قیمت لحظه‌ای پالیگان (ماتیک)

قیمت پالیگان (ماتیک) را لحظه به لحظه از بازار تبدیل دنبال کنید

maticicon
MATIC
Polygon پالیگان (ماتیک)
۲۴ ساعت اخیر
+ 2.31 %
0.5407
USDT
26,928
تومان
حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر
17.01 میلیارد تومان
بالاترین قیمت تا این لحظه
0.54 USDT
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر 2.31 %
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 27,391 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 26,349 تومان
می‌دهید
maticicon MATIC
دریافت می‌کنید
usdticon USDT

نمودار پالیگان (ماتیک)

قیمت لحظه‌ای تمام ارز‌های دیجیتال تبدیل

سوالات متداول
چگونه قیمت پالیگان (ماتیک) را پیش‌بینی کنیم؟

برای دریافت نظرات کارشناسان در مورد پیش‌بینی پالیگان (ماتیک) (Polygon) می‌توانید به کانال تلگرام الگوریتم تحلیل (@algotahlil) مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره با ریسک همراه است؛ کانال‌های تحلیلی نیز صرفا نظر متخصصین این حوزه می‌باشد.

آیا می‌توان پالیگان (ماتیک) را استخراج کرد؟

جواب سوال بله است. البته اگر شما به داشتن پالیگان (ماتیک) (Polygon) MATIC علاقه‌مند هستید، همین حالا می‌توانید از صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل پالیگان (ماتیک) خریداری نمایید. اما اگر به دنبال استخراج پالیگان (ماتیک) هستید، به خاطر داشته باشید که قبل از انجام این کار، مدتی تحقیق کنید که آیا مفروضات شما واقعاً برای شما سودآور است. قیمت پالیگان (ماتیک) می‌تواند نوسان داشته باشد و همچنین تعداد ماینرها در شانس شما برای سود دهی بسیار زیاد است. با قیمت کنونی پالیگان (ماتیک)، در نظر بگیرید که راه‌اندازی دستگاه استخراج چقدر ارزش دارد. شما با استفاده از ماشین حساب سودآوری می‌توانید با تنظیم نرخ برق و میزان مصرف دستگاهتان چه مقدار ارزدیجتال استخراج خواهید کرد و آیا استخراج پالیگان (ماتیک) سودآور است یا نه.

کارمزد خرید و فروش پالیگان (ماتیک) در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معاملات در صرافی تبدیل با توجه به حجم معاملات محاسبه می‌شود. کارمزد معاملات با تتر 0.2 درصد و معاملات با ارزهای دیگر از 0.4 تا 0.15 درصد می‌باشد. جهت اطلاع دقیق‌تر از کارمزد معاملات می‌توانید به کارمزدهای معاملاتی تبدیل مراجعه کنید.

چگونه قیمت پالیگان (ماتیک) را مشاهده کنیم؟

شما می‌توانید بر روی صرافی آنلاین تبدیل در قسمت خرید و فروش (بازار) قیمت پالیگان (ماتیک) (Polygon) MATIC را به تتر (دلار) مشاهده نمایید. همچنین به کمک نمودار قیمت پیشرفته تبدیل، شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای پالیگان (ماتیک) را مشاهده کرده و به کمک ابزارهای تحلیل تکنیکال، قیمت پالیگان (ماتیک) را تحلیل کنید.

start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله