قیمت لحظه‌ای کاوا

قیمت کاوا را لحظه به لحظه از بازار تبدیل دنبال کنید

kavaicon
KAVA
Kava کاوا
۲۴ ساعت اخیر
+ 0.46 %
1.0096
USDT
52,378.048
تومان
حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر
NaN میلیارد تومان
بالاترین قیمت تا این لحظه
1.01 USDT
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر 0.46 %
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 52,866 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 51,854 تومان
می‌دهید
kavaicon KAVA
دریافت می‌کنید
usdticon USDT

نمودار کاوا

قیمت لحظه‌ای تمام ارز‌های دیجیتال تبدیل

سوالات متداول
چگونه قیمت کاوا را پیش‌بینی کنیم؟

برای دریافت نظرات کارشناسان در مورد پیش‌بینی کاوا (Kava) می‌توانید به کانال تلگرام الگوریتم تحلیل (@algotahlil) مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره با ریسک همراه است؛ کانال‌های تحلیلی نیز صرفا نظر متخصصین این حوزه می‌باشد.

آیا می‌توان کاوا را استخراج کرد؟

جواب سوال بله است. البته اگر شما به داشتن کاوا (Kava) KAVA علاقه‌مند هستید، همین حالا می‌توانید از صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل کاوا خریداری نمایید. اما اگر به دنبال استخراج کاوا هستید، به خاطر داشته باشید که قبل از انجام این کار، مدتی تحقیق کنید که آیا مفروضات شما واقعاً برای شما سودآور است. قیمت کاوا می‌تواند نوسان داشته باشد و همچنین تعداد ماینرها در شانس شما برای سود دهی بسیار زیاد است. با قیمت کنونی کاوا، در نظر بگیرید که راه‌اندازی دستگاه استخراج چقدر ارزش دارد. شما با استفاده از ماشین حساب سودآوری می‌توانید با تنظیم نرخ برق و میزان مصرف دستگاهتان چه مقدار ارزدیجتال استخراج خواهید کرد و آیا استخراج کاوا سودآور است یا نه.

کارمزد خرید و فروش کاوا در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معاملات در صرافی تبدیل با توجه به حجم معاملات محاسبه می‌شود. کارمزد معاملات با تتر 0.2 درصد و معاملات با ارزهای دیگر از 0.4 تا 0.15 درصد می‌باشد. جهت اطلاع دقیق‌تر از کارمزد معاملات می‌توانید به کارمزدهای معاملاتی تبدیل مراجعه کنید.

چگونه قیمت کاوا را مشاهده کنیم؟

شما می‌توانید بر روی صرافی آنلاین تبدیل در قسمت خرید و فروش (بازار) قیمت کاوا (Kava) KAVA را به تتر (دلار) مشاهده نمایید. همچنین به کمک نمودار قیمت پیشرفته تبدیل، شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای کاوا را مشاهده کرده و به کمک ابزارهای تحلیل تکنیکال، قیمت کاوا را تحلیل کنید.

start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله