bluricon

قیمت و خرید بلر - BLUR

خرید ارز دیجیتال بلر Blur

خرید ارز دیجیتال بلر (BLUR) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت بلر به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز بلر بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش بلر اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز بلر هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت بلر به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 BLUR = 20,583 IRT

bluricon

بلر

خرید آسان بلر
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت بلر

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، بلر می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

bluricon

blur

بلر

تومان --

bluricon

blur

بلر

قیمت دلاری

0.3292 USDT

قیمت تومانی

تومان 19,505

تغییرات 24 ساعت اخیر

-5.402 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
۷۷۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

بازار توکن‌های غیر‌مثلی یا همان ان‌اف‌تی‌ها NFTدر چند سال گذشته به محبوبیت بسیاری در میان کاربران ارز‌های دیجیتال دست یافته است و اینک افراد زیادی به معامله این توکن‌ها می‌پردازند. به‌تازگی پروژه‌های زیادی وارد فضای ان‌اف‌تی شده‌اند و هر یک از این پروژه‌ها سعی دارند به نحوی مشکلات موجود در این اکوسیستم را حل کنند.

ارز بلر

پروژه ارز دیجیتال بلر ( BLUR ) یکی از پروژه‌های برجسته‌ای است که سعی در ایجاد تحولات بنیادین و حل بسیاری از مشکلات موجود دارد. در این مقاله به بررسی همه‌جانبه این پروژه پرداخته و پتانسیل آن را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

بلر ( BLUR ) چیست؟

پروژه ارز دیجیتال BLURدر واقع یک بازار ان‌اف‌تی است که امکانات زیادی را برای تریدر‌های حرفه‌ای ارائه می‌دهد. این پلتفرم امکان ترید بسیار سریع توکن‌های غیرمثلی (NFT) و مقایسه آن‌ها در بازار‌های مختلف را برای کاربران فراهم کرده است.

کاربران خیلی راحت می‌توانند ان‌اف‌تی موردنظر خود را در بازار بلر لیست کرده و تنها با یک کلیک آن را در بازار‌های دیگر نیز آپلود کنند. مزیت بزرگ پلتفرم ارز دیجیتال بلر این است که هیچ کارمزدی برای ترید توکن‌های غیرمثلی نمی‌گیرد.

پلتفرم بلر بر روی بلاک‌چین اتریوم ساخته شده است و به تریدر‌های حرفه‌ای ان‌اف‌تی کمک می‌کند که سودآوری خود را در معاملات افزایش دهند. تریدر‌ها با استفاده از بازار بلر می‌توانند ان‌اف‌تی‌ها را قبل از لیست‌شدن در بازار‌های مطرحی مانند OpenSeaتشخیص دهند که این مزیت بسیار بزرگی است.

خرید Blur

بازار BLURقیمت‌هایی کاملاً به‌روز را ارائه می‌دهد و تریدر‌ها می‌توانند در آنجا ان‌اف‌تی‌ها را بر اساس قیمت طبقه‌بندی کنند. این پلتفرم همچنین دارای بخشی برای تحلیل ان‌اف‌تی‌ها است که کاربران می‌توانند در آنجا ارزش پورتفولیوی خود را بسنجند.

ارز دیجیتال بلر در واقع توکن حاکمیتی پلتفرم BLURاست و بسیاری از تریدر‌ها ترجیح می‌دهند از این ارز برای انجام معاملات خود استفاده کنند. پلتفرم بلر تا کنون توانسته است بیش از ۱۴ میلیون دلار را از طریق تریدر‌ها و سرمایه‌گذاران مطرحی مانند پارادایم ( Paradigm )، کوزومو مدیچی ( Cozomo Medici ) و دیگران جمع‌آوری کند.

پروژه ارز دیجیتال BLURدر اکتبر سال 2022 راه‌اندازی شد و در مدتی کوتاه موردتوجه کاربران اکوسیستم کریپتو قرار گرفت. توکن‌های بلر در جریان یک ایردراپ ( Airdrop ) در میان کاربران برجسته این پلتفرم توزیع شد و به‌این‌ترتیب، بلر به محبوبیت زیادی دست‌یافت.

تاریخچه پیدایش بلر ( BLUR )

پلتفرم بلر توسط یک توسعه‌دهنده اینترنت نسل سوم بنام پکمن ( Pacman ) در اکتبر سال 2022 راه‌اندازی شد. این پلتفرم توانست یک بازار با حق امتیاز اختیاری و کارمزد ترید بسیار پایین ایجاد کند. حجم معاملات در بازار بلر در مدت کوتاهی بسیار افزایش پیدا کرد، به‌طوری‌که میزان معاملات از زمان راه‌اندازی این بازار در اکتبر ۲۰۲۲ تا انتهای ماه دسامبر به بیش از ۳۰۱ میلیون دلار رسید.

بلر ( BLUR ) چگونه معروف و محبوب شد؟

علت اصلی محبوبیت این پلتفرم به استراتژی هدف قراردادن تریدر‌های حرفه‌ای فضای اینترنت نسل سوم یا همان Web3برمی‌گردد. درحالی‌که پلتفرم‌هایی مانند OpenSeaو Objktبیشتر کاربران معمولی فضای ان‌اف‌تی را نشانه گرفته‌اند، پلتفرم BLURبه جذب کاربرانی حرفه‌ای پرداخته که حجم معاملات آن‌ها بسیار بالا است.

 Blur معامله

موضع بازار بلر در قبال حق امتیاز‌ها نیز بسیار جالب‌توجه است و پلتفرم BLURسعی کرده که تاحدامکان این امتیاز‌ها را پایین نگه دارد. به همین دلیل است که بلر توانسته است از لحاظ حجم معاملات از غول‌هایی مانند OpenSeaپیشی بگیرد، این در حالی است که تعداد کاربران روزانه OpenSeaبیشتر از بلر است.

هدف از خلق بلر ( BLUR )

پروژه ارز دیجیتال BLURبرای مرتفع کردن کمبود‌ها و نیاز‌هایی ایجاد شد که دیگر پلتفرم‌های ان‌اف‌تی با آن مواجه بودند. این پلتفرم به طرز شگفت‌انگیزی از افراد خلاق حمایت می‌کند و به آن‌ها توکن بلر می‌دهد که این انگیزه‌ای بسیاری قوی را ایجاد می‌کند.

ایجاد تعادل بین خالقان آثار و تریدر‌ها یکی دیگر از اهداف خلق بلر بود که این پروژه توانسته است به‌خوبی آن را محقق سازد. اگرچه بازار بلر بیشتر برای تریدر‌های حرفه‌ای ساخته شده است، تازه‌کار‌ها نیز می‌توانند از آن بهره گرفته و بعد از گذراندن آموزش‌های لازم از امکانات بی‌نظیر این پلتفرم استفاده کنند.

بلر توانسته است تجربه کاربری بهتری را به نسبت پلتفرم‌های دیگر فراهم کرده و میزان سودآوری را افزایش دهد. مبادلات سریع ان‌اف‌تی، امکان تشخیص زودهنگام پروژه‌های جدید توکن‌های غیرمثلی، آپدیت دائمی قیمت‌ها و امکان طبقه‌بندی ان‌اف‌تی‌ها از جمله ویژگی‌هایی هستند که پلتفرم بلر را کاملاً متمایز می‌کنند.

ارزش بلر چگونه تعیین می‌شود؟

ارزش پروژه ارز دیجیتال بلر نیز مانند دیگر پروژه‌های این فضا تحت‌تأثیر عرضه و تقاضا قرار دارد. باتوجه‌به امکانات بی‌نظیری که پروژه BLURبرای تریدر‌های ان‌اف‌تی فراهم کرده است، انتظار می‌رود که تقاضا برای این بازار نوین به‌مرورزمان افزایش پیدا کند که این در نهایت منجر به رشد قیمت توکن بلر خواهد شد.

موفقیت‌های آینده این پلتفرم بر میزان ارزش ارز دیجیتال بلر تأثیر خواهد گذاشت و طبیعتاً اگر این نوآوری‌ها در آینده هم ادامه پیدا کند، ارز دیجیتال BLURبا قیمت بسیار بالاتری در بازار‌های مختلف معامله خواهد شد.

خرید و فروش ارز بلر

از تأثیر بیت کوین نیز در این میان نباید غافل شد؛ زیرا که روند حرکت پادشاه ارز‌های دیجیتال بر بازار دیگر پروژه‌ها از جمله بلر تأثیر خواهد گذاشت.

قابلیت‌ها و مزایای بلر

پروژه ارز دیجیتال بلر مزایا و قابلیت‌های بسیار زیادی را ارائه می‌دهد که از جمله برجسته‌ترین آن‌ها می‌توان به‌سرعت ترید و کارمزد‌های بسیار پایین اشاره کرد. چنین مزایایی برای تریدر‌های حرفه‌ای ان‌اف‌تی که در حجم بالا به معامله می‌پردازند، بسیار اهمیت دارد.

رویکرد پلتفرم BLURبه نسبت حق امتیاز ستودنی است و توانسته آن را در پایین‌ترین سطح خود نگه دارد. وجود توکن بلر در این پلتفرم که یک توکن حاکمیتی است، آینده‌ای درخشان را برای این پروژه رقم می‌زند و می‌تواند عدم تمرکز را تا زیادی در گذر زمان محقق کند.

امکانات ترید در پلتفرم بلر بسیار متنوع و خلاقانه است که این می‌تواند منجر به جذب کاربران حرفه‌ای و خوش‌فکر شود. بلر همچنین به بازار‌های دیگری مانند OpenSeaو X2Y2متصل است و نقش یک تجمیع‌کننده را ایفا کند.

بنیان‌گذاران ارز دیجیتال BLURچه کسانی هستند؟

بنیان‌گذاران پروژه ارز دیجیتال بلر از طریق نام‌های مستعار به فعالیت خود ادامه می‌دهند. بنیان‌گذار اصلی این پروژه دارای نام مستعار پکمن بوده که ظاهراً یک توسعه‌دهنده اینترنت نسل سوم است. مدیریت بنیاد بلر در حال حاضر بر عهده زنکا ( Zeneca ) است که بنیان‌گذار ZenAcademy و 333 Clubاست.

بنا بر ادعای پروژه بلر، اعضای تیم افرادی باتجربه و حرفه‌ای هستند که سوابق کاری درخشانی دارند.

امنیت شبکه بلر چگونه است؟

پلتفرم بلر بر روی بلاک‌چین اتریوم عملکرد دارد و یک توکن ERC-20است. باتوجه‌به رویداد مرج ( Merge ) و تغییر الگوریتم اجماع اتریوم، امنیت پلتفرم بلر از طریق گواه اثبات سهام Proof of Stake تأمین می‌شود. در این مکانیسم از اعتبارسنج‌ها برای تأیید تراکنش‌ها استفاده می‌شود و استیکینگ( staking ) عامل اصلی ثبات شبکه است.

معامله ارز دیجیتال بلر

چه تعداد توکن بلر در گردش است؟

عرضه کل توکن‌های بلر ۳۰۰۰۰۰۰۰۰۰ است که این توکن‌ها در میان خزانه جامعه این پروژه، مشارکت‌کنندگان اصلی این پروژه در آینده و گذشته، سرمایه‌گذاران و مشاوران توزیع می‌شود. خزانه جامعه در این میان بالاترین درصد توکن یعنی چیزی در حدود ۵۱ درصد را در اختیار دارد.

این در حالی است که سرمایه‌گذاران و مشاوران کمتر از ۲۰ درصد عرضه کل را در انحصار خود دارند و این منجر به تحقق اصل عدم تمرکز در جامعه بلر خواهد شد. در لحظه این نوشتار و بنا به گزارش وب‌سایت coinmarketcap، تعداد توکن‌های در حال گردش بلر ۳۶۰ میلیون است که بقیه توکن‌ها به‌مرورزمان و به‌صورت برنامه‌ریزی‌شده آزاد می‌شوند.

خرید ارز دیجیتال بلر

ارز دیجیتال BLURرا می‌توان از صرافی‌های خارجی مطرحی مانند کوین‌بیس و کوکوین خریداری کرد. این ارز دیجیتال را همچنین می‌توان از صرافی‌های داخلی مانند صرافی تبدیل خرید. متأسفانه صرافی‌های خارجی گزینه مطمئنی برای کاربران ایرانی نیستند و احتمال مسدودشدن و ازدست‌رفتن دارایی‌های کاربران در این صرافی‌ها می‌رود.

اگرچه می‌توان از طریق صرافی‌های غیرمتمرکز مانند یونی‌سواپ ( Uniswap ) نیز می‌توان اقدام به خرید توکن بلر کرد، اما همه کاربران دارای دانش فنی لازم برای این کار نیستند. پس صرافی‌های ایرانی راحت‌ترین و مطمئن‌ترین گزینه پیش روی کاربران ایرانی هستند.

صرافی تبدیل یکی از بهترین صرافی‌های داخلی برای خرید ارز دیجیتال بلر است. تبدیل اخیراً کارمزد معاملات خود را نیز به مقدار قابل‌ملاحظه‌ای کاهش داده که این می‌تواند بسیار به نفع کاربران باشد. صرافی تبدیل مزایای زیادی برای خرید ارز‌های دیجیتال ارائه می‌دهد که از جمله این مزایا می‌توان به تنوع زیاد در بازار‌های تتری و تومانی، حجم بالای معاملات و امنیت فوق‌العاده با استفاده از کیف‌پول‌های سرد اشاره کرد.

خوشبختانه پلتفرم تبدیل دارای بازار‌های تومانی و تتری برای خرید بلر است. بخش خرید آسان نیز یکی دیگر از امکانات تبدیل است که برای افرادی که قصد معاملات کلان دارند و یا اینکه به‌سهولت در معاملات خود اهمیت می‌دهند، بسیار مناسب است.

فروش ارز دیجیتال بلر

فروش ارز دیجیتال بلر را می‌توان در صرافی‌های خارجی و داخلی مختلف انجام داد. همان‌طور که گفته شد، صرافی‌های خارجی گزینه مناسبی برای کاربران ایرانی نیستند و خطر‌های زیادی از جمله مسدودشدن دارایی‌ها به خاطر تحریم را پیش روی این کاربران قرار می‌دهند.

خرید BLur‌در ایران

اگر قصد فروش ارز‌های دیجیتال خود را دارید، صرافی‌های داخلی بهترین گزینه موجود هستند. کاربران ایرانی می‌توانند در این صرافی‌ها به‌راحتی ارز دیجیتال خود را به تومان یا تتر تبدیل کنند.

صرافی تبدیل یکی از بهترین گزینه‌ها برای فروش ارز‌های دیجیتال از جمله BLURاست. در این صرافی خیلی راحت می‌توانید ارز دیجیتال خود را به ریال تبدیل کرده و از طریق شش بانک مختلف موجودی تومانی خود را برداشت کنید.

نحوه خرید بلر از صرافی تبدیل

برای خرید ارز دیجیتال BLURدر صرافی تبدیل می‌توانید از طریق بازار‌های تومانی و تتری و یا بخش خرید آسان اقدام کنید. اگر می‌خواهید ریال خود را با ارز دیجیتال بلر مبادله کنید، بازار تومانی گزینه خوبی برای شماست. اگر هم تتر دارید و علاقه‌مند به مبادله تتر‌های خود با بلر هستید، بازار تتری تبدیل می‌تواند انتخاب خوبی باشد.

با مراجعه به بخش خرید آسان تبدیل می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان تومان، تتر و یا ارز دیجیتال خود را با بلر مبادله کنید. خوشبختانه عمق و حجم معاملات در صرافی تبدیل بسیار بالاست و کاربران هیچ‌گونه مشکل نقدینگی را در این صرافی تجربه نخواهند کرد.

روش نگهداری بلر

استفاده از کیف پول بهترین روش نگهداری بلر و یا هر رمزارز دیگری است. در میان کیف پول‌ها نیز کیف پول‌های سخت‌افزاری بهترین گزینه هستند و امنیت بسیار بالایی را فراهم می‌آورند. خوشبختانه صرافی تبدیل نیز دارای کیف پول ایمن برای نگهداری بلر و دیگر ارز‌های دیجیتال است. پلتفرم تبدیل اکثر وجوه کاربران را به‌صورت آفلاین نگهداری می‌کند که این نکته قابل‌توجهی است و امنیت را تا حد زیادی بالا می‌برد.

انواع کیف پول بلر

همان‌طور که گفته شد، استفاده از کیف پول بهترین گزینه برای نگهداری از دارایی‌های دیجیتال است. منظور ما از کیف پول در اینجا یک کیف پول غیرمتمرکز و معتبر است. از جمله کیف پول‌های مطمئن برای نگهداری ارز دیجیتال BLURمی‌توان به لجر ‌نانو، تراست‌والت و کیف پول فانتوم ( Phantom ) اشاره کرد.

کارمزد خرید و فروش بلر

پلتفرم تبدیل کارمزد‌های خود را به‌صورت شفاف و با جزئیات کامل بیان کرده است. کارمزد‌ها در اینجا از ارزی که بعد از معامله دریافت می‌کنید، اخذ می‌شوند. اگر شما قصد خرید ارز دیجیتال بلر را داشته باشید، کارمزد از مقدار توکن‌های بلر دریافتی کسر خواهد شد.

معامله بلر در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش BLURدر صرافی تبدیل

خرید و فروش بلر در صرافی تبدیل مزایای زیادی را به دنبال دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به امنیت، کارمزد پایین، عمق بازار، حجم بالای معاملات، پشتیبانی آنلاین ۲۴ ساعته و بسیاری از موارد دیگر اشاره کرد. پلتفرم تبدیل تنوع زیادی را فراهم کرده و بسیاری از ارز‌های دیجیتال مطرح را پشتیبانی می‌کند.

آیا خرید بلر بدون احراز هویت ممکن است؟

خرید بلر و یا هر ارز دیجیتال دیگری در صرافی‌های ایرانی بدون احراز هویت ممکن نیست. احراز هویت راه را بر بسیاری از کلاهبرداری‌ها و سوءاستفاده‌های احتمالی می‌بندد. خوشبختانه فرایند احراز هویت در صرافی تبدیل بسیار آسان و سریع است.

آینده بلر چگونه است؟

پروژه ارز دیجیتال بلر نوآوری‌های زیادی را وارد فضای ان‌اف‌تی کرده است و بسیاری از کارشناسان آینده بسیار خوبی را برای آن متصور هستند. البته هیچ‌چیز در فضای کریپتو تضمینی نیست و پروژه‌های بزرگ و مطرح زیادی در این اکوسیستم با شکست مواجه شده‌اند.

منابع:

Blur.io

Coinmarketcap.com

Nftnow.com

Coins.ph

Pickacrypto.com

سوالات متداول خرید بلر

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید بلر

از کجا می‌توانیم بلر ( BLUR ) بخریم؟

شما در صرافی‌های خارجی و داخلی می‌توانید اقدام به خرید و فروش این ارز کنید. اما صرافی‌های خارجی گزینه مناسبی برای کاربران ایرانی نیستند و پشتیبانی خوبی برای این کاربران ارائه نمی‌دهند؛ بنابراین صرافی‌های ایرانی از جمله صرافی تبدیل بهترین گزینه موجود هستند. پلتفرم تبدیل بیش از ۲۳۰ رمزارز مختلف از جمله بلر را پشتیبانی می‌کند.

خرید سریع بلر ( BLUR ) چطور امکان‌پذیر است؟

از طریق بخش خرید آسان صرافی تبدیل می‌توان در سریع‌ترین زمان ممکن به خرید و فروش ارز بلر اقدام کرد.

کارمزد خرید و فروش بلر در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله بلر در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چگونه قیمت بلر را پیش‌بینی کنیم؟

شما می‌توانید خود اقدام به تحلیل زمان مناسب برای خرید و فروش بلر کنید. همچنین با عضویت در کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل ( https://t.me/algotahlil ) می‌توانید از تحلیل‌های کاربردی و مفید استفاده کنید.

ارز دیجیتال بلر ( BLUR ) چگونه نگهداری می‌شود؟

شما می‌توانید در انواع کیف پول‌های سرد و گرم از دارایی‌های خود نگهداری کنید. تراست‌والت یکی از اپلیکیشن‌های محبوب برای این کار است. ضمناً شما می‌توانید از کیف پول صرافی تبدیل هم برای این کار استفاده کنید.

آیا خرید بلر ( BLUR ) می‌تواند سودآور باشد؟

بلر یکی از پروژه‌های مطرح و موفق فضای ان‌اف‌تی است و بسیاری آینده درخشانی را برای آن متصور هستند. البته فراموش نکنید که هیچ‌چیز در فضای کریپتو تضمینی نیست.

آیا می‌توان بلر ( BLUR ) را استخراج کرد؟

خیر، این توکن برای تأمین امنیت شبکه خود از گواه اثبات سهام استفاده می‌کند و قابل‌استخراج نیست.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

امیرعلی ش

34 روز قبل

5

بهترین راه فرستادن پول برای خانواده‌م با تتر از طریق تبدیله. هر وقت بخوان بلافاصله می‌تونن دریافت کنن

رویا ت

34 روز قبل

4

بیت‌کوین تا دو ماه دیگه می‌ترکونه. خرید توی این قیمتا رویا می‌شه فرصت خریده فقط

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 401 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله