قیمت لحظه‌ای تزوس

قیمت تزوس را لحظه به لحظه از بازار تبدیل دنبال کنید

xtzicon
XTZ
Tezos تزوس
۲۴ ساعت اخیر
+ 0.66 %
0.67705
USDT
33,608
تومان
حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر
12.83 میلیارد تومان
بالاترین قیمت تا این لحظه
0.68 USDT
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر 0.66 %
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 34,138 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 33,351 تومان
می‌دهید
xtzicon XTZ
دریافت می‌کنید
usdticon USDT

نمودار تزوس

قیمت لحظه‌ای تمام ارز‌های دیجیتال تبدیل

سوالات متداول
چگونه قیمت تزوس را پیش‌بینی کنیم؟

برای دریافت نظرات کارشناسان در مورد پیش‌بینی تزوس (Tezos) می‌توانید به کانال تلگرام الگوریتم تحلیل (@algotahlil) مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره با ریسک همراه است؛ کانال‌های تحلیلی نیز صرفا نظر متخصصین این حوزه می‌باشد.

آیا می‌توان تزوس را استخراج کرد؟

جواب سوال بله است. البته اگر شما به داشتن تزوس (Tezos) XTZ علاقه‌مند هستید، همین حالا می‌توانید از صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل تزوس خریداری نمایید. اما اگر به دنبال استخراج تزوس هستید، به خاطر داشته باشید که قبل از انجام این کار، مدتی تحقیق کنید که آیا مفروضات شما واقعاً برای شما سودآور است. قیمت تزوس می‌تواند نوسان داشته باشد و همچنین تعداد ماینرها در شانس شما برای سود دهی بسیار زیاد است. با قیمت کنونی تزوس، در نظر بگیرید که راه‌اندازی دستگاه استخراج چقدر ارزش دارد. شما با استفاده از ماشین حساب سودآوری می‌توانید با تنظیم نرخ برق و میزان مصرف دستگاهتان چه مقدار ارزدیجتال استخراج خواهید کرد و آیا استخراج تزوس سودآور است یا نه.

کارمزد خرید و فروش تزوس در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معاملات در صرافی تبدیل با توجه به حجم معاملات محاسبه می‌شود. کارمزد معاملات با تتر 0.2 درصد و معاملات با ارزهای دیگر از 0.4 تا 0.15 درصد می‌باشد. جهت اطلاع دقیق‌تر از کارمزد معاملات می‌توانید به کارمزدهای معاملاتی تبدیل مراجعه کنید.

چگونه قیمت تزوس را مشاهده کنیم؟

شما می‌توانید بر روی صرافی آنلاین تبدیل در قسمت خرید و فروش (بازار) قیمت تزوس (Tezos) XTZ را به تتر (دلار) مشاهده نمایید. همچنین به کمک نمودار قیمت پیشرفته تبدیل، شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای تزوس را مشاهده کرده و به کمک ابزارهای تحلیل تکنیکال، قیمت تزوس را تحلیل کنید.

start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله