب فرایند دستیابی به توکن‌های جدید در کیف پول کاربر را ساده می‌کند و معامله آنها را از طریق بازارهای اختصاصی یا صرافی‌ها امکان‌پذیر می‌سازد. شایان‌ذکر است که هر مرحله در فرایند ساخت و جابه‌جایی توکن‌های BRC-20 مستلزم پرداخت یک کارمزد شبکه است که بسته به نرخ کارمزد بیت کوین می‌تواند متفاوت باشد.

استاندارد توکن BRC-20 چیست؟

توسعه استاندارد توکن BRC-20 با معرفی پروتکل Ordinals بیت کوین در ژانویه ۲۰۲۳ آغاز شد. دومو (Domo)، یک برنامه‌نویس ناشناس، با ایجاد مفهوم توکن‌های قابل‌تعویض، ایده NFTها را یک قدم جلوتر برد و به این مفهوم منجر شد: استاندارد توکن BRC-20.

توکن‌های BRC-20 قراردادهای توکن را مستقر می‌کنند، توکن‌های جدید ایجاد می‌کنند و با پیاده‌سازی کتیبه‌های داده JSON (JavaScript Object Notation) از انتقال توکن‌ها پشتیبانی می‌کنند. این استاندارد سه عملکرد اصلی را امکان‌پذیر می‌کند: استقرار، ضرب کردن و انتقال توکن ها.

توکن‌های ERC-20 در اتریوم از طریق قراردادهای هوشمند عمل می‌کنند، درحالی‌که توکن‌های BRC-20 می‌توانند مستقیماً با استفاده از کتیبه‌های JSON روی بلاک چین بیت کوین کار کنند.

ادغام توکن‌های BRC-20 قابلیت‌های شبکه بیت‌کوین را گسترش داده است و امکان میزبانی دارایی‌های دیجیتالی مختلف را بدون دردسر ناشی از زبان برنامه‌نویسی سالیدیتی Solidity)) اتریوم فراهم می‌کند. این به لطف قوی‌بودن شبکه بیت کوین، یک لایه امنیتی اضافی اضافه می‌کند. این توکن‌ها را می‌توان برای کارهای مختلفی مانند انتقال P2P یا فراهم‌کردن بستر برای برنامه‌ غیرمتمرکز
(DApps) استفاده کرد.

در مقایسه با استاندارد ERC-20 به‌کاررفته در اتریوم، استاندارد BRC-20 به طور قابل‌توجهی متمایز است. ازآنجایی‌که توکن‌های ERC-20 در سال ۲۰۱۵ راه‌اندازی شدند و در سال ۲۰۱۷ به طور رسمی پذیرفته شدند، دارای یک محیط کاملاً توسعه‌یافته با ویژگی‌های متعددی هستند که توسط قراردادهای هوشمند فعال می‌شوند. از سوی دیگر، توکن‌های BRC-20 دارای ظرفیت محدودتری هستند؛ زیرا از قراردادهای هوشمند استفاده نمی‌کنند.

این باعث می‌شود که در مقایسه با توکن‌های ERC-20 که می‌توانند با پروتکل‌ها و برنامه‌های کاربردی دیگر برای فعال‌کردن خدماتی مانند وام‌گیری و وام‌دهی تعامل داشته باشند، پرکاربردتر باشند.

توکن‌های BRC-20 پتانسیل بالایی دارند؛ اما هنوز در مرحله آزمایشی هستند. پروژه‌های میم کوین در حال حاضر محبوب‌ترین مورداستفاده آن هستند که محدودیت‌های فعلی آنها را برجسته می‌کند. این واقعیت که ایجاد توکن‌های BRC-20 بسیار آسان است، نگرانی‌هایی را در مورد کاهش بالقوه قیمت و افزایش شمار توکن‌های کم‌ارزش ایجاد کرده است. با پیشرفت استاندارد BRC-20، بسیاری بر این باورند که جامعه بیت کوین باید با این مسائل مقابله کند.

بنیانگذاران SATS چه کسانی هستند؟

ارز دیجیتال ستس (SATS) یک میم کوین است و توسط یک تیم ناشناس راه‌اندازی شده است.

قابلیت‌ها و مزایای ستس (SATS)

توکن‌های SATS همه‌منظوره هستند و چندین کاربرد دارند که در اینجا به آنها اشاره کرده‌ایم:

  • امور مالی غیرمتمرکز (DeFi): این توکن‌ها به طور یکپارچه در کشت سود، صرافی‌های غیرمتمرکز و پروتکل‌های مختلف وام ادغام می‌شوند. آن‌ها می‌توانند راه را برای یک سیستم مالی غیرمتمرکز در بلاک چین بیت کوین هموار کنند. برخلاف بیت‌کوین، توکن‌های BRC-20 انعطاف‌پذیر هستند و می‌توانند به‌راحتی با پروتکل‌های دیفای سازگار شوند و کاربرد آن‌ها را گسترش دهند.
  • انتقال‌ همتا به همتا: با استفاده از شبکه بیت‌کوین، توکن‌های SATS می‌توانند برای تبادل ارزش بین افراد منتقل شوند. آنها می‌توانند بین کیف پول‌های موجود در شبکه جابه‌جا شوند و تبادل دارایی‌های دیجیتال غیرمتمرکز را امکان‌پذیر سازند.

توکن SATS چیست؟

SATS و دیگر توکن‌های BRC-20 برخلاف توکن‌های ERC-20 در بلاک چین اتریوم، در حال حاضر فاقد عملکرد قرارداد هوشمند هستند. بااین‌حال، این محدودیت از علاقه روبه‌رشد و کاربردهای متنوع توکن‌های BRC-20 کم نمی‌کند. آنها برای اهداف مختلفی استفاده می‌شوند، از تسهیل تراکنش‌های خرد گرفته تا فعال‌کردن خدمات مالی غیرمتمرکز (DeFi) در بلاک چین بیت کوین.

خرید SATS

توکن‌هایی مانند SATS موج جدیدی از کارکرد و خلاقیت را ایجاد می‌کنند. پتانسیل توکن SATS که در ابتدا به عنوان میم کوین و NFT آغاز به کار کرد، برای تبدیل‌شدن به برنامه‌های پیچیده‌تر، مانند دیفای، در حال حاضر در حال بررسی است.

چند توکن SATS‌ در گردش وجود دارد؟

باتوجه‌به سقف عرضه ۲۱ میلیون واحدی بیت کوین، عرض کل توکن SATS ‌ ۲.۱ تریلیون واحد 21,000,000 x 1,000,000)) است.

خرید ارز دیجیتال ستس (SATS)

ارز SATS در حال حاضر در صرافی‌های بایننس و فمکس (Phemex) قابل‌دسترس است، اما شما همچنین می‌توانید به‌راحتی توکن SATS‌ را از صرافی ارز دیجیتال تبدیل خریداری کنید و نگران مسدودشدن دارایی‌هایتان به دلیل تحریم‌های بین‌المللی نباشید. صرافی تبدیل به خاطر حداقل اختلاف قیمتی با بازارهای جهانی، ارائه بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال برای ترید و پشتیبانی ۲۴ ساعته خود یکی از بهترین گزینه‌ها برای خرید توکن SATS‌ است.

فروش ارز دیجیتال ستس

شما می‌توانید به‌سادگی رمزارز ستس را در بازارهای ریالی و تتری صرافی تبدیل به فروش برسانید. ضمن اینکه احراز هویت سریع و امکان شروع معامله ارز دیجیتال بدون نیاز به احراز هویت در صرافی تبدیل کار را برای کاربران ایرانی آسان‌تر کرده است.

نحوه خرید توکن ستس از صرافی تبدیل

شما می‌توانید ارز دیجیتال SATS را از طریق صرافی تبدیل خرید کنید. پس از طی مراحل ثبت‌نام و انجام احراز هویت در تبدیل ابتدا باید مبلغ موردنظرتان را به حساب کاربری خودتان در صرافی واریز کنید. سپس می‌توانید از این طریق ارز دیجیتال ای آر کی را به‌صورت تومان یا حتی با استفاده از ارز تتر خریداری کنید.

کارمزد خرید و فروش ستس

برای اینکه میانگین کارمزد خرید و فروش ستس به دست بیاورید، لازم است به صرافی که قصد خرید یا فروش در آن را دارید مراجعه کنید؛ چراکه ممکن است در برخی صرافی‌ها دریافت کارمزد از کاربران باتوجه‌به امتیازات ویژه در نظر گرفته شود.

روش نگهداری ستس

پس از خرید توکن SATS، رمزارزهای شما مستقیماً به کیف پول امن شما ارسال می‌شود. صرافی تبدیل به طور خودکار یک کیف پول منحصربه‌فرد، امن و رایگان برای هر کاربر در پلتفرم ایجاد می‌کند.

با استفاده از این ویژگی می‌توانید ارزهای دیجیتال مختلف را در تبدیل خرید و فروش، ارسال، سپرده‌گذاری و نگهداری کنید.

آیا خرید ستس بدون احراز هویت ممکن است؟

چنانچه در ایران ساکن هستید، باید برای خرید و فروش ارز دیجیتال SATS ازطریق صرافی‌های ایرانی اقدام کنید. اولین شرط ورود به این صرافی‌ها نیز ثبت‌نام و احراز هویت است.

آینده ارز دیجیتال SATS

معامله SATS

توکن SATS بخشی از استاندارد آزمایشی BRC-20 است که توکن‌های قابل‌تعویض را در بلاک چین بیت کوین فعال می‌کند. از کاربردهای توکن‌ SATS می‌توان به شرکت در برنامه‌های مالی غیرمتمرکز، توکنیزه‌ کردن دارایی‌ها، ایجاد و انتقال توکن‌های قابل‌تعویض و مشارکت در برنامه‌های بلاک چین بیت کوین اشاره کرد. به عنوان بخشی از استاندارد گسترده‌تر BRC-20، ارز دیجیتال SATS پتانسیل کمک به اکوسیستم در حال تکامل بیت کوین و برنامه‌های غیرمتمرکز را دارد.

توکن SATS ازاین‌جهت منحصربه‌فرد است که بر کوچک‌ترین واحد بیت کوین تمرکز می‌کند و ارزش آن به دلیل ارزش ذاتی ساتوشی در اکوسیستم بیت کوین می‌تواند قابل‌توجه باشد.

درحالی‌که خود توکن‌های SATS به اندازه بیت کوین شناخته شده نیستند، اما در نوع خود ارزشمند هستند. SATS را می‌توان نمایانگر کوچک‌ترین واحد بیت کوین در نظر گرفت که آن را برای اهداف مختلف، از جمله تراکنش‌های خرد، تأمین نقدینگی صرافی‌ غیرمتمرکز، و امکان انتقال پول در مقیاس کوچک‌تر در شبکه بیت کوین، ارزشمند می‌کند.

منابع:

OKX.com

Coinmarketcap.com

Rehold.io

سوالات متداول خرید ستس (اوردینالز)

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

سوالات متداول خرید ستس (اوردینالز)

از کجا می‌توانیم ستس (SATS) بخریم؟

برای خرید ارز دیجیتال SATS می‌توانید به صرافی تبدیل مراجعه کنید.

خرید سریع ستس (SATS) چطور امکان‌پذیر است؟

شما می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن، از طریق بخش خرید آسان ارز ستس تبدیل، به خرید و فروش این ارز بپردازید.

چگونه قیمت ستس را پیش‌بینی کنیم؟

شما می‌توانید خود اقدام به تحلیل وضعیت ستس و یافتن زمان مناسب خرید و فروش کنید. علاوه بر این می‌توانید با عضویت در کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل (https://t.me/algotahlil) از تحلیل‌های ساده و کاربردی بهره‌مند شوید. در گام آخر، می‌توانید از سایر کانال‌های آموزشی یا سیگنال‌دهی استفاده کنید.

کارمزد خرید و فروش ستس (SATS) در صرافی تبدیل چقدر است؟

. کارمزد معاملات بر حسب مبلغ معامله از ۰.۰۳ درصد تا ۰.۳۵ درصد متغیر است.

ارز دیجیتال ستس (SATS) چگونه نگهداری می‌شود؟

شما در حال حاضر می‌توانید ارز SATS را در کیف پول‌ کیف پول صرافی تبدیل ذخیره‌سازی کنید.

آیا خرید ای ستس (SATS) می‌تواند سودآور باشد؟

خرید ارز دیجیتال ستس در صورت مدیریت ریسک درست و استفاده از استراتژی مناسب می‌تواند در بلندمدت سودآور باشد. از طرفی، موفقیت پلتفرم نمایش خانگی Movieblok و جذب تولیدکنندگان محتوا و بینندگان تأثیر به سزایی در رشد این ارز دیجیتال خواهد داشت.

آیا می‌توان ستس (SATS) را استخراج کرد؟

در حال حاضر خیر، اما شاید در آینده بتوان این توکن‌ها را به کمک ماینرها استخراج کرد.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

علی ج

61 روز قبل

4

عالیه که ارزهای خوب جدید رو زود اضافه می‌کنید

محمد ر

61 روز قبل

5

سرعت اضافه کردن PEPE و WorldCoin و چندتا از ارزهای دیگه عالی بود. همین طور ادامه بدید

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 406 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله