FETicon

قیمت و خرید فچ ای آی - FET

خرید ارز دیجیتال فچ ای آی Fetch.ai

خرید ارز دیجیتال فچ ای آی (FET) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت فچ ای آی به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز فچ ای آی بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش فچ ای آی اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز فچ ای آی هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت فچ ای آی به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 FET = 69,796 IRT

FETicon

فچ ای آی

خرید آسان فچ ای آی
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت فچ ای آی

اطلاعات بازار فچ ای آی

حجم ۲۴ ساعته (FET) 5,466.9140
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 6,545.2781
تغییرات ۱ روزه -1.24 %
قیمت آخرین معامله 1.19745 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 71,527 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 69,415 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، فچ ای آی می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

FETicon

FET

فچ ای آی

تومان --

FETicon

FET

فچ ای آی

قیمت دلاری

1.194 USDT

قیمت تومانی

تومان 70,044

تغییرات 24 ساعت اخیر

-1.241 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
780 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

در سال‌­های اخیر دنیای ارز‌های دیجیتال رشد بسیار زیادی داشته است و تنوع کوین‌های آن به بیش از هزاران مورد رسیده است. ارز دیجیتال Fetch. ai توسط صرافی بایننس به کاربران دنیای ارز‌های مجازی معرفی شد. طراحی این پروژه به­‌عنوان یک روش کاربردی برای همگرایی فناوری‌هایی است که در سال‌های اخیر ایجاد شده­اند. از طریق ادغام هوش مصنوعی (AI) و فناوری بلاک­چین، این پروژه به وجود آمده است. . به همین دلیل خرید فچ ‌ای آی برای انجام سرمایه‌گذاری اهمیت زیادی در میان معامله‌گران پیدا کرده است.

تمرکززدایی در پروژه

برخی از سیستم‌های مبتنی بر هوش مصنوعی به­دنبال تمرکززدایی بودند و به همین دلیل این پروژه در دستیار‌های دیجیتال مثل Google Home Hub به شدت مورد توجه قرار گرفت. تیم­‌های هوش مصنوعی که در ارز دیجیتال فچ‌ ای آی فعالیت می‌کردند، بر این اعتقاد هستند که خدمات ارائه شده به کاربران از این طریق بدون واسطه شرکت‌های مختلف انجام می‌شود.

فچ ‌ای آی (Fetch. ai) چیست؟

پلتفرم Fetch. ai به‌­دنبال ایجاد اتصال میان الگوریتم‌ها و دستگاه‌های اینترنت ‌اشیا یا IOT است. همچنین در پی آموزش جمعی استفاده از این ابزار‌ها به عموم افراد جامعه است. توسعه‌دهندگان این ارز دیجیتال آن را بر روی یک لجر قدرتمند طراحی کرده‌­اند. قابلیت‌های به کار رفته در این ارز دیجیتال مثل قرارداد‌های هوشمند به­دنبال راه­حل‌های مبتنی بر هوش مصنوعی است تا مشکلات را از روش‌های غیرمتمرکز حل کند.

این پلتفرم متن باز در پی ایجاد ابزار‌هایی است که به کاربران برای ایجاد زیرساخت‌های اکوسیستمی کمک کند و جهت اجرای مدل‌های تجاری استفاده شود. در حالت کلی می‌توان گفت فچ ‌ای آی یک بلاک­چین با هوش مصنوعی است که در رفع مشکل پیچیده اجماع کاربرد دارد. آشنایی با ویژگی‌ها و جزئیات مربوط به FET در هنگام خرید فچ آی آی بسیار مهم است.

تاریخچه پیدایش فچ ‌ای ‌ای(FET)

ارز فچ ای آی

پیدایش ارز دیجیتال Fetch. aiابتدا از یک استارتاپ مستقر در انگلستان شروع شد. سپس در ابتدای سال ۲۰۱۷ میلادی پس از اینکه شرکت‌های ItzMe AI و uVue با یکدیگر ادغام شدند، معرفی شد. ‌ایده تمرکززدایی از سیستم‌های هوش مصنوعی به‌­عنوان اولین بار توسط ارز فچ معرفی شد و به­دلیل داشتن ویژگی‌های خاص، به سرعت جایگاه مناسب خود را در میان ارز‌های دیجیتال پیدا کرد. خرید فچ ای آی از همان ابتدا عرضه با اهداف خاصی انجام می­شد.

فچ‌ای آی (FET) چگونه معروف و محبوب شد؟

در هنگام معرفی توکن FET قرارداد‌های هوشمند فچ ‌ای آی که از فناوری ERC-20 استفاده می‌کردند، اجرا شدند. ارتقای قرارداد هوشمند FET در این پلتفرم باعث شده میان نسخه ۷۲ شبکه Fetch و اتریوم همکاری ایجاد شود. همچنین این قرارداد‌ها برای کنترل غیرمتمرکز عملکرد‌های شبکه در چارچوب مدیریت جدید به کار گرفته می­شوند. پس از معروف شدن این ارز‌های دیجیتال، Fetch در پی این بود که سیستم‌های متمرکز مثل تحویل داده یا انجام خدمات روزانه را با سیستم‌های غیرمتمرکز جایگزین کند.

همچنین توسعه‌دهندگان فچ بر این بارو هستند که FET به­‌عنوان یک سیستم متن باز و غیرمتمرکز، برای استفاده در اقتصاد در حال رشد هوش مصنوعی کاربردی است. در نتیجه خرید فچ‌ ای آی برای سرمایه‌گذاران بازار ارز‌های دیجیتال اهمیت زیادی پیدا کرده است. محبوبیت این رمزارز در انجام تراکنش‌های خودمختار و بدون واسطه است. همچنینFetch. ai می‌تواند وظایف مختلف شرکت‌ها و نهاد‌های دولتی را به­صورت نامحدود انجام دهد. درواقع خرید فچ ای آی می­تواند علاوه­بر کسب سرمایه، برای استفاده عموم کاربردی باشد.

هدف از خلق فچ ‌ای آی

سازندگان پروژه FET آن را به‌­عنوان یک بخش اصلی در بازار‌های غیرمتمرکز داده‌های دیجیتال می‌دانند که در آینده کاربرد‌های زیادی خواهد داشت. هدف از طراحی Fetch. ai سپردن کار‌ها و وظایف زندگی واقعی به هوش مصنوعی و نرم‌افزار‌های خودمختار است. در نتیجه فرایند تسهیل استفاده از داده‌های ایجاد شده توسط کاربران در آینده به­سادگی امکان­پذیر است. در نهایت ارز دیجیتال Fetch. ai به‌­عنوان یک نماینده دیجیتال از هوش مصنوعی برای انجام تصمیم‌گیری‌های مختلف خود و کاربران شبکه استفاده می‌کند.

کاربران شبکه Fetch از میان نهاد‌ها و شرکت‌های مختلف دولتی انتخاب می‌شوند. همچنین در آینده و با پیشرفت تکنولوژی می‌توانند طیف وسیعی از فعالیت‌ها را بر عهده بگیرند. علاوه­براین کاربران با استفاده از Fetch. ai می‌توانند در عملیات مختلف مثل اعتبارسنجی عامل، تصمیمات حاکمیت، ساخت و اجرای بخش‌های جستجو و کشف، بازی و اجرای عامل‌ها و اپلیکیشن‌های مبتنی بر آن شرکت کنند.

ارزش فچ ‌ای آی چگونه تعیین می‌شود؟

ارز دیجیتال Fetch. ai به­‌دنبال طراحی سیستم‌های غیرمتمرکز است تا کار‌های شرکتی و خدمات روزانه را از این طریق به کاربران ارائه دهد. همچنین فچ در نظر دارد یک چارچوب اقتصادی باز را ایجاد کند تا داده‌های دیجیتال با یکدیگر در تعامل باشند و برای کاربران هزینه کمتری به همراه داشته باشند. در نتیجه ارزش این ارز دیجیتال میان کاربران بسیار زیاد است و خرید فچ ‌ای آی رواج بیشتری پیدا کرده است.

استفاده از این ارز وجود واسطه انسانی یا شرکتی را به حداقل می‌رساند و فعالیت‌های کاربران را با استفاده از داده‌های دیجیتال و هوش مصنوعی کنترل می‌کند. وجود این قابلیت‌ها در زندگی انسان کاربرد زیادی دارد و ارزش این ارز دیجیتال را چند برابر می‌کند.

قابلیت‌ها و مزایای فچ‌ای آی

خرید FET

خرید فچ ‌ای آی مزیت‌های زیادی برای سرمایه‌گذاران و عموم افراد جامعه دارد. این ارز دیجیتال به­‌عنوان نماینده اقتصادی یا یک عامل خودمختار در پی افزایش راحتی جوامع است و پتانسیل بسیار زیادی برای پیشرفت دارد. تیم سازنده این ارز دیجیتال درباره هوش مصنوعی تجارب زیادی دارد و از مشاوران کاربلد و باتجربه در تیم خود استفاده کرده است. از قابلیت‌های بسیار کاربردی آن نیز می‌توان به غیرمتمرکز بودن، دسترسی متن باز و ساختار توکنی، پشتیبانی از فناوری هوش مصنوعی و ظرفیت زیاد اشاره کرد.

بنیانگذاران ارز دیجیتال FET چه کسانی هستند؟

تیم سازنده ارز دیجیتال Fetch. ai افراد باتجربه و بسیار کارآمد در حوزه ارز‌های دیجیتال بودند. همچنین دانش و سرمایه آن‌ها در این زمینه بسیار زیاد بود. برخی از این افراد فارغ­‌التحصیل دانشگاه‌های میامی، کالج لندن، آمستردام و آکسفورد هستند. یکی از بنیانگذاران این ارز و مدیرعامل Fetch. Ai، آقای همایون شیخ است و در گذشته شرکت Itzcompany را ایجاد کرده است.

نفر دوم این تیم توماس هاین مدیر ارشد علمی پلتفرم فچ‌ ای آی است که در زمینه هوش مصنوعی و یادگیری ماشین تحقیقات زیادی انجام داده است. سومین بنیانگذار ارز دیجیتال FET توبی سیمپسون است و درباره طراحی و تولید بازی‌های کامپیوتری فعالیت می‌کند. علاوه­براین سرپرست تیم نرم‌افزاری Deepmind است.

امنیت شبکه فچ ‌ای آی چگونه است؟

ارز فچ در فعالیت خود از هوش مصنوعی و قرارداد‌های هوشمند اتریوم استفاده می‌کند. 20 –ERC به­‌عنوان یک شبکه قدرتمند بلاک­چینی از استاندارد‌های دقیق و ایمن در ساخت توکن‌های مختلف استفاده می‌کند. همچنین هوش مصنوعی به کار رفته در این شبکه در برابر نفوذ هکر‌ها و سارقین، مقاومت زیادی دارد. علاوه­براین ارز دیجیتال FET به­صورت ۳ لایه طراحی شده است و کاربری‌های آن در لایه‌های مختلف پخش می‌شود. به همین دلیل نیز امنیت آن بسیار زیاد است و خرید فچ ‌ای آی برای کاربران دغدغه ایمنی سرمایه را به حداقل می‌رساند.

چه تعداد توکن فچ‌ ای آی در گردش است؟

در ابتدا FET بر اساس 20 –ERC طراحی شده بود اما به­دنبال ایجاد نسخه پایدار در شبکه اصلی، توکن فچ ‌ای آی نیز به وجود آمد. در حالت کلی تعداد ارز FET به­‌صورت دقیق 1.152.997.575 سکه است و تاکنون 746.681.113 عدد آن در بازار مورد معامله قرار می‌گیرد.

خرید ارز دیجیتال فچ‌ ای آی

به‌­دلیل فعالیت گسترده این شبکه و افزایش محبوبیت آن در میان کاربران ارز‌های دیجیتال، امکان فچ ای آی Fetch. ai در صرافی‌های مختلف داخلی و خارجی فراهم شده است. برای خرید فچ ای آی ابتدا باید در صرافی تبدیل مبلغ تومانی مدنظر خود را واریز کنید و سپس از طریق بازار معاملاتی یا بخش خرید آسان، توکن FET بخرید.

فروش ارز دیجیتال فچ‌ ای آی

برای فروش ارز دیجیتال فچ ای آی Fetch. ai نیز می‌توانید از طریق صرافی‌های مختلف اقدام کنید. این رمزارز به ­دلیل زیاد بودن مقدار عرضه، برای سرمایه‌گذاری مناسب است اما باید وضعیت بازار آن را در نظر بگیرید.

نحوه خرید فچ‌ ای آی از صرافی تبدیل

برای انجام معاملات خود در این ارز دیجیتال می‌توانید از صرافی تبدیل استفاده کنید. برای خرید فچ‌ ای آی ابتدا باید در صرافی ثبت نام کنید و مراحل احراز هویت آن را بگذرانید که در حداقل زمان ممکن انجام می‌شود. سپس می‌توانید از طریق این صرافی یکی از ارز‌های اصلی را به روش واریز تتری یا تومانی خریداری کنید و از طریق این ارز اصلی توکن شبکه Fetch. ai یا همان FET را خریداری کنید.

روش نگهداری فچ‌ ای آی

یکی از مسائل مهمی که سرمایه‌گذاران این توکن پس از خرید با آن درگیرند، روش نگهداری ارز فچاست. به­دلیل محبوبیت زیاد این رمزارز در میان کاربران بسیاری از کیف پول‌ها قابلیت پشتیبانی از آن را دارند.

انواع کیف پول مناسب نگهداری Fetch. ai

برای نگهداری از این ارز دیجیتال دو نوع کیف پول سخت‌افزاری و نرم‌افزاری موجود است. کیف پول‌های سخت‌افزاری مانند Trezor، Ledger، keepkey که به­صورت فیزیکی طراحی شده‌اند و نگهداری ارز‌های دیجیتال خریداری شده در آن آفلاین است. کیف پول‌های نرم‌افزاری مانند Trust Wallet، MetaMask، Atomic بر روی موبایل و سیستم نصب می‌شوند و فعالیت آن‌ها به ­صورت آنلاین است. شما می‌توانید پس از خرید فچ ای آی، دارایی دیجیتال خودتان را در این کیف پول‌ها ذخیره کنید.

کارمزد خرید و فروش Fetch. ai

معامله فچ ای آی در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایا خرید و فروش فچ‌ ای آی در صرافی تبدیل

این صرافی برای کاربران خود جهت انجام معاملات مزایا مختلفی در نظر می‌گیرد. میزان تنوع ارز‌ها در این صرافی بسیار زیاد است و قابلیت خرید به­صورت تومانی و تتری برای کاربران فراهم شده است. در مقایسه با دیگر صرافی­ها، کارمزد مناسبی دارد. همچنین مراحل ثبت‌­نام و زمان احراز هویت تا هنگام شروع معامله در این صرافی، بسیار کوتاه مدت است.

آیا خرید فچ ای آی احراز هویت ممکن است؟

خرید ارز Fetch. ai نیاز به انجام احراز هویت دارد؛ چراکه در این صورت امنیت معاملات انجام شده در سطح مطلوبی خواهد بود و امکان سوء استفاده نیز وجود ندارد. علاوه­براین هویت کاربران فعال در شبکه مشخص است و دارایی‌های سرمایه‌گذاران نیز در امنیت کامل نگهداری می‌شود.

آینده فچ‌ای آی چگونه است؟

معامله FET

در طراحی ارز دیجیتال فچ از پایه‌های تکنولوژیکی بسیار قوی استفاده شده و به همین دلیل پلتفرم Fetch. ai برای انجام سرمایه‌گذاری بسیار ‌ایده‌آل است. این کریپتو بر هوش مصنوعی و یادگیری ماشین تأکید دارد که به همین دلیل نسبت به رقیبان خود، کاربردی­تر است. همچنین قیمت FET در آینده می­تواند رشد زیادی را تجربه کند.

علاوه­براین تعداد ارز‌های توکن فچ مشخص است و در برابر افزایش تورم، به‌­عنوان یک محافظ مؤثر عمل می‌کند. محدود بودن تعداد این توکن باعث افزایش قیمت آن در طول زمان می‌شود. در نتیجه خرید فچ‌ ای آی و سرمایه­‌گذاری بر روی آن در آینده می‌تواند سود زیادی برای کاربران داشته باشد.

سوالات متداول خرید فچ ای آی

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

سوالات متداول خرید فچ ای آی

خرید سریع Fetch. aiچگونه امکان‌پذیر است؟

خرید این ارز دیجیتال در حجم بالا با استفاده از امکان خرید آسان موجود در صرافی تبدیل فراهم شده است تا سرمایه‌گذاران از این طریق اقدام به ثبت سفارش کنند.

چه زمانی برای خرید و فروش EFT اقدام کنیم؟

برای انجام معامله در ارز فچ ‌ای آی ابتدا باید تحلیل‌های لازم را انجام دهید و نسبت به پیش‌بینی سایت‌های معتبر در حوزه ارز‌های دیجیتال توجه کنید. پس از آگاهی نسبت به شرایط بازار اقدام به خرید و فروش این ارز نمایید.

ارز فچ ‌ای آی چگونه نگهداری می‌شود؟

این ارز دیجیتال در کیف پول‌های مخصوص سخت‌افزاری و نرم‌افزاری نگهداری می‌شود.

آیا خرید Fetch. ai می‌تواند سودآور باشد؟

بازار ارز‌های دیجیتال نوسانات مختلفی را تجربه می‌کند اما توجه به زمان مناسب معامله می‌تواند باعث سودآوری شود.

آیا می‌توان فچ ‌ای آی استخراج کرد؟

خیر، تعداد کل FET موجود مشخص است و هر سال مقدار معینی از آن به بازار عرضه خواهد شد.

از کجا می‌توانیم فچ ‌ای آی بخریم؟

شما می‌توانید از صرافی‌های ارز دیجیتالی که خریدوفروش این ارز را پشتیبانی می‌کنند، اقدام کنید. صرافی ارز دیجیتال تبدیل، یکی از این صرافی‌هاست.

کارمزد خرید و فروش FET در صرافی تبدیل چگونه است؟

معامله فچ ای آی در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

عرفان ب

61 روز قبل

5

سلام من دوج کوین دارم میخوام بفروشم به تتر تبدیل کنم. از بازار تتری انجام بدم یا از خرید آسان؟

احسان ص

61 روز قبل

1

استیکینگ و فیوچرز اضافه کنید

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 406 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله