hifiicon

قیمت و خرید هایفای فایننس - HIFI

خرید ارز دیجیتال هایفای فایننس Hifi Finance

خرید ارز دیجیتال هایفای فایننس (HIFI) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت هایفای فایننس به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز هایفای فایننس بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش هایفای فایننس اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز هایفای فایننس هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت هایفای فایننس به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 HIFI = 46,787 IRT

hifiicon

هایفای فایننس

خرید آسان هایفای فایننس
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت هایفای فایننس

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، هایفای فایننس می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

hifiicon

hifi

هایفای فایننس

تومان --

hifiicon

hifi

هایفای فایننس

قیمت دلاری

0.8238 USDT

قیمت تومانی

تومان 46,830

تغییرات 24 ساعت اخیر

7.750 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۸۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

ارز دیجیتال HIFI در سال 2017 در حالی روی کار آمد که اقتصاد آمریکا در مسیر رشد بود و بیت کوین افزایش ۱۹۰۹ درصدی را در کارنامه خود ثبت ‌کرد. عده‌ای بر این باورند که برگ برنده در بازار ارزهای دیجیتال در دست کسانی است که در همان روزهای نخست بیت کوین را جدی گرفته و آن را به سبد دارایی خود اضافه کردند. برخی تصور می‌کنند دیگر کسی نمی‌تواند با استفاده از ارزهای دیجیتال ثروتمند شود؛ اما بیت کوین تنها شروع ماجرا بود، اولین گام از مسیری که نظام مالی را زیرورو می‌کند.

بلاک‌چین ایده‌های ناممکنی را امکان‌پذیر کرد و فرصت‌هایی را در کسب‌وکارها پدید آورد که به‌خودی‌خود انقلابی در صنعت به شمار می‌رود. هرچند هنوز شرکت‌ها و مؤسسات زیادی در برابر به‌کارگیری این تکنولوژی مقاومت می‌کنند؛ اما کسی نمی‌تواند قدرت این فناوری را دست‌کم بگیرد.

بلاک‌چین ابزاری است که اگر در دست فرد درستی قرار بگیرد، انقلاب ساز می‌شود. HIFI Finance به عنوان پلتفرمی برای وام‌دهی می‌تواند همان انتخاب انقلابی باشد. در تبدیل بررسی جامع و کاملی را از ارز هایفای فایننس به شما ارائه می‌دهیم. پیش از افزودن این ارز به پورتفولیوی خود این راهنمای ارزشمند را مطالعه کنید.

هایفای(HIFI) چیست؟

هایفای فایننس (HIFI Finance) که پیش‌تر با نام مین فریم (Mainframe) شناخته می‌شد یک پروتکل وام‌گیری است. کاربران با استفاده از این پروتکل می‌توانند از ارزهای دیجیتال خود به عنوان وثیقه گذاشته و در ازای آن سود یا وام بگیرند. این پروتکل با نرخ ثابتی به کاربران وام می‌دهد. سه گروه کاربر در این پلتفرم حضور دارند؛

ارز هایفای فایننس

دسته اول کسانی هستند که وام می‌گیرند و شیفته ثابت‌بودن نرخ بهره وام‌ها در این پلتفرم هستند. باتوجه‌به ثابت‌بودن نرخ بهره، وام‌گیرندگان در این پلفترم می‌توانند ارزش دارایی دیجیتال را بدون نیاز به فروش آن تخمین بزنند و میزان بازپرداخت را محاسبه کنند.

گروه دوم افرادی هستند که دارایی دیجیتال خود را برای وام‌دهی در اختیار پلتفرم قرار می‌دهند و سود ثابتی دریافت کنند. این سود ثابت همان نرخ بهره‌ای است که وام‌گیرندگان پرداخت می‌کنند. به‌این‌ترتیب وام‌دهندگان به‌خوبی می‌دانند که در ازای قرض‌دادن کریپتوهای خود چه چیزی به دست می‌آورند. این شفافیت پس از نرخ بهره ثابت دومین فاکتور قابل‌توجه این پلتفرم است. در پلتفرم‌های وام‌دهی به فردی که نقدینگی لازم برای اعطای وام را تأمین می‌کند تأمین‌کننده نقدینگی گفته می‌شود. وام‌دهندگان یا همان تأمین‌کنندگان نقدینگی (Liquidity Provider) در ازای مشارکت خود سهمی از کارمزدهای پروتکل را دریافت می‌کنند.

گروه سومی نیز در این پلتفرم فعالیت دارند؛ افرادی که مسئول وصول‌کردن بدهی‌ها یا به عبارتی نقدکردن وام هستند و از آنها با نام نقدکنندگان (Liquidators) یاد می‌شود. این دسته در ازای نظارت بر سازوکار پروتکل سود کسب می‌کنند و وام‌های پرخطر را زیر نظر می‌گیرند تا از ایجاد بدهی‌های بد در پلتفرم جلوگیری کنند. اگر تا همین‌جا جذب این پروتکل شده‌اید، بهتر است نگاهی به قیمت ارز هایفای در لیست تبدیل بیندازید.

تاریخچه پیدایش هایفای (HIFI)

هایفای در نوامبر سال ۲۰۱۷ با نام مین فریم (Mainframe) فعالیت خود را آغاز کرد. مین فریم یک لایه ارتباطی بدون مرکزیت در فضای وب 3بود که بعدها به هایفای فایننس تغییر نام داد. هایفای از نظر سازوکار به‌کلی با مین فریم تفاوت دارد و یک پلتفرم مالی بدون مرکزیت به شمار می‌رود. این ارز از سال 2020 فعالیت خود را آغاز کرد.

هایفای(HIFI) چگونه معروف و محبوب شد؟

پروتکل وام‌دهی هایفای قلب این پروژه است. فرایند وام‌گیری در این پروژه بسیار ساده است.

در این سیستم وام‌گیرنده، وام‌دهنده و تضمین‌کننده همگی انگیزه کافی برای مشارکت داشته و هر کدام جایگاه متفاوت و منحصربه‌فردی را در اختیار دارند.

  • وام‌گیرنده می‌توانند ارزهای دیجیتالی که برای وثیقه در نظر گرفته است را در شبکه واریز و در ادامه توکن‌هایی را ایجاد کند که نشان‌دهنده تعهد و میزان بدهی او هستند.
  • در همین حین، وام‌دهنده توکن‌هایی که توسط وام‌گیرنده ایجاد شده است را با تخفیف خریداری و در ازای ارزش ظاهری به فروش می‌رساند.
  • اگر کاربر وام‌گیرنده تعهد مالی خود را به‌جای نیاورد، تضمین‌کننده‌ها وجه وثیقه را با تخفیف خریداری و وام را نقد می‌کنند.

هایفای پروتکلی متشکل از قراردادهای هوشمند است که به کاربر اجازه می‌دهد با سپرده‌گذاری وثیقه و ایجاد توکن hToken وام بگیرند. توکن‌های hToken نشان‌دهنده تعهد مالی وام‌گیرنده برای بازگرداندن وجه مشخص در زمان معین هستند. وام‌دهندگان پس از خریدن این توکن‌ها، در زمان مقرر اجازه فروش آنها را خواهند داشت.

تمام این فرایند با استفاده از قراردادهای هوشمند اجرایی می‌شود. پروتکلی با این میزان از دقت و زیرسازی می‌تواند فرایند وام‌دهی را به‌کلی متحول کند. همین سازوکار ارزنده که به نفع تمام اعضا تمام می‌شود، مهم‌ترین دلیل محبوبیت این ارز دیجیتال است.

هدف از خلق هایفای(HIFI)

پلتفرم هایفای به کاربران اجازه می‌دهد که به شیوه‌ای متفاوت وام بگیرند. تمام مشارکت‌کنندگان در این پروسه سهم ثابت و قابل‌پیش‌بینی از پلتفرم دریافت می‌کنند.

  • وام‌گیرنده به‌خوبی می‌داند که چه مقدار به پلتفرم بدهکار است.
  • وام‌دهنده به‌خوبی می‌داند که در ازای تأمین نقدینگی چه میزان سود دریافت می‌کند.
  • و در نهایت تضمین‌کننده نیز از درآمد خودآگاه است.

با روی کار آمدن پلتفرم‌های غیرمتمرکز، پروژه‌هایی بسیاری با هدف ارائه خدمات مالی روی کار آمده‌اند؛ اما ارائه چنین خدماتی آن هم به شکلی که تمام اعضا در سود و زیان ذی‌نفع باشند و میزان درآمد هر فرد نیز مشخص باشد ایده‌ای بود که تا قبل از روی کار آمدن هایفای پیاده‌سازی نشده بود.

ارزش هایفای چگونه تعیین می‌شود؟

ارزش یک شبکه بر اساس تعداد کاربرانی که آن را به رسمیت می‌شناسند تعیین می‌شود و زمانی تعداد کاربران یک شبکه افزایش پیدا می‌کند که ایده‌ اولیه از راه‌اندازی به‌خوبی پیاده‌سازی شده باشد. در این صورت فرد می‌تواند با درنظرگرفتن عملکرد خوب یک پروژه آن را برای سرمایه‌گذاری انتخاب کند.

ارز دیجیتال هایفای به‌خوبی در این تعریف جای می‌گیرد، چرا که ایده اولیه از راه‌اندازی این ارز ایجاد فضایی برای ارائه وام به متقاضیان بود. افرادی که بودجه لازم برای ارائه وام را تأمین می‌کردند نیز در مقابل مشارکت خود در شبکه سود قابل‌توجه و پیش‌بینی‌شده‌ای را دریافت می‌کنند.

قابلیت ها و مزایای هایفای

همان‌طور که گفته شد این پلتفرم به شیوه‌ای متفاوت وام‌دهی را مسیر کرد. در این روش کاربران با استفاده از قراردادهای هوشمند از پلتفرم وام می‌گیرند و در ازای مشارکت خود در بخش‌های متفاوت سود دریافت می‌کنند. از مزایای ارز دیجیتال هایفای می‌توان به این موارد اشاره کرد:

قرض‌دهی و قرض‌گیری در بستر بلاک چین

در این حالت اگر ارز دیجیتالی در اختیار دارید که به این زودی قصد استفاده از آن را ندارید بهتر است آن را در پلتفرم هایفای سپرده‌گذاری کنید. در این حالت دیگران می‌توانند با استفاده از دارایی دیجیتال شما وارد معامله شوند. در ازای کریپتوهایی که به پلتفرم قرض می‌دهید سود دریافت می‌کنید که پاداش مشارکت شما در پلتفرم است.

به عنوان قرض‌گیرنده نیز تا زمانی که وجه وثیقه را تأمین کنید، می‌توانید وام بگیرید. شما باید این وام را بازگردانید؛ اما اگر در سریع‌ترین زمان ممکن به پول نیاز دارید بهترین راه استفاده از خدمات این پلتفرم است که در لحظه و در کوتاه‌ترین زمان ممکن وام موردنیاز را در اختیار شما می‌گذارد.

توکن حاکمیت MFT

توکن شبکه هایفای فایننس MFT نام دارد. MFT توکن حاکمیتی در این پلتفرم است. منظور از توکن حاکمیتی توکنی است که به دارندگان اجازه می‌دهد در مورد تغییرات پروژه و مسیر کلی آن اظهارنظر کنند. دارندگان این توکن می‌توانند رأی خود را در خصوص بهینه‌سازی‌ پروژه اعلام کنند. به یاد داشته باشید که شما به عنوان دارنده ارز MFT می‌توانید پیشنهادهای خود را در خصوص اصلاح شبکه اعلام و منتظر نتیجه رأی‌گیری باشید.

پاداش استیکینگ

در قدم بعدی شما می‌توانید با استیک کردن دارایی خود در این پلتفرم درآمد منفعل خود را افزایش دهید. در این حالت باید MFTهای خود را در شبکه استیک کنید. استیک کردن علاوه بر سودی که برای شما در پی دارد برای شبکه نیز سودمند است و امنیت کلی آن را ارتقا می‌دهد.

بنیانگذاران ارز دیجیتال HIFIچه کسانی هستند؟

خرید و فروش هایفای فایننس

ارز HIFI توسط میک هگن (Mick Hagen) راه‌اندازی شد. او یکی از اولین کسانی بود که متوجه قابلیت‌ها و امکانات بلاک چین شد و در سال 2017 با استفاده از این فناوری شبکه مین فریم را ایجاد کرد. در ادامه همگام با تغییر ماهیت شبکه فرد دیگری مسئولیت‌های هگن را برعهده گرفت. داگ لئونارد (Doug Leonard) نیز درست مانند هگن علاقه شدیدی به بلاک چین و به خصوص ان اف تی(NFT) داشت و تمام تمرکز خود را روی این پلتفرم گذاشت. لئونارد به زیبایی تمام مسیر پروژه را تغییر داده و پلتفرم وام‌دهی امروزی را شکل داد.

امنیت شبکه هایفای چگونه است؟

امنیت شبکه از طریق قراردادهای هوشمند و حاضران شبکه تأمین می‌شود. به این معنا که کسانی که در شبکه وام گرفته یا نقدینگی شبکه را تأمین می‌کنند در ازای مشارکت خود سود دریافت می‌کنند. ازاین‌گذشته قراردادهایی برای اطمینان از بازپس دادن وام‌ها در نظر گرفته شده است. در این قراردادها شرایط اعطای وام و بازپس دادن آن مشخص شده است به‌این‌ترتیب احتمال نقدنشدن وام‌ها وجود ندارد.

ازاین‌گذشته افرادی تحت عنوان تضمین‌کننده یا نقدکننده نیز در شبکه حضور دارند که از بازپس‌دادن وام‌ها اطمینان حاصل می‌کنند. در کنار این موارد گروهی از کاربران نیز با استیک کردن توکن MFTدر شبکه سود دریافت می‌کنند و با استیکینگ امنیت شبکه را بهبود می‌بخشند.

استفاده از قراردادهای هوشمند به معنای بی‌نیازی از مفهوم «اعتماد» است چرا که مفاد اعطای وام، نرخ تولید توکن‌های hToken و تاریخ باز پس‌دادن وام در این قراردادها ذکر شده است. از طرفی بر اساس قراردادهای هوشمند میزان وثیقه همیشه باید بیشتر از میزان وام اعطا شده باشد. به‌‌این‌ترتیب اگر میزان وثیقه از آستانه تعیین شده پایین‌تر باشد، وثیقه به قیمت پایین‌تری به نقدکنندگان فروخته شده و بخشی از وام جبران و باز پس داده می‌شود. به‌این‌ترتیب قراردادهای هوشمند همواره میزان وثیقه را زیر نظر دارند تا شرایط امنی برای وام‌گیرنده و وام‌دهنده ایجاد شده و فرصت ارزشمندی نیز برای تضمین‌کنندگان ایجاد شود.

چه تعداد توکن هایفای در گردش است؟

توکن هایفای یک توکن ERC-20 است. کل موجودی این شبکه ۱۲۶٫۲۵ میلیون توکن HIFI است. در حال حاضر چیزی در حدود ۸۰ درصد یعنی ۱۰۱٫۲۵ میلیون توکن هایفای در گردش هستند. ۲۵ میلیون توکن باقی‌مانده نیز طی ۲ سال آینده توزیع می‌شود.

نرخ آزادسازی توکن‌های جدید متغیر و قابل‌تغییر است چرا که رأی‌دهندگان در شبکه می‌توانند در مورد نرخ آزادسازی توکن‌های جدید اظهارنظر کنند؛ بنابراین اگر دارندگان توکن حاکمیتی MFT تصمیم بگیرند که بهتر است سکه‌های جدید در فواصل زمانی طولانی‌تری روانه بازار شوند، باید بیش از ۲ سال در انتظار انتشار تمام توکن‌های این شبکه باشیم.

ارزش کل بازار هایفای در زمان نگارش این مقاله یعنی ماه می ۲۰۲۳ برابر با ۳۱،۳۰۴،۰۹۰ دلار است.

خرید ارز دیجیتال هایفای

خرید HIFI

برای خرید ارز دیجیتال هایفای می‌توانید به صرافی تبدیل مراجعه کنید. ازاین‌گذشته بسیاری از صرافی‌های خارجی نیز این ارز را ارائه می‌دهند؛ اما مسئله اینجاست که اکثر صرافی‌های معتبر خارجی از ارائه خدمات به کاربران ایرانی امتناع می‌کنند و با شناسایی آی پی (IP) ایرانی حساب شما را مسدود می‌کنند.

بنابراین، بهترین راه برای خرید این ارز دیجیتال استفاده از صرافی داخلی و معتبر تبدیل است که در کوتاه‌ترین زمان ممکن احراز هویت شما را انجام می‌دهد و یک حساب معاملاتی در اختیار شما می‌گذارد.

فروش ارز دیجیتال هایفای

برای فروش ارز دیجیتال هایفای نیز راه‌های متفاوتی وجود دارد. شما می‌توانید این ارز را به افرادی که می‌شناسید بفروشید البته باید ریسک ازدست‌دادن دارایی را بپذیرید؛ زیرا در این حالت اطمینانی از گرفتن پول وجود ندارد.

راه دوم استفاده از صرافی‌های خارجی است که با وجود توضیحاتی که در بخش خرید ارز دیجیتال هایفای دادیم بهتر است این کار را انجام ندهید. پس‌گرفتن دارایی پس از مسدودشدن حساب برای یک کاربر ایرانی بسیار دشوار و زمان‌بر است. در بازاری که سرنوشت هر ارز در کسری از ثانیه تغییر می‌کند بهتر است متحمل چنین ریسکی نشوید.

بهترین و ایمن‌ترین راه برای فروش ارز هایفای استفاده از خدمات صرافی تبدیل است. با استفاده از این صرافی و گزینه‌های متعددی که در اختیار شما گذاشته می‌شود می‌توانید در سریع‌ترین زمان و در برابر بهترین قیمت ارز خود را به فروش برسانید.

نحوه خرید هایفای از صرافی تبدیل

اولین گام برای خرید هایفای از صرافی تبدیل احراز هویت است. پس از احراز هویت و ثبت‌نام در تبدیل وارد حساب کاربردی خود می‌شوید. در این بخش گزینه داشبورد را انتخاب و یکی از بازارهای تومانی یا تتری انتخاب کنید.

در بازار تتری ارز پایه تتر است؛ بنابراین باید پیش از ورود به این بازار حساب معاملاتی خود را با تتر شارژ کنید. در بازار تومانی ارز پایه ریال است و نیازی به تبدیل ارز نیست شما می‌توانید بلافاصله وارد معامله شده و با ریال هزینه معامله را پرداخت کنید.

در صورتی در هر یک از مراحل با سؤالی رو‌به‌رو شدید از پشتیبانی آنلاین تبدیل استفاده کنید. کارشناسان تبدیل در لحظه پاسخگوی شما هستند و شما را تا اتمام معامله همراهی می‌کنند.

هنگام معامله در بازار تتری و تومانی ابتدا با استفاده از نمودار قیمتی موجود در همین صفحه عملکرد آن ارز را ارزیابی کنید و در نهایت آگاهانه و بر اساس تحقیقاتی که انجام داده‌اید وارد معامله شوید.

اگر قصد مقدار زیادی از ارز هایفای را دارید یا هنوز با فضای خرید و فروش ارز در بازار ارزهای دیجیتال بیگانه هستید، بهتر است گزینه «خرید آسان» را انتخاب کنید. در این حالت کافی است مقدار ارز را وارد کنید. موتور معاملاتی تبدیل بهترین قیمت را از بین قیمت‌های پیشنهادی انتخاب می‌کند. معامله شما نیز بدون نیاز به اقدامات دیگر در کسری از ثانیه و با کارمزد مناسب نهایی می‌شود.

روش نگهداری هایفای (چگونه هایفای را نگهداری کنیم؟)

ارز دیجیتال هایفای یک توکن ERC-20 است؛ بنابراین شما می‌توانید از تمام کیف‌پول‌هایی که برای اتریوم ارائه شده‌اند برای نگهداری این ارز استفاده کنید. تنها نکته برای انتخاب کیف پول، استراتژی معاملاتی و ترجیح شماست. اگر معامله‌گر روزانه هستید بهتر است از میان کیف ‌پول‌های اتریوم یکی از نمونه‌های گرم که به اینترنت متصل هستند را انتخاب کنید. اگر معامله‌گر صبوری هستید و سرمایه‌گذاری بلندمدت را ترجیح می‌دهید نیز بهتر است کیف پول سرد که به اینترنت متصل نیست را انتخاب کنید. برای آشنایی بیشتر با انواع کیف پول‌های موجود در بازار مطالعه این مطلب را از دست ندهید.

کارمزد خرید و فروش هایفای

معامله هایفای فایننس در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش HIFIدر صرافی تبدیل

کاربرانی ایرانی که قصد سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال را دارند، باید برای انجام این کار به سراغ صرافی‌های معتبر ایرانی بروند. صرافی تبدیل یکی از معتبرترین صرافی‌های ایرانی است که با بیش از ۴۸۰ بازار معاملاتی تومانی و تتری مزایای بسیاری را برای کاربران به همراه دارد:

• امکان خرید و فروش بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال

• انتقال سریع دارایی

• پشتیبیانی دقیق، در لحظه و کارگشا

• مشاهده میزان کارمزد

• کارمزد رقابتی

• احراز هویت سریع

• انجام سریع تراکنش‌ها

• افزایش امنیت معاملات

• تضمین امنیت دارایی کاربران با استفاده از کیف پول‌ها سرد

• کانال سیگنال‌دهی الگوریتم تحلیل

• انجام مشاوره پیش از معامله

• امکان برداشت فوری تومانی از ۱۲ بانک

• امکان Swap

• حداقل اختلاف قیمت با بازار جهانی

• خرید ارز در حجم‌های متفاوت

• انجام معامله در بازارهای بین‌المللی

• پشتیبانی از سیستم‌های تأیید اعتبار

• اپلیکیشن اختصاصی تبدیل

• امکان انجام کمک‌های خیریه (تبدیل به نیکی)

• پشتیبانی از تمام پلتفرم‌های ارائه شده

آیا خرید هایفای بدون احراز هویت ممکن است؟

ممکن است هنگام جست‌وجو در مورد خرید ارز دیجیتال هایفای با صرافی‌هایی روبه‌رو شوید که این ارز را بدون احراز هویت به فروش می‌رسانند. در نظر داشته باشید که فضای ارزهای دیجیتال بدون مرکزیت است و اگر نظارت و تضمین صرافی نیز در میان نباشد، ریسک معاملات دوچندان می‌شود.

کاربرانی از چنین صرافی‌هایی استفاده می‌کنند که دارایی خود را از راه درستی به دست نیاورده‌اند و به دنبال راهی برای پول‌شویی یا معامله ناشناس هستند؛ بنابراین مشارکت شما در چنین صرافی‌هایی به منزله اطلاع از این موضوع است و خطرات بسیاری را برای شما به همراه دارد. احراز هویت نه برای صرافی تبدیل که برای امنیت معاملات شما ضروری است.

در تبدیل احراز هویت در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود و شما می‌توانید به‌سرعت وارد حساب معاملاتی خود شوید. صرف این زمان به قیمت تضمین امنیت دارایی دیجیتال شما است. در تبدیل حساب شما در کمتر از ۲۴ ساعت احراز هویت و در اختیار شما گذاشته می‌شود. در این مقاله در خصوص چندوچون احراز هویت به طور مفصل صحبت می‌کنیم.

آینده هایفای چگونه است؟

معامله HIFI

ارز دیجیتال هایفای یکی از موفق‌ترین پلتفرم‌های وام‌‌دهی موجود در بازار است که با درنظرگرفتن نیاز وام‌دهنده و وام‌گیرنده ایجاد شده است. در این پلتفرم نیازهای تمام شرکت‌کنندگان در شبکه تأمین شده و احتمال باز پس‌ندادن وام‌ها به صفر می‌رسد چرا که قراردادهای هوشمند روح اصلی وام‌دهی در این پلتفرم هستند و اجرای درست قرارداد نیز برعهده تضمین‌کنندگان است.

در چنین شرایطی افراد بیشتری برای وام‌گیری، وام‌دهی، مشارکت و همین‌طور استیکینگ در این شبکه شیفته هایفای می‌شوند. دسترسی به پلتفرمی که در کوتاه‌ترین زمان وام موردنیاز را در اختیار کاربر بگذارد، امکانی است که برای تمام معامله‌گران هیجان‌انگیز است.

از طرفی گرفتن وام آن هم در برابر یک نرخ بهره ثابت، همه چیز را روشن و شفاف می‌کند. وام‌گیرنده به‌خوبی می‌داند که چطور باید وام را برگرداند و وام‌دهنده نیز می‌داند که در ازای مشارکت خود چه سودی دریافت می‌کند. در این پلتفرم همه چیز قابل‌پیش‌بینی است و طبیعی است که روز‌به‌روز بر تعداد افرادی که از این شبکه استفاده می‌کنند نیز افزوده شود.

منابع:

hifi.finance

coinmarketcap.com

currency.com

academy.binance.com

mexc.com

coinbase.com

morioh.com

سوالات متداول خرید هایفای فایننس

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید هایفای فایننس

از کجا می‌توانیم هایفای (HIFI) بخریم؟

شما می‌توانید از تمام صرافی‌های داخلی و خارجی که این ارز را در فهرست خود جای‌داده باشند ارز دیجیتال هایفای را خریداری کنید. مسئله اینجاست که با وجود تحریم‌های علیه ایران امکان خرید و فروش ارز در صرافی‌های خارجی وجود دارد؛ اما این کار با خطراتی همراه است. به عنوان یک کاربر ایرانی همواره باید نگران برملاشدن آی پی ایرانی خود در صرافی‌های خارجی باشید چرا که با شناسایی آی پی ایران دارایی کاربر بلوک می‌شود. در این شرایط بهترین راه استفاده از خدمات صرافی‌های داخلی است. تبدیل با پشتیبانی از بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال از جمله ارز دیجیتال هایفای آماده ارائه خدمات به شما کاربر گرامی است.

خرید سریع هایفای (HIFI) چطور امکان پذیر است؟

برای خرید سریع هایفای در تبدیل می‌توانید از گزینه «خرید آسان» استفاده کنید. برای این منظور کافی است از داشبورد حساب کاربری خود در تبدیل گزینه خرید آسان را انتخاب کنید. در ادامه موتور معاملاتی تبدیل با درنظرگرفتن تعداد هایفایی که برای خرید در نظر گرفته‌اید بهتر قیمت را به شما پیشنهاد می‌کند. پس از مشاهده جزئیات سفارش در صورت تمایل می‌توانید خرید را در کسری از ثانیه نهایی کنید.

کارمزد خرید و فروش هایفای (HIFI) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله هایفای فایننس در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چگونه قیمت هایفای را پیش بینی کنیم؟

برای پیش‌بینی قیمت هایفای باید این ارز را زیر نظر داشته باشید. بازار پر نوسان ارزهای دیجیتال همواره تحت‌تأثیر اخبار و احساسات معامله‌گران است؛ بنابراین بهتر است برای پیداکردن زمان مناسب خرید و فروش این ارز تحلیل‌های موجود را مطالعه کنید. با عضویت در کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل https://t.me/algotahlil به تحلیل‌های کاربردی و ساده‌ای دسترسی خواهید داشت که وضعیت ارز موردنظر را برای شما شفاف می‌کنند.

ارز دیجیتال هایفای (HIFI) چگونه نگهداری می‌شود؟

شما می‌توانید برای نگهداری این ارز از کیف پول‌های سرد و گرمی که برای نگهداری از اتریوم مناسب هستند استفاده کنید. این ارز یک توکن ERC-20 است و شمار کیف‌پول‌های سازگار با اتریوم به قدری بالاست که می‌توانید به‌سادگی گزینه موردنظر را انتخاب کنید. البته همواره می‌توانید دارایی خود را در کیف پول صرافی تبدیل نیز نگهداری کنید و با سرعت بیشتری وارد معاملات شوید.

آیا خرید هایفای (HIFI) می‌تواند سودآور باشد؟

خرید هایفای سرمایه‌گذاری در پلتفرمی است که به بهترین شکل وام‌دهی بر بستر بلاک‌چین را امکان‌پذیر کرده است؛ بنابراین می‌توان گفت این ارز آینده خوبی را پیش رو دارد. البته به یاد داشته باشید که وقتی صحبت از بازار ارزهای دیجیتال در میان است در مورد هیچ‌چیزی نمی‌توانیم با قطعیت صحبت کنیم.

آیا می‌توان هایفای (HIFI) را استخراج کرد؟

خیر امکان استخراج این ارز وجود ندارد.

برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

دیدگاه‌ها

رویا ت

11 روز قبل

4

بیت‌کوین تا دو ماه دیگه می‌ترکونه. خرید توی این قیمتا رویا می‌شه فرصت خریده فقط

کیارش ع

11 روز قبل

4

همه ارزای اکوسیستم اتریوم دارن روز به روز چیزای جدید لانچ می‌کنن. تعجبم چرا خودش انقدر اروم اروم داره پیش میره. ایشالا روزای خوبشو ببینیم.

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 384 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله