kavaicon

قیمت و خرید کاوا - KAVA

خرید ارز دیجیتال کاوا Kava

خرید ارز دیجیتال کاوا (KAVA) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت کاوا به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز کاوا بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش کاوا اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز کاوا هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت کاوا به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 KAVA = 39,878 IRT

kavaicon

کاوا

خرید آسان کاوا
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت کاوا

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، کاوا می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

kavaicon

kava

کاوا

تومان --

kavaicon

kava

کاوا

قیمت دلاری

0.7010 USDT

قیمت تومانی

تومان 39,954

تغییرات 24 ساعت اخیر

0.616 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۸۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

ارز دیجیتال کاوا از جمله ارز‌هایی است که اخیرا توانسته نظرات بسیاری را در صنعت دیفای به سمت خود جلب کند. با عملکرد بسیار خوبی که ارز KAVA از خود نشان داده است بسیاری از کاربران و سرمایه‌گذاران فکر می‌کنند که این ارز می‌تواند به دگرگون کردن کل سیستم ارز‌های دیجیتال کمک کند.

ارز دیجیتال (KAVA) و تاریخچه پیدایش آن

ارز کاوا

پلتفرم KAVA به‌عنوان پلتفرمی برای ارائه ارز دیجیتال شناخته می‌شود. زیرا این پلتفرم برای این منظور طراحی شده تا بتواند استفاده از وام‌های وثیقه دار را که بر مبنای دسته‌های متفاوتی از ارز‌های دیجیتال هستند به کاربران ارائه دهد. این پلتفرم یک پلتفرم میان زنجیره‌ای محسوب می‌شود و خدمات مشابه‌ای با خدمات میکر دائو را ارائه می‌دهد. تنها تفاوتی که دارد این است که اگرچه میکر دائو تنها از اتریوم (ETH) و در نهایت توکن‌هایی با استاندارد ERC-20 پشتیبانی می‌کنند، اما KAVA از نظر تئوری، قادر به فراهم‌آوردن موقعیت وام وثیقه دار برای هر ارز دیجیتالی است که به آن فکر کنید. این پلتفرم که قبل از این موفق به کسب پشتیبانی و حمایت بسیاری از بازیکنان اصلی در اکوسیستم ارز‌های دیجیتال شده بود، هم‌اکنون در بین نام‌هایی که از ارز دیجیتال KAVA پشتیبانی می‌کنند نام‌های دیگری مانند پروژه‌های کازماس (Cosmos) و ریپل (Ripple) و همچنین نام صندوق‌های تأمینی همچون شرکت آرینگتون (Arrington Capital) به چشم می‌خورد.

از ارز کاوا برای چه چیزی استفاده می‌شود؟

ارز KAVA برای فراهم‌کردن خدمات خود از دو چیز استفاده می‌کند که یکی استیبل کوین است که با وثیقه دیجیتال پشتیبانی می‌شود و دیگری یک توکن سهام‌گذاری به نام KAVA است که برای رأی‌گیری درون شبکه و همچنین حکومت استفاده می‌شود. به این نکته باید توجه داشته باشید که این ارز نه با استفاده از یک لجر یا دفتر کل بلکه با استفاده از یک اینترنت فعالیت می‌کند. این موضوع به این دلیل است که بتواند شبکه‌های بلاک‌چین متفرقه را با همدیگر ادغام کند و به کاربران جدید اجازه دسترسی به‌تمامی شبکه‌های متفاوت را بدهد.

این ارز دیجیتال بر روی هسته تندرمینت ساخته شده است و به‌وسیله کازماس می‌تواند بودجه خود را تأمین کند. همچنین ارز KAVA در سال ۲۰۱۹ یک ارزیابی اولیه صرافی موفقیت‌آمیز بایننس را داشته است. تمامی کاربران می‌توانند به‌وسیله یک کیف پول دیجیتال به‌راحتی از طریق این ارز پرداخت‌ها را به‌صورت میان زنجیره ارسال کنند. همچنین می‌توانند در داخل کیف پول خود معاملات دارایی بی‌دردسری را انجام بدهند و تکمیل کنند. در ادامه درباره کیف پول دیجیتال برای سرمایه‌گذاری KAVA بیشتر صحبت خواهیم کرد.

بنیان‌گذاران کاوا چه کسانی هستند؟

ارز دیجیتال کاوا در سال 2018 توسط Kava Labs، یک بنیاد انتفاعی، توسعه یافت و توسط Ruaridh O'Donnell، برایان کر و اسکات استوارت بنیان‌گذاری شد. این تیم یک فروش توکن عمومی برای 6.5 درصد از کل عرضه سکه‌های KAVA ترتیب داد. فروش این توکن در صرافی بایننس سازماندهی شد، درحالی‌که تیم حدود 3 میلیون دلار جمع‌آوری کرد. در آگوست سال 2020، پروتکل وام‌دهی KAVA رسما در پلتفرم کازماس فعال شد و به BNB اجازه داد وثیقه برای وام‌های رمزنگاری در USDX شود. از آن زمان، KAVA بیش از 8 میلیون دلار وام در USDX ثبت کرده است، و حدود 24 میلیون دلار در BNB به‌عنوان وثیقه قفل شده است. اما سؤالی که پیش می‌آید این است که usdx چیست؟

رمزارز usdx چیست؟

رمزارز usdx شاخصی از واحد‌های پولی مرجع نسبت به دلار امریکا است که در سال ۱۹۷۳ به وجود آمده است. واحد‌های پولی که در این شاخص وجود دارند عبارت‌اند از یورو ۵۷. ۶٪، ین ژاپن ۱۳. ۶٪، پوند انگلیس ۱۱. ۹٪، دلار کانادا ۹. ۱٪، کرون سوئد ۴. ۲٪ و فرانک سوئیس ۳. ۶٪. این شاخص یکی از مهم‌ترین شاخص‌های بازار برای جهت‌گیری روند قیمت‌ها است به‌طوری که هر موقع این شاخص روند صعودی داشته باشد به تبعیت از آن، ارز‌های سایر کشور‌ها در مقابل دلار تضعیف شده و مواد خام نیز در جهان سیر نزولی به خود می‌گیرد و هر موقع این شاخص روند نزولی داشته باشد به طبع آن، ارز‌های سایر کشور‌ها در مقابل دلار قوی‌تر شده و مواد خام در جهان گران‌تر می‌شود.

بیشترین عددی که شاخص تا حالا تست کرده مربوط می‌شود به فوریه سال ۱۹۸۵ که عدد شاخص ۱۶۴. ۷۲ بوده و کمترین عددی که شاخص تا حالا تست کرده است مربوط به مارس ۲۰۰۸ که عدد شاخص ۷۰. ۹۶ بود، می‌شود. در نتیجه اگر بخواهیم در چند نکته اهمیت این ارز را توضیح دهیم باید بگوییم بیشترین تأثیر بر روی تغییرات شاخص دلار با تصمیمات بانک مرکزی امریکا و بانک مرکزی اروپا اتفاق می‌افتد و ارز‌های سایر کشور‌ها وابستگی زیادی به این شاخص دارند.

قابلیت‌ها و مزایای ارز دیجیتال KAVA چیست؟

علاوه بر مزایایی که در بخش قبل توضیح دادیم صرافی‌ها می‌توانند از راهکار‌های این ارز دیجیتال استفاده کنند تا بتواند قابلیت‌های بیشتری را به کاربران خود ارائه دهند. آن‌ها با استفاده از ارز دیجیتال کاوا به کاربران اجازه می‌دهند که کنترل بیشتری بر روی دارایی‌های بلاک‌چین خود به دست آورند و درعین‌حال به طور مستقیم با دفتر سفارش صرافی، معاملات خود را انجام دهند.

همین مسائل باعث شده تا پیش‌بینی قیمت این ارز دیجیتال به‌صورت مثبت و صعودی به کار خود ادامه دهد. اما یکی از دلایلی که این ارز دیجیتال را بسیار شناخته‌شده می‌کند، اپلیکیشن آن است. KAVA یک اپلیکیشن معامله ارز دیجیتال دارد که سویچ نامیده می‌شود. این اپلیکیشن به کاربران خود اجازه معاملات فوری ارز‌های دیجیتال را می‌دهد.

کاربران می‌توانند حتی ارز‌هایی که بر مبنای بلاک‌چین مختلف هستند را با یکدیگر معامله کنند. ارز دیجیتال کاوا درحال‌توسعه یک استیبل کوین با حمایت ریپل است. از این استیبل کوین می‌توان برای تأمین بودجه موقعیت‌های وام وثیقه دار استفاده کرد که از سمت KAVA ارائه می‌شوند. علاوه بر این‌ها، بلاک‌چین اثبات سهام KAVA به‌تازگی توانست شبکه آزمایشی خود را راه‌اندازی کند. در نتیجه انتظار می‌رود که این بلاک‌چین شامل ارز‌های دیجیتال مبتنی بر کازماس مختلف بسیار زیادی باشد. همچنین بلاک‌چین به‌احتمال زیاد باعث بهبود خدمات دیفای برای کاربران می‌شود. توجه داشته باشید که ارز دیجیتال KAVA ارتباط بسیار نزدیکی با کازماس دارد؛ زیرا همان‌طور که گفته شد این ارز مانند شبکه کازماس با موتور تندرمینت کار می‌کند.

چه تعداد توکن کاوا در گردش است؟

توکن KAVA در واقع توکن محلی شبکه کاوا محسوب می‌شود. در حال حاضر عرضه کلی این توکن حدود ۱۰۰ میلیون خواهد بود که با جنسیس بلاک یا همان بلاک اولیه تولید می‌شود. به‌طورکلی باید گفت که در دو مورد از این توکن استفاده می‌شود. این دو مورد عبارت‌اند از حکومت و سهام‌گذاری و اعتبارسنجی. از نظر حکومت، این ارز دیجیتال در ایران مانند توکن mkr در اکوسیستم میکر دائو کار می‌کند.

در واقع دارندگان ارز دیجیتال می‌توانند به‌وسیله این توکن دررابطه‌با پیشنهاد‌ها برای تغییر بلاک‌چین رأی دهند. این شامل مؤلفه‌هایی مانند انواع وثیقه‌های مورد قبول، نسبت وام به‌وسیله و بسیاری از موارد دیگر است؛ بنابراین می‌توان گفت که ارز دیجیتال KAVA یک بلاک‌چین برای سرمایه‌گذاری است. یعنی کاربران می‌توانند حق رأی‌گیری خود را به اعتبارسنجی‌هایی واگذار کنند که شبکه را ایمن می‌کند.

همچنین در مقابل، آن‌ها می‌توانند زمانی که کاربران CDP تکمیل می‌کنند، پرداخت‌هایی را از کاربران دریافت کنند. میزان بازگشت سهام‌گذاری که یک کاربر می‌تواند به دست آورد نیز به مقدار زیادی به مقدار کاوایی بستگی دارد که توسط کاربر سهام‌گذاری شده است. اگر مقدار سهام‌گذاری کم باشد، پس APR اعتبارسنج KAVA تا حداکثر 20% افزایش خواهد یافت. در مقابل اگر کاربران زیادی در حال سهام‌گذاری باشند، پس پاداش‌ها تا حداقل 3% کاهش می‌یابند.

هدف از خلق کاوا چه بود؟

هدف از راه‌اندازی و توسعه KAVA ارائه یک پلتفرم اختصاصی برای وام‌دهی و وثیقه‌گذاری در حوزه دیفای و همچنین ارائه یک استیبل کوین کاملا غیرمتمرکز به کاربران است. همچنین پروژه KAVA مبتنی بر سیستم Tendermint است و بر پایه بلاکچین کاسموس فعالیت دارد. هدف اصلی KAVA این است که تکنولوژی اقتصاد غیرمتمرکز دیفای را در اختیار کاربرانی قرار دهد که قبل از آن با دیفای کار نکرده‌اند.

امنیت شبکه ارز دیجیتال KAVA چگونه است؟

خرید KAVA

اعتبارسنج شبکه این ارز به استیکینگ (staking) این توکن می‌پردازند و انگیزه آن‌ها برای تأمین امنیت این شبکه بلاک‌چین با استفاده از این ارز دیجیتال فراهم می‌شود. این اعتبارسنج‌ها پاداش خود را به‌صورت توکن KAVA دریافت می‌کنند و اگر رفتار ناصادقانه‌ای داشته باشند، از موجودی توکن کاوای آن‌ها کم می‌شود و از این طریق مجازات می‌شوند. در نتیجه می‌توان گفت این ارز دیجیتال امنیت بالایی دارد‌.

بهترین کیف پول KAVA

اما کسانی که دوست دارند ارز دیجیتال کاوا را خریداری کنند باید کیف پول مطمئنی برای خود ذخیره کنند. از جمله بهترین کیف پول‌های این ارز دیجیتال عبارت‌اند از:

تراست والت

تراست والت در واقع کیف پول ارز دیجیتال موبایلی است که از ذخیره، ارسال و دریافت ارز‌های دیجیتال پیشرو از جمله KAVA پشتیبانی می‌کند. شما می‌توانید این کیف پول را بدون ارائه هیچ‌گونه اطلاعات شخصی راه‌اندازی کنید و به‌این‌ترتیب مشخصات شما کاملا ناشناس باقی می‌ماند. همچنین کلید خصوصی این کیف پول به‌صورت داخلی در تلفن همراه شما ذخیره می‌شود تا به این وسیله حریم خصوصی شما کاملا تضمین شود.

کیف پول Coinomi

کوینومی یا Coinomi یک کیف پول ارز دیجیتال است که برای پلتفرم‌های مختلف عرضه شده است و نسخه اندروید، ios، ویندوز و لینوکس دارد و از (KAVA) پشتیبانی می‌کند.

لجر (Ledger)

یکی از بهترین کیف پول‌های ارز دیجیتال (KAVA)، کیف پول‌های سخت‌افزاری مانند لجر هستند. کیف پول‌های سخت‌افزاری برای محافظت از دارایی کاربران در برابر انواع حملات، از فناوری‌های رمزنگاری پیشرفته‌ای استفاده می‌کنند.

ارزش کاوا چگونه تعیین می‌شود؟

مانند بسیاری دیگر از ارز‌های دیجیتال، این رمزارز نیز با تقاضای خریداران ارزش خود را تعیین می‌کند. به این صورت که هرچقدر خریداران بیشتری نسبت به این ارز دیجیتال توجه نشان دهند ارزش آن در بازار روند صعودی بیشتری را طی می‌کند. اما اگر تقاضا برای عرضه آن کم باشد نمودار نزولی آن در بازار قابل‌مشاهده است.

خرید توکن KAVA به چه صورت است؟

نکته‌ای که در ابتدا باید بگوییم این است که خرید ارز دیجیتال KAVA را می‌توان تنها با استفاده از ارز دیجیتال خریداری کرد و امکان خرید آن مستقیما با استفاده از ارز‌های فیات وجود ندارد. به طور مثال ما ارز دیجیتال بیت‌کوین را پیشنهاد می‌کنیم. برای خرید این ارز دیجیتال می‌توانید با استفاده از پول فیات به صرافی‌های معتبر مانند کوین بیس مراجعه کنید.

آیا خرید کاوا بدون احراز هویت ممکن است؟

بسته به قوانین صرافی و سیاست‌ها، حتما باید از یک پروسه احراز هویت برای خرید این ارز دیجیتال عبور کنید. این پروسه می‌تواند تا ۳۰ دقیقه یا حداکثر چند روز زمان شما را بگیرد. البته جای نگرانی وجود ندارد؛ زیرا این پروسه کاملا آسان و بی‌دردسر است. زمانی که آن را تکمیل کردید، سپس می‌توانید به کیف پول صرافی خود دسترسی کامل داشته باشید.

هنگامی که پروسه احراز هویت صرافی موردنظر را به طور کامل پشت سر گذاشتید. سپس باید روش پرداختی خود را انتخاب کنید. در این قسمت شما می‌توانید روش کارت اعتباری یا انتقال بانکی را انتخاب کنید. روش‌های بانکی موردنظر شما هرکدام می‌تواند مزایا و معایبی داشته باشد. به طور مثال با استفاده از کارت اعتباری هزینه شما بالاتر می‌رود درحالی‌که می‌توانید فورا ارز دیجیتال KAVA را خریداری کنید. انتقال بانکی ارزان‌تر است؛ اما سرعت کمتری داشته و همچنین میزان آن به کشور محل سکونت شما بستگی دارد.

فروش ارز دیجیتال کاوا

برای فروش ارز دیجیتال،** پس از انتخاب صرافی موردنظر خود و انجام مراحل مختلفی مانند احراز هویت، حالا می‌توانید مقدار ارز دیجیتالی که قصد فروش آن را دارید به سایت اعلام کرده، مبلغ موردنظر خود را وارد کنید و سپس منتظر باشید تا خریدار برای خریدن ارز دیجیتال شما درخواست دهد.

روش نگهداری کاوا

همان‌طور که گفته شد، شما می‌توانید از طریق کیف پول‌های نام‌برده‌شده از این ارز دیجیتال محافظت کنید. با نگهداری این ارز در کیف پول می‌توانید آن را سرمایه‌گذاری کرده، بخرید و بفروشید.

کارمزد خریدوفروش کاوا

معامله کاوا در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

نحوه خرید ارز دیجیتال کاوا از صرافی تبدیل

برای خرید ارز دیجیتال کاوا در صرافی تبدیل مراحل بسیار ساده پیش روی شما قرار دارد که با استفاده از این مراحل می‌توانید با کارمزد‌های بسیار پایین برای خرید این رمزارز اقدام کنید. در روش اول شما می‌توانید با استفاده از خدمات خرید آسان ارز دیجیتال تنها در چند ثانیه معامله خود را انجام داده و پول‌های خود را به ارز دیجیتال ویوز تبدیل کنید. در این روش کافی است وارد بخش خرید آسان شده و با تعیین کردن حجم موردنظر خود برای خرید، معامله خود را نهایی کنید.

در این فرایند قیمت معامله شما برابر با بهترین قیمت در نظر گرفته شده از سوی فروشندگان در پلتفرم تبدیل خواهد بود. همچنین شما می‌توانید با تبدیل پول خود به ارز دیجیتال تتر از بازار حرفه‌ای نیز برای خرید کاوا استفاده کنید. در این روش خرید KAVA باید وارد بازار کاوا به تتر شده و حجم موردنظر برای خرید و قیمت موردنظر خود را مشخص و منتظر بمانید تا یکی از فروشندگان با قیمت شما موافقت کند.

مزایای خریدوفروش کاوا در صرافی تبدیل

معامله KAVA

در مجموعه تبدیل در کنار شما هستیم تا مزیت‌های فوق‌العاده جذابی را برای خریدوفروش ارز دیجیتال KAVA در اختیار شما قرار دهیم که با استفاده از این مزیت‌ها می‌توانید بسیاری از چالش‌های معاملات بازار ارز دیجیتال را برای خود برطرف کرده و با اطمینان خاطر به خرید رمزارز موردنظر خود بپردازید. از جمله مهم‌ترین مزیت‌های خریدوفروش ارز دیجیتال KAVA مانند سایر رمزارز‌ها در صرافی تبدیل می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

  • امکان خرید آسان و سریع ارز دیجیتال را در صرافی تبدیل در اختیار خواهید داشت.
  • امکان انجام معامله به‌صورت حرفه‌ای در بازار کاوا به تتر در صرافی تبدیل را در اختیار دارید.
  • پرداخت کارمزد‌های پایین و منطقی یکی دیگر از مزیت‌های خرید این رمزارز در تبدیل خواهد بود.
  • به دلیل تعداد کاربران قابل‌توجه حجم بالایی از معاملات KAVA را شاهد خواهید بود که این امر شرایط لازم برای خریدوفروش این رمزارز را در هر حجمی برای شما در کمترین زمان ممکن فراهم می‌آورد.
  • سرعت بالای تراکنش‌ها
  • برخلاف بسیاری از صرافی‌ها در صرافی تبدیل کارمزد انجام معامله به‌صورت کاملا شفاف در زمان ثبت سفارش به شما نمایش داده خواهد شد.
  • امکان برداشت ارز دیجیتال KAVA بعد از خرید این رمزارز را در کمترین زمان ممکن در اختیار خواهید داشت.
  • فرایند خریدوفروش ارز دیجیتال KAVA در صرافی تبدیل دقیقا مطابق با مکانیزم عرضه و تقاضا صورت‌گرفته و نوسانات قیمت این رمزارز نیز مطابق با نوسانات آن در بازار جهانی پیش می‌رود.
  • در صورت نیاز به نگهداری از ارز دیجیتال KAVA در حساب صرافی تبدیل بالاترین سطح امنیت برای شما فراهم آمده است.

سوالات متداول خرید کاوا

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید کاوا

پیش‌بینی قیمت ارز دیجیتال KAVA در سال 2022 چگونه است؟

پیش‌بینی قیمت ارز دیجیتال KAVA برای سال 2022 بسیار صعودی و خوش‌بینانه است. این ارز دیجیتال می‌تواند در این سال تا 10.93 دلار نیز افزایش یابد.

آینده ارز دیجیتال کاوا چگونه است؟

اغلب سرمایه‌گذاران هنگامی که قصد سرمایه‌گذاری بر روی یک ارز دیجیتال را دارند ابتدا پیشینه آن ارز را بررسی می‌کنند. اگر متوجه شوند که این ارز دیجیتال قابلیت سرمایه‌گذاری دارد و می‌تواند در کوتاه‌مدت و بلندمدت برای آن‌ها سود‌آور باشند اقدام به انجام این کار می‌کنند. بهتر است قیمت این ارز را تا چند سال آینده بررسی کنیم تا ببینید که آیا ارزش سرمایه‌گذاری کردن دارد یا خیر. **پیش‌بینی کاوا در سال 2022** بر اساس تجزیه‌وتحلیل ما، پیش‌بینی قیمت ارز دیجیتال KAVA برای امسال یعنی سال ۲۰۲۲ بسیار صعودی و خوش‌بینانه است. این ارز دیجیتال می‌تواند در این سال تا 10.93 دلار نیز افزایش یابد. اگر بیشتر سرمایه‌گذاران ایده ارز دیجیتال KAVA را بپسندند و از آن پیروی کنند، قیمت آن قطعا از این مقدار افزایش بیشتری پیدا خواهد کرد. همچنین سال ۲۰۲۲ احتمال دارد با حداکثر قیمت ۱۲. ۳۰ دلار و حداقل سطح قیمت ۱۰. ۶۰ دلار نیز به پایان برسد که هر دوی این قیمت‌ها نسبتا خوب و صعودی محسوب می‌شوند. **پیش‌بینی کاوا برای سال 2024** آنچه به نظر می‌رسد ظاهرا در سال ۲۰۲۴ قیمت KAVA شبیه به رکورد‌های قبلی خواهد رسید. اما ما در این سال باید انتظار قیمت میانگین ۲۶. ۹۴ دلار را از این ارز دیجیتال داشته باشیم. اگر همه چیز به‌خوبی پیش برود حداکثر قیمت پیش‌بینی شده برای این ارز دیجیتال در سال ۲۰۲۴، 31.87 دلار خواهد بود. البته احتمال آن نیز وجود دارد که بازار پس از یک روند صعودی و مثبت، افت بسیار زیادی را نیز تجربه کند. **پیش‌بینی کاوا برای سال 2025** در سال ۲۰۲۵ به دلیل مقبولیت‌ها و مشارکت‌های دیگر شبکه‌های بلاک‌چین مهم، قیمت KAVA می‌تواند سر به فلک بکشد و حداکثر قیمت آن ممکن است در سال ۲۰۲۵ به ۵۰ تا ۷۰ دلار نیز برسد. طیف‌های قیمتی این ارز به‌احتمال زیاد به همین ترتیب بسیار متفاوت شده و بستگی زیادی به ترند دارند. اما اگر همه چیز به خوبی و خوشی پیش برود می‌توانیم انتظار قیمت متوسط ۴۴. ۳۸ دلار را برای این سال داشته باشیم. **پیش‌بینی کاوا برای سال 2030** نشانه‌هایی وجود دارد که بازار ارز‌های دیجیتال در سال ۲۰۳۰ وارد یک دوره جدید خواهند شد. قیمت این ارز دیجیتال نیز به همین ترتیب افزایش پیدا می‌کند و نظرات بیشتری را به‌سوی خود جلب می‌کند. در این سال احتمال دارد که با قیمت میانگین ۵۰۳. ۲۷ دلار به پایان برسد. در نتیجه به دارندگان ارز دیجیتال سود زیادی می‌رسد.

ارز دیجیتال کاوا (KAVA) چیست؟

رمزارز KAVA بر روی هسته تندرمینت ساخته شده است و از طریق کازماس بودجه خود را تأمین می‌کند. این ارز دیجیتال در سال 2019 یک عرضه اولیه صرافی موفقیت‌آمیز بایننس را نیز داشته است.

خرید ارز دیجیتال کاوا (KAVA) چگونه است؟

ارز دیجیتال KAVA را می‌توان تنها با استفاده از ارز دیجیتال خریداری کرد و امکان خرید آن مستقیما با استفاده از ارز‌های فیات وجود ندارد. شما می‌توانید با استفاده از بازار معاملاتی تبدیل به خرید این ارز بپردازید.

بهترین کیف پول ارز دیجیتال کاوا (KAVA) چیست؟

شما می‌توانید برای نگهداری این ارز از کیف پول امن و اختصاصی توزیع‌شده تبدیل استفاده کنید.

کارمزد خرید و فروش کاوا (KAVA) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله کاوا در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

دیدگاه‌ها

رضا م

11 روز قبل

1

سلام. ویدیو آموزشی نحوه خرید ارز دیجیتال رو از کجا می‌تونم پیدا کنم؟ تازه با تبدیل آشنا شدم یه مقدار تنوع زیاده نمی‌دونم از کجا شروع کنم.

مهسا ر

11 روز قبل

4

اگه می‌خواید درست و حساب شده سود کنید باید یک سبد سرمایه درست داشته باشید و با مدیریت سرمایه ترید کنید و گرنه ممکنه سرمایه‌تون رو از دست بدید

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 384 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله