DLCicon

قیمت و خرید دایموند لانچ - DLC

خرید ارز دیجیتال دایموند لانچ Diamond Launch

خرید ارز دیجیتال دایموند لانچ (DLC) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت دایموند لانچ به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز دایموند لانچ بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش دایموند لانچ اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز دایموند لانچ هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت دایموند لانچ به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 DLC = 7,536 IRT

DLCicon

دایموند لانچ

خرید آسان دایموند لانچ
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت دایموند لانچ

اطلاعات بازار دایموند لانچ

حجم ۲۴ ساعته (DLC) 10.0000
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 1.2871
تغییرات ۱ روزه -2.14 %
قیمت آخرین معامله 0.12720 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 7,536 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 7,536 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، دایموند لانچ می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

DLCicon

DLC

دایموند لانچ

تومان --

DLCicon

DLC

دایموند لانچ

قیمت دلاری

0.1285 USDT

قیمت تومانی

تومان 7,537

تغییرات 24 ساعت اخیر

-2.136 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
780 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

دایموند لانچ (DLC) چیست؟

دایموند لانچ پروتکل عرضه اولیه دیفای(IDO) است که پروژه‌های ارز دیجیتال را به سرمایه‌گذاران ارائه می‌دهد. این پلتفرم همچنین پیش‌فروش توکن پروژه‌های تازه‌کار باکیفیت را به دارندگان ارائه می‌دهد. دایموند لانچ پلتفرم صدور IDO چند زنجیره‌ای است که انواع روش‌های فروش توکن را ارائه می‌دهد تا سرمایه‌گذاران در پیش‌فروش‌های ارز دیجیتال عملکرد بهتری داشته باشند.

دایموند لانچ (Diamond Launch) چگونه معروف و محبوب شد؟

دایموند لانچ راه‌حلی فراگیر و کم‌دردسر را ایجاد کرده است تا مردم عادی بتوانند به بازار ارز دیجیتال وارد شوند، سرمایه‌گذاری کنند و سودهای فراوانی از نگه‌داری توکن‌های DLC کسب کنند.

دایموند لانچ از انواع پیش‌فروش‌ها پشتیبانی می‌کند: پیش‌فروش عمومی بدون آستانه مشارکت و پیش‌فروش خصوصی که نیاز به نگه‌داری توکن‌های DLC دارد.

هدف از خلق دایموند لانچ (DLC)

خرید DLC

هدف دایموند لانچ ایجاد محیطی امن برای سرمایه‌گذارانی است که به اکوسیستم دسترسی دارند. با درنظرگرفتن این موضوع، فرایند احراز هویت سخت‌گیرانه‌ای در پلتفرم وجود دارد تا رفتارهای خطرناک و فریبنده به بستر برنامه ورود پیدا نکنند.

دایموند لانچ مکانیسم چرخش دوگانه فعال دارد. این مکانیسم پاداش‌ها را به‌صورت یکسان بین تمامی دارندگان توکن DLC تقسیم می‌کند. هیچ شانس یا قرعه‌کشی در این فرایند وجود ندارد و توزیع عادلانه پاداش‌ها میان استیک کنندگان توکن رخ می‌دهد.

دایموند لانچ از پروژه‌های پالیگان، بایننس اسمارت چین و صرافی اوککس با انواع فروش انعطاف‌پذیر و شرایط فهرست سفید پشتیبانی می‌کند.

ارزش دایموند لانچ چگونه تعیین می‌شود؟

پروژه‌های حاضر در پلتفرم دایموند لانچ با وسواس فراوانی انتخاب می‌شوند. مشروعیت بنیان‌گذاران و تیم‌های مدیریت پروژه‌ها اعتبارسنجی می‌شود. نوآوری‌ها و توانایی‌های پروژه‌ها در آینده نیز بررسی می‌شود.

دایموند لانچ یکی از بزرگ‌ترین انجمن‌های ارزهای دیجیتال را دارد. پلتفرم دایموند لانچ در تلگرام، توییتر، دیسکورد و دیگر شبکه‌های اجتماعی فعال است. بیش از ۳۰ هزار عضو فعال در این شبکه‌های اجتماعی ارز دیجیتال DLC را تبلیغ می‌کنند.

قابلیت‌ها و مزایای دایموند لانچ

توکن دایموند لانچ (DLC) امکانات زیر را به دارندگان خود ارائه می‌دهد:

مشارکت در IDO: توکن‌ها کمک می‌کنند تا وایت‌پیپر پروژه‌های باکیفیت به دست سرمایه‌گذارانش برسد.

دریافت پاداش: مشارکت در فرایند استیکینگ پاداش‌هایی مانند DLC یا توکن دیگر پروژه‌ها را به حساب استیک کنندگان واریز می‌کند.

حق رأی: توکن DLC توکنی حاکمیتی نیز است. رأی‌گیری‌هایی که معمولاً در پلتفرم دایموند لانچ اتفاق می‌افتد مربوط به این است که کدام پیش‌فروش‌ها در اولویت پلتفرم قرار گیرند.

امنیت شبکه دایموند لانچ چگونه است؟

ارز دایموند لانچ

پلتفرم دایموند لانچ کاملاً قوانین و مقررات کشورهای مختلف را رعایت می‌کند. مطابق با قوانین کشورهای مختلف راجع به دارایی‌های ارز دیجیتال، این پروژه در کشورهای بلاروس، جزایر ماریانای شمالی، پورتوریکو، گوام، سوریه، چین، جمهوری دموکراتیک کنگو، کوبا، ایران، عراق، ژاپن، کره شمالی، سودان، ایالات متحده آمریکا، زیمباوه و چند کشور قادر به ارائه خدمات نیست.

چه تعداد توکن دایموند لانچ (Diamond Launch) در گردش است؟

بازار توکن دایموند لانچ در حال حاضر ارزش ۱۳ میلیون دلاری دارد. در ۲۴ ساعت گذشته حجم معاملاتی در این بازار ۳۰۳ هزار دلار بوده است. در زمان نگارش مقاله، قیمت توکن DLC ۰.۱۳ دلار و درحال‌رشد است. مجموع توکن‌های قابل‌عرضه پروژه دایموند لانچ ۱ میلیارد توکن است که تاکنون ۹۶ میلیون توکن به بازار عرضه شده و در حال گردش است.

خرید ارز دیجیتال دایموند لانچ

خرید ارز دیجیتال دایموند لانچ در برخی صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز داخلی و خارجی امکان‌پذیر است. بیشتر صرافی‌های خارجی با توجه به تحریم‌های کشورمان اجازه فعالیت کاربران ایرانی را نمی‌دهند و ممکن است سرمایه‌ و دارایی‌های شما را مسدود کنند. برای جلوگیری از مواجه شدن با چنین ریسک بزرگی بهتر است از صرافی‌های معتبر ایرانی استفاده کنید. صرافیی ارز دیجیتال تبدیل یکی از معتبرترین صرافی‌های داخلی است که امکان خرید و فروش بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال مختلف از جمله DLC را برای کاربران مهیا کرده است.

فروش ارز دیجیتال دایموند لانچ

بسیاری از دارندگان ارز دیجیتال DLC تمایل به استیکینگ دارند تا پاداش‌های پلتفرم را دریافت کنند. برخی دیگر نیز منتظر سیگنال خروج می‌مانند تا ارز دیجیتال خود را بفروشند. فروش ارز دیجیتال DLC در صرافی‌های معتبر بسیاری انجام می‌شود.

در ایران تعداد کمی از صرافی‌ها ارز دیجیتال دایموند لانچ را فهرست کرده‌اند. صرافی تبدیل یکی از این صرافی‌ها است که فرایند آسانی را برای فروش ارز دیجیتال دایموند لانچ فراهم کرده است.

نحوه خرید دایموند لانچ از صرافی تبدیل

برای خرید ارز دیجیتال دایموند لانچ از صرافی تبدیل کافی است ثبت‌نام و احراز هویت سریع و آسان را در وب‌سایت این صرافی انجام دهید.

پس از تکمیل فرایند احراز هویت، می‌توانید وارد کیف پول خود شوید و حساب کاربری خود را شارژ کنید. در مرحله آخر با ورود به بازار معاملاتی دایموند لانچ می‌توانید خرید خود را انجام می‌دهند. بخش خرید آسان صرافی تبدیل نیز گزینه دیگری است که کاربران می‌توانند بدون نیاز به مراجعه به بخش بازارها خرید خود را به سرعت انجام دهند.

روش نگهداری دایموند لانچ

پس از آشنایی با ارز دیجیتال دایموند لانچ، روش نگه‌داری آن اولین سؤالی است که به ذهن مخاطبان خطور می‌کند. کیف پول یا ولت محلی برای نگه‌داری ارز دیجیتال DLC و سایر ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین و اتریوم است.

کیف پول اجازه تعامل کاربر را با بلاکچین می‌دهد و همچنین دریافت و ارسال ارزهای دیجیتال را نیز ممکن می‌سازد. کیف پول‌های ارز دیجیتال انواع مختلفی دارند که به سه دسته عمده تقسیم می‌شوند: نرم‌افزاری، سخت‌افزاری و کاغذی.

کیف پول‌های سخت‌افزاری عموماً نیازمند هزینه هستند و کیف پول‌های کاغذی همواره در خطر ازبین‌رفتن هستند؛ اما کیف پول‌های نرم‌افزاری دسترسی آسانی در تمامی دیوایس‌ها به کاربر می‌دهند که به اینترنت متصل می‌شوند.

انواع کیف پول دایموند لانچ

کیف پول‌های سخت‌افزاری بسیاری در بازار وجود دارند که از ارز دیجیتال دایموند لانچ پشتیبانی می‌کنند. کیف پول‌های ترزور و لجر معروف‌ترین کیف پول‌های سخت‌افزاری هستند که با قیمت‌هایی بین ۲ تا ۱۰ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شوند.

کیف پول‌های سخت‌افزاری به دلیل هزینه اولیه مورد استقبال دارندگان دایموند لانچ قرار نمی‌گیرد. کیف پول‌های نرم‌افزاری در این شرایط استفاده می‌شود که عموماً رایگان هستند. صرافی تبدیل کیف پول امن و اختصاصی به کاربران خود ارائه می‌دهد تا در امنیت کامل سرمایه خود نگه‌داری کنند.

کارمزد خرید و فروش دایموند لانچ

معامله دایموند لانچ در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش DLC در صرافی تبدیل

صرافی تبدیل یکی از معتبرترین و امن‌ترین صرافی‌های ایرانی است که کاربران زیادی را در سال‌های اخیر به خود جذب کرده است. این صراف قابلیت‌های فراوانی دارد که در ادامه با برخی از آن‌ها آشنا خواهیم شد.

بازارهای معاملاتی متنوع

صرافی تبدیل بیش از ۱۴۰ بازار معاملاتی تتری و ۱۴۰ بازار معاملاتی تومانی دارد. در این بازارها بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال مختلف خرید و فروش می‌شوند که ارز دیجیتال DLC یکی از آن‌ها است.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

صرافی تبدیل دارای یکی از قوی‌ترین گروه‌های پشتیبانی ایران است. تیم پشتیبانی تبدیل همه‌روزه آماده پاسخ‌گویی به سؤالات کاربران هستند. پشتیبانی تلفنی و آنلاین از راحت‌ترین راه‌های دسترسی به پشتیبانی تبدیل است که در هر ساعت از شبانه‌روز آماده خدمت‌رسانی هستند.

انتقال داخلی تبدیل

در صرافی تبدیل کاربران می‌توانند میان حساب‌های کاربری خود ارزهای دیجیتال ارسال یا دریافت کنند. همچنین امکان مبادله دو توکن مختلف در این صرافی وجود دارد.

درآمد رایگان

صرافی تبدیل کدهای دعوتی را به کاربران خود ارائه می‌دهد. کاربران می‌توانند کد یا لینک دعوت خود را به دوستان یا آشنایان خود ارسال کنند. با این کار تخفیف در کارمزد معاملات شامل حال آن‌ها می‌شود و درصدی از کارمزد معاملات نیز به کاربر تعلق می‌گیرد.

برداشت آنی تومانی

با برداشت آنی تومانی در هر ساعت از شبانه‌روز و حتی روزهای تبدیل به صورت آنی و بدون لحظه‌ای انتظار می‌توانید دارایی‌های خود در صرافی تبدیل را برداشت کرده و به کارت بانکی خود در 12 بانک مختلف انتقال دهید. یا این گزینه دارایی‌هایتان همیشه در اختیار شماست.

آیا خرید دایموند لانچ بدون احراز هویت ممکن است؟

برخی صرافی‌های غیرمتمرکز وجود دارند که خرید و فروش ارز دیجیتال دایموند لانچ را بدون احراز هویت انجام می‌دهند. اما جرائم اقتصادی مانند پول‌شویی بسیاری از این صرافی‌ها را بعد از مدتی به تعطیلی کشانده و است و مشکلات زیادی برای کاربران ایجاد کرده است. فرایند احراز هویت پس از ثبت‌نام در تمامی صرافی‌های معتبر ایرانی وجود دارد؛ این فرانید در صرافی تبدیل بسیار آسان و سریع است و باعث می‌شود کاربران به سرعت بتوانند معاملات خود را بدون مشکل و به امن‌ترین شکل انجام دهند.

آینده دایموند لانچ چگونه است؟

معامله DLC

دایموند لانچ ارز دیجیتالی است که نوسان‌های بسیاری را تاکنون به خود دیده است. بسیاری از سرمایه‌گذاران با درنظرداشتن مدیریت ریسک و اهداف سرمایه‌گذاری خود این ارز دیجیتال را خریداری می‌کنند.

پیش‌بینی آینده دایموند لانچ کمی سخت به نظر می‌رسد. عوامل بسیاری مانند سیاست‌های دلاری بانک مرکزی ایالات متحده، مقررات دولتی، پیشرفت تکنولوژی، احساسات بازار، عرضه در گردش توکن DLC و توسعه اکوسیستم پروژه قرار می‌گیرد. اما کلیت پروژه نویدبخش سوددهی مناسبی در بلند مدت برای خریداران این توکن است.

منابع:

coincarp.com

coinmarketcap.com

diamondlaunch.io

سوالات متداول خرید دایموند لانچ

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

سوالات متداول خرید دایموند لانچ

از کجا می‌توانیم دایموند لانچ (DLC) بخریم؟

خرید ارز دیجیتال دایموند لانچ در برخی صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز خارجی و داخلی امکان‌پذیر است. با توجه به مشکلات تحریم ریسک مسدود شدن دارایی‌های کاربران ایرانی در صرافی‌های خارجی بالاست. صرافی تبدیل یکی از معتبرترین صرافی‌های داخلی است که امکان خرید ۲۷۰ ارز دیجیتال مختلف از جمله DLC را برای شما مهیا کرده است.

خرید سریع دایموند لانچ (DLC) چطور امکان پذیر است؟

بخش خرید آسان تبدیل مناسب افرادی است که حجم بالای معاملاتی دارند یا می‌خواهند به سادگی و بدون پیچیدگی‌های فراون معامله خود را انجام دهند. در این بخش خرید سریع ارز دیجیتال DLC امکان‌پذیر است.

کارمزد خرید و فروش دایموند لانچ (DLC) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله دایموند لانچ در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

در چه زمانی می‌توانیم برای خرید و فروش دایموند لانچ (DLC) اقدام کنیم؟

کاربران می‌توانند اقدام به تحلیل وضعیت و یافتن زمان مناسب خرید و فروش ارز دیجیتال دایموند لانچ کنند. کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل (https://t.me/algotahlil) نیز یکی از کانال‌های آموزشی در زمینه ارز دیجیتال است که تحلیل‌های ساده و کاربردی را ارائه می‌دهد. کاربران می‌توانند از سایر کانال‌های آموزشی و سیگنال‌دهی تلگرام نیز استفاده کنند.

ارز دیجیتال دایموند لانچ (DLC) چگونه نگهداری می‌شود؟

کیف پول‌های سخت‌افزاری به دلیل هزینه اولیه مورد استقبال دارندگان دایموند لانچ قرار نمی‌گیرد. کیف پول‌های نرم‌افزاری در این شرایط استفاده می‌شود که عموماً رایگان هستند. صرافی تبدیل کیف پول اختصاصی به کاربران خود ارائه می‌دهد تا در امنیت کامل سرمایه خود نگه‌داری کنند.

آیا خرید دایموند لانچ (DLC) می‌تواند سودآور باشد؟

عوامل بسیاری مانند سیاست‌های دلاری بانک مرکزی ایالات متحده، مقررات دولتی، پیشرفت تکنولوژی، احساسات بازار، عرضه در گردش توکن DLC و توسعه اکوسیستم پروژه بر روی آینده DLC موثر هستند. اما به طور کلی با توجه به نو‌آوری‌های این پروژه می‌توان آینده خوبی برای آن پیش‌بینی کرد. در عین حال رعایت جانب احتیاط در همه بازارهای مالی لازم است.

آیا می‌توان دایموند لانچ (DLC) را استخراج کرد؟

خیر DLC از سازوکار اثبات سهام استفاده نمی‌کند بنابراین قابل استخراج نیست.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

کیارش ص

61 روز قبل

5

تبدیل قطعا بهترین صرافی ایرانه. هیچ صرافی دیگه‌ای نیست که هم مارجین و اهرم داشته باشه و هم بشه در لحظه ازش برداشت کرد.

خسرو ا

61 روز قبل

5

ایول ارزای وب3 و NFT هم گذاشتین! مرسی از پشتیبانی قویتون. قبلا می‌خواستم امتحانی 100تومان ترون بفروشم مطمئن شم واریز آنی تبدیل بی دردسر انجام میشه، فکر کنم 1 دقیقه هم نشد که نشست به حسابم.

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 406 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله