oceanicon

قیمت و خرید اوشن پروتکل - OCEAN

خرید ارز دیجیتال اوشن پروتکل Ocean Protocol

خرید ارز دیجیتال اوشن پروتکل (OCEAN) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت اوشن پروتکل به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز اوشن پروتکل بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش اوشن پروتکل اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز اوشن پروتکل هستند.

معامله اوشن پروتکل

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت اوشن پروتکل به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 OCEAN = 55,739 IRT

oceanicon

اوشن پروتکل

خرید آسان اوشن پروتکل
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت اوشن پروتکل

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، اوشن پروتکل می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

oceanicon

ocean

اوشن پروتکل

تومان --

oceanicon

ocean

اوشن پروتکل

قیمت دلاری

0.8266 USDT

قیمت تومانی

تومان 55,715

تغییرات 24 ساعت اخیر

-0.150 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۶۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

آیا می‌خواهید وارد بازار ارز دیجیتال شوید و قصد سرمایه‌گذاری بر ارز OCEAN دارید؟ پس بهتر است قبل از هر چیز اطلاعات کافی در زمینه این توکن به دست آورید.

ارز اوشن پروتکل با استفاده از توکن بومیOCEAN، یکی از بازارهای داده پیشرو مبتنی بر بلاک چین است. این پلتفرم تعداد زیادی از داده‌های خصوصی قابل‌دسترسی ارائه می‌دهد که برای برنامه‌های مختلف استفاده می‌شوند. همچنین، ویژگی سهامداری پروتکل اوشن به شرکت‌کنندگان اجازه می‌دهد تا با ارائه نقدینگی به بازارساز خودکار Balancer (AMM) و مدیریت مجموعه داده‌ها، درآمد غیرفعالی کسب کنند.

این داده‌ها می‌توانند از داده‌های بازار گرفته تا داده‌های مصرف‌کننده و حتی داده‌های غیرمتمرکز AI (هوش مصنوعی) متغیر باشند.

اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری در زمینه ارز اوشن پروتکل و توکن بومی OCEAN به دست آورید، به خواندن ادامه دهید.

اوشن پروتکل (OCEAN) چیست؟

ارز اوشن پروتکل

اوشن یک پروتکل مبتنی بر اتریوم (ETH) است که به صاحبان داده اجازه می‌دهد از داده‌های خود درآمد کسب کنند. درعین‌حال به کاربران اجازه می‌دهد با پرداخت هزینه به داده‌ها دسترسی داشته باشند. ارز OCEANاین کار را با استفاده از نشانه‌های داده‌ای انجام می‌دهد که کاربر برای دسترسی به مجموعه داده‌ها به آن نیاز دارد. این توکن‌ها، توکن‌های قابل تعویض ERC20 با قراردادها و کتابخانه‌های هوشمند Ocean برای کاربرانی که می‌خواهند خدمات داده خود را منتشر کنند، هستند.

تاریخچه پیدایش اوشن پروتکل (OCEAN)

ارز اوشن پروتکل در سال 2017 توسط بروس پون و ترنت مک کانهی تاسیس شد. بروس پون از سال 2013 به‌عنوان بنیان‌گذار پایگاه داده بلاک چین BigchainDB روی گردآوری داده‌ها و هوش مصنوعی کار می‌کرد. او مدرک لیسانس مهندسی و گواهینامه اجرایی پیشرفته را از MITSloan دریافت کرد. قبل از Ocean Protocol، پون یکی از بنیان‌گذاران Avantalion بود، یک شرکت مشاوره که به ساخت 20 بانک در سراسر جهان برای مشاغل ازجمله میتسوبیشی و فولکس واگن کمک کرده است.

همچنین مک کانهی دارای دکترای هوش مصنوعی خلاق است و کتاب‌های تحسین‌شده‌ای در این زمینه نوشته است. او قبل از اینکه توجه خود را به پروتکل اقیانوس معطوف کند، استارت‌آپ‌های ADA و Solido را با تمرکز بر هوش مصنوعی و طراحی مدار تاسیس کرد.

هدف از خلق اوشن پروتکل (OCEAN)

هدف این پلتفرم اساسا تسهیل تبادل داده است. ازاین‌رو، به کسب‌وکارها، محققان و هر کس دیگری که به داده نیاز دارد دسترسی می‌دهد، بدون اینکه مالکان داده‌ها کنترل خود را از دست بدهند. همچنین افرادی را که به داده نیاز دارند یا کسانی که منابع لازم برای ذخیره داده‌ها را ندارند با کسانی که آن‌ها را دارند متصل می‌کند. در ازای آن، کسانی که داده‌ها را ارائه می‌کنند، با ارز OCEAN پاداش می‌گیرند.

ارزش اوشن پروتکل چگونه تعیین می شود؟

داده‌ها یک کالای با ارزش در دنیای مدرن هستند که پروتکل اقیانوس را به منبعی ارزشمند برای دسترسی به آن تبدیل می‌کند. مجموعه داده‌های غیرقابل‌دسترس و منابع علم داده ارز اوشن پروتکل نیز آن را به ابزاری مهم برای متخصصان هوش مصنوعی تبدیل می‌کند.

توکن OCEAN ارزش را از کاربرد آن به دست می‌آورد. برای خرید داده‌ها در Ocean Market، مدیریت پروتکل از طریق OceanDAO، و نظارت بر داده‌ها از طریق سهام‌داری موردنیاز است، که همگی باعث افزایش تقاضا برای توکن می‌شوند، و با حداکثر عرضه محدود، OCEAN در معرض کاهش ارزش از طریق تورم نیست. ارز OCEAN طوری طراحی شده است که با افزایش حجم استفاده افزایش یابد، بنابراین ارزش آن احتمالا با پذیرش پروتکل مرتبط است.

قابلیت ها و مزایای اوشن پروتکل

در دنیای امروز، بحث در مورد اینکه آیا تجاری‌سازی داده‌ها ضروری است یا نه، ضروری است. با این حال، سوال این است که چه مقدار از این داده‌ها را تجاری‌سازی کنیم. با واگذاری به شرکت‌های بزرگ فناوری، تقریبا همه داده‌های شخصی دارای پتانسیل هستند و اکنون این بر عهده مردم است که راهی برای محافظت از حریم خصوصی خود بیابند. توکن Ocean تعادلی بین تجاری‌سازی داده‌ها و حفاظت از حریم خصوصی ارائه می‌دهد.

پروتکل Ocean چندین محصول را ارائه می‌دهد که این امکان را فراهم می‌کند. اول از همه، این پلتفرم اکوسیستم داده است که به کاربران اجازه می‌دهد حتی با کسب درآمد از داده‌های خود، دسترسی به داده‌های خود را آپلود، ذخیره و کنترل کنند. محصول دوم بازار داده است. این تبادل دارایی‌های داده را با ایجاد ارتباط بین خریداران و فروشندگان تسهیل می‌کند.

بنابراین خواه یک سازمان تجاری، دولتی یا افراد خصوصی باشد، می‌توانید دارایی‌های داده را در پلتفرم بفروشید یا بخرید.

بنیان‌گذاران ارز دیجیتال OCEAN چه کسانی هستند؟

همان‌گونه که اشاره شد، ارز اوشن پروتکل توسط ترنت مک کانهی، محقق هوش مصنوعی، و بروس پون در سال 2017 تاسیس شد. قبل از آن، بروس پون یک شرکت نرم‌افزاری پایگاه داده بلاک چین BigChainDB را تاسیس کرده است. این پروژه توسط یک سازمان غیرانتفاعی غیرمتمرکز مستقل، بنیاد پروتکل اقیانوس مدیریت می‌شود.

این توکن فراتر از بنیان‌گذاران، تیمی از متخصصان در زمینه‌های مختلف مانند هوش مصنوعی، کلان داده، تجارت، سیاست و بلاک چین دارد. از زمانی که در نوامبر 2017 با Marketplace Framework و توکن OCEAN شروع به کار کرد، رشد آن به تدریج ادامه یافت و بیش از سه هزار مشارکت‌کننده در 100 کشور اضافه کرد، با IBM Watson AI XPRIZE شریک شد و یک بازار غیرمتمرکز راه‌اندازی کرد.

امنیت شبکه اوشن پروتکل چگونه است؟

خرید OCEAN

OCEAN در حال حاضر یک توکن ERC-20 است که بر بلاک چین اتریوم کار می‌کند. در نتیجه، توسط شبکه گسترده استخراج اثبات کار (POW) اتریوم و شبکه گره پشتیبانی می‌شود که از آن در برابر انواع حملات محافظت می‌کند.

ارز اوشن پروتکل قبلا بر یک زنجیره جانبی اثبات صلاحیت (PoA) کار می‌کرد، اما برای اطمینان از سازگاری دیتاتوکن ها با اکوسیستم گسترده‌تر اتریوم، حذف شد.

طبق یک ورودی وبلاگ در سال 2019، ارز Ocean هنگام طراحی قراردادهای هوشمند خود از شیوه‌های امنیتی درجه نظامی استفاده می‌کند. این امر تضمین می‌کند که می‌توان آن‌ها را به‌طور ایمن ارتقا داد و بدون باز کردن هیچ‌گونه بردار حمله، به‌روزرسانی کرد.

چه تعداد توکن اوشن پروتکل در گردش است؟

حداکثر عرضه ارز OCEAN به 1.41 میلیارد توکن محدود شده است که 434,026,837 آن در حال حاضر در عرضه در گردش است. از حداکثر عرضه، 51٪ برای تامین مالی پروژه‌های اجتماعی که توسط OceanDAO اداره می‌شود، استفاده می‌شود. این توکن ها طبق برنامه‌ای شبیه به بیت کوین طی دهه‌ها توزیع خواهند شد.

ارز اوشن پروتکل در واقع کاهش‌دهنده تورم است؛ زیرا 5٪ از کل درآمد شبکه سوزانده می‌شود. این بدان معناست که عرضه توکن OCEAN با پذیرش بیشتر پروتکل اوشن سریع‌تر کاهش می‌یابد.

خرید ارز دیجیتال اوشن پروتکل

شما می‌توانید با خرید ارز دیجیتال OCEAN از صرافی‌های معتبری مانند تبدیل سرمایه‌گذاری در نماد OCEAN را شروع کنید. از طریق این صرافی می‌توانید ارزهای دیجیتال را به روشی امن و راحت خریداری کنید.

علاوه بر این، اپلیکیشن تبدیل با کیف پول‌های دیجیتال محبوب مختلف سازگار است تا تراکنش‌های شما را تسهیل کند.

فروش ارز دیجیتال اوشن پروتکل

اگر از قبل مالک توکن OCEAN هستید و آن را در کیف پول صرافی تبدیل نگهداری می‌کنید، می‌توانید با پیمایش در رابط و انتخاب گزینه پرداخت موردنظر خود، آن را به راحتی بفروشید. برای این کار:

 • به حساب خود وارد شوید: به حساب خود وارد شوید. اگر تازه‌کار هستید، یک حساب کاربری ایجاد کنید.
 • سفارش فروش خود را ثبت کنید: یک سفارش فروش ایجاد کنید و مقدار فروش ارز دیجیتال را که می‌خواهید وارد کنید.
 • تایید خود را دریافت کنید: پس از تایید سفارش سپرده OCEAN و فروش، صرافی تراکنش را پردازش کرده و وجوه را به حساب بانکی شما تحویل می‌دهد.

نحوه خرید اوشن پروتکل از صرافی تبدیل

نحوه خرید ارز اوشن پروتکل از صرافی تبدیل راحت‌تر از آن چیزی است که شما تصور می‌کنید. شما می‌توانید این فرایند را تنها در پنج مرحله تکمیل کنید:

 1. یک حساب کاربری در تبدیل ایجاد کنید.
 2. کیف پول ارز OCEAN خود را دریافت کنید.
 3. کیف پول توکن خود را به حساب بانکی‌تان متصل کنید.
 4. سفارش خرید ارز خود را انجام دهید.
 5. سرمایه‌گذاری خود بر ارز OCEAN را مدیریت کنید.

روش نگهداری اوشن پروتکل

برای نگهداری ارز OCEAN دو کیف پول جداگانه توصیه می شود:

 • کیف پول داغ: در این کیف پول مقادیر کوچک یا متوسط ​​ارز اوشن پروتکل برای خرج کردن و انتقال پول ذخیره می‌شود. این کیف پول معمولا به صورت دیجیتالی در دستگاه تلفن همراه ذخیره می شود.
 • کیف پول سرد: در مقابل، کیف پول سرد باید حاوی بخش عمده ارز کاربر است که گاهی اوقات برای شارژ کیف پول داغ استفاده می شود. استفاده از این کیف پول به صورت آفلاین است.

انواع کیف پول اوشن پروتکل

همان‌گونه که اشاره شد، توکن OCEAN را می‌توان در هر کیف پولی باقابلیت‌های ERC-20 ذخیره کرد. اا نوع کیف پولی که انتخاب می‌کنید احتمالا به این بستگی دارد که می‌خواهید از آن برای چه استفاده کنید و چقدر باید ذخیره کنید. مهم‌ترین کیف پول‌هایی که برای نگهداری ارز OCEAN استفاده می‌شوند، عبارت‌اند از:

 • کیف پول‌های سخت‌افزاری یا کیف پول‌های سرد: امن‌ترین گزینه را برای ذخیره ارزهای دیجیتال با ذخیره‌سازی و پشتیبان گیری آفلاین ارائه می‌دهند.
 • کیف پول‌های نرم‌افزاری
 • کیف پول‌های آنلاین یا کیف پول‌های وب نیز رایگان و آسان برای استفاده هستند و از چندین دستگاه با استفاده از یک مرورگر وب قابل‌دسترسی‌اند.

کارمزد خرید و فروش اوشن پروتکل

تبدیل به‌عنوان معتبرترین و محبوب‌ترین امکان خرید رمز ارزهای مختلف از جمله اتریوم، بیت کوین، تتر، اوشن پروتکل و غیره را با کمترین کارمزد فراهم کرده است.

معامله اوشن پروتکل در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش OCEAN در صرافی تبدیل

معامله OCENA

در تبدیل ما سخت تلاش می‌کنیم که تراکنش‌های شما شفاف باشد و کمترین کارمزد ممکن را ارائه می‌دهیم. برخی از مزایای خرید و فروش ارز اوشن پروتکل در صرافی تبدیل عبارت‌اند از:

 • هزینه‌های کمتر، بدون هزینه‌های پنهان
 • نحوه خرید بیت کوین دارای مجوز، مطابق با مقررات
 • آسان برای استفاده، پلت فرم مشتری محور
 • راحتی
 • قابلیت اطمینان
 • پشتیبانی مشتری

آیا خرید اوشن پروتکل بدون احراز هویت ممکن است؟

بله خرید ارز دیجیتال بدون احراز هویت امکان پذیر است؛ اما توصیه نمی شود. هویت کاربر در صرافی ارز دیجیتال یا هر سازمان قابل اعتماد دیگری به بررسی دو عامل مهم کمک می کند. اولی استفاده غیرقانونی از پول دیجیتال و دومی حل مشکلاتی است که ممکن است در حین تراکنش ها پیش بیاید.

بنابراین، اگر قصد تجارت ایمن، دقیق و قانونی را دارید، اکیدا توصیه می کنیم از صرافی هایی با احراز هویت کاربر استفاده کنید.

آینده اوشن پروتکل چگونه است؟

چشم‌انداز ارز OCEAN تا حد زیادی مثبت است. مدل کسب‌وکار منحصربه‌فرد ارائه‌شده توسط پلتفرم، کسب درآمد و دسترسی به مجموعه داده‌ها، باعث رشد توکن خواهد شد. این توکن از زمانی که پروتکل به‌طور کامل عملیاتی شد در مسیر رشد قرار گرفته است. این نشانه واضحی است که بازار از مفهوم تجاری ارائه‌شده توسط توکن Ocean استقبال می‌کند.

از آنجایی که ارز اوشن پروتکل هنوز جوان است و در سال‌های اولیه فعالیت است، پتانسیل جذب لایه وسیعی از مشاغل کوچک‌تر و کارآفرینانی را دارد که در گذشته توانایی دسترسی به داده‌های با کیفیت بازار، مالی یا علمی را نداشتند.

منابع
oceanprotocol.com
coinspeaker.com

سوالات متداول خرید اوشن پروتکل

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید اوشن پروتکل

از کجا می توانیم اوشن پروتکل (OCEAN) بخریم؟

صرافی تبدیل به خوبی خرید و فروش این ارز را پوشش می‌دهد. این ماموریت ما این است که همه را با مزایا و آزادی‌هایی که فناوری بلاک چین ارائه می‌دهد آشنا کنیم، به همین دلیل است که پلت فرم ما برای استفاده بسیار آسان است. باز کردن یک حساب کاربری در این صرافی فقط چند دقیقه طول می‌کشد و سپس می‌توانید در عرض چند ثانیه صاحب ارز OCEAN شوید!

کارمزد خرید و فروش اوشن پروتکل (OCEAN) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله اوشن پروتکل در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

در چه زمانی می ‌توانیم برای خرید و فروش اوشن پروتکل (OCEAN) اقدام کنیم؟

اگر می‌خواهید از بازار ارز OCEAN استفاده کنید یا انتظار دارید ارزش آن در طول زمان افزایش یابد، بهتر است از کارشناسان تبدیل کمک بگیرید. آن‌ها می‌توانند در مورد ارزش‌های توکن و آخرین تحلیل بازار به شما کمک کنند.

ارز دیجیتال اوشن پروتکل (OCEAN) چگونه نگهداری می شود؟

قبل از خرید Ocean Protocol (OCEAN) مهم است که یک کیف پول ارز دیجیتال از قبل آماده کرده باشید. از طرف دیگر، می‌توانید از ابزار ویژه‌ای به نام کیف پول‌های سخت‌افزاری نیز استفاده کنید که امنیت بیشتری را ارائه می‌کند. زیرا برای ذخیره‌سازی طولانی‌مدت ارز شما نیازی به اتصال به اینترنت ندارد.

آیا خرید اوشن پروتکل (OCEAN) می ‌تواند سودآور باشد؟

ارز اوشن پروتکل ارزش سرمایه‌گذاری در آینده را دارد. سرمایه‌گذاران انتظار دارند در آینده عملکرد بهتری داشته باشد و پتانسیل سود بلندمدت داشته باشد. پیش‌بینی قیمت فوق برای اهداف اطلاعاتی است. قبل از سرمایه‌گذاری برای یک سرمایه‌گذاری سودآور، تحقیقات شخصی و مشاوره سرمایه‌گذاری مناسب مورد نیاز است.

آیا می توان اوشن پروتکل (OCEAN) را استخراج کرد؟

خیر، توکن OCEAN قابل استخراج نیست. زیرا در ابتدا اوشن پروتکل توسط خالق آن استخراج شده و سپس برای عموم عرضه شده است.

خرید سریع اوشن پروتکل (OCEAN) چطور امکان پذیر است؟

با آسان تبدیل، می‌توانید خریدی سریع و راحت انجام دهید. صرافی ارزهای دیجیتال امکان خرید و فروش ارز دیجیتال OCEAN را در یک پلت فرم امن و مطمئن برای کسانی که می خواهند در بازار دیجیتال سرمایه گذاری کنند، ارائه کرده است. خرید OCEAN از آسان تبدیل به‌آسانی بازدید از صفحه نحوه خرید در سایت و انتخاب روش پرداخت دلخواه است.

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon
برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 382 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله