قیمت لحظه‌ای یونی

قیمت یونی را لحظه به لحظه از بازار تبدیل دنبال کنید

uniicon
UNI
Uniswap یونی
۲۴ ساعت اخیر
+ 0.68 %
5.0993
USDT
265,107.5077
تومان
حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر
NaN میلیارد تومان
بالاترین قیمت تا این لحظه
5.10 USDT
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر 0.68 %
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 265,180 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 262,139 تومان
می‌دهید
uniicon UNI
دریافت می‌کنید
usdticon USDT

نمودار یونی

قیمت لحظه‌ای تمام ارز‌های دیجیتال تبدیل

سوالات متداول
چگونه قیمت یونی را پیش‌بینی کنیم؟

برای دریافت نظرات کارشناسان در مورد پیش‌بینی یونی (Uniswap) می‌توانید به کانال تلگرام الگوریتم تحلیل (@algotahlil) مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره با ریسک همراه است؛ کانال‌های تحلیلی نیز صرفا نظر متخصصین این حوزه می‌باشد.

آیا می‌توان یونی را استخراج کرد؟

جواب سوال بله است. البته اگر شما به داشتن یونی (Uniswap) UNI علاقه‌مند هستید، همین حالا می‌توانید از صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل یونی خریداری نمایید. اما اگر به دنبال استخراج یونی هستید، به خاطر داشته باشید که قبل از انجام این کار، مدتی تحقیق کنید که آیا مفروضات شما واقعاً برای شما سودآور است. قیمت یونی می‌تواند نوسان داشته باشد و همچنین تعداد ماینرها در شانس شما برای سود دهی بسیار زیاد است. با قیمت کنونی یونی، در نظر بگیرید که راه‌اندازی دستگاه استخراج چقدر ارزش دارد. شما با استفاده از ماشین حساب سودآوری می‌توانید با تنظیم نرخ برق و میزان مصرف دستگاهتان چه مقدار ارزدیجتال استخراج خواهید کرد و آیا استخراج یونی سودآور است یا نه.

کارمزد خرید و فروش یونی در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معاملات در صرافی تبدیل با توجه به حجم معاملات محاسبه می‌شود. کارمزد معاملات با تتر 0.2 درصد و معاملات با ارزهای دیگر از 0.4 تا 0.15 درصد می‌باشد. جهت اطلاع دقیق‌تر از کارمزد معاملات می‌توانید به کارمزدهای معاملاتی تبدیل مراجعه کنید.

چگونه قیمت یونی را مشاهده کنیم؟

شما می‌توانید بر روی صرافی آنلاین تبدیل در قسمت خرید و فروش (بازار) قیمت یونی (Uniswap) UNI را به تتر (دلار) مشاهده نمایید. همچنین به کمک نمودار قیمت پیشرفته تبدیل، شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای یونی را مشاهده کرده و به کمک ابزارهای تحلیل تکنیکال، قیمت یونی را تحلیل کنید.

start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله