KLAYicon

قیمت و خرید کلایتون - KLAY

خرید ارز دیجیتال کلایتون Klaytn

خرید ارز دیجیتال کلایتون (KLAY) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت کلایتون به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز کلایتون بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش کلایتون اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز کلایتون هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت کلایتون به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 KLAY = 9,458 IRT

KLAYicon

کلایتون

خرید آسان کلایتون
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت کلایتون

اطلاعات بازار کلایتون

حجم ۲۴ ساعته (KLAY) 475.5000
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 75.4033
تغییرات ۱ روزه -0.31 %
قیمت آخرین معامله 0.1598 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 9,458 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 9,458 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، کلایتون می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

KLAYicon

KLAY

کلایتون

تومان --

KLAYicon

KLAY

کلایتون

قیمت دلاری

0.1596 USDT

قیمت تومانی

تومان 9,531

تغییرات 24 ساعت اخیر

-0.312 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
770 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

در حال حاضر یکی از مهم‌ترین مسائل روز دنیا ارز‌های دیجیتال هستند که جایگاه خاصی در میان مردم پیدا کرده‌اند و خیلی از افراد از این طریق درآمد کسب می‌کنند. هدف اصلی از ایجاد این پروتکل‌های رمزنگاری شده ممانعت از تقلب و کلاهبرداری در حوزه ارز است. البته مزیت‌های این نوع پول‌های مجازی بسیار زیاد است.

بازار کریپتوکارنسی‌ها آن‌قدر ارزش پیدا کرده که شاید بیش از هزار نوع ارز دیجیتال مختلف به وجود آمده‌اند و هرکدام ویژگی‌های خاص خود را دارند. کلایتون نمونه‌ای از این ارز‌های دیجیتال است که توانسته محبوبیت زیادی به دست آورد و در میان کاربران زیادی موردتوجه قرار بگیرد. در این محتوا قصد داریم ارز دیجیتال klay را به طور کامل بررسی کنیم و اطلاعات مختلفی درباره شرایط آن در آینده و کیف پول‌های این ارز در اختیار شما قرار دهیم.

پلتفرم کلایتون چیست؟

رمزارز بلاک‌چین کلایتون با نماد klay شناخته می‌شود. این پول دیجیتال در سال ۲۰۱۶ به وجود آمد و وارد بازار کریپتوکارنسی‌ها شد. فعالیت این ارز نیز مبتنی بر شبکه بلاکچین تجارتی و عمومی است که در آن زمینه انتقال ارزش فناوری از طریق محیط توسعه در دسترس و تجربه کاربر فراهم شده است.

درواقع رمزارز klay به‌عنوان یک پروژه منبع‌باز و پیشرفته است. استفاده از این ارز در سایر برنامه‌های بلاک‌چین نیز امکان‌پذیر شده است و یک ابزار مناسب برای انجام پرداخت‌ها و معاملات، در انواع مختلف برنامه‌ها محسوب می‌شود.

کاربرد این ارز در مقایسه با سایر برنامه‌های موجود در شبکه بلاکچین بسیار زیاد است. در ابتدای ورود این ارز به بازار کریپتوکارنسی‌ها تعداد توکن آن محدود بود؛ اما در سال ۲۰۲۱ این تعداد به ۲ میلیارد توکن افزایش پیدا کرد و در نتیجه باعث افزایش پیگیری‌های سرمایه‌گذاران و معامله‌گران نسبت به klay شده است.

تاریخچه پیدایش رمزارز کلایتون

خرید KLYA

این رمزارز دیجیتال پس از تلاش‌های فراوان یک شرکت فناوری کاکائو در کشور کره جنوبی ایجاد شد که کاملا معتبر بوده و به دلیل خدمات بسیار زیادی که در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد، مشهور شده است. عرضه خدمات و فعالیت این کمپانی کره‌ای بسیار زیاد است و به همین دلیل پس از افزایش توجهات عمومی به ارز‌های دیجیتال، تصمیم گرفت تا وارد صنعت پروتکل‌های ارزی رمزنگاری شود.

در نهایت پس از ایجاد رمزارز klay، شبکه بلاکچین کریپتوکارنسی نیز توسط مدیرعامل شرکت کاکائو راه‌اندازی شد. در حال حاضر سرمایه و محبوبیت این ارز افزایش بسیاری پیدا کرده است و در میان چند صد نوع ارز دیجیتال مختلف توانسته به رتبه ۴۱ بازار برسد.

بنیان‌گذاران کلایتون چه کسانی هستند؟

تیم سازنده از طریق توسعه پلتفرم klay به دنبال این است که خدمات مجهز بلاک‌چین را به طور کامل به دست آورد و از این طریق ارزش آن را ثابت کند. بنیان‌گذاران اصلی این تیم جیسون هان، میونگجین جیونگ، سانگمین سئو و سانگیون بای است.

ارز دیجیتال کلایتون چگونه معروف و محبوب شد؟

شرکت طراح این ارز به‌صورت چند خدماتی فعالیت می‌کند و سرمایه‌گذاران زیادی را از سراسر دنیا در یک‌جا جمع کرده است. به همین دلیل این شرکت تصمیم گرفت ارز دیجیتال خودش را به‌عنوان klay ایجاد کند که به دلیل معروف بودن شرکت و سرمایه زیاد، کلی محبوبیت کسب کرد. در نتیجه میزان تقاضا برای خرید این توکن افزایش پیدا کرد و توانست به رتبه 41 در میان هزاران کریپتوکارنسی برسد.

مکانیزم توافق در کلایتون و امنیت این شبکه چگونه است؟

کلایتون به دنبال ایجاد یک بستر سرویس محور و سازمانی است. در این شرایط وجود یک پلتفرم برای تأیید تراکنش‌ها در بلاک‌چین ضروری به نظر می‌رسد و klay به دنبال آن بوده که تعداد زیادی نود را به‌صورت مشارکتی در یک شبکه جمع‌آوری کند. الگوریتم مورداستفاده در شبکه کلایتون BFT Istanbul است که از ویژگی‌های لازم در شبکه بلاک‌چین برخوردار است. هرچه میزان تبادل ارزش و فعالیت در کلایتون بیشتر باشد، اقتصاد این شبکه نیز بهبود پیدا می‌کند.

پایداری فعالیت این شبکه باعث می‌شود کل اکوسیستم پلتفرم، رشد کند. این ارز دیجیتال برای اینکه اشتیاق کاربران شبکه خود را برای ادامه فعالیت افزایش دهد، از یک مکانیزم جدید به نام اثبات همکاری کمک گرفته است. دلیل اصلی طراحی این مکانیزم برای پاداش دادن به کاربران فعال در شبکه است. تمرکز اصلی مکانیزم اثبات کار در پلتفرم کلایتون بر کاربران نهایی و صاحبان خدمات است.

پشتوانه کلایتون چیست؟

گستره فعالیت این رمزارز به دلیل حجم تراکنش‌های بسیار بالا و پاسخگویی به شرکت‌های بزرگ، افزایش پیدا کرده است. به همین دلیل مکانیسم‌هایی مانند اثبات کار یا سهام برای استفاده در این رمزارز کافی نیست و از طریق یک مکانیسم پیشرفته به نام IBFT مورد حمایت قرار گرفته است. درواقع تمایز اصلی این ارز‌های دیجیتال و محبوبیت آن نسبت به سایر پروتکل‌های رمزنگاری شده، استفاده از الگوریتم اجماع پیشرفته در فعالیت‌های آن است.

اطلاعات مربوط به پروتکل کلایتون از طریق الگوریتم اثبات سهام این امکان را به وجود آورده است که تعدادی از اعتبارسنجی‌های اولیه را به‌صورت محدود پشتیبانی کند و اجماع پیشرفته را تا حد ممکن حفظ کند. فعالیت و حالت‌های کلی شبکه klay بیشترین شباهت را به اتریوم دارد و شرایط استفاده افراد زیاد از این پروتکل فراهم شده است.

میزان سرعت پردازش تراکنش‌های انجام شده در این شبکه افزایش پیدا کرده و به حدود ۴۰۰۰TPS رسیده که در نوع خود بسیار منحصربه‌فرد است. در مقابل، هزینه‌ها و کارمزد این پروتکل نیز نسبت به شبکه اتریوم به یک دهم کاهش پیدا کرده است. شبکه کلی klay خود دارای سه زیر شبکه متنوع است.

اهداف رمزارز کلایتون

شبکه بلاک‌چین این رمزارز، سرویس‌گرا بوده و به دنبال تجربیات ساده و کاربرپسند است تا فعالیت در حوزه بازار ارز‌های رمزنگاری شده برای کاربران لذت‌بخش باشد. فناوری بلاک‌چین عمومی و خصوصی به‌صورت ترکیبی و ابتکاری در این ارز به‌کارگرفته‌شده و بلاک‌چین عمومی برای نگهداری اطلاعات به‌صورت غیرمتمرکز مورداستفاده قرار گرفته است. بلاک‌چین خصوصی در کنار امنیت داده‌های حساس برای بهبود مقیاس‌پذیری و کاهش میزان زمان مورداستفاده تراکنش کاربرد دارد.

این پروژه امکان ایجاد توسعه با عملکرد بالا را برای کاربران در نظر دارد و متناسب با آن از مهندسی و برنامه‌نویسی مخصوص بلاک‌چین استفاده می‌کند. از این طریق تجارت‌های کوچک در شرکت‌های جهانی می‌توانند در شبکه‌های ارز دیجیتال فعالیت کنند. همه این قابلیت‌ها امکان ترکیب سیستم‌های مالی سنتی را به‌صورت یکپارچه دارا هستند. کلای به دنبال ایجاد یک اهرم برای کار‌هایی است که می‌خواهند از فناوری بلاک‌چین برای رشد خود کمک بگیرند.

ویژگی‌های اصلی رمزارز Klaytn

به دلیل گستردگی بازار ارز‌های دیجیتال، تعداد کریپتوکارنسی‌های موجود نیز افزایش پیدا کرده و هرکدام کاربرد‌ها و ویژگی‌های خاص خود را دارند. به همین دلیل نیز برخی ارز‌ها توانسته‌اند نسبت به سایر رمزارز‌ها محبوب‌تر باشند. قابلیت‌های خاص موجود در ارز دیجیتال کلایتون نیز توانسته آن را نسبت به ارز‌های دیگر متمایز کند و در میان کاربران طرف‌داران خاصی داشته باشند. در ادامه این ویژگی‌ها را بیان کرده و هر یک را توضیح می‌دهیم.

آسانی استقرار

یکی از اساسی‌ترین ویژگی‌های این ارز دیجیتال راحتی استقرار است. شرکت‌های مختلفی از این قابلیت ارز کلایتون استفاده می‌کنند و بدون اینکه تجربه زیادی در زمینه ارز‌های دیجیتال داشته باشند، اقدام به استقرار بلاک‌چین‌های خود کرده و در برخی موارد نیز آن‌ها را به زنجیره قبلی اضافه می‌کنند. فعالیت‌های مربوط به راه‌اندازی توکن در این پروتکل نیازی به افراد حرفه‌ای خارجی ندارد و به‌راحتی توسط خود افراد انجام می‌شود.

جذب پشتیبان

یکی دیگر از ویژگی‌های اساسی که شرکت پروژه سازنده Klay برای کاربران خود فراهم کرده، امکان جذب پشتیبان است. شبکه‌های مختلف و شرکت‌هایی مانند Union، LG Electronics، Bank و FSN از رمزارز Klaytn حمایت می‌کنند. در نتیجه سایر شبکه‌های بلاک‌چین سازمان‌ها به این ارز دیجیتال اعتماد کرده و سرمایه‌گذاری‌های خود را در این پروژه انجام می‌دهند.

امکان به‌کارگیری Klaytn

از دیگر ویژگی‌های این ارز می‌توان به قابل‌استفاده بودن آن اشاره کرد. در حالت عادی توکن‌های ابزاری فقط در بلاک‌چین‌های اصلی خود محدود می‌شوند و در سایر موارد قابل‌استفاده نیستند. در توکن کلایتون این امکان فراهم شده که نه‌تنها در پروتکل خود ارز دیجیتال، بلکه در سایر برنامه‌های ساخته شده بر روی این پروتکل نیز کاربرد داشته باشد و بتوان از آن استفاده کرد.

مزایا و معایب استفاده از Klaytn

استفاده از پروتکل و بلاک‌چین کلایتون مزیت‌های بسیار زیادی برای کاربران دارد که محبوبیت آن را افزایش داده و باعث استقبال کاربران ارز‌های دیجیتال از این رمزارز شده است. همچنین این ارز دیجیتال معایبی نیز دارد که آن‌ها را بررسی خواهیم کرد.

مزایا

معامله KLYA

۱هزینه کمتر:تمام سرویس‌های ارائه شده توسط پلتفرمklay قیمت ثابتی دارند و انجام تراکنش‌ها در آن با هزینه برابر انجام می‌شود. تعیین قیمت واحد به دلیل ثابت‌بودن نیازی به تلاش کاربران ندارد و از قبل مشخص شده است. کاربرانی که در این رمزارز سرمایه‌گذاری کرده‌اند، به کمک بلاک‌چینklaytn و پرداخت مقداری از کارمزد گس، ارز آن را حفظ می‌کنند.

۲سرعت بالا در انجام تراکنش : به دلیل طراحی خاص به‌کارگرفته‌شده در ساخت بلاک‌چین kaly، معاملات انجام شده در این پلتفرم سرعت بسیار زیادی دارند؛ به‌طوری‌که شبکه اصلی این ارز می‌تواند در هر ثانیه چهار تراکنش انجام دهد.

۳ . س ازگاری با افزایش قابلیت‌ها :در این شبکه سرویس‌هایAPI در اختیار توسعه‌دهندگان قرار می‌گیرد تا بتوانند برنامه‌های جدید و متنوع را اجرا کنند و بر روی بلاک‌چین بیفزایند. در این ارز دیجیتال از زبان برنامه‌نویسی مخصوص سالیدیتی استفاده شده و klayقادر به پشتیبانی از آن است. به همین دلیل کاربران اتریوم به‌راحتی می‌توانند وارد شبکه کلایتون شوند.

۴ کاربرپسند :کار و سرمایه‌گذاری در پلتفرمKlay خسته‌کننده نیست و اکثر اوقات لذت‌بخش است. نحوه طراحی این برنامه بسیار ساده و روان است. افرادی که در این پلتفرم اکانت دارند، با استفاده از گوشی در هر مکان و زمان به کیف پول و دارایی‌های خود دسترسی دارند. محتویات و دارایی‌های موجود در کیف پول‌های این ارز دیجیتال از طریق اسکنQR برای کاربر قابل‌مشاهده است و نیازی به کلید خصوصی ندارد.

۵ توسعه مشاغل :یکی دیگر از مهم‌ترین مزایای این ارز دیجیتال و پلتفرمklay امکان توسعه بیزینس‌های متنوع بر روی آن است و از این فعالیت‌ها پشتیبانی می‌کند. قابلیت مقیاس‌پذیری و انعطاف بالای این شبکه، این شرایط را فراهم کرده است که مشاغل بتوانند وارد دنیا بلاک‌چین شده و از مزیت‌های آن استفاده کنند.

معایب

۱ ک **ارمزد زیاد :کارمزد‌های مربوط به راه‌اندازی بلاک‌چین‌های مختلف بر روی پلتفرم کلایتون بسیار زیاد است. در کنار آن می‌توان به کارمزد گس نیز اشاره کرد که از کاربران دریافت می‌شود. این میزان هزینه شبکه‌هایی که تازه‌وارد بازار ارز شده‌اند، بسیار زیاد است و چالش‌های بزرگی برای آن‌ها ایجاد می‌کند؛ چراکه سود فروش توکن‌ها در این شرایط کاهش پیدا می‌کند.

۲ ا **رتباطات ضعیف :زمانی که ارز کلایتون راه‌اندازی شد، استفاده از برخی قابلیت‌های این پلتفرم برای افراد دشواری‌های خاص خود را داشت و به دلیل ارتباطات ضعیف نمی‌توانستند مشکلات خود را حل کنند. به همین دلیل برای حل مشکلات خود به دنبال راه‌حل‌های ابتکاری بودند و در نتیجه توسعه‌دهندگان پلتفرم اذیت می‌شدند.

آینده کلایتون چگونه است

قیمت و آینده ارز دیجیتال برای سرمایه‌گذاران و معامله‌گران ارزهای دیجیتال یک فاکتور اساسی و مهم است. نوسانات و تغییرات قیمتی زیاد بازار ارز‌های دیجیتال امکان انجام پیش‌بینی برای تعیین قیمت klay را سخت‌تر کرده است. ارز‌های دیجیتال در سال‌های اخیر توانسته‌اند بیش‌ازپیش موردتوجه قرار بگیرند و پتانسیل خود را برای رشد و پیشرفت در آینده نشان دهند.

ارز‌های دیجیتال مختلف در هنگام عرضه به بازار و در زمان‌های اولیه رشد‌های قیمتی زیادی داشتند؛ اما به‌مرورزمان ارز‌های دیگر جای آن‌ها را می‌گیرد و کم‌رنگ‌تر می‌شوند. به همین دلیل می‌توان گفت که کلایتون به‌عنوان یک ارز دیجیتال جدید، می‌تواند قیمت و آینده خوبی داشته باشد. همچنین برای انجام سرمایه‌گذاری یک گزینه مناسب است.

چه تعداد کلایتون در گردش است؟

در حال حاضر بیش از ۳ میلیارد سکه کلی در بازار‌های آنلاین مالی در گردش است و مورد معامله قرار می‌گیرد. اما درباره حداکثر تعداد انتشار آن اطلاعات دقیقی در دست نیست.

خرید ارز دیجیتال کلایتون

خرید این ارز دیجیتال از صرافی ارز دیجیتال تبدیل امکان‌پذیر است. خریدوفروش ارز کلی به‌صورت آنلاین در بازار معاملاتی این صرافی‌ انجام می‌شود و ایمنی زیادی برای ثبت معاملات دارد.

فروش ارز دیجیتال کلایتون

برای فروش ارز دیجیتال بهترین محل ممکن، صرافی‌ ارز دیجیتال می‌باشد که شما می‌توانید به روش سفارش آنی یا ثبت سفارش بر اساس تعیین قیمت، دارایی‌های ارزی خودتان را بفروشید. استفاده از این روش باعث می‌شود تا معاملات شما کاملا ایمن باشد و نسبت به فرایند خریدوفروش ارز اطمینان داشته باشید.

نحوه خرید کلایتون از صرافی تبدیل

شما برای شروع فعالیت در این صرافی و خریدوفروش ارز‌های دیجیتال در ابتدا باید ثبت‌نام کنید و مراحل احراز هویت را انجام دهید. سپس بر اساس میزان مبلغ موردنظر‌تان به‌حساب کاربری صرافی تبدیل واریز تومانی انجام دهید. شما می‌توانید در این مرحله ابتدا تتر بخرید و از طریق آن ارز دیجیتال klay را تهیه کنید. همچنین می‌توانید با همان مبلغ واریزی به‌صورت مستقیم برای خرید ارز کلی ثبت سفارش کنید.

روش نگهداری کلایتون

پس از خرید ارز کلایتون ، یک مسئله اساسی دیگر انتخاب کیف پول برای نگهداری از رمز‌ارز‌ها است. کیف پول مورداستفاده برای نگهداری از دارایی و سرمایه‌های ارزی باید امنیت زیادی داشته باشند تا بتوان به آن اعتماد کرد. ولت‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری موجود در بازار از قابلیت‌ها و سطح امنیتی متنوعی برخوردارند. نمونه‌های سخت‌افزاری این ولت‌ها قابلیت‌های بسیار زیادی دارند که سبب افزایش محبوبیت آن‌ها شده است.

البته هزینه خرید کیف پول ارز دیجیتال تقریبا زیاد است و به همین دلیل افراد از والت‌های نرم‌افزاری ارزان‌تر استفاده می‌کنند. این کیف پول‌ها از نظر امنیتی در سطح مطلوبی قرار دارند. در ادامه چند نوع کیف پول مخصوص ارز Klay را معرفی می‌کنیم. به طور کلی بهترین کیف پول برای نگهداری این ارز، کیف گول امن و توزیع‌شده اختصاصی تبدیل می‌باشد.

کیف پول Trezor

این ولت سخت‌افزاری به‌عنوان اولین کیف پول به وجود آمده در بازار ارز شناخته می‌شود. ذخیره ارز‌های دیجیتال در این کیف بسیار ایمن است. شما می‌توانید ارز‌هایتان را در آن مبادله کرده یا برای طولانی‌مدت نگهداری کنید. این ولت از ارز‌های دیجیتال بسیار زیادی پشتیبانی می‌کند که کلایتون هم جزء آن است.

کیف پول Ledger

یکی دیگر از کیف پول‌های سخت‌افزاری ارز Klay، لجر است. کمپانی بزرگ Ledger این کیف پول را به بازار ارز‌های دیجیتال عرضه کرده است که برای نگهداری دارایی و سرمایه‌های دیجیتال یک گزینه بسیار مطمئن است.

کیف پول coinomi

یک نوع از کیف پول‌های نرم‌افزاری، کوینومی است. این کیف بر روی موبایل و کامپیوتر قابل‌استفاده بوده و به‌راحتی در دسترس قرار می‌گیرد. این والت نرم‌افزاری قابلیت نگهداری از صد‌ها ارز دیجیتال مختلف مانند Klay را دارد.

کیف پول keepkey

یکی از محبوب‌ترین و گران‌ترین کیف پول‌های سخت‌افزاری موجود در بازار ارز دیجیتال کیپ کی است که سرمایه‌گذاران و کاربران ارز‌های دیجیتال مانند Klay از آن استقبال ویژه می‌کنند.

کارمزد خریدوفروش کلایتون

میزان کارمزد خریدوفروش این ارز بر اساس حجم معاملات کاربر متغیر است. همچنین انجام معامله از طریق خرید تومانی با تتری متفاوت است.
معامله کلایتون در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید کلایتون از صرافی تبدیل

ارز کلایتون

ابزار حرفه‌ای معامله در این صرافی، ریسک معاملات شما را به حداقل می‌رساند و کیف پول اختصاصی ایمن به کاربران خود ارائه می‌دهد. پشتیبانی صرافی تبدیل برای راهنمایی‌های لازم در هر شرایط آماده پاسخگویی به کاربران است. فرایند احراز هویت نیز در حداقل زمان ممکن انجام می‌شود.

سوالات متداول خرید کلایتون

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید کلایتون

خرید اسان ارز کلایتون چطور امکان پذیر است؟

برای خرید سریع می توانید از خدمات [خرید آسان ارز کلایتون](https://tabdeal.org/swap?to-symbol=klay&from-symbol=irt) در صرافی تبدیل استفاده کنید. در خدمات خریداران ارز دیجیتال کلایتون شما تنها کافیست حجم مورد نظر از این رمز ارز را تعیین کرده و تنها در چند ثانیه شاهده به پایان یافتن معامله خود برای خرید کلایتون باشید.

آیا خرید کلایتون بدون احراز هویت امکان‌پذیر است؟

انجام خریدوفروش ارز دیجیتال بدون احراز هویت غیرقانونی است و این کار مانع از هرگونه سوءاستفاده می‌شود. اطلاعات کاربران در احراز هویت محفوظ است و فقط برای تضمین امنیت معاملات است.

پلتفرم کلایتون چیست؟

یک شبکه بلاک‌چین کاربرپسند و سازگار با انتظارات توسعه‌دهندگان است که توانسته قدرت فناوری بلاکچین را به مشاغل و کاربران بسیار زیادی نشان دهد و زمینه فعالیت کسب‌وکار‌ها را در این فضا فراهم کند.

ویژگی منحصربه‌فرد کلایتون چیست؟

این پلتفرم برای کاربران خود فرصتی فراهم می‌کند تا اپلیکیشن‌های بلاک‌چین را بدون نیاز به تخصص فنی بالا و با قیمت کمتر تأسیس کنند.

عملکرد کلایتون چگونه است؟

این شبکه مانند اتریوم فعالیت می‌کند و در افزایش سرعت تراکنش‌ها نقش فوق‌العاده‌ای دارد.

کارمزد خرد و فروش کلایتون (KLAY) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله کلایتون در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

کیارش ص

44 روز قبل

5

تبدیل قطعا بهترین صرافی ایرانه. هیچ صرافی دیگه‌ای نیست که هم مارجین و اهرم داشته باشه و هم بشه در لحظه ازش برداشت کرد.

سپیده م

44 روز قبل

4

سلام. من از صفحه اینستاگرامتون امدم دوج کوین بخرم میخواستم ببینم از خرید آسان بخرم به صرفه تره یا از بازار تتری؟

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 401 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله