HOOKicon

قیمت و خرید هوکد پروتکل - HOOK

خرید ارز دیجیتال هوکد پروتکل Hooked Protocol

خرید ارز دیجیتال هوکد پروتکل (HOOK) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت هوکد پروتکل به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز هوکد پروتکل بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش هوکد پروتکل اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز هوکد پروتکل هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت هوکد پروتکل به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 HOOK = 33,397 IRT

HOOKicon

هوکد پروتکل

خرید آسان هوکد پروتکل
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت هوکد پروتکل

اطلاعات بازار هوکد پروتکل

حجم ۲۴ ساعته (HOOK) 2,247.1700
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 1,316.2885
تغییرات ۱ روزه -3.77 %
قیمت آخرین معامله 0.56477 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 34,476 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 33,397 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، هوکد پروتکل می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

HOOKicon

HOOK

هوکد پروتکل

تومان --

HOOKicon

HOOK

هوکد پروتکل

قیمت دلاری

0.5626 USDT

قیمت تومانی

تومان 33,645

تغییرات 24 ساعت اخیر

-3.772 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
770 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

علی‌رغم اینکه ارزش بازار بیت کوین و سایر آلت‌کوین‌ها در سال‌های اخیر بسیار افزایش یافته است، هنوز خلأ زیادی در پذیرش راه‌حل‌های نوآورانه ارائه شده توسط فناوری بلاک‌چین وجود دارد. علاوه بر این، توده‌ها هنوز در مورد ارزش ذاتی یک مدل اقتصادی وب ۳ مطلع نیستند و انگیزه‌ای برای یادگیری مزایای بالقوه آن ندارند. بااین‌حال، پروتکل هوکد (Hooked Protocol)قصد دارد این وضعیت را تغییر دهد.

هوکد پروتکل (HOOK) امیدوار است افراد بیشتری را به فضای کریپتو جذب کند و به آنها کمک کند تا با استفاده از بازی‌واری یا گیمیفیکیشن (Gamification) از راه‌حل‌های وب ۳ استفاده کنند، جایی که در آن می‌توانند در حین یادگیری مفاهیم مختلف کریپتو، درآمد نیز کسب کنند. اما چگونه؟ با ما در ادامه همراه باشید.

ارز دیجیتال HOOK چیست؟

ارز هوک

ارز دیجیتال HOOK یا Hooked Protocol یک پروژه کریپتو است که زیرساختی برای ورود کاربران جدید به حوزه وب ۳ از طریق یادگیری و کسب درآمد ایجاد می‌کند؛ امری که انگیزه‌های لازم را برای پذیرش هرچه بیشتر کریپتو فراهم می‌کند.

Hooked Protocol با الهام از مفهوم Learn and Earn که در میان محافل کریپتو رایج شده است، قصد دارد کاربران جدید را از طریق یادگیری تعاملی جذب وب ۳ کند. مشابه Web3Camp، پلتفرم آموزشی نوآورانه وب ۳، Hooked از راه‌حل‌های مرسوم وب 3 برای پیونددادن توسعه‌دهندگان و مشارکت‌کنندگان با مخاطبان استفاده می‌کند.

به‌غیراز یادگیری انگیزشی، هوکد پروتکل در حال ایجاد راه‌حل‌های مختلف برای کمک به کسب‌وکارها و جامعه برای انتقال به نسل سوم وب است. این شبکه یک زیرساخت برای برنامه‌های غیرمتمرکز(DApps)دارد که برای توسعه دارایی‌های دیجیتال استفاده می‌شود.

Hooked Protocol که با یک مکانیزم دو توکنی متشکل از HOOK و HGT طراحی شده است، دارای ساختار توکنومیک پیشرفته‌ای است که برای تسهیل موارد استفاده رایج طراحی شده است.

تاریخچه پیدایش HOOK

HOOK در 1 دسامبر 2022 با قیمت ۲٫۱۳ دلار عرضه شد و از آن زمان تاکنون روند آن صعودی بوده است. قبل از انتشار توکن، بیش از ۱۱۴۰۰۰ سرمایه‌گذار متعهد به خرید HOOK در طول دوره اشتراک بودند.

چند هفته پس از عرضه، قیمت ارز دیجیتال Hook اندکی کاهش یافت و در ۲۸ دسامبر ۲۰۲۲ به کمترین میزان ۱٫۰۹ دلار رسید. بااین‌حال، قیمت HOOK به‌خوبی بهبود یافت به‌طوری‌که در طی یک ماه حدود ۲۵۰ درصد افزایش یافت و به بالاترین سطح خود در ۳٫۸۱ دلار در ماه ژانویه رسید. در زمان نگارش این مقاله، توکن HOOK با قیمت ۱.۲۱ دلار معامله می‌شود.

هدف از خلق هوکد (HOOK)

هدف هوکد جذب افراد بیشتر به فضای کریپتو است، امری که به پذیرش راه‌حل‌های وب ۳ کمک می‌کند. هوک یک پلتفرم آموزشی وب ۳ است که محصولات یادگیری با بازی و کسب درآمد را ارائه می‌دهد.

به‌غیراز ایجاد انگیزه برای یادگیری، هدف این پلتفرم ایجاد راه‌حل‌های مختلف است که می‌تواند به کسب‌وکارها و جوامع کمک کند تا به وب ۳ ورود پیدا کنند. این پروژه زیرساخت برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps) را برای ساخت دارایی‌های دیجیتال وب ۳ ارائه می‌کند. هدف اصلی این پروتکل رسیدگی به سه چالش مهم، یعنی عدم انگیزه کاربران، موانع ورود و آموزش ناکافی Web 3 است.

قابلیت‌ها و مزایای هوک (HOOK)

همان‌طور که قبلاً ذکر شد، هوک برای جذب توده‌ها به اکوسیستم وب ۳ از سیستم آموزشی انگیزشی با قابلیت یادگیری بازی‌‌‌وار (Gamified) استفاده می‌کند. این فرایند شامل ویژگی‌های زیر است،

یادگیری بازی‌وار

ارز دیجیتال Hook به کاربران اجازه می‌دهد تا به‌راحتی با مفاهیم مختلف کریپتو مانند وب ۳، NFTو غیره از طریق بازی‌ها و ویدئوها درگیر شوند.

مکانیک کلاسیک وب ۳

این پلتفرم برای ارائه پاداش، اپلیکیشن وایلد کش (WildCash) را ساخته است که یک برنامه غیرمتمرکز (Dapp) با موضوع یادگیری و کسب درآمد است. این پروژه دارای قابلیت Quiz-to-Earn برای کاربران جدید و بازی‌های Proof-of-Work (اثبات کار) و Proof-of-Time (PoT) (اثبات زمان) برای تشویق کاربرانی است که وقت و انرژی خود را به اشتراک می‌گذارند. با قابلیت ارجاع دوستان کاربران جوایز پولی به دست می‌آورند و رمزارز استیک می‌کنند. همچنین کاربران می‌توانند توکن‌های مختلف را از طریق کیف پول Hooked به اشتراک بگذارند، مبادله کنند و انتقال دهند.

راه‌حل‌های نصب وب 3

این پلتفرم از طریق Hooked Soulband Token (Hooked SBT) راهکارهای جدیدی را ارائه می‌دهد که به‌واسطه آن کاربران جدید هویت دیجیتالی دریافت می‌کنند و اعضا به کیف پول Hooked دسترسی پیدا می‌کنند.

بنیانگذاران هوک چه کسانی هستند؟

تیم هوک از سه فرد کلیدی تشکیل شده است: جیسون وای (مؤسس)، مایک وای (مدیر ارشد فناوری) و جس لی (مدیر ارشد بازاریابی).

Jason Y ده سال تجربه در استراتژی رشد و مصرف اینترنت کاربران در شرکت‌های اوبر و متا دارد. Mike Y یک مهندس باسابقه خدمات مالی است. Jess L. دارای تجربه در سازمان‌های فناوری پیشرو در سیلیکون‌ولی (ازجمله اوبر و گوگل) است و در بازاریابی، استراتژی و توسعه کسب‌وکار تخصص دارد.

امنیت توکن هوک چگونه است؟

HOOK یک توکن BEP-20 است، به این معنی که روی زنجیره BNBاجرا می‌شود و امنیت آن به‌واسطه بلاک‌چین بایننس تأمین می‌شود.

توکن HOOK چیست؟

خرید HOOK

پروتکل Hooked از دو توکن استفاده می‌کند: HGT، توکن کاربردی آن و HOOK، توکن حاکمیتی آن. HOOK برای اهداف زیر استفاده می‌شود:

  • رأی‌دادن به تصمیمات اکوسیستم Hooked
  • دسترسی به امتیازات کامیونیتی
  • دسترسی به NFTهای انحصاری
  • پاداش استیکینگ
  • برای خریدهای درون‌برنامه‌ای

در آینده، HOOK همچنین به‌عنوان یک توکن گس برای تمام فعالیت‌های اقتصادی در زیرساخت Hooked Application Rollup استفاده خواهد شد. علاوه بر این، تمام برنامه‌های غیرمتمرکز موجود در اکوسیستم Hooked نیز از توکن‌های گس برای تراکنش‌های روی زنجیره استفاده می‌کنند.

چند توکن HOOK‌ در گردش وجود دارد؟

HOOK ارز دیجیتال بومی پروژه Hooked است که برای کنترل پروتکل آن استفاده می‌شود. توکن HOOK بر روی زنجیره BNB مستقر شده است و مجموعاً 500,000,000 واحد عرضه دارد که به شرح زیر توزیع می‌شود:

30٪ به اکوسیستم/خزانه‌داری؛

۲۵ درصد به جامعه هواداران؛

20% به تیم و مشاوران.

20٪ به فروش خصوصی.

5% به فروش جامعه کاربران (فروش بایننس لانچ‌پد)؛

فروش توکن در ۲۴ نوامبر ۲۰۲۲ آغاز شد و تا ۱ دسامبر ۲۰۲۲ در پلتفرم بایننس لانچ پد ادامه داشت.

کاربران می‌توانند از توکن HOOK برای پرداخت کارمزد Gas شبکه؛ دسترسی به رویدادها، امتیازات و محصولات انحصاری، NFTها و خرید‌های درون‌برنامه‌ای استفاده کنند. علاوه بر این، کاربران هرگونه پاداش استیکینگ را با توکن HOOK دریافت می‌کنند.

خرید ارز دیجیتال هوک

ارز HOOK در صرافی‌های داخلی و خارجی مختلفی لیست شده است اما استفاده از صرافی‌های خارجی به علت محدودیت‌های تحریم با ریسک‌ مسدود شدن دارایی‌ها همراه است. با استفاده از یک صرافی ایرانی می‌توان بدون مشکلات تحریم به معامله ارزهای دیجیتاال پرداخت. صرافی تبدیل یکی از بهترین صرافی‌های داخلی است که بیش از 270 ارز دیجیتال از جمله ارز هوک را عرضه می‌کند.

فروش ارز دیجیتال هوک

فروش ارز دیجیتال HOOK را می‌توانید از صرافی‌های مختلف انجام دهید و با فروش این ارز در زمان مناسب به سود مناسبی برسید.

نحوه خرید توکن هوک از صرافی تبدیل

می‌توانید خرید ارز دیجیتال هوک را از طریق صرافی تبدیل انجام دهید. پس از طی مراحل ثبت‌نام و انجام احراز هویت آسان در تبدیل ابتدا باید مبلغ موردنظرتان را به حساب کاربری خودتان در صرافی واریز کنید. سپس می‌توانید از این طریق ارز دیجیتال هوک را از طریق بخش خرید آسان یا بازار تومانی یا حتی با استفاده از ارز تتر خریداری کنید.

کارمزد خرید و فروش هوک

معامله هوک در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

انواع کیف پول هوک (HOOK)

شما می‌توانید ارزHOOK را در کیف پول اختصاصی آن یعنی Hooked Wallet ذخیره‌سازی کنید.کیف‌ پول ‌های متامسک و سیف پل از جمله دیگر والت‌های این ارز دیجیتال هستند. همچنین می‌توانید از کیف پول‌ امن صرافی تبدیل برای نگهداری ارز هوک استفاده کنید.

آیا خرید هوک بدون احراز هویت ممکن است؟

بیشتر صرافی‌های معتبر امکان خرید و فروش ارز دیجیتال هوک (HOOK) را بدون احراز هویت فراهم نمی‌کنند. همه صرافی‌های ایرانی برای حفظ امنیت دارایی‌های شما ملزم به رعایت احراز هویت کاربران هستند و با این کار امنیت خرید‌وفروش و دارایی‌های شما بهتر حفظ می‌شود. در غیر این صورت در صورت ایجاد هرگونه خطا یا اشتباه در معاملات امکان بازگرداندن وجوه به شما ممکن نیست؛ بنابراین بهتر است پیش از خرید و فروش احراز هویت را انجام دهید و از طریق صرافی‌های معتبری مانند صرافی تبدیل به خرید ارز دیجیتال HOOK بپردازید.

آینده هوک

معامله HOOK

آینده HOOK به شدت به عملکرد کلی صنعت کریپتو بستگی دارد. هنگام سرمایه‌گذاری در HOOK، می‌بایست از استراتژی صحیحی استفاده کنید. این نوع سرمایه‌گذاری برای کسانی که مدیریت ریسک ضعیفی دارند مناسب نیست. بااین‌حال، هنوز هم یک سرمایه‌گذاری عالی برای کسانی است که تحمل ریسک بالایی دارند و موقعیت مالی خوبی دارند. HOOK علاوه بر ماهیت سوداگری خود، قرارگرفتن در معرض یک فناوری جهانی و یک اکوسیستم همیشه درحال‌رشد را نیز ارائه می‌دهد.

منابع:

bybit.com

academy.binance.com

coingape.com

coinmarketcap.com

سوالات متداول خرید هوکد پروتکل

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید هوکد پروتکل

از کجا می‌توانیم هوک (HOOK) بخریم؟

شما می‌توانید ارز هوک را از صرافی‌های چون بایننس، مکسی، ‌بای بیت، Lbank و... خریداری کنید. اما صرافی‌های خارجی، برای کاربران ایرانی با ریسک همراه هستند، چراکه امکان مسدودشدن حساب کاربران در آنها به دلیل تحریم‌های بین‌المللی بالا است. به همین دلیل، توصیه ما به شما این است که از یک صرافی‌ ایرانی معتبر خرید کنید. تبدیل، یکی از بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال در ایران است و از ۲۷۰ رمزارز مختلف ازجمله هوک پشتیبانی می‌کند.

خرید سریع هوک (HOOK) چطور امکان‌پذیر است؟

شما می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن، از طریق بخش خرید آسان ارز هوک تبدیل، به خرید و فروش این ارز بپردازید.

کارمزد خرید و فروش هوک (HOOK) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله هوک در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چگونه قیمت هوک را پیش‌بینی کنیم؟

شما می‌توانید خود اقدام به تحلیل وضعیت هوک و یافتن زمان مناسب خرید و فروش کنید. علاوه بر این می‌توانید با عضویت در کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل (https://t.me/algotahlil) از تحلیل‌های ساده و کاربردی بهره‌مند شوید. در گام آخر، می‌توانید از سایر کانال‌های آموزشی یا سیگنال‌دهی استفاده کنید.

ارز دیجیتال هوک (HOOK) چگونه نگهداری می‌شود؟

شما در حال حاضر می‌توانید ارز HOOK را در کیف پول‌ اختصاصی Hooked wallet ذخیره‌سازی کنید. یا از کیف پول امن صرافی تبدیل برای نگهداری آن بهره ببرید.

آیا خرید هوک (HOOK) می‌تواند سودآور باشد؟

خرید ارز دیجیتال هوک در صورت مدیریت ریسک درست و استفاده از استراتژی مناسب می‌تواند در بلندمدت سودآور باشد.

آیا می‌توان هوک (HOOK) را استخراج کرد؟

خیر، توکن HOOK قابلیت استخراج را ندارد؛ چراکه این شبکه بر روی بلاکچین BNB chain اجرا می‌شود و بر پایه مکانیزم اثبات سهام (POS) عمل می‌کند.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

محمد ر

44 روز قبل

5

سرعت اضافه کردن PEPE و WorldCoin و چندتا از ارزهای دیگه عالی بود. همین طور ادامه بدید

امیرعلی ش

44 روز قبل

5

بهترین راه فرستادن پول برای خانواده‌م با تتر از طریق تبدیله. هر وقت بخوان بلافاصله می‌تونن دریافت کنن

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 401 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله