قیمت لحظه‌ای نیر

قیمت نیر را لحظه به لحظه از بازار تبدیل دنبال کنید

nearicon
NEAR
NEAR Protocol نیر
۲۴ ساعت اخیر
+ 2.05 %
1.6305
USDT
84,590.34
تومان
حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر
NaN میلیارد تومان
بالاترین قیمت تا این لحظه
1.63 USDT
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر 2.05 %
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 85,031 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 82,489 تومان
می‌دهید
nearicon NEAR
دریافت می‌کنید
usdticon USDT

نمودار نیر

قیمت لحظه‌ای تمام ارز‌های دیجیتال تبدیل

سوالات متداول
چگونه قیمت نیر را پیش‌بینی کنیم؟

برای دریافت نظرات کارشناسان در مورد پیش‌بینی نیر (NEAR Protocol) می‌توانید به کانال تلگرام الگوریتم تحلیل (@algotahlil) مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره با ریسک همراه است؛ کانال‌های تحلیلی نیز صرفا نظر متخصصین این حوزه می‌باشد.

آیا می‌توان نیر را استخراج کرد؟

جواب سوال بله است. البته اگر شما به داشتن نیر (NEAR Protocol) NEAR علاقه‌مند هستید، همین حالا می‌توانید از صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل نیر خریداری نمایید. اما اگر به دنبال استخراج نیر هستید، به خاطر داشته باشید که قبل از انجام این کار، مدتی تحقیق کنید که آیا مفروضات شما واقعاً برای شما سودآور است. قیمت نیر می‌تواند نوسان داشته باشد و همچنین تعداد ماینرها در شانس شما برای سود دهی بسیار زیاد است. با قیمت کنونی نیر، در نظر بگیرید که راه‌اندازی دستگاه استخراج چقدر ارزش دارد. شما با استفاده از ماشین حساب سودآوری می‌توانید با تنظیم نرخ برق و میزان مصرف دستگاهتان چه مقدار ارزدیجتال استخراج خواهید کرد و آیا استخراج نیر سودآور است یا نه.

کارمزد خرید و فروش نیر در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معاملات در صرافی تبدیل با توجه به حجم معاملات محاسبه می‌شود. کارمزد معاملات با تتر 0.2 درصد و معاملات با ارزهای دیگر از 0.4 تا 0.15 درصد می‌باشد. جهت اطلاع دقیق‌تر از کارمزد معاملات می‌توانید به کارمزدهای معاملاتی تبدیل مراجعه کنید.

چگونه قیمت نیر را مشاهده کنیم؟

شما می‌توانید بر روی صرافی آنلاین تبدیل در قسمت خرید و فروش (بازار) قیمت نیر (NEAR Protocol) NEAR را به تتر (دلار) مشاهده نمایید. همچنین به کمک نمودار قیمت پیشرفته تبدیل، شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای نیر را مشاهده کرده و به کمک ابزارهای تحلیل تکنیکال، قیمت نیر را تحلیل کنید.

start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله