agldicon

قیمت و خرید ادونچر گلد - AGLD

Buy/Sell Adventure Gold (AGLD)
خرید آسان  ادونچر گلد

نمودار قیمت ادونچر گلد

تبدیل ادونچر گلد به تومان

IRTicon تومان
AGLDicon ادونچر گلد
خرید ادونچر گلد
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت ارزهای دیجیتال
شروع معامله حرفه‌ای
تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۴۸۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۵۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
پیوستن به تبدیل

ارز دیجیتال ادونچر گلد یکی از رمزارزهایی است که پروژه کاملاً شفافی دارد. البته که وقتی به دلیل اصلی توسعه ارز AGLD بر می‌گردیم، ممکن است کمی درباره سرمایه‌گذاری روی آن تردید داشته باشید و یا بخواهید رمز ارزی با قابلیت‌های بهتر پیدا کنید که شانس بیشتری برای سودآوری شما ایجاد نمایند؛ اما درباره این رمزارز واقعیت‌هایی وجود دارد که ممکن است شرایط بسیار خوبی برای آینده آن ایجاد کند. رمزارزهایی که با هدف بسیار خاص توسعه پیدا می‌نمایند، در آینده نیز همین هدف خاص می‌تواند باعث رشد و توسعه بیشتر آنها شود. در این مقاله در تبدیل در به بررسی کامل شرایط خرید توکن AGLD و سرمایه‌گذاری روی آن در بازه زمانی کوتاه‌مدت تا بلندمدت می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

ادونچر گلد (AGLD) چیست؟

ارز دیجیتال ادونچر گلد توکنی مبتنی بر شبکه بلاکچین است که بر روی پلتفرم اتریوم توسعه پیدا کرده و به عنوان توکن حاکمیتی پروژه لوت شناخته می‌شود. این ارز دیجیتال را می‌توانید با نماد AGLD در بازار پیدا کنید. نام کامل آن Adventure Gold است و بر اساس استاندارد ERC20 توسعه پیدا کرده و به کار خود ادامه می‌دهد. پروژه لوت یک پروژه توسعه تصادفی NFT است که توسط یک کلکسیونر NFT به وجود آمده و اداره می‌شود. شما می‌توانید در این پروژه هر متنی را به صورت تصادفی ایجاد نمایید و وارد زنجیره کنید. مانند تمام پلتفرم‌های توسعه پیدا کرده در بازار ارز دیجیتال، این پروژه نیز برای به یک توکن حاکمیتی برای مدیریت شبکه نیاز دارد. پروژه ارز دیجیتال ادونچر گلد دقیقاً به همین منظور توسط تیم پروژه لوت به وجود آمده و امکان مدیریت داخل شبکه را فراهم می‌آورد.

تاریخچه پیدایش ادونچر گلد (AGLD)

تاریخچه پیدایش ارز دیجیتال AGLD به اواخر سال 2021 برمی‌گردد. در ۲ سپتامبر سال ۲۰۲۱ بود که این پروژه برای اولین بار در بازار ارز دیجیتال معرفی شد. در آن زمان افرادی که شبکه توییتر مالک پروژه را فالو داشتند، موفق به دریافت ۱۰۰۰۰ توکن به صورت رایگان شده و از همان جا پروژه بر سر زبان‌ها افتاد. جالب است بدانید که در آن زمان این ایردراپ جذاب باعث شد تا کاربران به سرمایه حدود ۷۰ هزار دلاری برسند که در میان سایر ایردراپ‌های انجام‌‌شده کم‌سابقه بود.

ادونچر گلد (AGLD) چگونه معروف و محبوب شد؟

ارز ادونچر گلد

یکی از مهم‌ترین معیارهای انتخاب یک رمزارز برای سرمایه‌گذاری بررسی دلایل محبوبیت آن در بازار است. البته این موضوع برای بیت‌کوین صادق نیست و کاربران می‌توانند بدون بررسی‌های لازم در این باره برای خرید بیت کوین اقدام نمایند. ارز دیجیتال ادونچر گلد بیشتر به دلیل هدفی که داشته تبدیل به یک پروژه منحصربه‌فرد شده است. جامعه‌ای که‌ لوت را دنبال می‌نمایند، تمام فعالیت‌های خود را در شبکه با استفاده از توکن حاکمیتی آن یعنی AGLD انجام می‌دهند. باتوجه‌به محبوبیت بالایی که Loot در میان کاربران پیدا کرده، این توکن نیز به محبوبیت بالایی رسیده است.

هدف از خلق ادونچر گلد (AGLD)

جالب است بدانید که ورود ارز AGLD به بازار رمزارزها و توسعه این رمزارز با رأی‌گیری اکثریت کاربران پروژه Loot انجام شده است. در آن زمان با اکثریت آرای فعالان این شبکه بنا بر آن شد تا پروژه توکن ادونچر گلد راه‌اندازی شود. هدف از توسعه این توکن تبدیل‌شدن آن به توکن حاکمیتی برای مدیریت اتفاقات درون شبکه بود. ازآن‌پس دارندگان این توکن می‌توانستند با داشتن آن در رأی‌گیری‌ها و فعالیت‌های مختلف شبکه حاضر شوند.

ارزش ادونچر گلد چگونه تعیین می‌شود؟

تعیین ارزش پروژه ادونچر گلد تحت‌تأثیر عوامل مختلفی است. در مجموع تمام عوامل مؤثر بر قیمت و ارزش این رمزارز است که می‌تواند درباره آینده قیمت تأثیرگذار باشد. کیفیت و اهداف پروژه، استقبال از بازار رمزارزها و میزان عرضه و تقاضا را می‌توانیم از اصلی‌ترین عوامل مؤثر بر تعیین ارزش پروژه توکن AGLD بدانیم. هر چقدر شرایط برای آن در آینده بهتر باشد، می‌توانیم ارزش بالاتری را نیز برایش متصور باشیم.

قابلیت‌ها و مزایای ادونچر گلد

خرید AGLD

قابلیت‌ اصلی و ویژگی مهم این رمزارز همان تبدیل‌شدن به توکن حاکمیتی برای اجرای فعالیت‌های مختلف در پروژه Loot است. کاربران شبکه با داشتن این توکن می‌توانند به عنوان Node در آن فعالیت کرده و در رأی‌گیری‌ها و تصمیمات مختلف پروژه تأثیر مستقیم داشته باشند. همچنین می‌توانیم به کاربردها و قابلیت‌های این پروژه در حوزه NFTو وب3که دو مورد از جذاب‌ترین پروژه‌های این روزهای بازار ارز دیجیتال هستند، اشاره داشته باشیم.

بنیانگذاران ارز دیجیتال AGLD چه کسانی هستند؟

مجموعه لوت (Loot) پروژه‌ای است که توسط ویل پپر راه‌اندازی شد. ویل پپر از جمله کلکسیونرهای NFT است که تعداد بسیار زیادی از آنها را در اختیار دارد. وی البته قبل از این پروژه به عنوان بنیان‌گذار Syndicate DAO هم خود را مطرح کرده بود و سابقه خوبی در بازار ارز دیجیتال دارد. پپر فارغ‌التحصیل دانشگاه استنفورد است و تمام اقدامات خود برای توسعه AGLD و پروژه لوت را به صورت کاملاً برنامه‌ریزی شده مدیریت کرده است. جالب است بدانید که اکثر کد پروژه ارز Adventure Gold تنها در چند ساعت توسط پپر نوشته شده و عملیات راه‌اندازی آن خیلی طول نکشیده است. البته قبل از آن آقای پپر تأییدیه ویتالیک بوترین را برای راه‌اندازی این پروژه روی اتریوم کسب کرده بود.

امنیت شبکه ادونچر گلد چگونه است؟

معامله AGLD

پروژه‌ ارز دیجیتال AGLD مبتنی بر بلاکچین اتریوم است و تمام امنیت خود را نیز از بلاکچین این شبکه می‌گیرد. البته استفاده از یک توکن حاکمیتی برای پروژه Loot باعث شده تا امنیت آن افزایش پیدا نماید، اما درباره امنیت این پروژه نه خیلی می‌توانیم غلو کنیم و نه خیلی به آن نگاه سرسری داشته باشیم. واقعیت این است که تاکنون هیچ شک و شبهه‌ای درباره امنیت ادونچر گلد ایجاد نشده و ازاین‌رو ما هم نمی‌توانیم ایرادی از این بابت برای آن در نظر بگیریم.

چه تعداد توکن ادونچر گلد در گردش است؟

اشاره کردیم که یکی از فاکتورهای اصلی برای تعیین ارزش یک پروژه در بازار رمزارزها میزان عرضه و تقاضای حاکم بر آن است. هر چقدر تقاضا برای خرید یک ارز دیجیتال بیشتر شود، قیمت آن نیز بیشتر خواهد شد. خود شرایط عرضه و تقاضای حاکم بر یک پروژه تحت‌تأثیر عوامل مختلفی قرار دارد. یکی از مهم‌ترین این عوامل نیز میزان توکن‌های تعریف شده برای پروژه در بازار است. هر چقدر تعداد توکن‌های تعریف شده برای یک رمزارز کمتر باشد، عرضه آن کمتر شده و می‌توانیم امیدوار به رسیدن آن به قیمت‌های بیشتری باشیم. در مجموعه 70,170,001 توکن برای این پروژه در نظر گرفته شده که تمام این توکن‌ها در بازار در گردش هستند.

خرید ارز دیجیتال ادونچر گلد

برای خرید ارز دیجیتال AGLD روش‌های مختلفی پیش روی شما قرار دارد. برای این منظور باید از خدمات صرافی‌های ارز دیجیتال استفاده کنید که این امکان هم توسط صرافی‌های داخلی و هم توسط صرافی‌های خارجی برای شما فراهم شده است. در فرایند خرید AGLD در صرافی‌های خارجی به ناچار باید ابتدا پول خود را در یک صرافی داخلی به تتر تبدیل کرده و سپس با انتقال تترها به حساب خود در صرافی خارجی برای خرید ارز AGLD اقدام کنید. این فرایند هزینه‌های شما را به میزان زیادی افزایش خواهد داد. همچنین با توجه به تحریم‌های کشورمان احتمال مسدود شدن دارایی‌های شما در صرافی‌های خارجی بالاست و سرمایه شما با ریسک بالایی مواجه است. با این حساب بهترین روش برای خرید آن استفاده از خدمات صرافی‌های داخلی خواهد بود.

صرافی ارز دیجیتال تبدیل یکی از معتبرترین صرافی‌های داخلی است که بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال مختلف از جمله ادونچر گلد را برای خرید و فروش به شما ارائه می‌دهد.

فروش ارز دیجیتال ادونچر گلد

شرایط فروش ارز دیجیتال ادونچر گلد دقیقاً مشابه با شرایط خرید آن است. اگر در صرافی داخلی این توکن را خریداری کرده باشید، می‌توانید با انتقال آن به حساب خود در صرافی برای فروش آن نیز اقدام کنید. همچنین با استفاده از خدمات صرافی‌های خارجی متمرکز و غیرمتمرکز نیز چنین امکانی برای شما وجود خواهد داشت ولی در صرافی‌های خارجی باید ریسک جدی مسدود شدن دارایی‌ها را در نظر بگیرید.

نحوه خرید ادونچر گلد از صرافی تبدیل

خرید ادونچر گلد

برای خرید ارز دیجیتال AGLD با استفاده از خدمات صرافی تبدیل با پیچیدگی‌های خیلی زیادی روبرو نیستید. پس از ثبت‌نام و احراز هویت سریع و آسان شما می‌توانید هم در بازار حرفه‌ای و هم در‌ بخش خرید آسان برای خرید این رمزارز در تبدیل اقدام کنید. در هر دوی این خدمات می‌توانید با پرداخت کمترین کارمزدها خرید خود را نهایی سازید.

روش نگهداری ادونچر گلد

برای نگهداری از توکن ادونچر گلد هم دو روش استفاده از انواع کیف پول ارز دیجیتال و همچنین استفاده از کیف پول امن صرافی تبدیل پیش روی شما قرار دارد. در صرافی‌های معتبر می‌توانید توکن‌های خود را با امنیت بسیار بالایی نگهداری نمایید. البته مزیت دیگر استفاده از حساب صرافی عدم نیاز به انتقال این توکن درون شبکه اتریوم و عدم نیاز به پرداخت هزینه‌های بالای انتقال آن است. به این ترتیب شما می‌توانید سرمایه‌گذاری بهینه‌تری داشته باشید.

انواع کیف پول ادونچر گلد

برای نگهداری از این رمز می‌توانید سراغ انواع مختلفی از کیف پول‌ها بروید. از جمله مهم‌ترین کیف پول‌های مناسب برای نگهداری از ارز AGLD می‌توانیم به موارد زیر اشاره داشته باشیم:

 • متامسک
 • مای اتر والت
 • تراست والت
 • سیف پال
 • C98

کارمزد خرید و فروش ادونچر گلد

معامله ادونچر گلد در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش AGLD در صرافی تبدیل

در صرافی تبدیل تمام تلاش ما فراهم‌کردن بستری کامل و عالی برای انجام معاملات بازار ارز دیجیتال برای کاربران ایرانی است و سعی داریم تا تمام استانداردهای بین‌المللی را در این راستا برای شما فراهم آوریم. ازاین‌جهت شما می‌توانید مزیت‌های زیر را در خرید توکن AGLD در اختیار داشته باشید:

 • تنوع بالای ارزهای ارائه شده با ۲۷۰ ارز دیجیتال مختلف
 • امکان معامله در ۱۴۰ بازار تومانی و ۱۴۰ بازار تتری
 • امکان برداشت آنی تومانی در 12 بانک مختلف
 • امکان انجام فرایند خرید ارز AGLD در کمتر از چند دقیقه و با هر حجمی
 • خرید توکن AGLD با قیمت جهانی
 • استفاده از یک پلتفرم با حجم معاملات بسیار بالا
 • امکان پرداخت هزینه خرید ارز AGLD هم به تومان و هم به تتر
 • امکان تبدیل سایر رمزارزها به توکن ادونچر گلد
 • امکان فروش ارز AGLD در صرافی در کمتر از چند دقیقه
 • به‌صرفه‌ترین کارمزدها برای خرید
 • در اختیار داشتن حساب کاربری کاملاً ایمن برای نگهداری طولانی‌مدت از توکن‌ها
 • امکان انجام خرید و فروش ارز دیجیتال AGLD از طریق اپلیکیشن تبدیل
 • احراز هویت سریع برای کاربران تازه‌وارد
 • مشاهده تحلیل‌های تکنیکال مربوط به بیت کوین و خود ارز AGLD در کانال تلگرامیسیگنال‌دهی رایگان تبدیل
 • برداشت توکن‌ها با استفاده از شبکه‌های مختلف انتقال و در کمترین زمان ممکن

آیا خرید ادونچر گلد بدون احراز هویت ممکن است؟

شرایط خرید ارز دیجیتال بدون احراز هویت در صرافی‌های داخلی وجود ندارد. برای خرید هر کدام از رمزارزهای تعریف شده در بازار شما باید ابتدا در صرافی موردنظر مراحل احراز هویت را به اتمام برسانید. جالب است بدانید که در صرافی‌های خارجی نیز چنین قوانینی وجود دارد و بسیاری از صرافی‌های خارجی که کوکوین نیز به تازگی به این گروه پیوسته، برای خرید و فروش رمز ارزها مراحل احراز هویت را اجباری کرده‌اند.

آینده ادونچر گلد چگونه است؟

خرید و فروش ادونچر گلد

آینده ارز ادونچر گلد را می‌توانیم خوب تصور کنیم. در درجه اول باید به تیم توسعه‌دهنده و پروژه عالی پشت سر آن اشاره کردیم. همچنین تعداد توکن‌های بسیار کمی که برای آن در نظر گرفته شده عامل مهم دیگری است تا این پروژه در آینده بدرخشد. توکن AGLD در گذشته موفق شده تا حتی به قیمت حدود 6 دلار هم برسد و همین اتفاق می‌تواند ارزش دارایی‌های سرمایه‌گذاران روی این توکن را ۱۰ برابر نماید. با این وجود همواره باید جانب احتیاط را در همه بازارهای مالی رعایت کرد.

منابع:

Lootproject

CoinmarketCap

سوالات متداول
از کجا می‌توانیم ادونچر گلد (AGLD) بخریم؟

برای خرید ارز دیجیتال AGLD هم می‌توانید از خدمات صرافی‌های داخلی استفاده کنید و هم سراغ صرافی‌های خارجی بروید. در تبدیل همراه با توکن ادونچر گلد امکان خرید ۲۷۰ رمزارز دیگر را به راحتی در اختیار دارید.

خرید سریع ادونچر گلد (AGLD) چطور امکان پذیر است؟

در‌ بخش خرید آسان تبدیل امکان خرید سریع توکن AGLD با چند کلیک وجود دارد. در این‌ بخش تنها کافی است با واریزکردن پول و تعیین مقدار حجم موردنظر برای خرید، آن را نهایی کنید. بهترین قیمت در نظر گرفته شده در بازار توسط کاربران برای فروش AGLD به عنوان قیمت خرید آسان در نظر گرفته خواهد شد.

کارمزد خرید و فروش ادونچر گلد (AGLD) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله ادونچر گلد در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چگونه قیمت ادونچر گلد را پیش‌بینی کنیم؟

برای پیش‌بینی قیمت ارز Adventure Gold نیاز به کسب اطلاعات کافی درباره دانش تحلیل تکنیکال و تحلیل فاندامنتال دارید. در این باره نیاز است تا دوره‌های آموزشی لازم را سپری کنید. اگر تخصص و تسلط کافی در این حوزه را ندارید، با استفاده از خدمات رایگان کانال سیگنال الگوریتم تبدیل به آدرس https: //t.me/algotahlil می‌توانید آینده قیمتی رمزارزهای مختلف را مشاهده نمایید.

ارز دیجیتال ادونچر گلد (AGLD) چگونه نگهداری می‌شود؟

برای نگهداری از ارز دیجیتال ادونچر گلد می‌توانید از انواع کیف پول نرم‌افزاری و سخت‌افزاری استفاده کنید. همچنین امکان نگهداری از این ارز با امنیت بسیار بالا در حساب صرافی تبدیل وجود دارد.

آیا خرید ادونچر گلد (AGLD) می‌تواند سودآور باشد؟

این رمزارز درصورتی‌که شرایط فعلی خود را حفظ نماید، در آینده می‌تواند سود خوبی را برای سرمایه‌گذاران خود ایجاد نماید. عرضه بسیار کم آن باعث شده تا به سود بالای ناشی از افزایش قیمت آن امیدوار باشیم.

آیا می‌توان ادونچر گلد (AGLD) را استخراج کرد؟

خیر این رمزارز قابلیت استخراج ندارد.

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

دانلود اپلیکیشن
app hand

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با ۲۷۰ ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله