lskicon

قیمت و خرید لیسک - LSK

خرید ارز دیجیتال لیسک Lisk

خرید ارز دیجیتال لیسک (LSK) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت لیسک به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز لیسک بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش لیسک اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز لیسک هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت لیسک به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 LSK = 97,100 IRT

lskicon

لیسک

خرید آسان لیسک
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت لیسک

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، لیسک می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

lskicon

lsk

لیسک

تومان --

lskicon

lsk

لیسک

قیمت دلاری

1.6979 USDT

قیمت تومانی

تومان 96,524

تغییرات 24 ساعت اخیر

-1.833 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۸۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

ارز دیجیتال، رمز ارز، توکن، کوین و... همه مفاهیمی بوده که برای اکثر افراد جامعه امروز آشنا هستند. با فراهم شدن امکان انجام معاملات اقتصادی در عرصه بازار ارز دیجیتال، فضا برای رقابت رمز ارزها هم ایجاد شد.

در این راستا توکن­ها و کوین­های زیادی به بازار عرضه شدند که دارای اسامی متفاوتی بوده و ویژگی­های خاصی هم دارند. از جمله در این مقاله قصد داریم تا در مورد ارز دیجیتال لیسک برای شما صحبت کنیم.

ارز دیجیتال لیسک ( lsk )چیست؟

ارز لیسک

این رمز ارز با علامت اختصاری LSKنوعی رمز ارز پایه محسوب می­شود که هدف از ایجاد آن، بسترسازی برای برنامه­های غیرمتمرکز DApp است.

هدف از پروژه مذکور آن است که این امکان برای توسعه­دهندگان فراهم باشد که مهارت­های بیشتری را جهت ساخت DApp به کار گیرند. چرا که این اجازه را به توسعه­دهندگان می­دهد که با استفاده از زبان Javascript برنامه­هایی بنویسند که به شکل گسترده برای توسعه وب مورد استفاده قرار گیرند.

لیسک باعث افزایش توان توسعه­دهندگان می­شود در حدی که بوسیله آنچه که در قالب زنجیره­های جانبی یا ساید چین شهرت دارند، بلاک چین منحصربفرد خویش را در شبکه DApp و همینطور در لیسک­ و ارزهای دیجیتال شکل ­دهند.

زنجیره­های جانبی مورد اشاره وابسته به لیسک هستند و بر اساس نیازهای DApp قابلیت تنظیم لیسک را دارند. لیسک در حال کار کردن بر روی کیت توسعه نرم­افزار SDK است و این یعنی کاربر امکان ایجاد بلاک چین شخصی خود را دارد.

SDK برای این امر از زبان برنامه­نویسی جاوا اسکریپت استفاده می­کند. دپ­های ساخته­شده در شبکه لیسک در قالب زنجیره­های منفرد به اجرا درمی­آیند تا بدین طریق شبکه لیسک و همینطور مقیاس­پذیری آن به خطر نیفتد.

منظور از ساید چین یا زنجیره جانبی چیست؟

آنچه که به عنوان تعریف از بلاک چین برای همه رایج شده آن است که: بلاک چین یعنی دفتر کل معاملات انجام شده. مشکلی که در بلاک چین وجود دارد آن است که می­توان به شکل مصنوعی آن را با معاملات جعلی پر کرد.

زمانی که بیش از اندازه تراکنش بر روی بلاک چین انجام شود، بلوک­ها خیلی زود پر شده و باعث پایین آمدن سرعت شبکه می­شوند. طبیعتا هیچ­کس شبکه کند را دوست ندارد.

لیسک برای این مشکل یک راه­حل ارائه داده و آن بکارگیری ساید چین و یا زنجیره جانبی است. ساید چین متصل به زنجیره اصلی هستند. زنجیره جانبی این توانایی را دارد که تبدیل به بلاک چین مستقلی شود و به محلی برای انجام تمام معاملات پرحجم مبدل شود که در بلاک چین اصلی انجام می­گیرند.

با روال گفته زنجیره­هایی شکل­گرفته تضمین­کننده یک شبکه سریع هستند که تراکنش­ها را در کمترین زمان ممکن به انجام می­رسانند.

تاریخچه ارز دیجیتال لیسک ( lsk )

این ارز دیجیتال هم مانند سایر رمز ارزها بوسیله فرد یا افرادی طراحی و عرضه شده است. کسانی که به عنوان موسس این رمز ارز پایه شناخته شده­اند، ماکس کوردک Max Kordekو اولیور بددوز Oliver Beddows هستند.

کوردک هم ریاست لیسک و هم مسئولیت تجارت و استراتژی لیسک را بر عهده دارد. وی همچنین مدیر و بنیانگذار Lightcurve است که مرکزی جهت مشاوره گسترش محصول بلاک چین است که متمرکز بر بازاریابی، کدگذاری و پشتیبانی است.

اولیور بددوز دیگر بنیانگذار ارز دیجیتال لیسک هم عهده­دار سمت معاونت آن است و البته مدیر Lightcurve هم هست. این دو فرد دارای تخصص در زمینه برنامه­های غیرمتمرکز، مشاوره برای راه­اندازی بلاک چین و بیت کوین هستند.

عملکرد ارز دیجیتال لیسک

بنیانگذاران لیسک برای دسترسی بهتر به بلاک چین و همینطور برای بهبود در عملکرد خود، کیت­های توسعه نرم­افزار SDK را ایجاد کردند که بر اساس زبان جاوا اسکریپت نوشته شده­اند. در حقیقت کیت توسعه نرم­افزار لیسک جهت ساخت برنامه­های غیرمتمرکزی هستند که با لیسک سازگاری دارند.

کیت توسعه نرم­افزار SDK دارای سه مؤلفه اصلی است که در ادامه به آنها پرداخته­ایم:

 • Lisk Framework : این بخش باعث ایجاد سهولت در بین ماژول­های DApp می­شود.
 • Lisk Elements : کلکسیونی از کتابخانه کدگذاری شده است.
 • Lisk Commander : ابزاری است که باعث ایجاد تعامل کاربر با بلاک چین می­شود.

ارز دیجیتال لیسک ( lsk )چگونه معروف و محبوب شد؟

در ادامه به ویژگی­های لیسک پرداخته­ شده که مهمترین خصوصیات آن بوده که باعث محبوبیت این ارز دیجیتال شده­اند.

از زبان برنامه­نویسی شناخته­شده استفاده می­کند

همانطور که بارها در این مقاله ذکر شده است، لیسک از زبان جاوا اسکریپت استفاده می­کند. این زبان یک زبان شناخته­شده است که در کل دنیا مورد استفاده قرار می­گیرد و برای توسعه­دادن کار را برای توسعه‌دهندگان ساده می­کند.

کاربرد ساید چین یا زنجیره جانبی

لیسک از ساید چین در بلاک چین خود استفاده می­کند و این زنجیره­های جانبی بلاک چین­هایی بوده که به زنجیره اصلی متصل هستند. استفاده از ساید چین برای پلتفرم لیسک همراه با مزایای زیادی است.

بهبود پردازش تراکنش­ها یا معاملات

استفاده از زنجیره­های جانبی علاوه بر زنجیره اصلی، باعث بهبود پردازش تراکنش­ها می­شود و زمان تایید شدن تراکنش­ها را بسیار پایین می­آورد.

انعطاف داشتن برای ایجاد خدمات

در لیسک بدون این که نیازی به تغییر دادن مشخصات در زنجیره اصلی باشد، این امکان وجود دارد که تجدید نظرها و خصوصیات مد نظر را در ساید چین­ها پیاده­سازی کرد. بدین ترتیب این شرایط مهیا است که با میزان پایین ریسک پیاده­سازی­ها به سرعت انجام گیرند.

بررسی وضعیت امنیت لیسک

بنا به این که لیسک از مدل اجماع اثبات سهام(DPoS) استفاده می­کند دارای میزان بالایی امنیت است. این الگوریتم اجماع اثبات سهام نوعی پروتکل محسوب می­شود که باعث فراهم شدن تایید اعتبار تراکنش­ها در بلاک چین می­شود.

لیسک برای بالا بردن امنیت بلاک چین خود و همینطور برای همگام­سازی شبکه توزیع­شده، از الگوریتم یاد شده بهره می­گیرد. DPoSاز یک سیستم رای­گیری استفاده می­کند تا مشخص کند که کدام یک از سیستم­های کامپیوتری که دارای نرم­افزار هستند می­توانند در بلاک چین لیسک بلاک بعدی را شکل دهند. این یعنی این که هر کاربری که لیسک داشته باشد، می­تواند کمک­کننده کار شبکه باشد.

هدف از خلق ارز دیجیتال لیسک ( lsk )

این که لیسک مقیاس­پذیرتر است باعث شده است تا در مقایسه با سایر بلاک چین­ها متفاوت شود. چون که لیسک برای هر نوع برنامه توسعه­یافته از یک ساید چین استفاده می­کند، مقیاس­پذیری در آن خیلی راحت­تر است.

چنانچه در پلتفرم لیسک مشکلی در بلاک چین سایر برنامه­ها رخ دهد، چون برنامه­ها در زنجیره جانبی قرار دارند، لیسک مجبور نمی­شود که سخت­افزار را تعویض کند چرا که اثری در بلاک چین آن ندارد.

ساید چین­ها یا همان زنجیره­های جانبی برای لیسک به معنای امنیت بیشتر و همچنین به معنی کاربرد سریع­تر برای توسعه­دهندگان به شمار می­روند. اوپن سورس بودن هم یکی دیگر از مواردی است که باعث منحصربفرد شدن پلتفرم لیسک می­شود.

ارزش ارز دیجیتال لیسک چگونه تعیین می‌شود؟

ارزش این رمز ارز دی مقایسه با سایر ارزهای دیجیتال از جمله در مقایسه با اتریوم مشخص می­شود. هر دوی این رمز ارزها در تلاش هستند تا زمینه­ای را شبیه به برنامه­های غیرمتمرکز شکل دهند. اما این دو بلاک چین دارای تفاوت­هایی هم با همدیگر هستند که در ادامه به آنها اشاره شده است:

تفاوت در زبان برنامه­نویسی

در پلتفرم لیسک از زبان برنامه­نویسی جاوا اسکریپت استفاده می­شود. در مقابل در پلتفرم اتریوم زبان برنامه‌نویسی Solidity مورد استفاده قرار می­گیرد.

تفاوت در جا و مکان برنامه­ها

در حالی که در اتریوم برنامه­ها بر روی زنجیره اصلی ذخیره می­شوند در پلتفرم لیسک از زنجیره­های جانبی استفاده می­شود.

تفاوت در چگونگی رفع مشکل

در لیسک چنانچه یک برنامه­ای دچار مشکل شود، آن مشکل فقط در زنجیره کاربر وجود دارد و برای حل کردن آن هم نیازی به استفاده از هارد فورک نیست. اما برنامه­ها در اتریوم بر روی زنجیره اصلی به اجرا درمی­آیند و به این ترتیب هر نوع مشکل باعث هدر رفت کارمزد تراکنش­ها شده و به VM ارجاع ­داده می­­شود البته به شرطی که مشکلی در پلتفرم وجود نداشته باشد.

تفاوت در الگوریتم اجماع

الگوریتم اجماع DPoS در پلتفرم لیسک مورد استفاده است و در اتریوم هم از الگوریتم PoW استفاده می­شود.

تفاوت در برنامه ­های کاربردی VM

لیسک فاقد ماشین مجازی یا VM است اما اتریوم از ماشین مجازی EVM استفاده می­کند.

قابلیت ها و مزایای لیسک

خرید LSK
از جمله مزایای این ارز دیجیتال سرعت بالای آن در پردازش تراکنش­ها است. در عرض 10 ثانیه تراکنشی مثل انتقال این ارز دیجیتال را به انجام می­رساند. موضوع دیگر برمی­گردد به اجرای قراردادهای هوشمند از سمت این ارز دیجیتال. این مزیت باعث شباهت لیسک و اتریوم شده است.

مزیت دیگر این رمز ارز پایه، همکاری آن با شرکت مایکروسافت است. این ارز دیجیتال در سال 2017 توانست در زمینه جذب سرمایه­گذاری در رتبه دهم قرار گیرد و به همین علت هم شرکت مایکروسافت با آن قرارداد بست.

بنیانگذاران ارز دیجیتال لیسک چه کسانی هستند؟

ماکس کوردک Max Kordekو اولیور بددوز Oliver Beddows دو شخصیت دانشگاه بوده که بنیانگذار این رمز ارز محسوب می­شوند.

امنیت ارز دیجیتال لیسک چگونه است؟

مدیریت معاملات DApp در لیسک بوسیله زنجیره جانبی انجام می­گیرد. چنانچه یک ساید چین هک شود، آن را جدا می­کنند تا به زنجیره اصلی آسیبی وارد نشود و به همین علت هم امنیت پلتفرم برقرار می­شود.

چه تعداد ارز دیجیتال لیسک در گردش است؟

تعداد واحداهای در گردش لیسک چیزی در حدود 128.9 میلیون است و تعداد کل واحدهای آن هم چیزی در حدود 144.82 میلیون است.

خرید ارز دیجیتال لیسک

کاربرانی که علاقمند به انجام معاملات خود با ارز دیجیتال لیسک هستند می­توانند به صرافی­های معتبر مراجعه کرد و پس از انجام فرایند ثبت­نام و دریافت قیمت این ارز دیجیتال، نسبت به خرید این رمز ارز اقدام کنند.

فروش ارز دیجیتال لیسک

کاربرانی که تمایل به فروش این ارز دیجیتال دارند می­توانند به صرافی­های معتبر مراجعه کرد و پس از انجام فرایند ثبت­نام و دریافت قیمت این رمز ارز، نسبت به فروش آن اقدام کنند.

نحوه خرید لیسک از صرافی تبدیل

برای این که بتوانید از صرافی تبدیل خرید کنید می­بایستی به سایت آن مراجعه کرده و پس از انجام مراحل ثبت نام و پس از این که فرایند احراز هویت انجام گرفت، نسبت به خرید هر نوع ارز دیجیتال از جمله ارز دیجیتال فلاکس اقدام کنید.

خرید و فروش ارز دیجیتال لیسک از سایر صرافی ها

به مانند شرایط خرید و فروش همه ارزهای دیجیتال، این کار برای ارز دیجیتال لیسک هم انجام می­گیرد. یعنی باید به صرافی­های معتبر مراجعه کرد و با انجام فرایند ثبت­نام و احراز هویت اقدام به خرید و فروش لیسک کرد.

کاربران ایرانی به دلیل وجود تحریم­ها دارای شرایط متفاوتی هستند و بنابراین باید بعد از انجام فرایند ثبت­نام، ابتدا یکی از استیبل کوین­ها یا تتر را خریداری کرد و سپس آن را به ارز دیجیتال لیسک تبدیل کرد.

در ادامه لیست برخی از صرافی­هایی که از ارز دیجیتال لیسک پشتیبانی می­کنند، آورده شده است:

 • صرافی Binance
 • صرافی Huobi Global
 • صرافی Upbit
 • صرافی OKEx
 • صرافی BIONE
 • صرافی Kraken
 • صرافی KuCoin
 • صرافی Gate.Io

روش نگهداری لیسک

بهترین روش برای نگهداری ارز دیجیتال لیسکاستفاده از انواع کیف پول دیجیتال است که برای این امر در بازار و در دسترس مشتریان قرار گرفته­اند. این کیف پول­ها انواع مختلفی دارند که در بخش بعدی به معرفی آنها پرداخته­ایم.

انواع کیف پول لیسک

برای نگهداری ارز دیجیتال باید از کیف پول دیجیتال استفاده کرد و رمز ارز لیسک هم از این قاعده مستثنی نیست. در ادامه نام کیف پول­های مناسب برای این کار آمده است:

کیف پول لجر نانو اس

این کیف پول از نوع کیف پول سخت­افزاری است که برای نگهداری همه ارزهای دیجیتال از جمله لیسک از آن استفاده شده و یک کیف پول امن هم محسوب می­شود.

کیف پول ترزور وان

این کیف پول دیجیتال که ساخت کشور چک بوده از نوع سخت­افزاری است و به صورت آفلاین هم کار می­کند و از این رو بسیار امن است.

کیف پول لیسک کور

این کیف پول که در زمره کیف پول­های دسکتاپی قرار می­گیرد بوسیله تیم لیسک عرضه شده است و بیشتر مناسب کاربران حرفه­ای است.

کیف پول لیسک هاب

این کیف پول، جدیدترین کیف برای نگهداری ارز دیجیتال لیسک است و بر روی سیستم عامل ویندوز و مک قابل نصب است.

کیف پول لیسک نانو

این کیف پول که مثل کیف پول لیسک کور نتیجه تلاش تیم توسعه­دهنده ارز دیجیتال لیسک است، در زمره کیف پول­های دسکتاپی قرار می­گیرد.

کیف پول کوین پیمنت

این کیف پول از دسته کیف­های تحت وب است و از ارزهای دیجیتال بسیاری پشتیبانی می­کند. این کیف پول برای استفاده هم راحت است.

کارمزد خرید و فروش ارز دیجیتال لیسک

معامله لیسک در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش lsk در صرافی تبدیل

مزایای خرید و فروش ارز دیجیتال از جمله ارز دیجیتال لیسک در صرافی تبدیل آن است که در سریع­ترین زمان ممکن می­توانید این کار را انجام دهید چرا که:

این صرافی دارای ابزارهای حرفه­ای است که بواسطه آنها ریسک معامله به کمترین حد خود می­رسد و در هر شرایط و در هر زمانی قابل مدیریت است. صرافی تبدیل دارای کیف­های پول امن اختصاصی است که باعث می­شود تا دارایی کاربر ضمانت شود.

این صرافی تیم پشتیبانی قوی داشته که در سریع­ترین زمان ممکن از طریق تلفن و یا چت آنلاین مشکلات مشتریان را برطرف می­کند و این مهمترین بخشی است که در هر کاری از جمله فعالیت­های اقتصادی برای کاربران دارای اهمیت زیادی است.

آیا خرید لیسک بدون احراز هویت ممکن است؟

برای داشتن خریدی امن بهتر آن است که به صرافی­های معتبر مراجعه کنید و با انجام فرایند احراز هویت اقدام به خرید یا فروش دارایی دیجیتال خود کنید.

آینده لیسک چگونه است؟

معامله LSK
این که یک ارز دیجیتال دارای آینده خوبی هست یا خیر برای کاربران این فضا اهمیت زیادی دارد. در ادامه این مقاله سعی داریم تا به صورت مفصل به این موضوع بپردازیم.

عملکرد این ارز در آینده بستگی به میزان موفقیت شبکه لیسک و همینطور بستگی به پذیرش فناوری آن از طرف برنامه­نویسان و توسعه­دهندگان دارد.

این را باید گفت که ارز دیجیتال لیسک برای خرید یا فروش کالا و یا خدمات مورد استفاده قرار نمی­گیرد. به این ترتیب برعکس بیت کوین، هیچ تاجر و بازرگانی از لیسک برای پرداخت­های خود استفاده نمی­کند.

از آنجایی که لیسک از زبان جاوا اسکریپت استفاده می­کند و این زبان هم برای شرکت­های مشهور و محبوبی چون گوگل و مایکروسافت مورد استفاده قرار می­گیرد، این که از لیسک برای ساخت برنامه­ها استفاده شود دور از انتظار نیست.

علاوه بر بحث فوق، توسعه­دهندگان معتقدند که لیسک دارای عملکرد خوبی است و با حجم کم معاملات در مبادلات خود به زودی نیازمند نقدینگی خواهد بود و در نتیجه باید یک جامعه بزرگتر اطراف خود ایجاد کند.

به این ترتیب لیسک در درازمدت به عنوان یک پروسه سرمایه­گذاری در آینده عملکرد خوبی خواهد داشت و می­بایست نوعی فناوری پیشرفته بلاک چین را برای برنامه­های جدید در طول سالهای آینده ارائه دهد. به این ترتیب آینده خوبی در انتظار ارز دیجیتال لیسک خواهد بود.

سخن آخر

ارز دیجیتالی که در این مقاله به آن پرداختیم توکنی است که توسط پلتفرم لیسک ارائه شده است. این پلتفرم به صورت کلی شرایط را برای برنامه­های غیرمتمرکز مهیا می­کند. لیسک در دسته پلتفرم­های اپن سوس قرار می­گیرد که حامی ارز دیجیتال لیسک است.

در این پلتفرم با ویژگی اوپن سورس بودن، توسعه­دهندگان قادر هستند تا برنامه­های مد نظرشان را به زبان جاوا اسکریپت بنویسند. الگوریتم مورد استفاده ارز دیجیتال لیسک، الگوریتم اثبات سهام است. الگوریتمی که تحت نمایندگی DPoS بوده و باعث افزایش امنیت این پلتفرم شده است.

منابع:

lisk.com

سوالات متداول خرید لیسک

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید لیسک

از کجا می توانیم ارز دیجیتال لیسک ( lsk ) بخریم؟

شما در بسیاری از صرافی‌های ارز دیجیتال داخلی و خارجی می‌توانید اقدام به خرید و فروش این ارز کنید؛ اما صرافی‌های خارجی، پشتیبانی مناسبی از کاربران ایرانی ندارند و امکان مسدودشدن دارایی‌های کاربر در آن‌ها بالاست؛ لذا پیشنهاد می‌شود از صرافی‌های ایرانی استفاده کنید. تبدیل، یکی از بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال در ایران است و از ۲۰۰ رمزارز مختلف از جمله لیسک پشتیبانی می‌کند.

خرید سریع ارز دیجیتال لیسک ( lsk ) چطور امکان پذیر است؟

برای انجام فرایند خرید سریع این رمز ارز دیجیتال بهترین، سریع¬ترین و امن¬ترین راه مراجعه به خرید آسان صرافی تبدیل است.

کارمزد خرید و فروش ارز دیجیتال لیسک ( LSK ) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله لیسک در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چگونه قیمت ارز لیسک را پیش بینی کنیم؟

می‌توانید از تحلیل شخصی خود استفاده کنید یا با عضویت در کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل (@algotahlil)از تحلیل‌های ساده و کاربردی بهره‌مند شوید. در صورت نیاز از دیگر کانال‌ها هم برای سیگنال گیری می‌توانید استفاده کنید.

ارز دیجیتال ارز دیجیتال لیسک ( lsk ) چگونه نگهداری می شود؟

نگهداری ارز دیجیتال لیسک در کیف پول‌های سرد و گرم و سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مختلف امکان‌پذیر است. همچنین می‌توانید ارز لیسک خود را در کیف پول امن صرافی تبدیل نگهداری کنید.

آیا خرید لیسک ( lsk ) می‌تواند سودآور باشد؟

در این مورد باید به ارزیابی¬های کارشناسان و همچنین به دوره زمانی انجام معامله دقت داشت.

آیا می توان لیسک ( lsk ) را استخراج کرد؟

جالب است بدانید که این رمز ارز قابل استخراج نیست. ارزهایی که استخراج می¬شوند از الگوریتم اثبات کار یا همان PoW استفاده می¬کنند. در حالی که لیسک از الگوریتم اثبات سهام استفاده می¬کند. این الگوریتم مانند یک سیستم دموکراتیک عمل می¬کند و نودهای شبکه برای تایید شدن بلاک¬ها، افرادی را انتخاب می¬کنند. گفتنی است که سیستم¬های مبتنی بر این الگوریتم از مقیاس¬پذیری بالایی برخوردارند.

برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

دیدگاه‌ها

علی ج

11 روز قبل

4

عالیه که ارزهای خوب جدید رو زود اضافه می‌کنید

امیرعلی ش

11 روز قبل

5

بهترین راه فرستادن پول برای خانواده‌م با تتر از طریق تبدیله. هر وقت بخوان بلافاصله می‌تونن دریافت کنن

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 384 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله