قیمت لحظه‌ای لوپ‌ رینگ

قیمت لوپ‌ رینگ را لحظه به لحظه از بازار تبدیل دنبال کنید

lrcicon
LRC
Loopring لوپ‌ رینگ
۲۴ ساعت اخیر
+ 1.19 %
0.2892
USDT
15,038.1108
تومان
حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر
NaN میلیارد تومان
بالاترین قیمت تا این لحظه
0.29 USDT
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر 1.19 %
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 15,199 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 14,695 تومان
می‌دهید
lrcicon LRC
دریافت می‌کنید
usdticon USDT

نمودار لوپ‌ رینگ

قیمت لحظه‌ای تمام ارز‌های دیجیتال تبدیل

سوالات متداول
چگونه قیمت لوپ‌ رینگ را پیش‌بینی کنیم؟

برای دریافت نظرات کارشناسان در مورد پیش‌بینی لوپ‌ رینگ (Loopring) می‌توانید به کانال تلگرام الگوریتم تحلیل (@algotahlil) مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره با ریسک همراه است؛ کانال‌های تحلیلی نیز صرفا نظر متخصصین این حوزه می‌باشد.

آیا می‌توان لوپ‌ رینگ را استخراج کرد؟

جواب سوال بله است. البته اگر شما به داشتن لوپ‌ رینگ (Loopring) LRC علاقه‌مند هستید، همین حالا می‌توانید از صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل لوپ‌ رینگ خریداری نمایید. اما اگر به دنبال استخراج لوپ‌ رینگ هستید، به خاطر داشته باشید که قبل از انجام این کار، مدتی تحقیق کنید که آیا مفروضات شما واقعاً برای شما سودآور است. قیمت لوپ‌ رینگ می‌تواند نوسان داشته باشد و همچنین تعداد ماینرها در شانس شما برای سود دهی بسیار زیاد است. با قیمت کنونی لوپ‌ رینگ، در نظر بگیرید که راه‌اندازی دستگاه استخراج چقدر ارزش دارد. شما با استفاده از ماشین حساب سودآوری می‌توانید با تنظیم نرخ برق و میزان مصرف دستگاهتان چه مقدار ارزدیجتال استخراج خواهید کرد و آیا استخراج لوپ‌ رینگ سودآور است یا نه.

کارمزد خرید و فروش لوپ‌ رینگ در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معاملات در صرافی تبدیل با توجه به حجم معاملات محاسبه می‌شود. کارمزد معاملات با تتر 0.2 درصد و معاملات با ارزهای دیگر از 0.4 تا 0.15 درصد می‌باشد. جهت اطلاع دقیق‌تر از کارمزد معاملات می‌توانید به کارمزدهای معاملاتی تبدیل مراجعه کنید.

چگونه قیمت لوپ‌ رینگ را مشاهده کنیم؟

شما می‌توانید بر روی صرافی آنلاین تبدیل در قسمت خرید و فروش (بازار) قیمت لوپ‌ رینگ (Loopring) LRC را به تتر (دلار) مشاهده نمایید. همچنین به کمک نمودار قیمت پیشرفته تبدیل، شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای لوپ‌ رینگ را مشاهده کرده و به کمک ابزارهای تحلیل تکنیکال، قیمت لوپ‌ رینگ را تحلیل کنید.

start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله