MXicon

قیمت و خرید ام ایکس توکن - MX

خرید ارز دیجیتال ام ایکس توکن MX Token

خرید ارز دیجیتال ام ایکس توکن (MX) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت ام ایکس توکن به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز ام ایکس توکن بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش ام ایکس توکن اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز ام ایکس توکن هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت ام ایکس توکن به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 MX = 225,050 IRT

MXicon

ام ایکس توکن

خرید آسان ام ایکس توکن
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت ام ایکس توکن

اطلاعات بازار ام ایکس توکن

حجم ۲۴ ساعته (MX) 4.4400
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 17.0661
تغییرات ۱ روزه -0.11 %
قیمت آخرین معامله 3.8245 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 225,050 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 225,050 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، ام ایکس توکن می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

MXicon

MX

ام ایکس توکن

تومان --

MXicon

MX

ام ایکس توکن

قیمت دلاری

3.8390 USDT

قیمت تومانی

تومان 225,162

تغییرات 24 ساعت اخیر

-0.114 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
780 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

در سال‌های گذشته بازارهای معاملاتی متمرکز و غیرمتمرکز بسیاری روی کار آمده‌اند. بازارهایی که تنور معاملات ارزی را داغ‌تر کرده‌اند. این بازارها با معرفی توکن‌های بومی توجه بسیاری را به خود جلب کردند. ارز دیجیتال MX یا توکن MX توکن بومی بازار MEXC است که در سال 2022 بازار را به دست گرفت و عملکرد بی‌نظیری را به نمایش گذاشت.

سرمایه‌گذارانی که این توکن را در سال ۲۰۲۱ نگهداری کرده بودند، سود ۱۱۵۲ درصدی را تجربه کردند. از آن زمان به بعد نیز قیمت این ارز کمترین میزان نوسان را داشته است. اما آیا توکن ام ایکس در سال ۲۰۲۳ نیز فرصت کسب سود را برای دارندگان رقم می‌زند؟ مهم‌تر اینکه چه عاملی باعث ثبت چنین سودی در تاریخ این توکن شده است؟ آیا قابلیت‌های MX را می‌شناسید؟ در تبدیل به بررسی عملکرد و اهداف این توکن می‌پردازیم. اگر به دنبال شکار فرصت‌ها هستید، نباید مطالعه این مقاله را از دست بدهید.

ام ایکس (MX)چیست؟

ارز ام ایکس توکن

ارز MX یا توکن ام ایکس دارایی دیجیتال غیرمتمرکز و بومی صرافی متمرکز MEXC است. این صرافی غیرمتمرکز روی شبکه اتریوم فعالیت دارد و خدمات متنوعی از جمله اسپات، ETF، اهرم و قراردادهای هوشمند را در اختیار کاربران می‌گذارد.

توکن MX برای تحقیق الگوریتم اثبات سهام یا PoS (Proof of Stake) به کار گرفته می‌شود. دارندگان این توکن می‌توانند در خصوص تغییرات شبکه و همین‌طور انتخاب اعضا اظهارنظر کنند.

نکته‌ای که می‌تواند اندکی برای سرمایه‌گذاران گیج‌کننده باشد این است که هیچ اوراق سفیدی (White Paper) برای بازار MEXC و توکن MX وجود ندارد درحالی‌که ارزهای دیجیتالی مانند MEXC و MXC که نام‌های بسیار مشابهی با صرافی MEXC دارند دارای اوراق سفید هستند. به‌این‌ترتیب باوجوداینکه می‌دانید MEXC یک صرافی برای خرید و فروش ارز دیجیتال است و MX توکن بومی این صرافی است؛ اما در واقع کسی نمی‌داند که این توکن برای چه مواردی به کار گرفته می‌شود.

به نظر می‌رسد توکن MX تنها با هدف مدیریت و حاکمیت بر صرافی ایجاد شده باشد. به‌این‌ترتیب سیستم قدرت کافی برای ادامه مسیر را پیدا کرده و دارندگان نیز می‌توانند با استیک کردن یا سپرده‌گذاری‌کردن دارایی سود دریافت کنند. ارز دیجیتال MX برای پرداخت کارمزد تراکنش‌ها و معاملات نیز به کار گرفته می‌شود.

تاریخچه پیدایش ام ایکس (MX)

صرافی MEXC در آپریل سال 2018 راه‌اندازی شد و در حال حاضر بیش از ۷ میلیون کاربر فعال دارد. مدیریت این صرافی بر عهده جان چن (John Chen)، یک تاجر سنگاپوری، است. او در سال ۲۰۲۱ این سمت را پذیرفت.

این صرافی ۱۰۰ درصد سود حاصل از دریافت کارمزدها را به خرید توکن‌های MX اختصاص می‌دهد. از جولای ۲۰۱۹ تا به امروز در آخرین روز ماه توکن‌های خریداری شده سوزانده می‌شوند. این فرایند تا زمانی ادامه خواهد داشت که مجموع توکن‌ها به ۱۰۰ میلیون برسد.

با نگاهی به تاریخچه قیمت توکن MX درمی‌یابیم که این ارز برای نخستین‌بار در سپتامبر ۲۰۱۹ وارد بازار شد و ارزش آن در آن زمان ۰٫۱۳ دلار بود. در آغاز این ارز تغییرات قیمتی نامحسوسی را تجربه می‌کرد تا در فوریه ۲۰۲۱ قیمت این ارز از ۰٫۱۸ دلار به بیش از ۱ دلار رسید. ارز دیجیتال MX در ماه می همان سال قیمت ۲٫۹۵ دلار را به ثبت رساند.

ام ایکس (MX) چگونه معروف و محبوب شد؟

ارز دیجیتال MX در سال 2021 و تنها دو سال بعد از معرفی، عملکرد خیره‌کننده‌ای را در به نمایش گذاشت. این ارز در کمتر از یک سال سود ۱۱۵۲ درصدی را به ثبت رسانده و بالاترین قیمت را در تاریخ خود به ثبت رساند. با پایان سال ۲۰۲۱ این ارز قیمت ۳٫۷۰ دلار را به دارندگان خود هدیه کرد.

در ادامه صرافی MEXC جفت ارز MX و USDT را به فهرست ارزهای خود اضافه کرد و باز دیگر MX را به تیتر اخبار کشاند. این صرافی برای کسانی که اقدام به خرید و فروش این جفت ارز می‌کنند، اهرم مالی ۲۰ برابری را در نظر گرفت.

عملکرد این ارز در همین مدت‌زمان کوتاه، آن را به یک فرصت طلایی برای سرمایه‌گذاری تبدیل کرد. از طرفی صرافی MEXC نیز با موتور معاملاتی قدرتمند خود به عنوان یک صرافی شناخته‌شده به‌خوبی عمل کرده است. این صرافی با استفاده از موتور معاملاتی نظام بانکداری، در هر ثانیه ۱٫۴ میلیون تراکنش را پردازش کرده و از بیش از ۱۴۰۰ جفت ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کند.

این صرافی در سپتامبر ۲۰۲۱ پلتفرم MEXC Pioneer را افتتاح کرد. هدف از ایجاد این پلتفرم حمایت از پروژه‌های تازه و تیم‌های برنامه‌نویسی است. صرافی MEXC بودجه 100 میلیون‌دلاری را برای این پروژه در نظر گرفت تا هزینه کافی برای ایجاد زیرساخت‌های موردنیاز برنامه‌نویسان تأمین شود. پلتفرم MEXC Pioneer در بیش از 100 پروژه متفاوت مانند Solona، Polygon، Avalanche و Algorand سرمایه‌گذاری کرده است.

هدف از خلق ام ایکس (MX)

خرید MX
توکن MX با هدف افزایش قدرت صرافی MEXC ایجاد شد. این ارز ابزاری برای پرداخت کارمزدهای داخل صرافی است. کاربرانی که با استفاده از توکن MX کارمزد تراکنش‌ها و معاملات را پرداخت می‌کنند از تخفیف‌هایی بهره‌مند می‌شوند.

این ارز برای تضمین عملکرد سیستم اثبات سهام حیاتی است و به کاربران اجازه می‌دهد در مدیریت صرافی مشارکت داشته باشند.

صرافی MEXC به دنبال حاکمیت بر بازار جوان ارز دیجیتال و جلب‌توجه سرمایه‌گذاران تازه‌کار و باتجربه این بازار است. این بازار «طرح رشد همه‌چیز» یا Everything Growth Plan را راه‌اندازی کرد تا خدمات گسترده‌تری چون وام‌گیری، استخر نقدینگی و امکان انجام معاملات DEX را نیز در اختیار کاربران بگذارد.

صرافی MEXC به بازخرید و سوزاندن توکن‌های MX ادامه می‌دهد و همواره 40 درصد از سود صرافی صرف خرید توکن‌ها و سوزاندن آن‌ها می‌شود. هدف از انجام این کار حفظ تعداد ۱۰۰ میلیون توکن‌ در گردش در بازار است.

بر اساس اطلاعات به دست آمده از کوین مارکت کپ، صرافی MEXC در فهرست 30 صرافی اسپات برجسته در بازار ارز دیجیتال جای گرفته است.

ارزش ام ایکس چگونه تعیین می‌شود؟

ارز یک دارایی دیجیتال بر اساس ارزش کل بازار آن تعیین می‌شود. در زمان نگارش این مقاله یعنی مارس 2023 ارزش کل بازار MX برابر با 196،325،162 میلیون دلار است. این ارز در رتبه ۱۶۳ ام فهرست کوین مارکت کپ (CoinMarketCap) قرار دارد.

حجم معاملات روزانه این ارز در بیست و چهار ساعت گذشته برابر با 1،762،264 میلیون دلار و تعداد توکن‌های در گردش نیز ۱۰۰ میلیون MX است. تا به امروز ۴۵۰ میلیون توکن روانه بازار شده است؛ اما صرافی MEXC در پایان هر فصل با هدف حفظ ثبات در بازار بخش زیادی از توکن‌ها را می‌سوزاند. به‌این‌ترتیب همواره میزان توکن در گردش در این صرافی برابر با ۱۰۰ میلیون خواهد بود.

نام ارز MX همواره در کنار بایننس کوین ( BNB) آورده می‌شود. بایننس کوین در حال حاضر ۴ امین ارز قدرتمند بازار به شمار می‌رود. با مقایسه عملکرد بازار MEXC چندان دور از انتظار به نظر نمی‌رسد که توکن MX از BNB پیشی بگیرید.

قابلیت ها و مزایای ام ایکس

ارز دیجیتال MX برای پرداخت کارمزدهای صرافی به کار برده می‌شود و کاهش هزینه را برای کاربر به دنبال دارد. اما این تنها قابلیت این ارز دیجیتال نیست.

این ارز ثبات و امنیت شبکه را تأمین می‌کند. معماری چند شاخه امنیت و ثبات صرافی را تأمین می‌کند و کاربران روی تغییرات نظارت کامل دارند.

موتور معاملاتی قدرتمند صرافی با استفاده از تکنولوژی روز حداکثر ۱٫۴ میلیون تراکنش را پردازش می‌کند و به‌این‌ترتیب MX تا حد زیادی مشکل مقیاس‌پذیری را برطرف کرده است.

۷ میلیون کاربر فعال در شبکه نقدینگی بسیار بالایی را برای صرافی به همراه داشته‌اند. همکاری جهانی MEXC با Bybit به دو صرافی اجازه داد که جامعه ده‌میلیونی کاربران خود را به اشتراک گذاشته و به ایجاد پروژه‌های بلاک‌چین بیشتری کمک کنند.

دارندگان MX در ازای نگهداری این توکن پاداش در یافت می‌کنند و اجازه مشارکت در شبکه را خواهند داشت. کسانی که با استفاده از این توکن در معاملات صرافی MEXC شرکت می‌کنند از 20درصد تخفیف برخوردار می‌شوند.

بنیانگذاران ارز دیجیتال MX چه کسانی هستند؟

بنیانگذار ارز MX ام ایکس

متین مهمت دورگان(Metin Mehmet Durgun) صرافی MEXC را در سال 2018 راه‌اندازی کرد. او مدرک لیسانس خود را در زمین اقتصاد بین‌الملل را در سال ۲۰۱۱ از دانشگاه بلاروس دریافت کرد. در ادامه او در رشته ادبیات چین دانشگاه نانکای (Nankai) تحصیلات خود را ادامه داد. مهمت پیش از معرفی ارز MX در سال 2019 در پروژه‌هایی مانند APAC نیز مشارکت داشت. مدیریت این صرافی از سال ۲۰۲۱ برعهده جان چین (John Chen) است.

امنیت شبکه ام ایکس چگونه است؟

باتوجه‌به پروتکل توکن سوزی و حفظ تعداد توکن‌های در حال گردش تا حد زیادی امینت صرافی تأمین می‌شود. اما مهم‌ترین عامل در تأمین امنیت این ارز، الگوریتم اثبات سهام یا PoS است به موجود این الگوریتم دارندگان این ارز می‌توانند در خصوص ارزهایی که در صرافی لیست می‌شود و اعضایی که در مدیریت و تأیید تراکنش‌ها مشارکت دارند اظهارنظر کنند. برای آشنایی بیشتر با انواع الگوریتم‌های اجماع در بازار ارزهای دیجیتال این مطلب را از دست ندهید.

به‌این‌ترتیب امنیت صرافی تا حد زیادی به میزان مشارکت کاربران و دارندگان ارز MX بستگی دارد. این صرافی اجازه معامله بدون احراز هویت را نمی‌دهد و کاربران تنها پس از تأیید هویت به خدمات صرافی دسترسی دارند. این صرافی با درج توضیحات کامل کاربران به حفظ امنیت شبکه و خودداری از مشارکت در فعالیت‌های غیرقانونی مانند پول‌شویی دعوت می‌کند.

چه تعداد توکن ام ایکس در گردش است؟

در آغاز یک میلیارد توکن MX در بازار وجود داشت. در همان زمان ۳۰ میلیون توکن سوزانده شد. در زمان نگارش یعنی مارس ۲۰۲۳ تعداد توکن‌ها در گردش در بازار ۱۰۰ میلیون است و تا امروز ۴۵۰ میلیون توکن وارد بازار شده است. پروسه توکن سوزی با سوزاندن توکن‌های مازاد تعداد توکن‌های در گردش را ثابت نگه می‌دارد.

خرید ارز دیجیتال ام ایکس

برای خرید ارز دیجیتال MX راه‌های متفاوتی را پیش رو دارید. شما می‌توانید با استفاده از صرافی‌های خارجی مانند MEXC این ارز را به سبد سرمایه خود اضافه کنید. در این صورت پس از ورود به حساب کاربری و خرید اتریوم به عنوان ارز پایه ارز دیجیتال MX را خریداری کنید.

البته همان‌طور که گفته شد این صرافی بدون احراز هویت اجازه معامله را به کاربران نمی‌دهد. از طرفی با وجود تحریم‌های اعمال شده علیه ایران، بسیاری از صرافی‌های خارجی از کاربران ایرانی پشتیبانی نمی‌کنند و با شناسایی کاربر ایرانی دارایی او را مسدود می‌کنند.

بنابراین، بهترین راه برای خرید ارز دیجیتال ام ایکس خرید آن از صرافی تبدیل است. در تبدیل در کنار MX به بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال دیگر دسترسی دارید.

فروش ارز دیجیتال ام ایکس

برای فروش ارز دیجیتال MX نیز می‌توانید با مراجعه به صرافی‌های خارجی ارز را به دارایی دیگری تبدیل کنید. اما به یاد داشته باشید که این کار ریسک‌هایی را به همراه دارد. شما می‌توانید با ثابت نگه‌داشتن IP آدرس خود برای مدتی موقعیت مکانی حقیقی خود را پنهان کنید، اما آیا می‌توانید به ثابت ماندن آی پی آدرس اطمینان داشته باشید. صرافی‌های خارجی به‌محض شناسایی کاربر ایرانی دارایی خود را از دسترس خارج می‌کنند؛ بنابراین بهتر است با فروش دارایی در یک صرافی خارجی دارایی خود را به خطر نیندازید.

صرافی تبدیل به عنوان یک صرافی معتبر ایرانی به شما اجازه می‌دهد با استفاده از بازارهای متفاوت دارایی دیجیتال خود به فروش برسانید. کارمزد کسر شده از معامله شما بسیار ناچیز و سرعت انجام معاملات بسیار بالاست.

نحوه خرید ام ایکس از صرافی تبدیل (آموزش سریع و کلی خرید از صرافی تبدیل)

پس از احراز هویت و ثبت‌نام در تبدیل وارد حساب کاربردی خود می‌شوید. در این بخش می‌توانید با مراجعه به بخش «خرید آسان» ارز MX را با استفاده از تومان، تتر یا ارزهای دیجیتال دیگر خریداری کنید.

در صورت اضافه شدن بازارهای معاملاتی تومانی و تتری MX می‌توانید گزینه داشبورد را انتخاب و به یکی از بازارهای تومانی یا تتری بروید.

در بازار تتری ارز پایه تتر است و باید پیش از ورود به معامله حساب خود را با تتر شارژ کنید. در بازار تومانی ارز پایه ریال است و نیازی به تبدیل ارز ندارید.

در صورتی در هر یک از مراحل با سؤالی رو‌به‌رو شدید از پشتیبانی آنلاین استفاده کنید. کارشناسان تبدیل در لحظه پاسخگوی شما هستند و بهترین شیوه برای معامله را به شما پیشنهاد می‌کنند.

هنگام معامله در بازار تتری و تومانی عملکرد ارز و نمودار قیمتی آن به شما نمایش داده می‌شود. به‌این‌ترتیب می‌توانید آگاهانه در مورد خرید ارز دیجیتال MX تصمیم‌گیری کنید.

اگر قصد دارید ارز MX را در حجم بالا خریداری کنید یا هنوز با فضای خرید و فروش ارز در بازار ارزهای دیجیتال بیگانه هستید، پیشنهاد می‌کنیم از گزینه «خرید آسان» استفاده کنید. به‌این‌ترتیب کافی است مقدار ارز را انتخاب کنید. موتور معاملاتی تبدیل بهترین قیمت را از بین قیمت‌های پیشنهادی انتخاب و معامله شما در کسری از ثانیه و با کارمزد مناسب انجام می‌شود.

روش نگهداری ام ایکس(چگونه ام ایکس را نگهداری کنیم؟)

معامله MX

برای نگهداری ازMX می‌توانید در زمان خریداری ارز از تبدیل آن را در کیف پول صرافی ذخیره کنید. به‌این‌ترتیب دارایی دیجیتال خود را در دسترسی نگهداری کرده و بلافاصله وارد معاملات می‌شوید. اما اگر ترجیح می‌دهید نگهداری دارایی را شخصاً برعهده داشته باشید بهتر است از کیف ‌پول‌های سخت‌افزاری یا نرم‌افزاری استفاده کنید.

انواع کیف پول ام ایکس

ازآنجایی‌که صرافی MEXC و ارز دیجیتال MX روی شبکه اتریوم فعالیت دارند، شما می‌توانید از تمام کیف پول‌های سازگار با این ارز برای نگهداری ام ایکس استفاده کنید. یکی از معروف‌ترین کیف پول‌های سخت‌افزاری برای نگهداری ام ایکس کیف پول ترزور (Trezor) است. از میان بی‌شمار کیف پول نرم‌افزاری موجود نیز می‌توان به اتمیک والت (Atomic wallet) و متامسک(Metamask) اشاره کرد. در این مطلب در خصوص انواع کیف پول‌ها توضیحات کاملی را در اختیار شما می‌گذاریم.

کارمزد خرید و فروش ام ایکس

معامله ام ایکس توکن در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش MX در صرافی تبدیل

کاربرانی ایرانی که قصد سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال را دارند، باید برای انجام این کار به سراغ صرافی‌های معتبر ایرانی بروند. صرافی تبدیل یکی از معتبرترین صرافی‌های ایرانی است که با بیش از ۱۰۰ بازار معاملاتی تتری و ۴۰ بازار معاملاتی تومانی مزایای بسیاری را برای کاربران به همراه دارد:

 • امکان خرید و فروش بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال
 • انتقال سریع دارایی
 • پشتیبانی دقیق، در لحظه و کارگشا
 • مشاهده میزان کارمزد
 • کارمزد رقابتی
 • احراز هویت سریع
 • انجام سریع تراکنش‌ها
 • افزایش امنیت معاملات
 • تضمین امنیت دارایی کاربران با استفاده از کیف پول‌ها سرد
 • کانال سیگنال‌دهی الگوریتم تحلیل
 • انجام مشاوره پیش از معامله
 • امکان برداشت آنی تومانی از ۱۲ بانک
 • امکان Swap
 • حداقل اختلاف قیمت با بازار جهانی
 • خرید ارز در حجم‌های متفاوت
 • انجام معامله در بازارهای بین‌المللی
 • پشتیبانی از سیستم‌های تأیید اعتبار
 • اپلیکیشن اختصاصی تبدیل
 • امکان انجام کمک‌های خیریه (تبدیل به نیکی)
 • پشتیبانی از تمام پلتفرم‌های ارائه شدهن

آیا خرید ام ایکس بدون احراز هویت ممکن است؟

برخی از صرافی‌ها احراز هویت را الزامی نمی‌دانند و به کاربران اجازه می‌دهند که به صورت کاملاً ناشناس وارد معامله شوند. باوجوداینکه بازار ارزهای دیجیتال یک بازار بدون مرکزیت است و هیچ‌کس از اطلاعات حساب فرد دیگری خبر ندارد؛ اما نباید احراز هویت را نادیده گرفت. احراز هویت به معنای برملاشدن هویت شما در بازار نیست. شما با انجام این فرایند هویت خود را تأیید می‌کنید و نشان می‌دهید که دارایی خود را از راه غیرقانونی به دست نیاورده‌اید. به عبارتی وقتی طلا پاک است به خاک نیازی نیست.

اصولاً کسانی که به دنبال راهی برای پول‌شویی یا خرید و فروش اشیا و مواد غیرقانونی هستند از احراز هویت اجتناب می‌کنند. صرافی تبدیل و صرافی MEXC احراز هویت را برای کاربران الزامی می‌دانند.

تبدیل برای سهولت بیشتر و جلوگیری از اتلاف زمان پروسه احراز هویت را در کمتر از ۲۴ ساعت پیگیری می‌کند. به‌این‌ترتیب در مدت‌زمان کوتاهی به بازارهای معاملاتی متعدد تبدیل دسترسی داشته و به یک معامله‌گر حقیقی تبدیل می‌شوید. برای آشنایی بیشتر با احراز هویت مطالعه این مقاله را از دست ندهید.

آینده ام ایکس چگونه است؟

آینده ارز ام ایکس

قبل از هر چیزی باید بدانید که پیش‌بینی قیمت یک دارایی دیجیتال باتوجه‌به ماهیت پرنوسان این بازار قطعی نیست. به همین دلیل همواره پیش از سرمایه‌گذاری وضعیت موجود را بررسی و سپس اقدام کنید.

بر اساس پیش‌بینی‌های CaptainAltCoin قیمت این ارز تا سال ۲۰۲۵ به ۶٫۹۴ دلار می‌رسد. کوینز کید (CoinsKid) با پیش‌بینی خوش‌بینانه‌تری وارد بحث شده است. به عقیده این تیم تحقیقاتی قیمت این تا آوریل ۲۰۲۳ به ۴٫۵۵ دلار می‌رسد. این ارز سال ۲۰۲۵ را با ۱۱٫۹۸ دلار شروع و با ۲۲٫۳۳ دلار به پایان می‌رساند. پیش‌بینی‌های متفاوت آمار و اعداد متفاوتی را اعلام کرده‌اند؛ اما آنچه مسلم است عملکرد خوب این ارز تا به امروز بوده است. نام این ارز تا مدت‌ها در کنار نام بایننس کوین شنیده می‌شد که امروز در رتبه چهارم بازار قرار دارد. باتوجه‌به استقبال کاربران در بیش از ۷۴ کشور از صرافی MEXC بی‌شک باید شاهد رشد روزافزون تعداد کاربران و قیمت این ارز باشیم.

منابع:

ptpwallet.com

currency.com

cryptonomist.ch

coinmarketcap.com

capital.com

سوالات متداول خرید ام ایکس توکن

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

سوالات متداول خرید ام ایکس توکن

از کجا می توانیم ام ایکس (MX) بخریم؟

امکان خرید ارز دیجیتال MX در صرافی‌های داخلی و خارجی وجود دارد. روند خرید نیز بسیار ساده ‌است ابتدا باید حساب خود را با پول رایج شارژ کنید و سپس با انتخاب ارز ام ایکس از صرافی وارد معامله شوید. به یاد داشته باشید که به دلیل تحریم‌های اعمال شده علیه ایران، معامله در صرافی‌های خارجی به کاربران ایرانی توصیه نمی‌شود. چراکه در این صورت دارایی شما در معرض خطر مسدودشدن قرار می‌گیرد. بهترین و امن‌ترین را برای خرید ارز دیجیتال MX در ایران، صرافی تبدیل است. در تبدیل در کنار ام ایکس به بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال دیگر نیز دسترسی دارید. .

خرید سریع ام ایکس (MX) چطور امکان پذیر است؟

برای خرید ام ایکس در سریع‌ترین زمان ممکن باید گزینه «خرید آسان» را از داشبورد خود در تبدیل انتخاب کنید. در ادامه کافی است با انتخاب MX از فهرست ارزهای تبدیل وارد معامله شوید. در خرید آسان موتور معاملاتی تبدیل بهترین قیمت را برای خرید دارایی به شما پیشنهاد می‌دهد.

کارمزد خرید و فروش ام ایکس (MX) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله ام ایکس توکن در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چگونه قیمت ام ایکس را پیش بینی کنیم؟

پیش‌بینی قیمت یک ارز دیجیتال هرگز با قطعیت همراه نیست؛ بنابراین بهترین راه برای پیش‌بینی و تصمیم‌گیری در خصوص معامله ارز دیجیتال MX بررسی وضعیت موجود است. این ارز در گذشته عملکرد بسیاری خوبی را به نمایش گذاشته و سود ۱۱۵۲ درصدی را در کارنامه خود دارد اما نمی‌تواند آینده را بر اساس عملکرد گذشته یک ارز پیش‌بینی کرد. ممکن است عملکرد این ارز در زمان مطالعه شما با زمان نگارش این مقاله متفاوت باشد؛ بنابراین بهتر است با بررسی کانال‌های سیگنال‌دهی و عضویت در کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل (https://t.me/algotahlil) اطلاعات خود را در خصوص این ارز کامل کنید.

ارز دیجیتال ام ایکس (MX) چگونه نگهداری می شود؟

امکان نگهداری از این ارز در تمام کیف‌ پول‌های سازگار با اتریوم از جمله ترزور، متامسک و اتمیک والت وجود دارد. ازاین‌گذشته شما همواره می‌توانید MXهای خود را در کیف پول تبدیل نگهداری کنید. تبدیل برای تضمین امنیت دارایی کاربران از کیف‌ پول‌های سخت‌افزاری کمک می‌گیرد.

آیا خرید ام ایکس (MX) می‌تواند سودآور باشد؟

مشارکت بازار MEXC در پروژه‌های بلاک‌چینی مانند آولانچ، سولانا وغیره نشان‌دهنده حضور قدرتمند این ارز در این حوزه است. این صرافی با اعطای توکن بومی MX به کاربران نیز اجازه مشارکت در مدیریت شبکه را داده است. از طرفی با ایجاد زیرساخت‌های لازم به توسعه هرچه بیشتر پروژه‌های بلاک‌چین کمک کرده است. به‌این‌ترتیب می‌توان گفت MX در همین روند پتانسیل بالایی برای رشد و سودآوری دارد.

آیا می توان ام ایکس (MX) را استخراج کرد؟

خیر امکان استخراج این توکن وجود ندارد.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

عرفان ب

61 روز قبل

5

سلام من دوج کوین دارم میخوام بفروشم به تتر تبدیل کنم. از بازار تتری انجام بدم یا از خرید آسان؟

سپیده م

61 روز قبل

4

سلام. من از صفحه اینستاگرامتون امدم دوج کوین بخرم میخواستم ببینم از خرید آسان بخرم به صرفه تره یا از بازار تتری؟

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 406 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله