coqicon

قیمت و خرید سوکیو - COQ

ارز دیجیتال سوکیو

خرید ارز دیجیتال سوکیو اینو (COQ) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت سوکیو اینو به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز سوکیو اینو بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش سوکیو اینو اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز سوکیو اینو هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت سوکیو اینو به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 COQ = 0.165 IRT

coqicon

سوکیو اینو

خرید آسان سوکیو اینو
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت سوکیو اینو

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، سوکیو اینو می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

coqicon

coq

سوکیو اینو

تومان --

coqicon

coq

سوکیو اینو

قیمت دلاری

0.000002903 USDT

قیمت تومانی

تومان 0.1684

تغییرات 24 ساعت اخیر

-0.926 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۸۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

COQ یا سوکیو اینو در واقع یک میم کوین (Memecoin) است که بر روی شبکه بلاک چین آوالانچ (Avalanche) توسعه پیدا کرده است. این توکن دیجیتال هدف خاصی را دنبال نمی‌کند و صرفا برای کسب سود از بازار ارزهای دیجیتال عرضه شده است.

خرید سوکیو COQ با تومان در ایران چطور ممکن است؟

برای خرید COQ با تومان ۲ راه وجود دارد. با این حال می‌توان به‌طور غیر مستقیم و از صرافی‌های خارجی نیز با تومان سوکیو اینو خریداری کرد؛ بدین منظور باید از طریق یک صرافی ایرانی یا فروشنده مقداری تتر خریداری کرده (با تومان) و آن را به صرافی خارجی منتقل کنید.

با وجود تمام مزایایی که صرافی‌های خارجی نظیر KuCoin و Bybit در اختیار کاربران می‌گذارند، دسترسی به آن‌ها برای ایرانیان با محدودیت‌هایی جدی همراه است. به‌طوری که استفاده از آن‌ها در غالب موارد نیازمند تغییر IP اتصال است. در صورتی که ایرانی بودن کاربر شناسایی شود امکان مسدودیت حساب و از دسترس خارج شدن تمامی ارزهای COQ ها و دیگر رمز ارزها وجود دارد.

شیوه دیگر خرید تومانی سوکیو COQ معامله آن به صورت مستقیم است. در این حالت باید فروشنده‌ای پیدا شود که قصد داشته باشد خارج از غالب صرافی به فروش سوکیو اینو بپردازد. در این حالت نیازی به پرداخت هیچ کارمزدی وجود ندارد؛ اما ریسک خرید و احتمال کلاهبرداری بالا است. فروشنده در این حالت باید کاملا قابل اعتماد باشد.

در نهایت بهترین و ایمن‌ترین شیوه خرید هر ارز دیجیتالی نظیر سوکیو COQ استفاده از یک صرافی ایرانی معتبر و ایمن نظیر تبدیل است. پلتفرم تبدیل از خرید و فروش ارز سوکیو اینو پشتیبانی کرده و اجازه ذخیره سازی آن را به کاربران می‌دهد. در بخش خرید آسان تبدیل هیچ کارمزدی دریافت نمی‌کند. از طرفی امکان ثبت سفارش برای خرید ارز در آن وجود دارد.

در تبدیل می‌توان علاوه بر تومان، با تتر یا سایر ارزهای دیجیتال نیز به خرید COQ پرداخت.

چگونه باید سوکیو COQ بخریم؟ ۳ قدم برای خرید آسان COQ

با استفاده از گزینه خرید آسان در صرافی تبدیل می‌توان در سریع‌ترین زمان ممکن و به‌راحتی سوکیو اینو خریداری کرد. خرید آسان ۳ مرحله دارد که به شرح زیر هستند:

 1. شارژ تومانی کیف پول تبدیل یا انتقال دارایی دیجیتال از یک صرافی یا کیف پول دیگر به تبدیل؛
 2. جستجو برای رمز ارز COQ در قسمت خرید آسان؛
 3. مشخص کردن میزان COQ مد نظر و خرید.

به‌جز خرید آسان، امکان تهیه سوکیو اینو از راه‌های دیگر نیز وجود دارد. در تبدیل می‌توان با ثبت یک یا چندی از سفارشات Market، Limit، Stop Limit و OCO برای خرید سوکیو اینو اقدام کرد.

بعد از خرید سوکیو COQ، چطور آن را نگهداری کنیم؟

از آنجایی که COQ بر روی پلتفرم آوالانچ توسعه پیدا کرده است انواع کیف پول ارز دیجیتال از آن پشتیبانی می‌کنند. پس از خرید این ارز در تبدیل، دارایی به کیف پول ایمن صرافی منتقل می‌شود. در نهایت تبدیل نیز تمام دارایی‌ها را در کیف پولی سخت افزاری ذخیره می‌کند تا امکان اختلال امنیتی را به صفر برساند.

خرید و فروش ارز COQ

به‌جز کیف پول تبدیل می‌توان سوکیو اینو را در دیگر کیف پول‌های سخت‌افزاری و نرم افزاری نیز ذخیره کرد. نمونه‌هایی نظیر Avalanche Wallet و Atomic Wallet از بهترین کیف پول‌های نرم افزاری برای ذخیره سازی COQ هستند. ذخیره دارایی در کیف پول‌هایی از این دست سرعت دسترسی به کوین‌ها را بالا می‌برد.

در صورتی که قصد داشته باشید امنیت ذخیره سازی کوین‌ها به حداکثر برسد می‌توانید از یک کیف پول سخت افزاری نظیر Ledger Nano X استفاده کنید.

ارز دیجیتال سوکیو COQ چیست؟

توکن COQ در شبکه آوالانچ

COQ از جمله جنجالی‌ترین رمزارزها است که در لیست میم کوین ها قرار می‌گیرد. این توکن دیجیتالی که در دسامبر ۲۰۲۳ به بازارهای معاملاتی وارد شد تا این لحظه سودآوری بالایی داشته است.

باید توجه داشت که به‌طور کلی میم کوین‌ها پشتوانه اقتصادی و تکنولوژیک چندان قدرتمندی ندارند. به هر حال قرار گرفتن سوکیو اینو بر روی شبکه آوالانچ، امنیت و ثبات نسبتا زیادی برای آن فراهم کرده است.

مزایا و ویژگی‌ های اصلی COQ

سوکیو اینو به‌عنوان یک میم کوین می‌تواند فرصت‌های کسب سود و سرمایه‌گذاری بسیار خوبی برای خریداران فراهم کند. صرفا توجه داشته باشید از آنجایی که این دسته توکن‌ها هدف خاصی را در شبکه بلاک چین دنبال نکرده و نیازی مشخص را برطرف نمی‌کنند، انتخاب‌های مناسبی برای سرمایه‌گذاری‌های کلان و طولانی مدت نیستند.

COQ مقدار مشخصی عرضه اولیه داشته و این مقدار تغییر نخواهد کرد. یکی از مهم‌ترین عوامل تعیین کننده قیمت این توکن میزان عرضه و تقاضا در بازار است. در ادامه به مزایای خرید این ارز اشاره کرده‌ایم:

 • استیکینگ (Staking): یکی از مزایای خرید COQ امکان ذخیره سازی آن برای کسب سود یا Staking است. این ارز را می‌توان در انواعی از کیف پول‌های دیجیتال نگه‌داری کرد.
 • دارای نوسانات پایدار: برخلاف بسیاری از دیگر میم کوین‌ها، سوکیو اینو قیمت نسبتا پایداری داشته و دچار نوسانات شدید قیمتی نمی‌شود. این ویژگی ریسک سرمایه‌گذاری بر روی رمزارز COQ را کاهش می‌دهد.
 • پشتیبانی گسترده: از آنجایی که توکن COQ بر روی شبکه آوالانچ توسعه پیدا کرده است، بسیاری از صرافی‌ها و کیف پول‌های معتبر از خرید و فروش و ذخیره سازی آن پشتیبانی می‌کنند.

خرید COQ از تبدیل چه مزایایی دارد؟

توکن COQ

میم کوین‌ها ممکن است دچار نوسانات قیمتی شدید شوند. در مواردی این نوسانات سود دهی داشته و در مواردی ضرر دهی دارند. دسترسی به صرافی که امکان خرید و فروش در لحظه و ثبت سفارشات دقیق را برای کاربران فراهم می‌کند احتمال کسب سود در چنین بازاری را بالا می‌برد. در ادامه به دیگر مزایای خرید COQ از تبدیل اشاره کرده‌ایم:

 • انتقال داخلی (انتقال سوکیو اینو از کیف پول تبدیل به یک یا چند کیف پول دیگر در همین صرافی)؛
 • امکان مشاهده تغییر قیمت COQ به‌صورت کلی و جزئی در ۷ یا ۳۰ روز گذشته؛
 • ضمانت امنیت حساب با ذخیره دارایی کاربران در کیف پول‌های سخت‌افزاری؛
 • پشتیبانی بیشتر از ۳۸۰ رمز ارز که امکان تبادل (Swap) با COQ را دارند؛
 • امکان خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون احراز هویت؛
 • دارای کانال سیگنال دهی اختصاصی با تحلیل بازار؛
 • امکان تبدیل سریع و آسان COQ به تومان یا تتر؛
 • دارای خرید و فروش آسان بدون کسر کارمزد؛
 • پشتیبانی بیش از ۷۴۰ بازار تتری و تومانی؛
 • دارای شیوه‌های خرید و فروش متنوع؛
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته؛
 • بهره‌مندی از ربات‌های معاملاتی؛
 • انجام تراکنش‌ها با سرعت بالا؛
 • واریز و برداشت آنی.

فروش ارز COQ در تبدیل چطور انجام می ‌شود؟

(تصویر ۴)

می‌توان از راه‌های مختلف برای فروش COQ اقدام کرد. سریع‌ترین راه استفاده از گزینه فروش آسان در صرافی است. در این فرایند باید سوکیو اینو را با ارزی دیگر مبادله کنید. این ارز می‌تواند تومان یا دیگر رمزارزهایی نظیر بیت کوین، اتریوم و آوالانچ باشد.

راه دیگر فروش COQ ثبت سفارش در بازار است. می‌توان در بازارهای تتری یا تومانی با یک یا چندی از گزینه‌های Market، Limit، Stop Limit و OCO برای فروش به ثبت سفارش بپردازید.

حداقل سرمایه برای خرید COQ با تومان چقدر است؟

رمزارز COQ

COQ یک میم کوین است و می‌تواند نوسانات قیمتی شدیدی داشته باشد. سرمایه‌گذاری بر روی این ارز باید با آگاهی کامل از شدت این نوسانات صورت بگیرد؛ بر همین اساس حداقل میزان سرمایه برای خرید این ارز بسیار پایین در نظر گرفته شده است تا خرید آن با تخصیص دارایی اندک نیز ممکن باشد.

می‌توان در تبدیل با حداقل یک تتر یا ۵۰ هزار تومان به خرید COQ پرداخت. نرخ حداقل خرید این ارز با دیگر رمز ارزها نیز مقداری متغیر بوده و تقریبا با ۱ تتر برابر است.

کارمزد معامله COQ در تبدیل

معامله COQ در بخش خرید و فروش آسان صرافی تبدیل شامل هیچ کارمزدی نمی‌شود. با این حال توجه داشته باشید که معامله این ارز در بازار تتری یا تومانی شامل کارمزد می‌شود.

بسته به حجم معاملات کاربر در ۳۰ روز گذشته سطح کارمزدی مشخصی برای او تعریف می‌شود. بسته به این سطح، معاملات شامل ۰.۰۳ تا ۰.۳۵ درصد کارمزد می‌شوند. سطح کارمزدی هر ۳۰ دقیقه به‌روزرسانی می‌شود.

در انتقال ارزهای دیجیتال از تبدیل به صرافی‌ها یا کیف پول‌های دیگر نیز باید کارمزدی پرداخت شود که البته این کارمزد هیچ ارتباطی به تبدیل ندارد؛ کارمزد پرداختی در این حالت مربوط به شبکه بلاک چین است.

سود سرمایه گذاری COQ به چه صورت است؟

(تصویر ۵)

ممکن است سود سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال COQ بسیار زیاد باشد؛ زیرا این میم کوین در حال حاضر از جمله محبوب‌ترین میم کوین‌های بازار است. با این حال در شرایطی ممکن است این ارز کاهش قیمت چشم‌گیری داشته باشد. سرمایه‌گذاری بر چنین ارزهای‌ی که هدف خاصی را دنبال نکرده و چندان کاربردی نیستند باید با آگاهی و مدیریت سرمایه انجام شود.

گرچه سوکیو اینو تنها یک میم کوین است؛ اما توسعه آن بر روی شبکه قدرتمند آوالانچ امنیت بالایی برای آن فراهم کرده است. از طرفی ممکن است از این میم کوین در نرم‌افزارها و بازی‌های کامپیوتری مختلف استفاده شود. در این صورت سرمایه‌گذری بلند مدت بر روی آن نیز می‌تواند انتخابی هوشمندانه باشد.

چه کسی بنیان گذار COQ است؟

ارز COQ

بنیان‌گذاران رمزارز COQ به طور دقیق مشخص نیستند. از آنجایی که می‌توان به‌راحتی بر روی شبکه آوالانچ میم کوین طراحی و عرضه کرد سازندگان برخی توکن‌ها ناشناس می‌مانند؛ بر همین اساس سوکیو اینو هیچ وایت پیپری نیز ندارد. در عین حال نقشه راه این ارز به‌طور کامل مشخص شده و امکان تخلف در شبکه آن وجود ندارد.

چه عواملی بر قیمت COQ تأثیر می ‌گذارند؟

 • روند بازار (Market Trends): روند کلی بازار به‌خصوص قیمت بیت کوین می‌تواند بر میم کوین‌ها تأثیر چشم‌گیری داشته باشد. COQ ممکن است در اثر صعودی بودن کلی بازار رشد کند و در اثر نزولی بودن آن کاهش قیمت پیدا کند.
 • شبکه‌های اجتماعی: میم کوین‌ها از شبکه‌های اجتماعی نشأت گرفته و تحت تأثیر آن‌ها هستند. باب شدن یک میم کوین در شبکه‌های اجتماعی و انتشار بازخوردهای مثبت از آن می‌تواند استقبال عمومی و در نهایت قیمت آن را افزایش دهد.
 • حجم معاملاتی: هرچه سرمایه‌ای که در بازار جهانی به COQ اختصاص داده می‌شود بیشتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر خواهد شد.
 • کاربرد: گرچه میم کوین‌ها به‌طور کلی کاربرد و هدف خاصی ندارند؛ اما می‌توانند به‌عنوان توکن در برخی برنامه‌ها یا بازی‌های کامپیوتری مورد استفاده قرار گیرند. در صورتی که COQ نیز به‌طور گسترده مورد استفاده هدف‌دار قرار گیرد افزایش قیمت خواهد داشت.

تبدیل قیمت COQ به تومان چگونه انجام می‌ شود؟

تبدیل قیمت ارز سوکیو اینو به تومان بر اساس ارز پایه تتر و به‌صورت لحظه‌ای محاسبه می‌شود. اگر قیمت COQ بر حسب تتر یا همان دلار را داشته باشید به‌راحتی می‌توانید آن را در قیمت روز تتر ضرب کنید و قیمت تومانی این ارز را به دست آورید.

همچنین می‌توانید قیمت تومانی سوکیو اینو را در بخش‌های «معامله ارز دیجیتال» یا «خرید و فروش» تبدیل مشاهده کرد. در قسمت خرید و فروش آسان نیز قیمت تومانی COQ به‌صورت لحظه‌ای نمایش داده می‌شود.

نمودار قیمت لحظه‌ای COQ چه کاربردی دارد؟ چطور از نمودار استفاده کنیم؟

نمودارهای لحظه‌ای برای معاملات ارز دیجیتال بسیار مهم در نظر گرفته می‌شوند. با استفاده از نمودار ارز سوکیو اینو می‌توان روند قیمتی این ارز را در گذشته مورد بررسی قرار داد؛ بدین شکل پیش‌بینی قیمت آن در آینده آسان‌تر خواهد بود. دقت داشته باشید که پیش‌بینی قیمت تنها احتمالاتی را بیان می‌کند و نمی‌تواند دقیق باشد. به هر حال در صورت تسلط به تحلیل تکنیکال می‌توان ضریب خطای پیش‌بینی‌ها را تا حد بسیار زیادی کاهش داد.

قیمت COQ به تومان امروز

قیمت ارز COQ

در همین صفحه می‌توان قیمت COQ را به تومان مشاهده کرد. از آنجایی که قیمت میم کوین‌هایی نظیر COQ ممکن است دچار نوسانات شدید شود پیشنهاد می‌کنیم که در مواقع نیاز قیمت آن را به‌طور دائم مد نظر داشته باشید.

منابع:

Analyticsinsight.net

Kucoin.com

سوالات متداول خرید سوکیو اینو

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید سوکیو اینو

چگونه باید COQ بخریم؟

خرید آسان سریع‌ترین راه خرید COQ در تبدیل است. در تبدیل می‌توانید با ثبت سفارش در بازار تتری یا تومانی نیز به خرید سوکیو اینو بپردازید.

حداقل سرمایه برای خرید COQ چقدر است؟

خرید این ارز با پرداخت حداقل ۱ تتر یا ۵۰ هزار تومان ممکن است.

ارز دیجیتال COQ چیست؟

COQ یک میم کوین است که بر روی شبکه آوالانچ توسعه پیدا کرده است. این توکن دیجیتال از امنیت شبکه بلاک چینی آوالانچ بهره می‌برد. رشدهای قیمتی قابل‌توجه، این توکن دیجیتال را به یکی از میم کوین‌های جذاب بازار تبدیل کرده است. در حال حاضر بنیان‌گذاران این ارز مشخص نیستند و هیچ وایت پیپری برای آن منتشر نشده است.

قیمت لحظه‌ای COQ را از کجا ببینیم؟

می‌توان در همین صفحه قیمت لحظه‌ای COQ را مشاهده کنید. در صفحات «معامله ارز دیجیتال» یا «خرید و فروش» تبدیل نیز می‌توان قیمت لحظه‌ای این ارز را دنبال کنید.

چگونه ارزهای دیگر را به COQ تبدیل کنیم؟

در بخش خرید آسان تبدیل به‌راحتی می‌توانید ارزهای دیجیتالی مانند تتر و بیت کوین را به ارز COQ تبدیل کنید.

کارمزد خرید COQ در تبدیل چقدر است؟

در صورت استفاده از خرید آسان هیچ کارمزدی به تبدیل پرداخت نمی‌شود. خرید با ثبت سفارش در بازار تومانی و تتری بسته به سطح کارمزدی کاربر شامل ۰.۰۳ تا ۰.۳۵ درصد کارمزد می‌شود.

آیا ارز دیجیتال COQ را می‌توان استخراج کرد؟

خیر. امکان استخراج ارز سوکیو اینو وجود ندارد.

برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

دیدگاه‌ها

لیلا ح

12 روز قبل

3

سلام@خسته نباشیدبرای یک تازه بهتره که ازکجاشروع کنه؟؟

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 384 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله