agixicon

قیمت و خرید سینگولاریتی نت - AGIX

خرید ارز دیجیتال سینگولاریتی نت SingularityNET

خرید ارز دیجیتال سینگولاریتی نت (AGIX) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت سینگولاریتی نت به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز سینگولاریتی نت بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش سینگولاریتی نت اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز سینگولاریتی نت هستند.

معامله سینگولاریتی نت

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت سینگولاریتی نت به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 AGIX = 57,799 IRT

agixicon

سینگولاریتی نت

خرید آسان سینگولاریتی نت
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت سینگولاریتی نت

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، سینگولاریتی نت می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

agixicon

agix

سینگولاریتی نت

تومان --

agixicon

agix

سینگولاریتی نت

قیمت دلاری

0.8209 USDT

قیمت تومانی

تومان 55,303

تغییرات 24 ساعت اخیر

3.268 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۶۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

سینگولاریتی نت یک پلتفرم بر پایه بلاکچین است که اجازه می‌دهد تا هر کسی به لطف آن به‌راحتی اقدام به ایجاد، اشتراک‌گذاری و کسب درآمد خدمات هوش مصنوعی کند. هوش مصنوعی (AI) یکی از جدیدترین تکنولوژی‌هایی است که هم اکنون در کانون توجه کل جهان قرار دارد. ارزش و قدرت هوش مصنوعی هر سال به طور چشمگیری افزایش پیدا می‌کند و به‌زودی بر اینترنت، زندگی افراد و اقتصاد دنیا تسلط پیدا می‌کند.

توکن "AGIX" رمزارز بومی پروتکل سینگولاریتی نت است که از آن برای انجام تراکنش‌ها و خدمات مختلف این پروتکل استفاده می‌شود. دارندگان این توکن می‌توانند در توسعه و به‌روزرسانی شبکه ایفای نقش کنند. چنان چه قصد سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال AGIX را دارید بهتر است درباره این پروژه، تیم سازنده، نحوه خریدوفروش، نقشه راه و امنیت شبکه بیشتر بدانید. پس به خواندن ادامه دهید.

سینگولاریتی‌ نت ( AGIX ) چیست؟

ارز سینگولاریتی نت

پلتفرم SingularityNET یک شبکه غیرمتمرکز و متن‌باز در فضای بلاکچین است که در تلاش است خدمات هوش مصنوعی را در این حوزه پیاده‌سازی کند. تمامی توسعه‌دهندگان می‌توانند با استفاده از بستر این پروتکل، برنامه‌های مختلف در حوزه هوش مصنوعی را ایجاد کنند و آنها را با سایر کاربران به اشتراک بگذارند. پلتفرم سینگولاریتی نت بر بستر بلاکچین کاردانو و اتریوم ساخته شده است و از زبان برنامه‌نویسی "MeTTa" استفاده می‌کند.

توکن بومی این پلتفرم AGIX نام دارد که با استفاده از این توکن حاکمیتی کاربران می‌توانند در توسعه و به‌روزرسانی شبکه شرکت کنند. همچنین می‌توانند با استیک کردن رمزارز AGIX کسب درآمد داشته باشند و به یکی از عوامل هوش مصنوعی تبدیل می‌شوند. عوامل هوش مصنوعی اعضایی هستند که مسئولیت اجرای قراردادهای هوشمند را در شبکه سینگولاریتی نت بر عهده دارند.

تاریخچه پیدایش سینگولاریتی‌ نت ( AGIX )

شبکه سینگولاریتی نت با ایده پیوند دنیای بلاکچین با هوش مصنوعی پا به دنیای کریپتوکارنسی گذاشته است. همچنین قصد دارد به پیوند دنیای بلاکچین با هوش مصنوعی کمک کند. ارز دیجیتال AGIX در سپتامبر ۲۰۱۷ با برگزاری ICO راه‌اندازی شد و شبکه سینگولاریتی در این عرضه توانست بیش از ۳۳ میلیون دلار سرمایه جذب کند. هر واحد از رمزارز سینگولاریتی نت در زمان نگارش این مطلب (مارس ۲۰۲۳) با قیمت ۰.۴۴۴۴۰۶ دلار معامله می‌شود. بالاترین قیمت این توکن در جولای ۲۰۱۸ معادل ۱.۸۵ دلار بوده که هم اکنون ۷۴.۰۹٪ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد.

سینگولاریتی‌ نت ( AGIX ) چگونه معروف و محبوب شد؟

معامله AGIX

به دنبال رشد پلتفرم‌های هوش مصنوعی در جهان، قیمت توکن سینگولاریتی نیز به دلیل محبوبیت زیاد، افزایش چشمگیری داشته است. از زمان عرضه چت‌بات (ChatGPT) و افزایش محبوبیت آن در سال ۲۰۲۳ و رونمایی گوگل از رقیب آن، قیمت ارزهای دیجیتال مرتبط با پروژه هوش مصنوعی افزایش پیدا کرده‌اند. بر اساس داده‌های پلتفرم‌های تحقیقاتی، ارز دیجیتال AGIX بیشترین توکن خریداری شده توسط ۱۰۰ نهنگ بزرگ اتریوم است. می‌توان گفت دلیل محبوبیت این توکن میان سرمایه‌گذاران، افزایش محبوبیت پلتفرم‌های هوش مصنوعی بوده است.

هدف از خلق سینگولاریتی‌ نت ( AGIX )

هدف اصلی از خلق پروتکل سینگولاریتی نت، توسعه تکنولوژی هوش مصنوعی است که روی یک پروتکل غیرمتمرکز و با دسترسی جهانی ساخته شده است. این پروژه به دنبال ایجاد چارچوبی به‌منظور فراهم‌کردن قابلیت همکاری بین هوش مصنو‌عی‌های مختلف است. به عبارت ساده‌تر قصد دارد به‌عنوان یک پلی برای اتصال تمامی پروژه‌های مبتنی بر هوش مصنوعی عمل کند و به تمامی پروژه‌های این حوزه اجازه دهد با یکدیگر تبادل اطلاعات داشته باشند و نواقص یکدیگر را برطرف کنند. پلتفرم سینگولاریتی نت برای اتصال پروژه‌های مختلف هوش مصنوعی به یکدیگر از توکن بومی AGIX استفاده می‌کند.

ارزش سینگولاریتی‌ نت چگونه تعیین می‌شود؟

پروتکل سینگولاریتی نت، به کاربران و توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد خدمات هوش مصنوعی خود را ایجاد کنند، به اشتراک بگذارند و کسب درآمد کنند. همچنین از طریق بازار SingularityNET می‌توانند با بهره‌گیری از توکن AGIX خدمات هوش مصنوعی را خریداری و یا آزمایش کنند. سینگولاریتی نت اولین پلتفرمی است امکان فروش ابزارهای هوش مصنوعی را برای توسعه‌دهندگان فراهم می‌کند. همچنین به خریداران اجازه می‌دهد که پیش از پرداخت، تمامی سرویس‌های هوش مصنوعی ارائه شده در بازار آن را آزمایش کنند تا به کارایی آن پی ببرند.

قابلیت ها و مزایای سینگولاریتی‌ نت

سینگولاریتی نت به‌عنوان یک بستر هوش مصنوعی مبتنی بر اکوسیستم بلاکچین است، قابلیت‌ها و خدمات منحصربه فردی را به کاربران خود ارائه می‌دهد.

خرید AGIX

  • بازار هوش مصنوعی: این بازار یک برنامه DA است که امکان استفاده از خدمات هوش مصنوعی نظیر تولید متن را برای کاربران فراهم می‌کند. در حقیقت این بازار یک رابط برای تعامل میان کاربران و خدمات است.
  • ناشر هوش مصنوعی: AI Publisher پلتفرمی است که برای کاربران و توسعه‌دهندگان امکان انتشار و مدیریت خدمات هوش مصنوعی را فراهم می‌کند. برای انجام این کار کافی‌ست فرم‌های اولیه را پر کنید و جزئیات مرتبط با خدمات خود را وارد کنید.

بنیانگذاران ارز دیجیتال AGIX چه کسانی هستند؟

پروژه محبوب سینگولاریتی نت دارای یک تیم توسعه‌دهنده ۵۰ نفره است که بیشتر افراد این تیم را دانشمندان، محققان و مهندسان هوش مصنوعی تشکیل می‌دهند. این پروژه توسط دکتر بن گورتزل (Dr. Ben Goertzel) که هم اکنون مدیر اجرایی پروژه است، در سال ۲۰۱۷ تأسیس شد. دکتر گورتزل علاوه بر فعالیت در این پروژه، به‌عنوان رئیس بنیاد "OpenCog" و دانشمند ارشد در شرکت خدمات هوش مصنوعی "Hanson Robotics" مشغول به کار است.

از دیگر توسعه‌دهندگان پروژه سینگولاریتی نت می‌توان به سیمون جاکوملی (Simone Giacomelli) و دکتر دیوید هانسون (David Hanson) اشاره کرد. ربات سوفیا به‌عنوان رئیس ربات‌ها در پروتکل سینگولاریتی فعالیت می‌کند. این ربات انسان‌نما توسط شرکت "Hanson Robotics" طراحی شده است.

امنیت شبکه سینگولاریتی‌ نت چگونه است؟

سینگولاریتی نت امکان استیکینگ ارز AGIX را برای هولدرهای این رمزارز فراهم کرده است. کاربران می‌توانند با استیک کردن ارز دیجیتال در پلتفرم پاداش خود را در قبال افزایش امنیت عملیات هوش مصنوعی در بازار کسب کنند. حداقل طول دوره استیکینگ در این پلتفرم فقط ۳۰ روز است و کاربران می‌توانند هر ماه نسبت به دریافت پاداش‌های خود اقدام کنند. در حال حاضر امکان استیکینگ ارز سینگولاریتی نت روی بلاکچین اتریوم فعال است که با تغییر شبکه به کاردانو، استیک روی این بلاکچین نیز فراهم خواهد شد.

چه تعداد توکن سینگولاریتی‌ نت در گردش است؟

خرید SingulairtyNET

تعداد واحدهای در گردش رمزارز سینگولاریتی نت ۱.۲۱ میلیارد است و تعداد کل واحدهای آن در نهایت به ۲ میلیارد خواهد رسید. از کل واحدهایی که تا به امروز عرضه شده است، ۵۰۰ میلیون واحد آن در ICO به فروش رسید، ۲۰۰ میلیون آن نیز به استخرهای نقدینگی Reward Pool ، ۱۸۰ میلیون به بنیان‌گذاران پروژه، ۸۰ میلیون در اختیار بنیاد SingularityNET و ۴۰ میلیون واحد برای طرح‌های تشویقی و ایردراپ اختصاص یافته است.

خرید ارز دیجیتال سینگولاریتی‌ نت

ارز دیجیتال AGIX بر بستر اتریوم و کاردانو ایجاد شده است به همین جهت در صرافی‌های معتبری لیست شده است. این توکن را می‌توانید در صرافی‌های متمرکز نظیر بایننس، کوکوین، کوینکس، MEXC و Lbank خریداری کنید. همچنین می‌توانید خرید ارز دیجیتال سینگولاریتی نت را از صرافی‌های غیرمتمرکز نظیر Sundaeswap و یونی سواپ ورژن ۲ انجام دهید.

فروش ارز دیجیتال سینگولاریتی‌ نت

فرایند فروش ارز دیجیتال AGIX در صرافی‌های مختلف، دارای دستور کار متفاوتی است. در برخی از صرافی‌ها به دلیل حجم معاملاتی پایینی که وجود دارد، برای فروش رمزارز خود ممکن است کمی معطل شوید. در صورتی که در پلتفرم‌هایی که محبوبیت زیادی دارند به دلیل بالابودن حجم معاملات می‌توانید رمزارز خود را در مدت زمان کوتاه‌تری معامله کنید. بهتر است ارز سینگولاریتی‌ نت خود را از همان صرافی که خریده‌اید، به فروش برسانید.

نحوه خرید سینگولاریتی‌ نت از صرافی تبدیل

برای خرید ارز دیجیتال سینگولاریتی‌ نت در صرافی تبدیل باید چند مرحله بسیار کوتاه را پشت سر بگذارید. پس از ثبت‌نام و احراز هویت می‌توانید وارد بازار موردنظر شوید و با کارمزد بسیار پایین معاملات خود را انجام دهید. با استفاده از بخش «خرید آسان» صرافی تبدیل می‌توانید ظرف چند ثانیه خرید خود را انجام دهید. در این روش ابتدا باید وارد بخش خرید آسان شوید و با تعین حجم موردنظر، معامله خود را نهایی کنید.

خرید ارز دیجیتال سینگولاریتی‌ نت در فرآیند خرید آسان با بهترین قیمت در سفارش دیگر فروشندگان در نظر گرفته می‌شود. همچنین می‌توانید با مراجعه به بازار حرفه‌ای صرافی تبدیل، در بازار تتری به خرید ارز دیجیتال سینگولاریتی‌ نت بپردازید. در این روش ابتدا وارد بازار حرفه‌ای صرافی تبدیل شوید. سپس قیمت و مقدار موردنظرتان برای خرید رمزارز را وارد کنید و منتظر بمانید تا یک از فروشندگان صرافی تبدیل با شما موافقت کند.

روش نگهداری سینگولاریتی‌ نت

تأمین امنیت و توجه به شیوه نگهداری امن رمزارز AGIX و دیگر ارزهای دیجیتال از اهمیت بسیاری برخوردار است که قبل از هر چیزی بهتر است به آن بپردازید. برای تأمین امنیت دارایی دیجیتالی خود می‌توانید از کیف پول‌های دیجیتالی استفاده کنید که شامل کیف پول‌های آنلاین و آفلاین و والت صرافی‌ها می‌شود.

در میان روش‌های نگهداری رمزارز سینگولاریتی‌ نت، کیف پول‌های آفلاین بهترین گزینه هستند. نگهداری ارز در کیف پول صرافی خارجی همیشه خطر تحریم و بلوکه‌شدن دارایی‌های شما را به همراه دارد. به همین جهت پیشنهاد می‌شود از کیف پول‌های دیجیتالی و یا کیف پول صرافی ایرانی نظیر تبدیل استفاده کنید.

انواع کیف پول سینگولاریتی‌ نت

پلتفرم سینگولاریتی‌ نت بر روی بلاکچین‌های اتریوم و کاردانو ساخته شده است به همین دلیل می‌توانید از کیف پول ارز دیجیتال که از بلاکچین‌ها پشتیبانی می‌کنند برای نگهداری از رمزارز AGIX استفاده کنید. توکن سینگولاریتی‌ نت را می‌توانید در والت‌های نرم‌افزاری محبوبی نظیر متامسک، تراست ولت، اگزودوس، فری ولت و کوینومی نگهداری کنید و همچنین می‌توانید از کیف پول‌های سخت‌افزاری نظیر لجر و ترزور که امنیت بیشتری دارند برای ذخیره این توکن استفاده کنید.

کارمزد خرید و فروش سینگولاریتی‌ نت

معامله سینگولاریتی نت در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش AGIX در صرافی تبدیل

با استفاده از خدمات و مزایایی که صرافی تبدیل در اختیار شما قرار می‌دهد می‌توانید بر بسیاری از چالش‌های معامله در بازار کریپتوکارنسی غلبه کنید و با اطمینان خاطر بیشتری به انجام مبادلات رمزارزی خود بپردازید. از مهم‌ترین مزایای صرافی امن تبدیل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پشتیبانی از ۱۰۰ بازار معاملاتی تتری و ۲۰ بازار معاملاتی تومانی
  • امکان خریدوفروش بیش از 230 ارز دیجیتال معتبر بازار
  • امکان خرید آسان و سریع ارز دیجیتال سینگولاریتی‌ نت
  • پرداخت کارمزدهای پایین و منطقی
  • نمایش شفاف کارمزدها در زمان انجام معامله و هنگام ثبت سفارش
  • تضمین امنیت دارای کاربران با استفاده از کیف پول‌های سرد
  • پشتیبانی ۲۴ ساعته و آنلاین

آیا خرید سینگولاریتی‌ نت بدون احراز هویت ممکن است؟

صرافی‌های غیرمتمرکز نظیر Sundaeswap و یونی سواپ ورژن ۲ از ارز دیجیتال سینگولاریتی‌ نت پشتیبانی می‌کنند و شما می‌توانید بدون احراز در این صرافی‌ها خریدوفروش خود را انجام دهید. برای جلوگیری از کلاهبرداری‌های احتمالی که در حوزه ارزهای دیجیتال رخ می‌دهد، پیشنهاد می‌شود در بستری امن معاملات ارز سینگولاریتی‌ نت را انجام دهید. بهتر است در معاملات خود هویت مشخصی داشته باشید که لازمه این کار ثبت‌نام و احراز هویت در یکی از صرافی‌های معتبر است. پس از طی‌کردن این مراحل، سرمایه‌گذاری و خریدوفروش ارز سینگولاریتی‌ نت میسر خواهد بود.

آینده سینگولاریتی‌ نت چگونه است؟

سینگولاریتی‌ نت یک نگاه آینده‌نگرانه و البته هوشمندانه برای ادغام هوش مصنوعی و بلاکچین در سر دارد. چرا که بسیاری از صنایع و شرکت‌های معتبر دنیا تمایل خود را به استفاده از هر دو فناوری نشان می‌دهند. می‌توان گفت سینگولاریتی‌ نت به‌عنوان پروژه‌ای که در تلاش برای ایجاد یک بستر برای دسترسی کاربران و توسعه‌دهندگان به شکل غیرمتمرکز به هوش مصنوعی است، ارزش بررسی بیشتر و سرمایه‌گذاری را دارد.

با توجه به همکاری سینگولاریتی‌ نت با شبکه کاردانو، پیش‌بینی می‌شود این شبکه غیرمتمرکز به رشد خود ادامه دهد و توکن بومی آن از این همکاری متأثر شود. پلتفرم‌های پیش‌بینی قیمت ارز دیجیتال بر این باورند قیمت این توکن به حداکثر ۰.۷۷ دلار و به حداقل ۰.۶۲ دلار تا پایان سال ۲۰۲۳ میلادی خواهد رسید. البته این اعداد و ارقام فقط یک پیش‌بینی هستند و نباید پیشنهاد سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شوند.

منابع:

singularitynet.io
techopedia.com

سوالات متداول خرید سینگولاریتی نت

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید سینگولاریتی نت

از کجا می‌توانیم ارز سینگولاریتی‌ نت ( AGIX ) را بخریم؟

به دلیل محبوبیتی که رمزارز سینگولاریتی‌ نت دارد در بسیاری از صرافی‌های خارجی و داخلی لیست شده است. اما برخی از صرافی‌های خارجی به دلیل تحریم‌های انجام شده علیه ایران پشتیبانی مناسبی از کاربران ایرانی ندارند و امکان بلوکه‌شدن دارایی‌ها وجود دارد. به همین جهت پیشنهاد می‌شود صرافی‌های ایرانی را برای خرید ارز سینگولاریتی‌ نت انتخاب کنید. تبدیل، یکی از معتبرترین صرافی‌های ایرانی است و از ۲۳۰ ارز دیجیتال مختلف از جمله سینگولاریتی‌ نت پشتیبانی می‌کند.

خرید سریع ارز سینگولاریتی‌ نت ( AGIX ) چگونه امکان پذیر است؟

با استفاده از بخش «خرید آسان» صرافی تبدیل می‌توانید ظرف چند ثانیه خرید خود را انجام دهید. در این روش ابتدا باید وارد بخش خرید آسان شوید و با عین حجم موردنظر، معامله خود را نهایی کنید. قیمت ارز دیجیتال سینگولاریتی‌ نت در فرآیند خرید آسان با بهترین قیمت در سفارش دیگر فروشندگان در نظر گرفته می‌شود.

کارمزد خرید و فروش سینگولاریتی‌ نت ( AGIX ) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله سینگولاریتی نت در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چگونه قیمت سینگولاریتی‌ نت ( AGIX ) را پیش بینی کنیم؟

شما می‌توانید با تحلیل تکنیکال و فاندامنتال ارز سینگولاریتی‌ نت بهترین زمان برای معامله این توکن را پیدا کنید. همچنین می‌توانید با پیوستن به کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل (https://t.me/algotahlil) از تحلیل‌های ساده و کاربردی بهره‌مند شوید.

ارز دیجیتال سینگولاریتی‌ نت ( AGIX ) چگونه نگهداری می‌شود؟

در میان روش‌های نگهداری رمزارز سینگولاریتی‌ نت، کیف پول‌های آفلاین بهترین گزینه هستند. نگهداری ارز در کیف پول صرافی خارجی همیشه خطر تحریم و بلوکه‌شدن دارایی‌های شما را به همراه دارد. به همین جهت پیشنهاد می‌شود از کیف پول‌های دیجیتالی و یا کیف پول صرافی ایرانی نظیر تبدیل استفاده کنید.

آیا خرید سینگولاریتی‌ نت ( AGIX ) می‌تواند سودآور باشد؟

سینگولاریتی‌ نت یک نگاه آینده‌نگرانه و البته هوشمندانه برای ادغام هوش مصنوعی و بلاکچین در سر دارد. چرا که بسیاری از صنایع و شرکت‌های معتبر دنیا تمایل خود را به استفاده از هر دو فناوری نشان می‌دهند. می‌توان گفت سینگولاریتی‌ نت به‌عنوان پروژه‌ای که در تلاش برای ایجاد یک بستر برای دسترسی کاربران و توسعه‌دهندگان به شکل غیرمتمرکز به هوش مصنوعی است، ارزش بررسی بیشتر و سرمایه‌گذاری را دارد.

آیا می‌توان ارز سینگولاریتی‌ نت ( AGIX ) را استخراج کرد؟

ارز سینگولاریتی نت در عمل یک توکن غیر قابل استخراج است و در ابتدا توسط خالق استخراج شده و سپس به عموم کاربران عرضه شده است.

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon
برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 382 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله