RPLicon

قیمت و خرید راکت پول - RPL

خرید ارز دیجیتال راکت پول Rocket Pool

خرید ارز دیجیتال راکت پول (RPL) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت راکت پول به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز راکت پول بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش راکت پول اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز راکت پول هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت راکت پول به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 RPL = 948,568 IRT

RPLicon

راکت پول

خرید آسان راکت پول
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت راکت پول

اطلاعات بازار راکت پول

حجم ۲۴ ساعته (RPL) 1,075.6066
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 17,459.9296
تغییرات ۱ روزه +9.88 %
قیمت آخرین معامله 16.07 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 1,018,349 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 872,734 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، راکت پول می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

RPLicon

RPL

راکت پول

تومان --

RPLicon

RPL

راکت پول

قیمت دلاری

16.06242 USDT

قیمت تومانی

تومان 942,061

تغییرات 24 ساعت اخیر

9.880 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
780 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

اگر دانش فنی لازم برای عضویت در شبکه اتریوم ۲ را ندارید، فقط نیاز است تا از پروژه ارز دیجیتال راکت پول استفاده کنید. اگر مقدار اتر لازم برای فعالیت به عنوان یک گره در شبکه اتریوم را ندارید، می‌توانید با نصف مقدار لازم و استفاده از خدمات ارز راکت پول فعالیت خود را آغاز نمایید. ارزهای دیجیتال معمولاً با تنوع بالا و با کاربردهای بسیار جذاب به وجود می‌آیند که اگر ما از ویژگی‌ها و کاربردهای آنها آگاه باشیم، به‌راحتی می‌توانیم بسیاری از کارهای خود را با هزینه‌های کمتر و البته راحت‌تر پیش ببریم. ارز RPL نمونه‌ای از این موارد است که می‌توانید از ویژگی‌ها و کاربردهای آن برای پیشبرد اهداف خود در بازار رمزارزها استفاده نمایید. در این محتوا در صرافی تبدیل به صورت حرفه‌ای به بررسی این رمزارز خواهیم پرداخت.

راکت پول(Rocket Pool) چیست؟

ارز راکت پول

ارز دیجیتال راکت پول که آن را می‌توانید با نماد RPL در بازار ارز دیجیتال پیدا کنید، رمزارزی است که بر روی بلاک‌چین اتریوم توسعه پیدا کرده و به منظور تسهیل استیک این رمزارز کاربرد دارد. توکن اصلی این شبکه RPL است که به عنوان گره‌ای غیرمتمرکز برای ارائه خدمات اعتبارسنجی اتریوم ۲ راه‌اندازی شده است. هدف اصلی این توکن ایجاد شرایط لازم برای حضور در شبکه اتریوم ۲ است که تعداد اتریوم‌های لازم و کافی برای حضور در شبکه را ندارند. با استفاده از پلتفرم توکن راکت پول به‌جای ۳۲ اتریوم می‌توانید با ۱۶ اتریوم در شبکه بزرگ آن فعالیت خود را آغاز نمایید.

تاریخچه پیدایش راکت پول(Rocket Pool)

تاریخچه پیدایش ارز راکت پول به اواخر سال ۲۰۱۶ باز می‌گردد. از آن زمان ایده‌های مختلفی برای این رمزارز در نظر گرفته شده و هر بار با ارتقای شبکه اتریوم، اهداف و کاربردهای آن نیز ارتقا پیدا کرده است. قیمت این رمزارز در اوایل سال ۲۰۱۹ که به بازار وارد شده برابر با ۰٫۲۸ دلار بوده و بعد از حدود ۱٫۵ سال کم‌کم مسیر رشد خود را در بازار آغاز کرده و در نهایت به قیمت‌های نزدیک به ۶۰ دلار هم رسیده است.

راکت پول (Rocket Pool) چگونه معروف و محبوب شد؟

پروژه راکت پول در واقع یک واسطه بسیار عالی برای فعالیت در شبکه اتریوم است. فرقی نمی‌کند که با خرید بیت کوین تبدیل به یک نهنگ ارز دیجیتال شده‌اید یا هنوز پول کافی برای خرید تعداد بسیار زیادی رمزارز را ندارید، می‌توانید از خدمات این شبکه برای سرمایه‌گذاری روی اتریوم اقدام کنید. توکن RETH دیگر توکنی است که در شبکه این رمزارز تعریف شده و شما می‌توانید با استفاده از آن پاداش‌های خود را از پس فعالیت در شبکه دریافت کنید.

هدف از خلق راکت پول (Rocket Pool)

اصلی‌ترین هدف از توسعه توکن راکت پول اعتبارسنجی کاربرانی است که به دنبال ورود به پلتفرم اتریوم هستند. در حال حاضر تبدیل‌شدن به گره در شبکه اتریوم می‌تواند سرمایه‌گذاری مناسب و ایدئالی باشد؛ اما متأسفانه همه کاربران مقدار توکن لازم برای تبدیل‌شدن به یک گره در شبکه اتریوم را ندارند. ازاین‌گذشته فعالیت در این شبکه نیاز به دانش فنی قابل‌توجهی هم دارد. هدف اصلی از خلق پروژه توکن RPL برطرف‌کردن این دو چالش و فراهم‌کردن شرایط ساده‌تر برای فعالیت کاربران در پلتفرم اتریوم ۲ است.

ارزش راکت پول چگونه تعیین می‌شود؟

تعیین ارزش ارز راکت پول به دو عامل اصلی و مهم بستگی دارد. در درجه اول ارزش‌گذاری این رمزارز در بازار با توجه شرایط عرضه و تقاضا انجام می‌پذیرد. به این معنی که هر چقدر تقاضا برای خرید آن افزایش پیدا کند، قیمت و ارزش آن نیز افزایش پیدا خواهد کرد. اتفاقی که به عنوان یک اصل مهم اقتصادی در بازار حاکم است. ارزش‌گذاری توکن RPL بر اساس نحوه عملکرد تیم توسعه‌دهنده آن نیز انجام می‌شود. هر چقدر پشتیبانی بهتری از شبکه انجام پذیرد، ارزش آن نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

قابلیت‌ها و مزایای راکت پول

خرید RPL

قابلیت‌ها و مزیت‌های بسیار زیادی را می‌توانیم برای پروژه توکن RPL تعریف کنیم. البته دقت داشته باشید که بسیاری از مزیت‌ها و کاربردهای آن به‌مرور ایجاد شده و توسط تیم توسعه‌دهنده پشتیبانی می‌شود. این کاربردهای به شرح زیر هستند:

 • کاهش مقدار اتریوم لازم برای فعالیت در شبکه اتریوم به عنوان تأییدکننده اعتبار از ۳۲ به ۱۶
 • امکان ورود کاربران با دارایی‌های کمتر به شبکه اتریوم
 • ارائه سودهای قابل‌توجه ۵ درصدی برای فعالان شبکه
 • استفاده از اوراکل‌ها و نودهای غیرمتمرکز
 • اداره به صورت غیرمتمرکز با استفاده از توکن حاکمیتی RPL
 • مشارکت بسیار بالای کاربران در شبکه و انباشته‌شدن تعداد بسیار زیادی از اترها توسط پروژه راکت پول

بنیانگذاران ارز دیجیتال RPL چه کسانی هستند؟

همان‌طور که در بالا اشاره کردیم، تأسیس این پروژه به سال ۲۰۱۶ باز می‌گردد. در آن زمان آقای دیوید روجندیک (David Rugendyke) به این درک رسید که قرار است پس از چند سال پروژه اتریوم از اثبات کار به اثبات سهام کوچ کند. دیوید با ۱۸ سال سابقه کار در علوم کامپیوتر از همان موقع به دنبال راه‌اندازی پروژه‌ای برای بهتر کردن شرایط فعالیت کاربران در اتریوم ۲ بود که اکنون به این خواسته رسیده است.

امنیت شبکه راکت پول چگونه است؟

پروژه‌ها و رمزارزهای بسیار زیادی مانند توکن RPL بر روی پلتفرم اتریوم توسعه پیدا کرده و این رمزارز اولین مورد نیست. معمولاً امنیت این پروژه‌ها در حد قابل‌قبولی است، اما صرف تعریف‌شدن بر روی بلاک‌چین اتریوم نمی‌تواند شما را تبدیل به یک پروژه کاملاً ایمن نمایید؛ اما نکته جالب اینجاست که پروژه ارز راکت پول تبدیل به یکی از ایمن‌ترین پروژه‌های تعریف شده در بازار رمزارزها شده است.

قراردادهای هوشمند تعریف شده برای راکت پول توسط نهادها و افراد با تجربه‌ای دائماً مورد بررسی قرار گرفته و رفع باگ می‌شود. این مهم باعث شده تا احتمال هک‌شدن شبکه بسیار کم باشد. البته اداره اکوسیستم این شبکه به صورت کاملاً غیرمتمرکز انجام می‌پذیرد.

چه تعداد توکن راکت پول در گردش است؟

معامله RPL

نکته بسیار مهم دیگری که باید درباره ارز راکت پول به آن بپردازیم، تعداد توکن‌های تعریف شده آن در بازار است. باتوجه‌به اینکه تعداد توکن‌ها تأثیر بسیار زیادی روی شرایط عرضه و تقاضا دارد، ازاین‌رو باید حتماً به صورت تخصصی بررسی شود. برای این رمزارز 19,474,470 RPL تعریف شده است. دقت کنید که برای ارز دیجیتال بیت کوین که با استفاده از الگوریتم اجماع اثبات کار توسعه پیدا کرده، تنها 21 میلیون واحد تعریف شده و توکن‌های RPL حتی از این مقدار هم کمتر است. این مهم نشان از عرضه بسیار کم آن در بازار دارد که اتفاقاً تأثیر خود را روی قیمت راکت پول نیز گذاشته است.

خرید ارز دیجیتال راکت پول

برای خرید ارز دیجیتال راکت پول باید سراغ صرافی‌های معتبر و شناخته شده بروید. البته روش‌های دیگری نیز برای خرید ارز راکت پول وجود دارند که امنیت بسیار کمی داشته و ممکن است سرمایه‌گذاری شما را در خطر بزرگی قرار دهند. با خرید توکن RPL با استفاده از خدمات صرافی‌های داخلی معتبر، حتی می‌توانید هزینه‌های خود را نیز به مقدار قابل‌توجهی کاهش دهید. صرافی ارز دیجیتال تبدیل یکی از معتبرترین صرافی‌های ایرانی است که امکان خرید و فروش بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال مختلف را در اختیار شما قرار داده است.

فروش ارز دیجیتال راکت پول

برای فروش ارز دیجیتال راکت پول نیز همچنان همان روش قبلی پیش روی شما قرار دارد. با ورود به حساب کاربری خود در یک صرافی معتبر و ثبت سفارش فروش توکن RPL می‌توانید در کمتر از چند ثانیه مراحل فروش این رمزارز را انجام داده و توکن‌های خود را به هر رمزارز دیگری تبدیل کنید.

نحوه خرید راکت پول از صرافی تبدیل

خرید راکت پول

برای خرید ارز راکت پول و حتی فروش آن در کمترین زمان ممکن می‌توانید از خدمات صرافی تبدیل استفاده کنید. پس از انجام ثبت نام و احراز هویت ساده و سریع با ورود به‌ بخش خرید آسان، امکان خرید RPL، فروش آن و حتی تبدیل توکن‌های آن به هر توکن دیگری را در کمتر از چند ثانیه خواهید داشت. بلافاصله بعد از ورود به حساب معاملاتی خود می‌توانید این رمزارز را از این طریق سفارش داده و بلافاصله در بهترین قیمت بازار آن را در اختیار داشته باشید.

همچنین در بازارهای تومانی و تتری تبدیل نیز می‌توانید برای خرید توکن RPL اقدام کنید. در این بازار با ثبت سفارش خرید خود و تعیین قیمت موردنظر، درصورتی‌که قیمت به عدد موردنظر شما برسد، خرید شما نهایی خواهد شد.

روش نگهداری راکت پول

برای نگهداری از ارز راکت پول می‌توانید روش‌های مختلفی همچون کیف‌پول‌های گرم و سرد و سخت‌افزاری و نرم‌افزاری را امتحان کنید. شایان‌ذکر است که این موضوع اهمیت بسیار زیادی برای یک سرمایه‌گذاری ایمن دارد؛ زیرا اگر شما دقت کافی به روش نگهداری آن نداشته باشید، دارایی‌های خود را در خطر قرار خواهید داد.

برای نگهداری ایمن توکن RPL می‌توانید از حساب کاربری تبدیل استفاده کنید. در تبدیل این امکان را دارید تا در بالاترین سطح امنیتی از توکن‌های خود نگهداری کنید.

انواع کیف پول راکت پول

برای نگهداری از ارز دیجیتال راکت پول می‌توانید از کیف پول‌های زیر استفاده کنید:

 • کیف پول تراست والت
 • کیف پول متامسک
 • کیف پول ترزور
 • کیف پول لجر
 • کیف پول سیف پال

کارمزد خرید و فروش راکت پول

معامله راکت پول در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش RPL در صرافی تبدیل

در صرافی تبدیل تمام تلاش ما فراهم‌کردن بستری کامل و عالی برای انجام معاملات بازار ارز دیجیتال برای کاربران ایرانی است و سعی داریم تا تمام استانداردهای بین‌المللی را در این راستا برای شما فراهم آوریم. ازاین‌جهت شما می‌توانید مزیت‌های زیر را در خرید توکن RPL در اختیار داشته باشید:

 • امکان انجام فرایند خرید ارز RPL در کمتر از چند دقیقه و با هر حجمی
 • خرید توکن RPL با قیمت جهانی
 • استفاده از یک پلتفرم با حجم معاملات بسیار بالا
 • امکان پرداخت هزینه خرید ارز RPL هم به تومان و هم به تتر
 • امکان تبدیل سایر رمزارزها به توکن راکت پول
 • امکان فروش ارز RPL در صرافی در کمتر از چند دقیقه
 • به‌صرفه‌ترین کارمزدها برای خرید
 • در اختیار داشتن حساب کاربری کاملاً ایمن برای نگهداری طولانی‌مدت از توکن‌ها
 • امکان انجام خریدوفروش ارز دیجیتال RPL از طریق اپلیکیشن تبدیل
 • احراز هویت سریع برای کاربران تازه‌وارد
 • مشاهده تحلیل‌های تکنیکال مربوط به بیت کوین و خود ارز RPL در کانال تلگرامیسیگنال‌دهی رایگان تبدیل
 • برداشت توکن‌ها با استفاده از شبکه‌های مختلف انتقال و در کمترین زمان ممکن

آیا خرید راکت پول بدون احراز هویت ممکن است؟

شرایط خرید ارز دیجیتال بدون احراز هویت بسیار پیچیده است. در بسیاری از صرافی‌های خارجی نیز این موضوع امکان‌پذیر نیست و کاربران جهانی نیز برای خرید رمزارزهای موردنظر خود نیاز به احراز هویت خواهند داشت. در صرافی‌های ایرانی نیز به دلیل قوانین وضع شده عملاً امکان این نوع خرید برای کاربران وجود ندارد. بنابراین بهتر است برای امنیت هر چه بیشتر دارایی‌های خود با انتخاب صرافی معتبر ایرانی همچون تبدیل و انجام احراز هویت معاملات کم‌ریسک‌تری داشته باشید.

آینده راکت پول چگونه است؟

خرید و فروش راکت پول

آینده ارز RPL بیشتر به شرایط پشتیبانی از آن توسط تیم توسعه‌دهنده بستگی دارد. باتوجه‌به اینکه پروژه‌های بسیار زیادی روی شبکه اتریوم توسعه پیدا کرده، عملاً نمی‌توانیم انتظار باقی‌ماندن همه آنها را در آینده محتمل بدانیم، اما باتوجه‌به مزیت‌های بسیار زیاد ارز راکت پول این رمزارز شرایط خوبی از این نظر دارد و انتظر می‌رود که در آینده هر چه بیشتر درباره آن بشنویم. این رمزارز با نگه‌داشتن همین شرایط کنونی می‌تواند تبدیل به یک ارز دیجیتال مناسب و ایدئال برای خرید و سرمایه‌گذاری شود. با این وجود همواره باید رعایت احتیاط در بازارهای مالی را در نظر داشته باشید.

منابع:

RocketPool.net

CoinmarketCap.com

سوالات متداول خرید راکت پول

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

سوالات متداول خرید راکت پول

از کجا می‌توانیم راکت پول (RPL) بخریم؟

برای خرید ارز راکت پول هم می‌توانید از خدمات صرافی‌های خارجی استفاده کنید و هم از خدمات صرافی‌های داخلی. در تبدیل به امکان خرید و فروش بیش از 270 رمزارز متنوع، می‌توانید RPL را با مزیت‌های بسیار زیاد از جمله کارمزدهای پایین خریداری نمایید.

خرید سریع راکت پول (RPL) چطور امکان‌پذیر است؟

با ورود به بخش خرید آسان در کمتر از چند دقیقه می‌توانید فرایند خرید ارز راکت پول را به اتمام برسانید.

کارمزد خرید و فروش راکت پول (RPL) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله راکت پول در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چگونه قیمت راکت پول را پیش‌بینی کنیم؟

اگر دانش تحلیلی بازار ارز دیجیتال را دارید، پیش‌بینی قیمت راکت پول برای شما چندان پیچیده نخواهد بود. در غیر این صورت می‌توانید از کانال تلگرامی ما یعنی الگوریتم تحلیل https: //t.me/algotahlil برای مشاهده تحلیل‌های رمزارزهایی مانند راکت پول استفاده کنید.

ارز دیجیتال راکت پول (RPL) چگونه نگهداری می‌شود؟

برای نگهداری از رمزارز راکت پول می‌توانید از حساب صرافی‌ها یا کیف پول‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری استفاده نمایید.

آیا خرید راکت پول (RPL) می‌تواند سودآور باشد؟

واقعیت این است که به آینده پروژه راکت پول امیدوار هستیم و این رمزارز می‌تواند در آینده شرایط به‌مراتب بهتری داشته باشد. باتوجه‌به عرضه بسیار کم، خرید راکت پول و سرمایه‌گذاری روی آن بسیار عالی خواهد بود.

آیا می‌توان راکت پول (RPL) را استخراج کرد؟

خیر این رمزارز قابلیت استخراج ندارد.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

علی ج

61 روز قبل

4

عالیه که ارزهای خوب جدید رو زود اضافه می‌کنید

رضا م

61 روز قبل

1

سلام. ویدیو آموزشی نحوه خرید ارز دیجیتال رو از کجا می‌تونم پیدا کنم؟ تازه با تبدیل آشنا شدم یه مقدار تنوع زیاده نمی‌دونم از کجا شروع کنم.

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 406 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله